Lisiewicz: jeśli teraz nie pokonamy tęczowej zarazy, historia uzna nas za durniów.

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
[NIEZALEZNA.PL]
Cytat: 

Duma – to kluczowe słowo w tej wojnie. Jeśli większość Polaków sprzeciwiających się ideologii LGBT zacznie o tym mówić głośno i dumą, broniąc najpiękniejszych polskich tradycji, chwaląc się odpornością na pranie mózgu i posługując się inteligentną ironią, wygramy.

Ale gdy chodzi o taktykę zmienić musimy WSZYSTKO. Przede wszystkim: koniec z obroną, czas na kontratak. Ta walka nie może kojarzyć się z kilkoma nazwiskami, do których przypięto łatkę religijnych fanatyków, jak ustawiały to dotąd GW i TVN. To musi być szeroki ruch wierzących i niewierzących, konserwatystów i wolnościowców, a znanych nazwisk atakujących przeciwnika musi być tak wiele, by nie nadążył on z robieniem z nich faszystów.

I musi on uzyskać wsparcie państwa, które prawnie uniemożliwi ofensywę LGBT w szkołach oraz finansowanie tego ruchu z zagranicy czy cenzurowanie jego krytyki. Najlepiej w Konstytucji – pisze dla portalu Niezależna.pl Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego Gazety Polskiej.

Całość na: niezalezna.pl

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

"Diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe". Bp Dec nie przebierał w słowach

Mocne słowa bp Ignacego Deca. Hierarcha w swojej homilii nawiązał do nasilonych w ostatnim czasie ataków na Kościół i coraz częstsze profanacje. - Starsi mówią, że nawet za czasów komunistycznych nie było takich zachowań i takich działań antykościelnych, bluźnierczych jak dzisiaj, że diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe - stwierdził. Mówił też o "kamieniowaniu medialnym za wypowiedzi w obronie wartości katolickich i narodowych, za sprzeciw wobec znieważania świętych znaków i parodiowania świętych obrzędów".

Przed zakończeniem  XVI Pieszej Pielgrzymki Diecezji świdnickiej na Jasną Górę bp Ignacy Dec polecając Maryi pielgrzymów pieszych, zwrócił uwagę na intencje, jakie przynoszą na Jasną Górę.

Są trudy cielesne, psychiczne i duchowe. Są trudy osobiste, rodzinne, społeczne, narodowe. Z pewnością wielu spośród nas ma świadomość trudów cielesnych. Wszyscy mamy jakieś niedomagania biologiczne

- mówił. Dlatego też, podkreślał, do Matki Boskiej ofiarujemy "prośby naszych bliskich, których kochamy i którym chcielibyśmy pomóc, a którzy niosą krzyże różnych chorób". (...)

Za niezalezna.pl

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1599462

""Ta walka nie może kojarzyć się z kilkoma nazwiskami, do których przypięto łatkę religijnych fanatyków, jak ustawiały ,...|"

zgadzam się w 100 procentach:)

serdeczne pozdrowienia z drogi do Celu :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1599493

Nie jestem z ruchu LGBT, ani z plusem...

Ale @Andy-aandy - kocham Ciebie, za ten materiał. Nie defensywa, tylko ofensywa!

Proszę o szerszy dostęp NP do szerszego grona czytających. Gdzie jest idea platformy blogerów?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1599833