Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @ Tylko ktoś kompletnie nie znający realiów nowoczesnej sztuki wojennej wyobrażał sobie, że w projekcie "Fort Trump" zbudujemy twierdzę na miarę Malborka.Kolega nigdy nie będzie wiedział, gdzie ulokowane będzie dowództwo i taktyczne punkty dowodzenia. Więc na razie radzę się cieszyć i podziwiać super twierdzę bolszewików - Pałac Kultury i Nauki.
5
Miał być fort Trump, będzie forcik ;)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Od dłuższego czasu piszesz Od dłuższego czasu piszesz dobrze i bardzo rozsądnie. Tak trzymaj.Wg. mnie pierwszym najsilniejszym bastionem umacniającym system III RP, była przeprowadzona natychmiast w 1992 rewolucja samorządów terytorialnych.A reszta tak, jak piszesz. Z braku lustracji i dekomunizacji to sądownictwo, uniwersytety, teatry, sprzedane media ciągle są głównymi antypaństwowymi narzędziami.I temu trzeba zaradzić nową konstytucją.
3
Projekt Platforma Obywatelska zawiódł i właśnie kona
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Świetna definicja. Non plus Świetna definicja. Non plus ultra.A ja do Twoich miesięcznic dodam moją deklarację, że moje przekonanie odnośnie przyczyn jest od lat niezmienne i oparte na silnej logice - Smoleńsk to była ohydna, barbarzyńska zbrodnia, klasyczne zbiorowe morderstwo w bolszewicko - mongolskim stylu. Zresztą przetrenowali to już w Afryce, a 10 kwietnia tylko powtórzyli.Co do zleceniodawców też chyba nie ma wątpliwości. Serdeczności
8
Projekt Platforma Obywatelska zawiódł i właśnie kona
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu I tak to jest z bolszewickimi I tak to jest z bolszewickimi funkcjonariuszami. Będą łgać i manipulować do końca.Tak ich wyszkolono i taka ich fałszywa natura.Panie Niebieski, co mi pan tu wyjeżdża z sytuacją wokół pierwszego bana i pogawędką z Ruszkiewiczem. Nie o to pytałem i nie zgłaszałem zastrzeżeń. Pomidor Ruszkiewicz prężył mięsień i demonstrował kto tam ma władzę.I dobra.Ja się przecież pytam dlaczego pan mnie zbanował ostatni raz?A tu, po łajdacku i tchórzliwie unika pan odpowiedzi, na dodatek co rusz mnie pan obraża. Proszę uważać, bo pójdzie pan w ślady Ruszkiewicza i też tu zostanie zbanowany. Na NP ma pan do czynienia z wielokrotnie bardziej inteligentnymi internautami i robi pan z siebie pośmiewisko i wzbudza politowanie.A to,jak i co pan swym krętactwem i obłudą, pozując jednocześnie na uczciwego człowieka demonstruje, jest właśnie kolejnym dowodem o marności pańskiej osoby.
4
Kiedy słychać trolli wycie...
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Jeżeli banował mnie Admin Nr Jeżeli banował mnie Admin Nr.1, potem Admin Nr. 2, dalej Admin Nr.3, to mi wygląda na zbiorową nagonkę i najprawdopodobniej realizowanie poleceń z góry, czyli od samego Ultra -Prezesa Ruszkiewicza.Były już takie zdarzenia w historii, gdy kapral kręcił generałami,lecz myślałem,że świat poszedł na przód.Widocznie jednak nie. Widzę szkołę Wachowskiego Cóż...jak widzę wiele z panem nie wygram,bo nie jest pan osobą decyzyjną. Będę musiał się chyba zapytać Nad-Redaktor Słupianek.
5
Kiedy słychać trolli wycie...
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Panu się wydaje, że może pan Panu się wydaje, że może pan zasłużyć na przeprosiny. Czyżby?Mienicie się portalem, gdzie przestrzega się pewnych norm, reguł i etykiety. To proszę mi powiedzieć, bo już w ciągu miesiąca zostałem trzy razy zbanowany, za każdym razem nie informując mnie o tym oficjalnie i nie określając wysokości ukarania, jak to formalnie robicie.. Czy pohukiwania wściekłego Ruszkiewicza w komentarzach są dla was nadrzędnym prawem?Więc skąd mam wiedzieć na jaki okres zostałem zbanowany? Dla mnie jest to okres nieokreślony, w tym sensie, że nie wiem, bo nie zostałem poinformowany,na ile jest ban.Możliwe, że czegoś nie wiem i gdzieś w tajnym miejscu ten ban został upubliczniony. Lecz nic na moim blogu i nic na PW. To wy macie obowiązek poinformować o tymczasowym zawieszeniu. Tak, jak robi to Gawrion na niepoprawnych.Tego wymaga podstawowa kultura.Sprawdziłem, ban rzeczywiście jest w tej chwili odwieszony. Lecz nie wiem, czy zrobił to pan przed chwilą po moim komentarzu, czy zostało to dokonane wcześniej. Nie ma gdzie tego sprawdzić, bo działacie raczej jak sądy kapturowe.Zawieszanie jest na podstawie swojego widzimisię, bez uzasadnienia i poinformowania o karze.I pan się domaga przeprosin? Za takie działanie? I nie przyznał się pan, czy to pan zbanował i za co.Oczywiście jakiś mityczny współpracownik, bez pana wiedzy, bo pan oczywiście zajmuje się o niebo ważniejszymi sprawami na dyżurze.Np.układaniem pasjansa, lub czytaniem "Fakty i mity" Palikota, na temat starożytnych Słowian, prawdziwych twórców cywilizowanego świata.Proszę podać fakty cd. banu, by odzyskać choć kroplę wiarygodności.
3
Kiedy słychać trolli wycie...
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Wydaje się, że z kolei twoje Wydaje się, że z kolei twoje IQ (jeżeli w ogóle rozumiesz o czym mowa, a nie tylko powielasz modne hasełka) determinuje dopiero zastosowanie liczb ujemnych.
3
Kiedy słychać trolli wycie...
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Jeżeli się nie mylę, to w Jeżeli się nie mylę, to w zeszłym tygodniu obowiązywał na NEonie skopiowany poniżej grafik dyżurów administratorów.W środę 05.06 to pan miał dyżur. W trakcie rzeczowego dialogu z blogerem Wojtasem zostałem zbanowany na czas nieokreślony. Kto więc, jak nie pan miał moc by mnie zbanować?Więc albo pan łże jak pies, na dodatek mnie nazywając kłamcą, albo jest pan na NEonie małym miki, leszczem, którego każdy większy od pana moze zlekceważyć, lub pominąć.  Witam i podaję rozkład dyżurów od 03.06 do 09.06. 201903.06 -  Poniedziałek   -  Jarek Ruszkiewicz04.06.  -  Wtorek          -   Zawisza Niebieski05.06.  -  Środa            -   Zawisza Niebieski06.06.  -  Czwartek       -  Anna Słupianek07.06.  -  Piątek            -  Anna Słupianek08.06.  -  Sobota           -  trybeus09.06.  -  Niedziela        -  lipao45 Pana już tyle osób przyłapało na kłamstwie, że pańska wiarygodność jest na poziomie zerowym. 
5
Kiedy słychać trolli wycie...
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Paskudny hipokryto nie udawaj Paskudny hipokryto nie udawaj świętego!W swoim nuworyszowskim zapale by zostać dołączonym do elyty od Wileckiego i trepowych towarzyszy z WSI, jako administrator usuwa, blokuje, banuje jak się żywnie podoba, bez względu na etykę,sprawiedliwość, czy nawet logikę.Kulturalna i wrażliwa AS może z panem prowadzić "ą", "ę" konwersację, lecz dla mnie jest pan klasycznym onucowym bucem. który nagle dowiedział się i się tym szczyci, że istnieje kultura, istnieje nauka. Tylko.że one są od tysiącleci, a u pana od miesięcy.Co za buc... Ps. Dobrze, że wreszcie ujawnił pan w czołówce swój wizerunek z maczugą. Przyznam, że takiej samokrytyki się nie spodziewałem.
3
Kiedy słychać trolli wycie...
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Szanowna Pani ma rację. lecz Szanowna Pani ma rację. lecz tylko w pewnym sensie.Moją długą odpowiedź zżarł i puścił w niebyt internet i minie nieco czasu, gdy ochłonę i powtórzę moje usprawiedliwienie.
0
E-recepty od 1 stycznia 2020: rząd, hakerzy i służby, będą wiedzieć na co chorujesz
Obrazek użytkownika ccassiumm7

Strony