Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jeremi
6 dni temu @Zawiedziony Pamiętam w 2008r. aferę w Sopocie, kiedy prezydent Sopotu Jacek Karnowski załatwiał u biznesmena Sławomira Julke dwa mieszkania, dla matki i kochanki. Julke chciał dostać zgodę na rozbudowę poddasza zabytkowej kamienicy w rejonie Monte Cassino i za tę zgodę Karnowski miał dostać  dwa mieszkania. Julke rozmowę z Karnowskim nagrał i odtworzył Tuskowi, dowiedzieli się o tym też inni i to się wydało, zrobiła się straszna afera, ale Tusk kazał zamieść sprawę pod dywan, więc i dyktafon Julkego "uległ zniszczeniu", a prokuratura przycięła głupka.  Aleksandra Dulkiewicz w 2008r. miała 29 lat, więc była wtedy w kwiecie wieku. Zastanawiam się po tym co napisałeś, czy jedno z tych mieszkań nie miało być dla niej, chyba że Karnowski miał kilka kochanek.
5
Tusk osobiście zamieszany w niszczenie Brauna w Gdańsku ?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Jeremi
1 tydzień temu @Autor Przepraszam Autora za ten wątek nie dotyczący śmierci wielkiego męża stanu, jakim niewątpliwie był premier Olszewski. Wczoraj wieczorem prezydent Duda zadeklarował, że uważa za konieczne ogłoszenie żałoby narodowej po śmierci premiera. On nie ma uważać, on ma ją ogłosić, tak jak szybciutko taką żałobę ogłosił po śmierci Adamowicza, a gdzie temu pokrętnemu i dwulicowemu człowiekowi do wielkiego premiera. W moim Gdańsku do dzisiaj, na ulicach, urzędach i wielu domach wiszą flagi z kirami. Gdańska Lechia, dzisiaj o 20.30 na mecz z Pogonią wychodzi cała na czarno, rozpacz nadal trwa. 
7
śp. Janowi Olszewskiemu wieczny odpoczynek racz dać Panie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jeremi
1 tydzień temu @Husky Też to pięknie napisałeś, dzięki. I tak wszystko zależy od nich. Mam nadzieję, że jak wielu innych, w końcu trafią pod skrzydła Gawriona i jestem pewien, że to tutaj jest ich miejsce. Obecnie mam tam miesięcznego bana od takiej jednej, który kończy się jutro i to jest dobry moment, żeby również w obronie Agnieszki, być solidarny z Wami. Kula Lisowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia i szczęścia, bo ono jest nam wszystkim bardzo potrzebne. Pozdrawiam
7
śp. Janowi Olszewskiemu wieczny odpoczynek racz dać Panie
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Jeremi
1 tydzień temu Najlepsi też do NP przychodzą W końcu trafiłeś Husky w dobre miejsce. Dobrze by było, żeby jeszcze Twoim śladem podążył Kula Lis, a może i nawet Agnieszka. Obaj z Kulą możecie powiedzieć swoim babciom, że zachowaliście się jak trzeba.
10
śp. Janowi Olszewskiemu wieczny odpoczynek racz dać Panie
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Jeremi
1 tydzień temu Należy ufać, ale sprawdzać trzeba Też byłem kiedyś takim desantowcem. To było ponad 6 lat temu. Wtedy po zamknięciu przez Oparę NowegoEkranu, kilku z nas przyszło pod skrzydła Gawriona i jest tutaj do dziś. Moim zdaniem Husky bardziej pasuje tutaj, na Niepoprawnych, niż na anty: katolickim-prawicowym-narodowym portalu, jakim stał się Neon24, ale jak mawiał Bul do Obamy: "należy takim ufać, ale sprawdzać trzeba"
4
"WIOSNA" - ANTYPOLSKI PROGRAM ANTYPOLSKIEJ OPOZYCJI
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Jeremi
2 tygodnie temu Szkoda nafty na dalszą dyskusję mądrego z wełnianym baranem To był 32 odcinek Amena, pod którym Respol w swoich komentarzach wkleił trzy linki, które pokazują Naczelnika w zupełnie innym świetle
4
Kiedy Dzień pogaństwa w Kościele Katolickim?
Obrazek użytkownika trybeus
Obrazek użytkownika Jeremi
2 tygodnie temu Któryś z nas się zmienił Trybie i każdy uważa, że to nie on Nie zauważyłem Trybie przez kilka ostatnich lat, żebyś się boksował jak piszesz, czy choćby wypowiadał  krytycznie przeciwko tym obrzydliwym, krytykującym kościół tekstom. Schowałeś się gdzieś za szafę i udajesz jak Naczelnik bogobojnego katolika. A to, że teraz walisz w PiS i prezydenta, jak w bęben z małpiej skóry, też o czymś świadczy. Zapewne pamiętasz, że 6-8 lat temu patrzeliśmy podobnie (wyjątkowo zgodnie)  na to,co się w Polsce działo, dzisiaj niestety już wiele nas dzieli, a więc jak napisałem w tytule, któryś z nas się zmienił. A jeżeli chodzi o Naczelnika, to wystarczy przeczytać trzy linki Respola w 32 odcinku, żeby zobaczyć, że te oskarżenia nie były bezpodstawne. Pozdrawiam
4
Kiedy Dzień pogaństwa w Kościele Katolickim?
Obrazek użytkownika trybeus
Obrazek użytkownika Jeremi
2 tygodnie temu On dzisiaj taki sam bogobojny katolik, jak Naczelnik Neona Trybeus "to ostatni z tych katolików, co tak poloneza wodzi i wie, o co w tym wszystkim chodzi" ---- cha, cha, cha, zaśmiała się Królewna Śnieżka.
4
Kiedy Dzień pogaństwa w Kościele Katolickim?
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Jeremi
2 tygodnie temu Czy blogerzy się zmieniają, czy też udają kogoś innego Tryb był prawdziwym katolikiem jeszcze na Nowym Ekranie, bo i sam portal był patriotyczny, prawicowy i katolicki. Od sześciu lat, kiedy jego świętojebliwość Opara zamknął ten portal (podobno jak mówi, grupa blogerów z Tomkiem Parolem na czele chciała go oszukać, w co ja nie wierzę) i powołał do życia Neon24, portal już zupełnie inny, znany z wielu antykatolickich tekstów, to i często piszący tam trybeus przesiąkł jego duchem. Nie przeszkadzają mu obrzydliwie, krytykujące kościół i wiarę katolicką teksty, tak samo jak nie przeszkadzają jego świętojebliwości, który jako właściciel portalu uważa, że Neon24, to "Forum Polaków", gdzie można pisać praktycznie wszystko, co się chce. To tak, jak kiedyś mogłeś kupić u Forda samochód w dowolnym kolorze......  byleby nie pisać krytycznych tekstów o właścicielu portalu, czy też o kilku takich, będących pod ochroną. Trybeus dobrze wie o czym mówię.
3
Kiedy Dzień pogaństwa w Kościele Katolickim?
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Jeremi
3 tygodnie temu Po dzisiejszym wystąpieniu Schetyny - to już najwyższy czas Tu nawet nie trzeba czytać między wierszami, to jest wyraźny przekaz do dusz umarłych naszych poetów, wieszczów, proroków, które widząc nasz porozdzierany, podzielony, jak nigdy naród, żeby przybyły na przodków ziemię i tchnęły w nas siłę i męstwo, dopóki jeszcze nie wszystko stracone. Bo będzie ciężko, bardzo ciężko
4
Guślarz (wezwanie)
Obrazek użytkownika Romek M

Strony