Niepoprawni.pl - Polecanki

Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

KONSULTANTKA GOSIA W KRAJU 14L. TUSIA

(  )

Natalia B.: Ale ja się boję iść do lekarza, gdyż jeszcze nigdy nie współżyłam a, tabletki zaczęłam brać, gdyż wszystkim koleżankom po ich stosowaniu powiększył się biust. Boję się, że gdy je odstawie, mój biust wróci do normalnych rozmiarów:(. Naprawdę nie wiem co mam robić.

CAŁOŚĆ

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Nie, to nie jest dowcip! Był #TwójSzwab, była #Łudź, było #POrozwalajmy.

Przyszedł czas na... #ForumProgroboweKO!

Tym razem kompromitująca wpadka słowna przydarzyła się posłance Platformy Alicji Chybickiego, która właśnie zbitką „ForumProgroboweKO” okrasiła swój wpis o poczynaniach „totalsów”.

* * * * * *

[Dobrze byłoby dla Polski i Polaków, aby dziejsze wystąpienia na spotkaniu mafijnego PO były #ForumProgroboweKO - przyp. Andy]

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

...

    zwyczajny bochenek chleba jest kwintesencją naszego podejścia do życia i do świata. Z jednej strony mamy prosty, zdrowy i żywy produkt będący efektem współpracy niezliczonych istot, którym tylko pozwalamy robić swoje, z drugiej zaś mamy rezultat nieustannego poprawiania natury, czynienia z wystarczająco dobrego czegoś jeszcze lepszego i jeszcze lepszego. Za takim ulepszonym chlebem również stoi niezliczona rzesza – w tym przypadku jednak laboratoriów chemicznych i instytucji napędzanych kroplówkami z ropą naftową. I po co to wszystko? – można by zapytać.

4
Średnio: 4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

We wpisach na kontach twitterowych polityków Platformy Obywatelskiej - Lidii Gądek oraz Bogdana Klicha - doszło do drobnej wpadki, którą szybko wyłapali internauci.

Otóż w udostępnianych przez nich postach hasztag #TwojSztab, będący jednym z kampanijnych tagów Platformy Obywatelskiej, przyjął formę... #TwojSzwab. Pomyłka szybko stała się jednym z wiodących trendów na polskim Twitterze.

* * * * *

[Po raz pierwszy politycy z postbolszewickiej i mafijnej PO napisali prawdę... - Andy]

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

(  )

Psychiatria, bzdura dla naiwnych

W psychologii i psychiatrii jest tyle prawdy ile w plotce będacej podstawą kłamstwa i współczesnych relacji międzyludzkich.

 

Jeśli, na kłamstwie i nie realnych, iluzorycznych zawodach zarabia się najlepiej, dlaczego do medycyny, religii, polityki, edukacji, ekonomii, idei prawa nie dołączyć jeszcze kilku innych będących lustrzanym odbiciem szalonego świata ...

 

4.2
Średnio: 4.2 (głosów:8)
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Artykuł

"Lekarze" z prywatnego szpitala orzekli śmierć człowieka, jak sie dowiedzieli, że rodzina poszkodowanego w wypadku nie ma więcej pieniędzy na leczenie (wydali 37tyś. zł). Poszkodowany na szczęście w pore sie obudził... jak mieli go już wkładać do grobu.

Ps. prywatna "służba zdrowia" - "lekarze" - zwykłe hieny cmentarne!!!

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

Dr Jerzy Jaśkowski: Medyczny Holocaust – Borelioza

( )

...medycyna rockefellerowska sprowadza się do sprzedaży zarówno preparatów, umownie nazywanych lekami, jak i procedur, mając na celu tak naprawdę dodatkowe opodatkowanie społeczeństwa. Innymi słowy, stara się każdego człowieka zakwalifikować do jakiejś grupy przewlekle chorych. Dlaczego do przewlekle chorych?

Dlatego, że taki delikwent, po odpowiednim straszeniu, będzie musiał do końca życia kupować „nasze” preparaty.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Czy dr Kurek słusznie przestrzega?

3.4
Średnio: 3.4 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Jeśli Polska chce pozostać krajem wolności, musi wyznaczyć jasne granice tym wszystkim, którzy chcieliby tu zbudować lewicowy zamordyzm podobny do tego, który od lat funkcjonuje na zachodzie.

Walka z ofensywą szalonej, w istocie totalitarnej lewicy nie jest łatwa. W Polsce niestety praktycznie nie działa ważna w tej sferze instytucja bojkotu konsumenckiego. Presja międzynarodowa jest potwornie silna. Wiemy, że nie brakuje ośrodków, które inwestują w tę sprawę grube miliony.

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Zapowiedź zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce i zakupu myśliwców F-35, które będą mogły w odwecie przedrzeć się nad Królewiec i zlikwidować przeciwnika, wywołały wściekły atak partii rosyjskiej w Polsce. W sputnikowej propagandzie przoduje telewizja CW24 z Włocławka, założona przez Macieja Maciaka, niegdyś kandydata na prezydenta tego miasta.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Od maja tego roku, zarządzeniem prezydent Dulkiewicz, funkcje przewodniczącego rady GOT (Gdańska Organizacja Turystyczna – przyp. MP) objął Marek Bonisławski, dyrektor biura prezydenta ds. marki, ponadto prezydent delegowała do pracy w tym organie dyr. Iwonę Bierut z UM i dyr. Pawła Golaka z Hevelianum.

4.8
Średnio: 4.8 (głosów:3)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

Najnowsza aktualizacja

Licznik Długu Publicznego

Licznik jawnego długu publicznego*

Szacunkowa wielkość jawnego długu publicznego, po uwzględnieniu wahań kursu złotego, rośnie obecnie z 1034,5 mld zł na koniec grudnia 2018 r. do 1087,7 mld zł na koniec grudnia 2019 r., czyli o 145,8 mln zł na dobę, 6,1 mln zł na godzinę i 1687 zł na sekundę. Szacunki wykonano przy założeniu stałego kursu złotego z 29 IV 2019 (4,30 PLN/EUR).

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Ddotychczas wyborcy Prawa i Sprawiedliwości byli w skandaliczny sposób obrażani. Przypomnimy kilka wypowiedzi.

      "Takie miejscowości i miasta, w których PiS wygrał, to trzeba bardzo dokładnie się przyglądać czy tam nie ma, że tak powiem, ograniczenia cywilizacyjnego" - mówiła Katarzyna Lubnauer, obecnie w klubie parlamentarnym PO-KO.

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Na Węgrzech podział jest prosty: albo jesteś prorządowy, albo antyrządowy, a zatem nie masz reklam państwowych i twój pracodawca musi sobie radzić sam bądź też, poprzez naciski właścicielskie, przekształci podmiot antyrządowy w prorządowy – mówi Dominik Héjj w rozmowie z Tomaszem Nieśpiałem.

Na stronie kropka.hu przedstawia się Pan tak: politolog, dziennikarz oraz wykładowca akademicki. Czy zatem bardziej czuje się Pan politologiem, ekspertem od polityki węgierskiej, czy jednak dziennikarzem?

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Artykuł

Świat radnego miasta Krakowa Łukasza Wantucha jest prosty, łatwy i przyjemny.

Jak zlikwidować problem bezdomności? Usunąć samych bezdomnych z pola widzenia!

Jego pomysły są nie tylko głupie i szkodliwe, ale wręcz budzą moralną odrazę.

3.95
Średnio: 4 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Artykuł

W czwartym już odcinku programu pt. Czerwony Terror, dr Anna Mandrela przedstawia fakty historyczne

na temat prześladowań zakonnic w czasach komunistycznego reżimu.

Represje, tortury, zamykanie szkół katolickich kierowanych przez polskie zakonnice.

3.6
Średnio: 3.6 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Alain de Benoist | Liberalna demokracja jest dzisiaj w odwrocie. Świadczą o tym nie tylko niedawno wydane książki (głównie autorów anglosaskich), lecz także rozwój zjawiska, któremu nadano znaczącą nazwę: demokracja nieliberalna.

W równym stopniu co przebicie się populizmu – „trądu”, jak nazwał go Emmanuel Macron – pojawienie się „demokracji nieliberalnych” stanowi oznakę, że system parlamentarny i przedstawicielski uległ wyczerpaniu. Zyskuje na tym inna forma demokracji, naraz dowartościowująca suwerenność i szanująca wolę narodu.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Artykuł

Najwyższa Izba Kontroli podała alarmujące dane na temat dostępu Polaków do wody.
Wynika z nich, że posiadamy nawet trzykrotnie mniej jej zasobów
niż pozostałe państwa Unii Europejskiej,
natomiast pod tym względem możemy równać się choćby z Egiptem.
Instytucja już od kilku lat bije na alarm w tej sprawie,
lecz władze dopiero teraz planują budowę zbiorników pozwalających na magazynowanie wody.

3.6
Średnio: 3.6 (głosów:3)

Strony