Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 dni temu PROROCTWO MATKI POLKI. Zacna kobieta, matka księdza -wypowiedziała słowa prorocze: - „dokąd zmierzasz Europo?” Bezbożna Europo, zadufana w swojej potędze. Nie widzisz, że śmiertelne niebezpieczeństwo zawisło nad tobą, brutalnej islamizacji kłębią się chmury czarne? „Obudź się Europo z letargu!”. Jeśli ten krzyk błagalny - owa przestroga bogobojnej kobiety rodaków nie otrzeźwi, wnet - „ będą opłakiwać swoje dzieci”. Pozdrawiam Rochu, świetny tekst. Zyga
16
Na miły Bóg przecie Polska to nie Arabia Saudyjska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 dni temu JAKA ANNA, JAKI PATRYK! Jaki Patryk - nic sobie z najsłynniejszej w kraju „bufetowej” nie robił. Pokonał na niwie prawnej - profesora prawa!. Nikt wielki, ledwie skromny magister politologii. Brawo Patryk, wielkie brawa! Dzięki Jakiemu cała Polska zobaczy opasłe tomy sfałszowanych aktów. Najrozmaitszych oszustw przekrętów i przeinaczeń. Ze smutkiem zauważa że miasto bohater było żmijowym kłębowiskiem - miastem złodziejstwa, korupcji i bezprawia. Kocham was drodzy rodacy, aż miło popatrzeć!!!
0
Jaka jest pani Anna Jaki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
6 dni temu Nie ma róży bez kolców. Nie jest zgodne z prawdą, zdrajczynią - Róży Thun nazywanie!. Róża już nie jest Polką. Nasz kraju nie jej ojczyzną - zmieniła swoje przyporządkowanie. Trzeba jej tę ludzką słabość wybaczyć! Zdrada przypadłość wielu magnackich rodów, rzec można normalność!. Róża wcale nie zdradziła, jedynie przeniosła na Unię Europejską pokorną lojalność. Trzeba na polskość - dowodu lepszego? Oto właśnie poznajemy przedstawicieli naszego kraju po owocach. Czy jest tą kobietę winić za co? Po prostu wybrała wartość, która się najbardziej opłaca.
2
Róża Pancerfaust może oczerniać  Polskę, ale na Róże ani mru mru
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
6 dni temu MINISTER OD ZAGRANICY. Minister Czaputowicz nie wyfrunie, bo to nie orzeł żaden!. Chociaż osobnik w polityce znany - to lewicy człowiek. słynnego "stołu bez kantu" biesiadnik dziś przystał na prawicowego kompana. Jakież były tu motywy i racje wyboru kolegi Sienkiewicza, Klicha, na szefa dyplomacji? Partii - „Wolność i Pokój” przewodnika. Członka ugrupowania ekipy starszych braci - Gieremka korporacji. pan Czaputowicz - niejeden o nim powie poczciwe chłopisko!. Zamiast służyć prawicy czapkę trzymać na swej głowie - będzie się czapkę zagranicy kłaniał, jako przystoi wasalom do ziemi, nisko.
4
JAK WŁADZE Z NARODEM SIĘ LICZĄ!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu EUROPEJKA. Nie jest zgodne z prawdą, zdrajczynią - Róży Thun nazywanie!. Róża już nie jest Polką. Nasz kraju nie jej ojczyzną - zmieniła swoje przyporządkowanie. Trzeba jej tę ludzką słabość wybaczyć! Zdrada przypadłość wielu magnackich rodów, rzec można normalność!. Róża wcale nie zdradziła, jedynie przeniosła na Unię Europejską pokorną lojalność. Trzeba na antypolskość dowodu lepszego? Oto właśnie poznajemy przedstawicieli naszego kraju, po owocach. Czy jest tą kobietę winić za co? Po prostu wybrała wartość - która jej się bardziej opłaca. Dobrze wie z Kraka grodu ta utytułowana Lady, że zbliża ją do celu nadrzędnego - totalitarnej utopii - każdy pojedynczy akt zdrady wobec ojczystego narodu.
2
RÓŻA THUN CZERWONA RÓŻA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu WSPÓŁCZESNY HEROD. Nastała nowej rzezi niewiniątek moda. Jeszcze się dziecię nie narodziło - już pojawiają się Herody. Przed powiciem go skazali, uzbrojeni w lancety czekali. „Dlatego teraz wśród ludzi tyle łez, jęku katuszy - bo nie ma miejsca dla Ciebie w niejednej człowieczej duszy”.
2
HERODIADA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu TRANSAKCJA WIĄZANA. Niegdyś Hitler chciał pas polskiego nabrzeża do Niemiec przygarnąć. A dzisiaj, jego rodak Schulz w ślady wodza Trzeciej Rzeszy bieży nazywa to samo - "korytarzem humanitarnym". Lecz nie dostrzegają Polacy, miedzy jednym a drugim korytarzem żadnej różnicy. Jeszcze resztki honoru jak ich ojcowie zachowali. Nie pozwolą się przypiąć, do niemieckiej smyczy. Mówi Schulz do Polaków - posłuszeństwo albo kasa!. Proponuje wiązany biznes. Niech sobie wsadzi w …. swoje dotacje, pies mu …. lizał!
2
Führer SPD Schultz znowu żąda korytarza do Polski, jak Adolf....
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 tygodnie temu „Nie ma na to mojej zgody” Czy nowy lider KOD może tak się odnosić do swoich współobywateli?. Używać oręża zniesławienia i obelgi? To chyba najgorsza z możliwych metod, wyraz bezsilności, zaprzeczenie rozważnej, spójnej strategii. „Nie ma na to mojej zgody” - przyznaje to w swoim artykule pan Zbigniew Szczypiński (SO 28 12 br)
2
JAK OSOBA ZNANA, ZDEJMUJE AUREOLĘ Z MORDY CHAMA.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 tygodnie temu Uzasadnienie zmian Premiera ... jest tak przekonywujące, że nie potrafiłem się oprzeć pokusie, żeby go nie ująć krócej. Zmiana Premiera wygląda zgoła inaczej niż mówią media. Jest w tym coś więcej niż tylko racjonalna strategia. Trzeba było chronić słabą kobietę. Trwa brutalna wojna zaś walka to przecież zadanie dla facetów Nowy premier będzie się musiał kopać o Polskę z brukselskim twardo kopytnym koniem. Miejmy nadzieję, że bydle w końcu pokona,naszą kruchą suwerenność obroni.
2
Dlaczego Morawiecki a nie Szydło
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 tygodnie temu SZACUNEK DLA TRADYCJI. Szanowny Panie Leopoldzie! Dziękuję za bezcenny wpis przypominający sylwetki i dzieło życia wielkich Polaków. Jako osoba przybyła przed laty na gościnną i gospodarną Ziemię wielkopolską - jestem pod wrażeniem ogromnej ilości zadbanych dworków szlacheckich i magnackich rezydencji. Co najmniej dwa razy w roku staram się odwiedzić pod poznański pałac Raczyńskich w Rogalinie, który po starannej wieloletniej, pieczołowitej renowacji nabrał obecnie swojego dawnego blasku. Należy pochylić czoło w pokorze przed ogromem zasług naszych przodków. Depozytariuszy dóbr narodowych i mecenasów sztuki. Oni osłaniali mocarnymi skrzydłami swoich rodaków. Dostarczali wzorców i narzędzi dobrego gospodarowania na rozległych rodowych włościach. Byli opiekunami poddanych, prostego ludu, któremu wiernie służyli radą i pomocą. Który szanowali, wobec którego nie wykazywali pańskiej wyniosłości i pogardy. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zyga
5
Koniec świata "obszarników"
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony