Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

Bedzie sie dzialo

Wideo: 
4.8
Średnio: 4.8 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Artykuł

Paweł Lisicki: pierwsze miejsce ministra obrony

3.9
Średnio: 3.9 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz otrzymał w sobotę w Krakowie Nagrodę im. Kazimierza Odnowiciela "Patriota Roku 2016". "To wielki przywilej móc służyć swojej Ojczyźnie, niepodległej Polsce" - powiedział szef MON.

Wręczenie nagrody - przyznanej po raz pierwszy przez środowiska związane z krakowskim wydawnictwem Biały Kruk - odbyło się podczas gali w Operze Krakowskiej.

Laudację wygłosił prof. Janusz Kawecki, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. "Nie ma wolności bez prawdy. Walka o prawdę jest służbą Ojczyźnie. Młody Antoni realizował wezwanie +Ośmiel się...

4.5
Średnio: 4.5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

CZWARTEK, 7 MAJA 2015 19:01
PBK po raz pierwszy poniżej 40% w Millward Brown dla TVN. Rekord Kukiza

Bronisław Komorowski – 39% (-3), Andrzej Duda – 27% (bz) – tak prezentują się wyniki badania Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24, przeprowadzone na grupie 3000 osób.

Paweł Kukiz rośnie o 4 pkt. proc. i ma 13% – to rekord w badaniach MB. Janusz Korwin-Mikke utrzymuje 5% poparcie.

O 1 pkt. proc. rosną Magdalena Ogórek i Janusz Palikot – odpowiednio do 4 i 3%.

Na dalszych miejscach: Adam Jarubas – 2% (+1) i Grzegorz Braun – 1%. Nikt nie chce głosować...

4.25
Średnio: 4.3 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

Brytyjski europoseł Nigel Farage, przewodniczący Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), podczas przemówienia w Parlamencie Europejskim ostro zaatakował Donalda Tuska. Zarzucił przewodniczącemu Rady Europejskiej, że - mimo obietnic, iż miliony Polaków powrócą do kraju - on sam wyjechał. Nazwał Tuska "najnowszym polskim imigrantem zarobkowym", gratulując wyższych poborów. - To europejski jackpot! - ironizował. 

- Wiem, dlaczego pana wybrano: pan jest doskonały. Ma pan przedawnione poglądy na temat Europy. Jest pan niczym wzorzec z Sevres, określający "...

4.1
Średnio: 4.1 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Artykuł

Jerzy Stuhr: Chciałem ten film zrobić przede wszystkim szczerze. Od 40 lat uczę studentów, że asekuranctwo zabija odwagę twórczą. A teraz sam miałbym zrobić unik?

Zamiast uniku zdecydował się pan na konfrontację. Chłosta pan nas, Polaków i wytyka nasze narodowe wady, a my tego nie lubimy. Unikamy rozpraw z czarnymi kartami naszej historii.

- Opowiadam o swoim życiu i miałbym udawać, że nie było w nim antysemityzmu? Kiedy do mojego domu na wsi przyjeżdżają w odwiedziny Włosi, słyszę, jak sąsiad ze swojego pola komentuje: "O, znowu tę żydowską mowę słychać!".

4.3
Średnio: 4.3 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Artykuł

UJAWNIAMY.

Złodziej, pierwszy gej III RP i skazany za współudział w morderstwie! Jerzy Nasierowski to nowa antyrządowa ikona „Wyborczej”?!

4.05
Średnio: 4.1 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

W rozmowie z "The Guardian" Norman Davies, brytyjski historyk, który zajmuje się dziejami Polski, współpracujący przez 8 lat przy powstawaniu Muzeum II WŚ, powiedział, że działania Prawa i Sprawiedliwości, mające na celu przejęcie kontroli nad muzeum, wyglądają jakby były od dawna planowane. - Rząd PiS nie chce, by grupka zagranicznych historyków decydowała co będzie dziać się w "ich" muzeum - powiedział.
Davies dodał również, że siłą napędową rządu w tych działaniach jest prezes PiS Jarosław Kaczyński, którzy "rządzi wszystkim, jakby było jego osobistym politbiurem". - Zachowuje...

4.4
Średnio: 4.4 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Notka

Dzisiaj, gdy Pis na pełną kontrolę nad NBP, mają swoje służby specjalne, KNF, swojego prezydenta, no i swój Rząd, pomimo tego realizują politykę gigantów lichwiarskich, realizują pośpiesznie zadłużania u lichwiarzy

Repolonizacja banków – Polacy trzymać się za portfele!

2.95
Średnio: 3 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

Świetny materiał, warto obejrzeć.

Wideo: 
4.5
Średnio: 4.5 (głosów:8)

Strony