Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @norwid Witaj Michalkiewicza i jego teoryjki dawno już olałem. Ma on niewątpliwy talent do składania ładnych zdań, ale jak jego ojciec chrzestny JKM, uprawia paralogizm, najczęściej w oparciu o wyssane z palca rozumowanie. Może on coś bierze?Nieważne. A Francja? Byłoby całkiem nieprawdopodobne, gdyby nie mieszały tam i ruskie i amerykańce. Lecz iskra poszła z ludu. Przekroczono masę krytyczną. My też mamy w tym swoją zasługę, bo pokazaliśmy, jakim szambem jest Unia i jak dzielą świat na lepszych i gorszych.Friedman zapowiedział 10 lat temu (na co często się powołuję) europejski kryzys w latach 2019 - 2020. Jak do tej pory scenariusz sprawdza się w 100%. Pozdrawiam
-1
Lewarowanie francuskiej rewolucji 2.18
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu Koński Trik Znaczący jest ten schemat, w jakim się pokazujesz z kolejnym idiotycznym komentarzem.Erekcji i wzmożenia emocjonalnego doznajesz z dużą regularnością (sporo innych internautów też) w weekendy. Z reguły oznacza to pisaninę pod wpływem. Ciągniesz gorzałę z gwinta, czy raczej z dobrego kryształu, na dwa palce, z lodem? A może pudrujesz nosek? Nie, raczej nie. Nie stać cię na samarę za pińćset. Już raczej te wynalazki gimbazy, albo sam sobie pichcisz z kropelek na kaszel.Tak, czy inaczej, zdrowiu ci to nie służy. A jak jeszcze nie jesteś, to pewnie stracisz włosy, zęby, no i ta przykra impotencja. A może być jeszcze tyle orgii przed tobą. 
4
Political fiction z Wałęsą w tle
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu Znaczący jest ten schemat, w Znaczący jest ten schemat, w jakim się pokazujesz z kolejnym idiotycznym komentarzem.Erekcji i wzmożenia emocjonalnego doznajesz z dużą regularnością (sporo innych internautów też) w weekendy. Z reguły oznacza to pisaninę pod wpływem. Ciągniesz gorzałę z gwinta, czy raczej z dobrego kryształu, na dwa palce, z lodem? A może pudrujesz nosek? Nie, raczej nie. Nie stać cię na samarę za pińćset. Już raczej te wynalazki gimbazy, albo sam sobie pichcisz z kropelek na kaszel.Tak, czy inaczej, zdrowiu ci to nie służy. A jak jeszcze nie jesteś, to pewnie stracisz włosy, zęby, no i ta przykra impotencja. A może być jeszcze tyle orgii przed tobą.
-1
Tajemnica Jadwigi Staniszkis
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu Klub Inteligencji Polskiej??? Klub Inteligencji Polskiej????! Ja nie mogę!!! Pod egidą towarzysza Woroszyłowa, z dodatkowymi kursami czytania i pisania.Ale się niektórym w glowach poprzewracało.Pani Doktor - dlaczego odczuwa pani potrzebę poniżania się do dyskusji z pacjentem krnąbrnym i namolnym?
1
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu Może też jestem faszystą, Może też jestem faszystą, który uważa, że wroga należy zniszczyć?Nie wiem...
0
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @@@ Wydaje mi się, że rzucasz perły przed wieprze.
1
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @ Ładny obrazek godny Krauzego, czy zdrajcy Mleczki - CYVILLEBELLUM  "RYJĄCY MORDĄ W ZIEMI" 
-3
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @katarzyna tarnawska Co za słuszna i zwięzła ocena. Ja to określam jednym słowem - smarkateria. Bardzo by się nam przydał poważny Ruch Narodowy, a nie harcerstwo. Miałem pewne nadzieje z Kowalskim, ale się wypaliły.Lecz cośsię na prawo od PISu kształtuje. Lecz raczej jest to bardziej katolickie niż narodowe. To TA Verita, jest zapiekłą narodówką? Nie śledzę jej, bo wzbudza obrzydzenie, jak każdy bezrozumny fanatyk. Bardzo przypomina Scheuring Wielgus. I tak ją sobie wyobrażam wizualnie.
0
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @@@ Problem jest głębszy, jak się temu przyjrzeć szerzej.Jak to jest, że osoby zaliczane do elity, będące w pewnym sensie intelektualistami, mają tak tragicznie słaby kościec moralny, że są w stanie, będąc w ustabilizowanym wieku dojrzałym, wywinąć woltę o 180 stopni i wczorajsi przyjaciele i sojusznicy stają się znienawidzonymi wrogami, których należy tępić i niszczyć.Teoria o matczynej miłości jest słaba. Możliwa byłaby, gdyby Staniszkis była osobą niezrównoważoną, kierującą się skrajnymi emocjami.Teoria o urażonej dumie i godności z powodu niezaproszenia do "drużyny" jest nieco lepsza. Ale tylko nieco. Tutaj jestem przekonany, że Prezesowi dostarczono silne dowody i zdecydował on nie skorzystać ze współpracy z panią profesor.Gdyby tak właśnie było i Jadwiga S. od lat była agentem wpływu, cierpliwie budującą swoją pozycję, to po wykluczeniu z grona współpracowników, jej reakcja byłaby właśnie taka, jak jest.Popatrzmy, że wszyscy źli, albo tylko mali ludzie, po rozpoznaniu prawdziwej twarzy, stają się najbardziej paskudnymi wrogami obozu, z którego się ich pozbyto. Choćby Sikorski, Michał Kamiński, Marcinkiewicz, czy Kluzik Rostowska.Widać taka jest kolej rzeczy dla ludzi podłych i marnych
1
Tajemnica Jadwigi Staniszkis
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu @michael-abakus Tutaj niektórzy są rozżaleni, że ich ulubionych idoli nie chcą pokazywać w państwowej TV.No dobrze... czy znają tych ludzi; czy się z nimi zetknęli?Ten prof. Nowak niestety reprezentuje dość wysoki poziom oderwania się od rzeczywistości. Witek Gadowski ma osobiste zatargi z ludźmi z TVP. Ja osobiście bardzo go cenię i wiem, że jest gościem w krakowskim oddziale TVP. Sumlińskiego szkoda. Uważany za nieobliczalnego, szczególnie po jego próbie samobójczej. To co wiem, też powodowałoby, że bym go unikał.Winnicki i Bosak ciągle jeszcze są niedojrzali. Ich kolega z Młodzieży Wszechpolskiej, Adaś Andruszkiewicz jest ozdobą każdego programu publicystycznego.Dosyć ważnym warunkiem zapraszania gości, jest ich poziom obliczalności i koncyliacyjności. Facet, który w każdej chwili może palnąć coś głupiego i groźnego, jako "swój" człowiek, nie będzie zapraszany.
2
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony