Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
10 godzin temu Gorzkie - słowami poety SMOLEŃSK ZALANY WAPNEM PRZEZ TOTALNYCH GRACZY Smoleńsk już nas nie boli – wspomnienie zarosłozielskiem niepamięci pokrzywą niewiarypo emocjach zostały blade strony gazeti bezduszne jak zawsze wśród zdarzeń zegary młyny historii mielą godziny i latarozpacz oraz nadzieję - katów i ofiaryprawda już w niewielu serce rozkołyszei gdy nie ma morderców to i nie ma kary sumienie Europy chore jak sumienie światazastąpione kłamstwem czyli dyplomacjąw interesie publicznym ważniejsze milczeniePrawda o Polsce dzisiaj niepotrzebną racją z kneblem na ustach milczy czwarta władzaPrawda dziś niepotrzebna w politycznym sporzew grze politycznej nie ma miejsca na uczciwośćnaiwnością jest mówić dzisiaj o Honorze interes jest na miejscu polskiego dramatugra obcych służb na polskiej szachownicy zdarzeńnam zostały tablice i kościół w jarmułcewpisany w cel zbawienia i naiwność marzeń Smoleńsk zalany wapnem przez totalnych graczymówi o bezsilności polskiego Naroduo naszym zniewoleniu i o bezkarnościzdrajców i morderców z Zachodu i Wschodu  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/lwow47/smolensk-zalany-wapnem-przez-totalnych-graczy#comment-1556359©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
2
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
10 godzin temu @Lwow47 Witaj! Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Bardzo usiłowałem wywołać powszechną dyskusję po stuprocentowych dzisiaj faktach - ZAMACH i ZROBIŁA TO ROSJA.Nie ma oddźwięku. Pamięć pokoleń coraz krótsza. A zamulacze mózgów pracują intensywnie. Pozdrawiam
5
SMOLEŃSK ZALANY WAPNEM PRZEZ TOTALNYCH GRACZY
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
17 godzin temu @Wszyscy Witam! Jestem pełen podziwu dla analitycznych zdolności i wytrwałości kolegów blogerów, co wyrazili m.in. w swoich tekstach, jak też w komentarzach poniżej. To kawał roboty i zwycięstwo rozumu nad manipulacją.To daje też obraz, jak żmudne są takie dociekania, ile wątków trzeba prześledzić i jak liczna grupa ludzi powinna być zaangażowana. Sprawę tylko zaciemnia fakt, że powstaje dużo szumu, mistyfikacji, fałszywych doniesień, kłamstw itd. Chyba nie mamy wątpliwości, że tak z 80% to manipulacje, zaciemnianie i mataczenia tych, co byli zamieszani i mają coś do ukrycia. Jednakże pozostałe 20% to niestety głosy ludzi, nawet dobrej woli, lecz nie mających żadnej wiedzy w temacie, albo zafiksowanych na swej jednej, często kontrowersyjnej hipotezie (zamiana ciał, zamiana samolotów, specjalny hangar na Okęciu, itp).Ci, co stoją na czele śledztwa i naukowych badań, muszą umieć wyłowić z tego morza faktów najistotniejsze, przefiltrować przez aparat i instrumenty naukowo - inżynierskie, by w końcu dojść do bezsprzecznych wniosków.I to się właśnie stało. Oczywiście, to jeszcze nie koniec.Jednakże to, co odkryto, udowodniono i zostało powiedziane głośno, chociaż się tego domyślaliśmy, jest tak porażające, że każdy nieopaczny ruch grozi potężnymi konsekwencjami. Przykre, że nie można oświadczyć obywatelom z wyżyn przywódców narodu - to jest właśnie to, co odkryliśmy i nie ma już wątpliwości, lecz nic więcej nie możemy zrobić, bo możemy rozpętać ponownie ogólnoświatowe piekło. Nasi sojusznicy również się zgadzają, by zachować spokój i powagę.Pozostało nam tylko czekać. Mamy 100% prawdę, lecz jej efekty muszą być jeszcze skrupulatnie przemyślane.
3
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu @cyborg Faktycznie, piąteczek to najbardziej pracowity dzień dla seryjniaków.Prokuratorzy już schlani, a policaje dorabiają jako bramkarze w nocnych klubach.
4
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu @cyborg Piąteczek... Koniec tygodnia. Paliwo się mrozi. Po co sobie łeb zawracać jakimś historycznym wydarzeniem. Nikogo to już nie obchodzi.Lecz ciekawie w TVP. Grube zmiany w publicznych mediach?!Miłego weekendu
7
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu @Weteran Polski Witam!Nikt, nie zdejmuje odpowiedzialności ze strony polskiej!Uważam, że to wspólny zamysł ówczesnych przywódców RP i Rosji, z możliwym cichym udziałem Niemiec. Dla nich wszystkich prezydent Kaczyński był, jak wrzód na dupie i strasznie przeszkadzał w planach i zamierzeniach Rosji, jak i polskiej drogi do Berlina i Brukseli (na kolanach).Dzisiejsza reakcja jest bardzo ważna. Prawie doba i wszędzie cisza.Uważam, że pan Antoni wykorzystał swoją przyjaźń z redaktorem Sakiewiczem, by wystrzelić taką petardę. Raz, by mieć pewność, że ktoś to jednak zamiecie; dwa, by w zemście popsuć Kaczyńskiemu wydarzenie i przemowę 10 kwietnia. Pozdrawiam
6
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika Weteran Polski
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu @Mości Zagłoba Dziękuję bardzo! Świetny tekst o późnym poranku do kawki (trzeciej).
4
Czy Kaczyński podoła potomkom Feliksa Dzierżyńskiego?
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu Prawi i niepoprawni. Nie agenci To zaczyna być interesujące.Śledzę media informacyjne. Wszystkie. Zagraniczne i krajowe. I nic! Cisza.Czy publiczne oświadczenie, bądź, co bądź, profesora, szefa oficjalnej, państwowej komisji, że w Smoleńsku był ZAMACH i, że stoją za tym w stu procentach ROSJANIE i na pewno nie jest to, tak modny dzisiaj, fake news, tylko paskudny i ponury fuck news.Czy to dlatego, że został przedstawiony w niezbyt opiniotwórczej, jeszcze niszowej i młodej TV Republika?Zagraniczne media oczywiście, czekają na potwierdzenia z Czerskiej i Wiertniczej, ale dlaczego nadal milczy TVP Info na przykład. JK jeszcze nie został dopuszczony do audiencji u PJK i sika w majtki, bo nie wie co robić? Wyrzucił Michasia Rachonia zawczasu, bo ten ma dziennikarskiego czuja i mógłby rozpętać III Wojnę Światową?A na moim twitterze więcej jest wejść z Rosji, niż z Polski. Co oznacza, że ruskie agentury czuwają, a Polacy olewają, zmęczeni ośmioletnim czekaniem. Oto przecież ruskim chodziło. Przecież śledztwo nadal trwa. A twardych dowodów już nie ma. Przypomnijcie sobie tą uśmiechniętą ruską twarzyczkę wybijającą szyby we wraku, albo tnącą szczypcami wiązkę przewodów i kabli, by nie można było zidentyfikować na przykład dodatkowego kabelka od detonatora.Czy to już nie jest światowy news?! Może tak być w tym pojebaństwu. Bo Polska to dziwny, pokręcony kraj. Panuje dyktatura, jak donosi hrabinia Thun von Cośtam. Nie przestrzega się demokracji, jak twierdzi cała Unia Europejska. Więc po co się przejmować takimi bzdurami. Nawet jeśli to fakty, to co? Jeden samolot mniej, jeden prezydent mniej... nie pierwszy raz i ostatni. My chcemy pokoju i spokoju i nie będziemy się znowu babrać w fekaliach.Ps. Zastanawiam się, czy wczorajszy wywiad nie był zemstą pana Tomasza i pana Antoniego, by zepsuć panu Jarosławowi ostatnią miesięcznicę 10 kwietnia 2018.
12
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu @marek chrapan Drogi kolego!Obsesja żydowska wielu dobrym i mądrym ludziom zamazuje obraz. To przykre, lecz muszę to powiedzieć, każda nienawiść, czy to do Ukraińców, Żydów, Rosjan, ciapatych, została wmanipulowana. Tak, jak do szczepionek, obecnie smogu, a jeszcze niedawno CO2, do kościoła, jak właśnie ten niezborny, pobity Pieczyński mówi.To jest polityka, to jest biznes. Chcemy przecież wygrać. A ciągle jesteśmy Dawidem, wobec sąsiednich Goliatów. Fajnie jest grać w pierwszej lidze i decydować samemu, z kim powinniśmy się spotkać. Ale do tej pierwszej ligi trzeba wejść. A żeby wejść, trzeba grać tą samą grę, co inni.Czy jest alternatywa na dzisiaj dla nowej ekipy PJK?Nie sądzę.
4
Czy Kaczyński podoła potomkom Feliksa Dzierżyńskiego?
Obrazek użytkownika marek chrapan
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @Honic Witaj! To wszystko prawda i zgadzam się z tym.Lecz w tej chwili mnie interesuje impakt jakie musi wywołać reakcja na tak jasno i wyraźnie postawione publicznie zarzuty.tego anie przemilczeć, ani wyśmiać nie można.Zresztą zobaczymy jutro. ten świat jest ponury i groteskowy.
9
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika Honic

Strony