Leszek Żebrowski: najgorszym POWSTANIEM w Polsce było powstanie "Gazety Wyborczej"!

Obrazek użytkownika adwersar.z.
Audio

Kilka komentarzy pod filmem:

- Theox -1 tydzień temu (edytowany)

"Oni" tak strasznie boja się Polski i Polaków bo wiedza jacy Ci ludzie są waleczni i maja swoje wartości: Bóg, Honor, Ojczyzna.

My View1 tydzień temu

Brawo ONR i P Zebrowski Polacy ,Kochani musimy wspierac takich wielkoch ludzi jak P Zebrowski i ON R ,mlodzi ludzie ,ktorzy walcza o nasza prawde i historie .Wielu takich zdrajcow ,ktorzy mysla ze Polacy to głupi narod,tak jak chcieli wymazac źolnierzy wykletych ,teraz marsze ku pamieci naszych dzielnych powstancow im przeszkadzają. Wynocha z Polski

PIOTR PATRIOTA1 tydzień temu

Dlaczego hgw jeszcze nie siedzi ? Bo żydów w Polsce nie wolno karać i mało tego żydom wolno nosić broń palna bez zezwolenia a Polakom nawet zezwoleń się nie daje a Juda pochodzenia chazarskiego żydostwa oddał Polską broń z magazynów Ukraińców aby bez Polaków oporu mogli nas wytropić. Te USA czołgi to nie po to aby bronić Polski przed Putinem bo on ma w D.. Polskę ale po to aby bronić interesów żydów w Polsce!!!

Lena M.1 tydzień temu

Pan Leszek Żebrowski zawsze w obronie bohaterów i polskich wartości.Bóg,honor,ojczyzna.

Jan M1 tydzień temu

Dowództwo powstania powinno odpowiedziec karnie za wyslanie młodzieży polskiej na pewna smierc,która nie byla nawet uzbrojona co trzeci zolnierz powstania mial jakiś karabin.Propaganda zachodu napuszczenia Polakow do beznadziejnej walki zrobiła swoje.Czesc i chwala bohaterom niepotrzebnej śmierci. Politycy zawsze niszczyli narody i niszczą nadal wmawiaja że to dla naszego dobra .Śmierć zdrajcą ojczyzny.

 

Ocena polecanki: 
Brak głosów