Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika elig
1 tydzień temu @Traczew   Przecież ta "danina solidarnościowa" nie ma być na "500 zł na rękę", tylko na podniesienie renty socjalnej uchwalone przez Sejm.  To są o wiele mniejsze pieniądze.  W związku z tym wątpię w tę komfortową sytuację budżetu.
2
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
4 miesiące temu Wypowiedź senatora Żaryna   Oto wypowiedź senatora Żaryna:"Żaryn powiedział w piątek dziennikarzom po głosowaniu, że wszyscy senatorowie, a na pewno senatorowie PiS, „stanęli przed bardzo poważnym dylematem”.Jak mówił, z jednej strony stanowisko prokuratury przedstawione Senatowi, zawierało „bardzo dużo mankamentów, bardzo dużo słabo udowodnionych wątków, żeby nie powiedzieć niechlujstwa”.Ale z drugiej strony te niedomogi prokuratury, był kontrowane bardzo istotną kwestią - nie chcieliśmy być postrzegani jako zespół kolesiowski, który blokuje sąd— zaznaczył Żaryn.Podkreślił, że sąd jest instancją, która ma ostatecznie zdecydować, czy należy zatrzymać i aresztować senatora Koguta, czy nie.To głosowanie, przynajmniej po stronie PiS, jest konsekwencją właśnie tego +kolebania się+, między tymi dwoma poważnymi kwestiami. Z jednej strony trudno wpisać się w ścieżkę dowodową prokuratury, bo ta jest marna, z drugiej strony, nie chcemy być postrzegani, jako strona, która blokuje niezawisły sąd przed wyrażeniem ostatecznej decyzji— powiedział Żaryn."https://wpolityce.pl/polityka/377414-prof-zaryn-senatorowie-pis-staneli-przed-powaznym-dylematem-ws-koguta-nie-chcielismy-byc-jak-zespol-kolesiowski
8
Senat RP wykazał się zdrowym rozsądkiem nie wyrażając zgody
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
4 miesiące temu @zetjot   Oglądałam ten teledysk, który zalinkowałam.  Nie zrobił on na mnie szczególnego wrażenia.  Może już jestem za stara, by się podniecać byle czym.
2
"Despacito" - po co walczyć z nieszkodliwymi szaleństwami?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
4 miesiące temu @zetjot Nie przesadzajmy.  To przecież nie jest żadna pornografia.  Motyw pożądania seksualnego jest podany w sposób kulturalny.  Nie ma co udawać, że ludzie są istotami bezpłciowymi.
4
"Despacito" - po co walczyć z nieszkodliwymi szaleństwami?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
4 miesiące temu Nie zgadzam się   Publikowania w Internecie nie można porównywać z pisaniem w tradycyjnej gazecie.  Z prostego powodu - raz wydrukowany tekst pozostaje takim na wieki.W portalu blogerskim admin może dosłownie jednym kliknięciem skasować cały blog, niwecząc rezultaty kilkuletniej pracy.  W Salonie24 były swego czasu tzw. lubczasopisma.  Bloger Publicysta założył jedno z nich, dbał o nie i rozwijał je przez kilka lat.  Podczas ostatniej zmiany w tym portalu wszystkie lubczasopisma po prostu skasowano i praca Publicysty poszła na marne.  Takie rzeczy zdarzają się niestety często. Oprócz tego są awarie i ataki hakerskie niszczące portale. Właściwie jedyną metodą zachowania swojego dorobku jest publikowanie w kilku portalach.  Jeśli w jednym coś przepadnie - pozostanie w innych.  Poza tym równoległe publikowanie w kilku miejscach pozwala na dotarcie do większej liczby czytelników, a na tym każdemu autorowi zależy..  Dobry tekst w Niepoprawnych pozostanie takim niezależnie od tego, czy ukaże się równolegle gdzie indziej.  Nie zamieni się w śmieć.
-3
Zsyp
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
5 miesięcy temu Polscy "astmatycy"    abelartRobert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Leszek Blanik - astma.Michał Jeliński -- złoty medal IO w Pekinie i czterokrotny mistrz świata w czwórce podwójnej [wioślarstwo] - cukrzyk, leczył się insuliną za zgodą WADA. Ciekawym przykładem jest Tomasz Sikora. Miał astmę, zrezygnował jednak ze stosowania leków. Jego sukcesy [srebro w Turynie IO 2006] mają szczególną wartość. Odpowiedz14.12.2017 21:50
1
Astma i sport
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
5 miesięcy temu Niestety....   2017.12.07 20:21Mazurek: Komitet Polityczny PiS na stanowisko premiera wysunął kandydaturę Mateusza Morawieckiego. (PAP)2017.12.07 20:21Mazurek: premier Beata Szydło na ręce komitetu politycznego PiS złożyła rezygnację z pełnionej funkcji; została ona przyjęta. (PAP)
5
Czuję się rozczarowana - czyżby PiS skapitulowało?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
5 miesięcy temu @ 35stan   Nie dałam się nabrać. Przecież Pan sam potwierdził, że podana w TVP wiadomość BYŁA FAŁSZYWA!!! Dlaczego ujawnienie kłamstwa ma być nieetyczne? Grzechem byłoby jego przemilczanie. Podając nieprawdziwe wiadomości - błyskawicznie traci się wiarygodność.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika elig
5 miesięcy temu @Nathanel   Nikt tu nie jest oszczercą poza Panem.  Proszę przeczytać komentarz 35stan poniżej.  Potwierdza on fakt podania nieprawdziwej informacji przez TVP.  Zwrócenie uwagi na błąd NIE JEST oczernianiem i nieuczciwością.  Pisze Pan głupstwa.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika elig
6 miesięcy temu Proszę nie zawracać mi głowy RAŚ   Czy ogłoszenie niepodległości przez Kosowo poprawiło jakoś sytuację RAŚ?  NIE.  Tak samo byłoby z Kurdystanem i Katalonią.  Katalończycy są prawie ośmiomilionowym narodem z własnym językiem i kulturą.  Kurdów jest 26 milionów w Iraku, Iranie, Syrii i Turcji.  Ślązaków w Polsce i Czechach jest 847 tysięcy.  To są nieporównywalne sytuacje.
1
Niepodległość? - nie dla wszystkich
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony