Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Roman z USA
20 godzin temu Do Wyszkowskiego mam pretensje tak jak i do J. Kaczyńskiego o to, że wiedząc dobrze kim był Wałęsa i znając dobrze jego życiorys, charakter i poziom "intelektualny" zrobili go prezydentem.
1
Powrót niemieckiego nadzorcy
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Roman z USA
20 godzin temu O ile wiem, "Deklaracja Terezińska" nie została podpisana przez żadne z państw uczestniczących w tej konferencji, ale organizacje żydowskie traktują już samo uczestnictwo w niej jak podpis.https://www.ekspedyt.org/2018/05/23/czy-polska-podpisala-deklaracje-terezinska-to-nie-ma-znaczenia/?cn-reloaded=1
2
A tymczasem na Ukrainie...
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 dzień temu Marku, jeżeli ktoś nie chce, aby temu "ktosiowi" pojaśniało w głowie, to na to nic nie poradzimy. Tacy wolą czekać na nadejście mrozów, aby odmrozić sobie uszy. Wszystkim polecam wysłuchanie rozmowy z K. Karoniem.https://www.youtube.com/watch?v=5EVEuUXtz0s
3
Jaką nam PiS Polskę zafundował
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
2 dni temu Sekielski nie wspomniał w swoim antykościelnym gniocie o tym, że większość spośród "księży"-pedofili jest zarejestrowana jako TW. W czasie 50-ciu lat UBecja wprowadziła do katolickich seminariów 1400 swoich agentów, od lat pokutuje brak lustracji w Kościele i przede wszystkim w Kościele.
7
Przepraszam, że na mnie naplułeś.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
4 dni temu Witaj Elig. Rok temu przeczytałem artykuł na temat tego, jaki wpływ na środowisko ma produkcja elektrycznych samochodów, który potwierdza to co napisałaś w swoim wpisie. Akumulatory do elektrycznych samochodów są tak dużych rozmiarów, że ich produkcja wysyła do atmosfery bardzo duże ilości dwutlenku węgla.Przerabianie już zużytych akumulatorów też związane jest z produkcją dużych ilości CO2. Wydobywanie i produkcja ołowiu do akumulatorów też nie jest ekologiczna. Dodatkowym problemem jest także pozbycie się płynów z tych dużych akumulatorów. Zaletą samochodów elektrycznych jest to, że nie powodują smogu w miastach i są ciche, a ich produkcja jest z dala od ludzkich skupisk.  https://cng-lng.pl/wiadomosci/Pojazdy-elektryczne-nie-uzdrowia-klimatu,wiadomosc,9714.html?fbclid=IwAR3Y7JPzZh58QwXN_OSArTyTBirWWYm4yng6JAYCRfjaPXBk4T11xrJwdBYPozdrawiam. 
3
Gwóźdź do trumny elektromobilności
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
5 dni temu Ja też kiedyś prosiłem go o to, aby poszedł kontrować sobie gdzie indziej.
1
Drwią z nas w żywe oczy
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Roman z USA
5 dni temu Rebeliantko, on był już u weterynarza i wyszedł od niego bez "ozdobniczków". Wałach chyba czy coś takiego.
2
Drwią z nas w żywe oczy
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Roman z USA
5 dni temu 100% racji, tylko tych działań oczekujemy od rządu, mają do tego ludzi i fundusze. Widać jednak brak woli, wolą wydawać miliony na wrogów Polski.Pozdrawiam.
11
JAK ŻYDZI MORDOWALI POLAKÓW BEZPŁATNA LEKCJA HISTORII, DEDYKOWANA ANTYPOLONITOM
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Roman z USA
5 dni temu Do Andy. Czy Duda jest według ciebie patriotą? Przypomnę tobie jego "patriotyczne" osiągnięcia.1) Podczas przemówienia w Kielcach w 2016-tym roku oskarżył Polaków o "pogrom kielecki".2) Mówi o Polsce jako ojczyźnie dwojga narodów.3) Nazywa Polskę "polin". 4) Mówi o tysiącletnim współżyciu Polaków i Żydów.5) Zawetował ustawę o sądownictwie, przez co mamy sądy, które są ich parodią.6) W 2018 roku na Dworcu Gdańskim w Warszawie przyklękał przed tablicą upamiętniającą wyjazd z Polski Żydów, wśród    których byli i tacy, którzy Polaków katowali i wydawali na nich wyroki śmierci. Duda przepraszał wtedy Żydów w imieniu         narodu, za tych Żydów, którzy wtedy "zginęli", wiedząc o tym, że wtedy nie zginął ani jeden Żyd. Dawał tym samym   amunicję  wrogom Polski do atakowania Polaków na arenie międzynarodowej.7) Zawetował ustawę dezubekizacyjną.  
5
Drwią z nas w żywe oczy
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Roman z USA
5 dni temu Sekielscy celowo pominęli w swoim filmie bardzo ważny fakt, a mianowicie to, że większość tych "księży" to towarzysze współpracujący z UB. 
4
NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!.
Obrazek użytkownika 35stan

Strony