„As w rękawie” Platformy Obywatelskiej? Stanisław G. chce startować w wyborach

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
[NIEZALEZNA.PL]
Cytat: 

Skompromitowany poseł Platformy Obywatelskiej Stanisław G., który siedział już w areszcie i wciąż ciążą na nim prokuratorskie zarzuty, nie zamierza schodzić ze sceny politycznej. Ba, jak twierdzi - "nie zamierza odpuścić PiS-owi". Dodaje przy tym, że działacze PO zgłaszają go jako potencjalnego kandydata w jesiennych wyborach. W 4 lipca do szczecińskiego sądu wpłynął akt oskarżenia w tzw. aferze melioracyjnej przeciwko m.in. Stanisławowi G. Chodzi o nieprawidłowości przy 26 inwestycjach realizowanych przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie.

W sprawie występuje łącznie 32 oskarżonych, z których ośmiu złożyło wnioski o dobrowolne poddanie się karze. Łącznie postawiono oskarżonym blisko 100 zarzutów. Te najistotniejsze dotyczą łapownictwa i tzw. prania brudnych pieniędzy.

Jak podała Prokuratura Krajowa, "zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że w związku z pełnioną w rządach PO-PSL funkcją sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska poseł Stanisław G. przyjął jako łapówki co najmniej 733 tys. zł w gotówce, a także dwa zegarki o łącznej wartości prawie 26 tys. zł oraz nieruchomości w Chorwacji". Ponadto zarzuty dotyczą nakłaniania do wręczenia łapówki w wysokości co najmniej 200 tys. zł oraz ujawnienia informacji niejawnej i plagiatu pracy doktorskiej.

W sprawie oskarżona została również żona posła Renata G.-L.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

i trrzeba mu przyznać, ze ma całkowitą racje, że startuje - na bank jego kryminalny elektorat go wybierze jak juz to robili w poprzednich wyborach z podobnymi kryminalistami

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596506