Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 godzina temu @wieszcząc po prawicy Przyjdzie jeszcze czas na głębsze zastanowienie.W tej chwili tylko jeden wniosek - jeżeli chcemy poważnej naprawy państwa, to trzeba coś bardzo zmienić.
2
Dlaczego tak marnie poszło
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 godzina temu Nie ma wyjścia - jeżeli Nie ma wyjścia - jeżeli myślimy i mamy podobną percepcję i analizę, to musimy napisać to samo. Szkoda, że ze smutkiem, a nie radością. Pozdrawiam Ps. teraz czekam na tych, co się będą cieszyć wytartymi słowami: - Anie mówiłem!
1
Dlaczego tak marnie poszło
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 godziny temu kokaina Jest jeszcze jedna istotna sprawa dotycząca dużych miast. Wszyscy ją tajemniczo przemilczają, jako środowiskową omertę. A TO jest i To ma wielkie znaczenie. I nie daj Boże, że taki prawy i "świętoszkowaty" Jaki zaczął to ścigać. To coś, co jednoczy wszystkich co coś znaczą i w większości mają pieniądze.Pozwolę sobie przytoczyć mój trójkrotny wpis na Twitterze, oparty na wiarygodnym tekście pisarza i dziennikarza Jakuba Żulczyka.Ten problem głownie stolicy, czyli To, to KOKAINA (rozumiana jako wszystkie rekreacyjne narkotyki, które w wielkich ilościach opanowały duże miasta.Dlaczego w Warszawie mamy przerąbane? I w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie pewnie też. BO NIE WYGRA SIĘ Z KOKAINĄ !Żulczyk pisze:"Ludzie w Warszawie wąchają kokainę. [...] Kokainę walą wszyscy, których na to stać, i dość spory procent tych, których na to nie stać. Walą prawnicy.Politycy. Lekarze. Właściciele przedsiębiorstw. Kierownicy przedsiębiorstw. Menadżerowie niższego szczebla. Menadżerowie wyższego szczebla. Gwiazdy telewizji. Pracownicy telewizji. Właściciele agencji reklamowych. Finansiści. Deweloperzy. Pisarze. Malarze. Muzycy. Publicyści.Fotograficy. Dziennikarze. Producenci. Wydawcy. Restauratorzy. Bandyci. Adwokaci. Alfonsi. Kurwy. Hotelarze. Wszyscy bez wyjątku walą kokę..."(JAKUB ŻULCZYK "ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ", 2014, Paszporty Polityki.)
2
Dlaczego tak marnie poszło
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 godzin temu Proszę się nie obrażać. Ale Proszę się nie obrażać. Ale cienkie to.Od lat zajmuję się przekrętami farmacji. Obnażałem całą patologię. I czynię to nadal.Napisałem o oszustwie wszystkich firm i lekarzy odnośnie beta-blokerów. Ostrzegałem o potężnej szkodliwości statyn i fibratów.Walka nie toczy się na froncie trujących paru leków na rzadkie choroby, tyko na oszustwie w lekach, które zażywają miliardy ludzi na całym świecie. Problem jest bardzo głęboki. Co nie znaczy, że nie należy ciągle ostrzegać, jak tym tekstem.Należy jednak zdawać sobie sprawę, że zmowa jest dużo, dużo głębsza. Pozdrawiam
0
Toksyczne leki.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
17 godzin temu A kim ty człowieku jesteś? A kim ty człowieku jesteś? Pierwszy raz cię widzę.I bezmyślnie powielasz czarną, zakłamaną legendę jazgdyni. Widocznie to cię podnieca.Co to jest parch? Gdzie używają takiego języka? W Tel Awiwie?
2
PROWOKATOR v.2
Obrazek użytkownika Janek Kowalski
Obrazek użytkownika jazgdyni
21 godzin temu Ta podejrzliwość, choć Ta podejrzliwość, choć właściwie ostrożność, jak piszesz, co jest nieprawdą - maniakalna. bierze się z faktu, że w 100% wiem, że byłem zwalczany poprzednio przez ludzi, tak, czy inaczej powiązanymi ze służbami. Jakimi? o tym tu mówić nie będziemy.Są pewne granice, choć atak bezpośrednio na mnie, spływa jak woda po kaczce. Potrafię się odgryźć. Jeżeli jednak bydlak kłamstwami i insynuacjami, a w końcu nawet groźbami, zaczyna atakować moją rodzinę, w tym nawet mojego śp. ojca, człowieka wybitnego i niesłychanie dobrego, to nie mam wyjścia. Jak wiesz dobrze, droga sądowa u nas to toto-lotek. Szanse na ukaranie gnoja, jak nie jesteś "od nich" są jak 1 do 13 mln. Co więc pozostaje? Wywieźć za miasto i na mrowisku przywiązać do drzewa? To Polska, a nie dziki zachód. Tak robią tylko karki w dresach i właśnie służby.Czy to wystarcza żebym był przewrażliwiony?Jeżeli chodzi o tzw. ataki personalne. Pokaż mi choć jeden przykład, że ja kogoś pierwszy zaatakowałem. Nigdy tak nie robię. Natomiast zaatakowany bronię się ostro. Wiesz to dobrze. Churchill powiedział - "Jeżeli przeciwnik wali poniżej pasa, to wal go jeszcze niżej". Wielu tutaj, właściwie w całym internecie nie pojmuje pełnego znaczenia słów Chrystusa, o nadstawianiu drugiego policzka. Jezus sam sobie pozwalał na gniew (kupcy w świątyni). Zabraniał bezwzględnie nienawiści. Jako, że tu z tobą rozmawiam, rozumiesz chyba, że nienawiści nie czuję. I pogardy też. Denerwuję się, gdy ktoś świadomie przekracza osobistą strefę, którą Anglicy nazywają splendid isolation.Powiem ci, czego stanowczo i najbardziej nie lubię - nachalnej głupoty i zdrady. Choć jestem w stanie to tolerować, a nawet wybaczać.W internecie wielu niezbyt mądrych ludzi pozwala sobie na wybuchy swoich złych emocji, bo czują się kompletnie anonimowi. Totalna bzdura. Jeżeli ktoś nie stosuje darknetu, onionów, czy TORów (a byli tu tacy i jeden jeszcze jest), to zdobycie jego IP, a potem danych osobowych to pestka. Tylko nikomu nie chce się tego robić. Chyba, że jest psychopatą, lub atak był bardzo bolesny. Tak więc proponuję rozejm - dajesz mi spokój i ja daję ci spokój.Zobaczymy, jak to zafunkcjonuje.
1
PROWOKATOR v.2
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika jazgdyni
23 godziny temu Nadal uważam, że 5 miesięcy Nadal uważam, że 5 miesięcy temu trafiłeś na ten portal w konkretnym celu. Ja praktycznie bloguję w internecie już kilkanaście lat. I z sukcesami i z porażkami. Mam bardzo silny, negatywny pijar, co po wnikliwym rozpoznaniu i analizie wykazało, że jest to uderzenie z terenu Gdańska. Pewnie na to sobie zasłużyłem. Teraz ty przejąłeś pałeczkę. A twoi poprzednicy zostali rozpoznani i okazało się, że są to ludzie z bardzo nieciekawą przeszłością, co może sugerować, że są na nich haki i ktoś może nimi instrumentalnie sterować. Jeden na przykład, taki mieszkaniec Orunii (adresy dobrze znane) wsławił się podejrzaną działalnością na terenie Włoch, co może sugerować zetknięcie się z tamtejszą mafią. Drugi już miał ściślejsze powiązania, gdyż spędził długi okres w obozach szkoleniowych wzgórz Golan i doliny Bekaa. A inny, prawdziwa świnia, co potwierdzili i ostrzegli mnie gdańscy, bohaterscy działacze WZZW, był już w 1980 zwykłym kapusiem, donosicielem, winnym m.in. przejęciu maszyn drukarskich Solidarności przez SB.Atak się nasilił, gdy rozpracowywałem pana Ryszarda Oparę, który wrócił do Polski jako "cudowny" milioner i który, jak ten w czarnych okularach, z żoną z Peru, zamierzał zostać prezydentem RP (potem spuścił z tonu i chciał być tylko senatorem). Wiele z tego, co odkryłem może potwierdzić Łażący Łazarz - Tomek Parol i jego współpracownicy. Dodam jeszcze, że bliskim kumplem pana Opary okazał się Wachowski - prowadzący Bolka Wałęsę.Czyli ja mam jasną i otwartą kartę zaufania. Tym bardziej, że się nie ukrywam pod nickiem, nie występuję incognito, znają mnie ludzie z imienia i nazwiska i miejsca zamieszkania.A kim ty jesteś? Niewiadomą? Hejterem samym z siebie? Raczej nie, dla mnie to wygląda (i dla wielu internautów), że reprezentujesz czyjeś interesy.Więc wybacz, oficer prowadzący bardziej do ciebie pasuje, niż do mnie. Jak chcesz, mogę zacząć przy tym grzebać. Wszystko daje się w końcu sprawdzić. Przemysław M., niestety gdański działacz PISu, ulokowany m.in. jako wiceprezes Lotosu, postać nieciekawa, długo się bronił, lecz jak zdobyliśmy twarde dowody, to poleciał ze stanowisk i ma prokuratorskie zarzuty. Wspominam o tym, bo blogerstwo prawdziwe, to nie tylko pitolenie i bazgranie w internecie, lecz także poważna praca dla ludzi. Piotrek Wielgucki - "Matka kurka", jak się zaparł to został pogromcą Owsiaka.I wielu nas jest takich.
2
PROWOKATOR v.2
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu Bóg z tobą synu. Bóg z tobą synu.Jak przestaniesz się pocić, to wiele zyskasz.
3
PROWOKATOR v.2
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu Zostaw już ją. Sobota. Upita Zostaw już ją. Sobota. Upita już jest. Tylko wtedy się odzywa.
-3
Niepoprawni.pl - wzlot (i upadek?)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu Tak było... Nie tak dawne Tak było... Nie tak dawne czasy... Popularne treści blogeraPROWOKATOR109,573
4
PROWOKATOR v.2
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony