Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 miesiąc temu ZA TRUDNE WYZWANIE Prawdziwe elity - są zakorzenione we wspólnocie - przez osobisty autorytet i poświecenie w pracy dla dobra ogółu. W procesie osiągania szczytnego celu. Natomiast pseudo elity - preferują osobiste korzyści, karierę, bogacenie się. One reprezentują samolubną - kulturę hedonistyczną. Aby dołączyć do prawdziwej elity trzeba mieć wolę kształtowania własnego charakteru. Dziękuję za cenną refleksję i pozdrawiam.
5
MYŚLENIE NIE BOLI. (2)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH W TEMACIE POWSTANIE WARSZAWSKIE. 1. Powstańcy byli nieuzbrojeni i nieprzygotowani. 2. Nie mogli liczyć na żadną pomoc z zewnątrz! ( było powszechnie wiadomo o zbrodni katyńskiej) (30 lipca 44r kurier z Londynu oznajmił że pomocy od zachodnich aliantów nie będzie, a Polska będzie okupowana przez sowietów) 3. Polska przegrała swój los w 1943 roku w Teheranie ( „wielka trójka” podzieliła strefy wpływów w Europie) 4. O co się bili powstańcy dumnej Warszawy? O honor? ( kosztem życia 200 tysięcy niewinnych Polaków, za cenę całkowitego zgruzowania stolicy? ) 5. Pierwotnym celem operacji „Burza” była ochrona mieszkańców i struktury miejskiej poprzez wypchnięcie okupanta ze stolicy. Nie bitwy w mieście!. 6. Sowieci nie tylko nie pomagali Powstańcom, ale rozbrajali śpieszące im z pomocą oddziały AK. 7. Przeciwnikiem Powstania był Naczelny Wódz gen Sosnkowski, a gen. Anders nazwał decyzję zbrodnią. Jan Nowak Jeziorański powiedział: „Powstanie Warszawskie było największą zbrodnią reżimu stalinowskiego wobec Polski” . Jednakże główny prowodyr ludobójstwa w stolicy naszego kraju gen. Okulicki miał czelność stwierdzić: „Potrzebny był czyn, który wstrząsnął sumieniem świata”.
-5
GODZINA „W” NIGDY WIĘCEJ WOJNY!.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu CISZEJ NAD TYMI GROBAMI! Nieśmy dumne staropolskie : BÓG – HONOR - OJCZYZNA na rozwiniętych sztandarach, lecz dla naszych dzieci i wnuków równie ważne są także współczesne dyrektywy: WIEDZA - WYOBRAŹNIA - ODPOWIEDZIALNOŚĆ Pozdrawiam
-1
GODZINA „W” NIGDY WIĘCEJ WOJNY!.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu VERITA - mądra kobita! ze znaną swadą ukazała sedno sprawy: Ich zbrodnie niewyobrażalne nie żałowane, nie naprawione. Takiego ciężaru nie wytrzyma żadna ludzka psychika, dlatego uciekają w niebyt zapomnienia. Buta i arogancja tłumią poczucie Ich winy i głęboko skrywany lęk. - są oznaka duchowego zamętu. Szanowny panie Bieliński – dziękuję za obszerne i mistrzowskie opracowanie niezwykle ważnego tematu. Głęboki szacunek i pozdrowienia.
3
Płaćcie albo milczcie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu WASZE MROCZNE…. Dwie frazy i sedno sprawy opatrzność uciśnionym wieszcza - jako rekompensatę darzy. Jakim prawem pan mówi o karceniu polaków?. Jakim prawem pan ubliża memu narodowi? Persona non grata to nasza odpowiedź! My erę kołchozów już mamy za sobą!. Niskie ukłony.
7
WASZE MROCZNE LEWACKIE MIRAŻE!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Bardzo cenna refleksja Rochu! - pozwolisz odnieść się do kilku istotnych kwestii Twojego opracowania. MANIPULACJA. Po czym hierarcha przechodzi niejako do konkretów: „Nie kwestionuję, że w naszych dziejach były wspaniałe i godne pochwały czyny, z których możemy być dumni.Problem jednak w tym, że boimy się przyznać, iż w naszej historii były i są momenty podłe i niechrześcijańskie. Stara sprawdzona esbecka metoda manipulacji - wystarczy wyciągnąć z muru jedną cegiełkę, znaleźć przysłowiową dziurę w całym. Potem już można stosować zasadę zbiorowej odpowiedzialności i bezkarnie chłostać naród roszczeniami. NEGACJA NARODU POLSKIEGO. W opinii tego Pasterza jesteśmy słabi, jakoby tchórzliwi, dodaje bowiem bez ogródek: „ponieważ jednocześnie nie mamy dostatecznie głębokiej i utwierdzonej tożsamości, nie umiemy jej bronić i dlatego boimy się tego, kto jest inny i obcy. [...] Ani nie jesteśmy tchórzliwi, ani pozbawieni tożsamości, w odróżnieniu od nawały wygnańców z innych krajów. Co do jednego stwierdzenia zgoda - nie umiemy bronić naszej zagrożonej suwerenności!. PRZYPISYWANIE POLAKOM UROJEŃ. Wydaje nam się, że on może nam zagrozić, że może nas zmienić i zniszczyć. Dlatego wciąż chcemy się przed kimś bronić - tak dalece, że gotowi jesteśmy stworzyć sobie fikcyjnego wroga, którym jest każdy, kto myśli inaczej, kto inaczej wierzy, kto jest inni niż my sami. Wróg jest realny i dominujący nad suwerenem we wszystkich sektorach władzy! CYNICZNE ODWRACANIE KOTA OGONEM!. My, Polacy, którzy uczyliśmy Europę, czym jest solidarność, dziś tę zwykłą ludzką i europejską solidarność zdradzamy. Żyjąc w świecie globalnym, chcemy się izolować, zajmować wyłącznie swoimi problemami. Z naszego zamknięcia czynimy cnotę i to jest nasz dramat.” [...] Polacy wykazali wielokrotnie solidarność walcząc „Za naszą i Waszą”, broniąc Europy przed turecką nawałą. A co zrobiła „nadzwyczajna nacja” dla pokoju i solidarności w Europie i na świecie? To nie Polacy od zawsze izolowali się od lokalnych społeczność, nie zamykali się w gettach w odróżnieniu od tej nadzwyczajnej kasty. Prawda jest taka Ekscelencjo! Im szerzej Polakom otwierają się oczy tym bardziej boją się obcych!. I to jest poważny problem tych obcych - może nawet ich dramat. Pozdrawiam.
4
Abp Henryk Muszyński widzi nad Polską demony antysemityzmu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Slawia - słuszna droga warto się przyłaczyć!. Nie tylko słuszna,Droga Slawio, ale w obecnej sytuacji chyba jedyna!. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa. wystarczy wystukać w internecie hasło krucjata różańcowa i pojawią się miasta i terminy. Serdecznie pozdrawiam. Zyga Chciałbym przy okazji przypomnieć PATRIOTYCZNY APEL naszego blogera Lwowa47 Zrzuć Polsko z pleców kaftan szaleńca Bo masz być sercem wolnych narodów Wierna pamięci przodków i posłuszna Bogu. Nikt nie ma prawa nakładać Ci krzyża holokaustu. Hańbić imieniem Judeo - Polonii. Czy wolności gwiaździstymi pętać kolcami.
5
ORĘŻ RÓŻAŃCOWEJ MODLITWY.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu kefasowi z giathalasy z dedykacją NARODOWCY DOPUST BOŻY. Lecz pisior wie swoje, nigdy zdania o narodowcach nie zmieni. Bo są ciałem obcym miedzy politykami Jak wrzód na dupie lub wyrzut sumienia. Zgodność opinii panuje między politykami, oni są pasożytami. Jak pies z kotem się nie lubią, tak samo narodowcy z pisiorami. Narodowcy są dla polskiej prawicowej elity patriotów jak ów przysłowiowy u szyi kamień. Bo wszystko co nie może być ujęte w żelazne karby dyscypliny, skanalizowane, ujarzmione - nawet gdy służy narodowi - stanowi śmiertelne zagrożenie dla partii systemowych. Niebezpieczne dlatego też musi być traktowane jak zło wcielone - jako dopust Boży. Mogą systemowi politycy - rozwiązywać nad Wisłą rozmaite niewygodne organizacje, jednak polskiego ducha nacjonalizmu - wykorzenić nie będą w stanie. Mogą systemowi politycy - pojedynczych działaczy zakneblować paragrafem, zastraszyć - lecz nie będą w stanie uwięzić idei, powstrzymać erupcji wulkanu obudzonego z uśpienia - naszej wolnościowej sprawy.
6
NARODOWCY NIE FAJNI CHŁOPCY.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu W rocznicę ludobójstwa. Cześć pamięci niewinnie pomordowanych!Pozostaniecie w naszych sercach. 
6
Zbrodnia Wołyńska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Nadzieja umiera ostatnia. Mam szczęście spotykać na swojej drodze takich kapłanów. Wielkich duchem i oddanych swojej ojczyźnie. Jednym z nich był świętej pamięci ksiądz Wierzbicki ze Smogorzowa, innym ksiądz Kondziela z Nieznamierowic. Za ich przyczyną odzyskuję wiarę w ludzi i nadwątlona ufność w Opatrzność Bożą. Serdecznie Cię pozdrawiam amero.
3
OD WEWNĘTRZNEJ DO ZEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI.
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony