Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 godzina temu KONTRIK Za potwarze i pomówienia przy kontakcie osobistym daje się w pysk. Tylko, że forysia nahajką się zdziela.Chciałeś, to masz - przypomnienie z przed lat pięciu.WSZYSTKIM, CO NIE WIEDZĄ WYJAŚNIAM, ŻE KONTRIK = MIND SERVICE = MIROSŁAW SZCZEPANIAKCytuję fragmenty:"...Mind Service kradnie i wrzeszczy: “To ponoć stary aparatczyk, funkcjonariusz żydokomuny.” Zacytuję z jego nowej notki, na którą się on powołuje:“- czyli co jest ważniejsze: dostęp do wiedzy i informacji czy zarobki wydawców?”Jak widać, powołuje się on na swój ukochany wzór, czyli tow. Lenina. który także twiedził: “Rabujcie zrabowane”…* * * * * ~W związku ze zgłoszeniem plagiatu, Pana post został usunięty do czasu wyjaśnienia sprawy.Pozdrawiam CubeeSzanowni Państwo, we wpisie autorahttp://miroslaw.szczepaniak.nowyekran.net/post/93028,kim-sa-nadludzie“>http://miroslaw.szczepaniak.nowyekran.net/post/93028,kim-sa-nadludzieprzepisano dosłownie w całości artykuł, który ukazał się w Wydawnictwie Naukowym Akademii Pomorskiej w Słupsku, w czasopiśmie Słupskie Studia Filozoficzne nr 8/2009, na stronach 99-108. (tekst naszego artykułu rozpoczyna się mniej więcej w połowie wpisu na blogu).Posiadamy do tego tekstu prawa autorskie i nie zostały one przekazane Panu Mirosławowi Szczepaniakowi.Pełen tekst naszego artykułu znajduje się pod poniższym linkiemhttp://www.slupskie-studia-filozoficzne.apsl.edu.pl/baza/wydawn/ssf08/ibek.pdf“>http://www.slupskie-studia-filozoficzne.apsl.edu.pl/baza/wydawn/ssf08/ibek.pdfNiniejszym więc zostały naruszone prawa autorskie zarówno naszego Wydawnictwa, jak i autora, pana dra Pawła Ibka, którego artykuł został zawłaszczony przez Pana Mirosława Szczepaniaka. W związku z czym wpis pana Mirosława Szczepaniaka wyczerpuje wszelkie znamiona plagiatu. Uprzejmie proszę o usunięcie z portalu tego artykułu. W przypadku braku reakcji przekażę sprawę naszemu radcy prawnemu, który podejmie odpowiednie kroki względem autora jak i administratorów portalu...." Z kim mamy do czynienia? z osobą wiarygodną? Honorową? Czy zwykłą żulią?dałem mu szanse siedzieć cicho, ale jak się znowu narzuca, to niech wszyscy wiedzą, albo sobie przypomną, ze na typka trzeba uważać.
0
Trzeba sobie radzić
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 godzin temu kontek Piszesz bzdury, piszesz. Zżynasz prace naukowe i i podajesz, jako własne. Cytujesz cudze wypowiedzi, jako własne, a na dodatek rzuca tobą od ściany do ściany. Bipolar, albo źle dobrane. Zmień stary haloperidol na nowszy zuclopenthixol. Specjalisto.Spalony w sieci jako Mind Service, więc co będzie po Kontrik? EOT.jeszcze sobie coś zrobisz.
1
Trzeba sobie radzić
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 godzin temu @kontrik No tak... znowu się zaczyna.mam zacząć przywoływać oficjalne teksty w których uznano ciebie za oszusta? Zapomniałeś? Inni nie zapomnieli.Toleruję ciebie na tej samej zasadzie, jak protestujących obecnie w sejmie.Coś masz nie tak.Specjalisto.
1
Trzeba sobie radzić
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 godzin temu @kontik Jasne. Masz rację. Nikt nie jest do niczego zmuszany.Jak napisałem - radź sobie sam.Jak rozumiem, jesteś lekarzem, chirurgiem, lub przynajmniej, jak ja, ratownikiem medycznym?
0
Trzeba sobie radzić
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 godzin temu @Ość Droga Ościo!Przypomnę z mojej notki biograficznej fragment:...Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver,...Na wszystko mam papiery. W tym też na ratownictwo medyczne. I lepiej być w życiu przygotowanym na niespodzianki i szkodom zapobiegać, niż durnie swe życie marnować.
0
Trzeba sobie radzić
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @Maciej Krogulski Jakie 100 rakiet mnie zabolało? Kompletnie nie rozumiem, czego pan nie rozumie.Jako "techniczny" rozważam skuteczność i efektywność (to nie to samo) użytego produktu. Ilość gra rolę w takim sensie, że zakłada się prawdopodobieństwo niepowodzenia i oblicza się redundancję, tak, by mimo wszystko cel osiągnąć.Co tutaj Kukliński ma do powiedzenia? Już mój ojciec, pod koniec 60-tych rozrysował mi możliwości zniszczenia naszego domu i drogi dyslokacji. Dlatego konkretnie interesuje mnie ilość Iskanderów w zonie Kaliningradu, niezbędna liczba Patriotów chroniących Trójmiasto, znając ich faktyczną skuteczność.Bo widzi pan, tak się głupio składa, że gdy ruskie na mój dom wystrzelą 123 rakiety, tyle, ile lat nie mieliśmy niepodległości, to 100 Patriotów o 100% skuteczności, rozwali ich sto rakiet, a pozostałe 23 zmiotą mój dom i nie tylko, z powierzchni ziemi.Bardzo proszę czytać uczciwie, a nie tylko przeglądać po łebkach. A gdyby nawet, to nie chrzanić tu głodnych kawałków o Kuklińskim.Miejmy dla siebie jakiś szacunek.
2
Burza z gradobiciem ZACZĘŁO SIĘ
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @a nie mówiłem Trafiłeś w bambuko "Polski Zapachu". Czyli grzybica nóg, pachy myte na Święta, gacie... i ten oddech zabójczy. Chcesz to masz. Nawet czosnek tego nie zabije, więc cie nie przyjęli do gminy i się wściekasz.
2
Burza z gradobiciem ZACZĘŁO SIĘ
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @a nie mówiłem A czym ty śmierdzisz?Bo nie mogę zidentyfikować.Paskudne jakieś.
4
Burza z gradobiciem ZACZĘŁO SIĘ
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @Yagon 12 Witaj! A ja mam mieszane uczucia. Oto, co umieściłem na TT:@pisorgpl , @MorawieckiM , @BeataSzydlo Jako popierający #DobraZmiana jestem nieco rozczarowany #PiątkaMorawieckiego. Niestety więcej pijaru niż pomocy.Kto z mikro i małych płaci CIT? Płacimy PIT.Ile jest babć, nigdy nie pracujących, które urodziły 4 dzieci? 2%?Ilu jest niepełnosprawnych emerytów? 10%?A te 35 mld to dla nich tylko?Dlaczego dosyć wąski katalog leków na starość dopiero od 75+? A dlaczego nie 70? Przyjaciel, 68, właśnie umiera na galopującego Alzheimera.KIEDY PROŚCI, NORMALNI EMERYCI COKOLWIEK DOSTANĄ?! Pozdrawiam
6
"Piątka Morawieckiego" i "totalni" totalnie na deskach...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @Bon Ton To jest kolego trollowanie.Rozumiem, ze starasz się dostać do czytelników. Lecz powinieneś umieścić własny tekst. Nie komentarz u innych.Ale przeczytałem. I powiem ci - niech nas Boska Roztropność broni przed popadnięciem w łapy jakiegoś wojskowego. Zazwyczaj zrobi z wszystkich mięso armatnie.
4
Burza z gradobiciem ZACZĘŁO SIĘ
Obrazek użytkownika Bon Ton

Strony