Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
5 minut temu Do napisania felietonu "Cześć. Ja z Wrocławia" zainspirował mnie szanowny "jazgdyni" swoim komentarzem adresowanym do mnie [link]. W sumie ja teraz piszę z Wrocławia do jazgdyni.
7
Cześć. Ja z Wrocławia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
6 godzin temu @ misio Z tego co PiS robi, fakty i wyniki o tym mówią oraz ze zrozumienia tego co robi Zjednoczona Prawica oraz świadomości istniejących ograniczeń. Co nie znaczy, że akceptuję wszystko to, co widzę, różne rzeczy mnie wkurzają, niektóre moim zdaniem powinny być zrobione inaczej, ale strategicznie rzecz biorąc jestem spokojny o to, że PiS podziela ten pogląd.Piszę, jestem spokojny, a nie jestem pewien, ponieważ w takich sprawach nikt nie może być pewien, to tylko Bóg może wiedzieć. Niektóre rzeczy mnie wkurzają, ale jestem w stanie rozwinąć moją odpowiedź, uzasadniając krok po kroku, na przykładach podając te fakty o których mówię, nie sięgając ani do tych wyświechtanych argumentów w rodzaju 500+, ani do gazetowej standardowej narracji.
1
Cześć. Ja z Wrocławia
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika michael-abakus
15 godzin temu Kto nas ordynarnie rżnie na kasę? Dodam takie uzupełnienie o tym kto nas rżnie na kasie. Nie PiS z całą pewnością. Wszystkie przeloty Marka Kuchcińskiego, nagrody dla ministrów i urzędników państwowych, koszty delegacji, aferki i afery nadymane przez propagandę totalitarnej opozycji to mniej niż jedna tysięczna jednego tylko ordynarnego rżnięcia nas na kasę, którego dopuszczały się niewidzialne krasnale z Platformy Obywatelskiej. Wyłudzenia VAT, to w rzeczywistości największe złodziejstwo w historii świata. Napad stulecia (ang. Great Train Robbery) – największy napad rabunkowy na pociąg w Wielkiej Brytanii, do którego doszło na trasie Glasgow–Londyn 8 sierpnia 1963 w hrabstwie Buckinghamshire. Gang ukradł z pociągu ponad 2,6 miliona funtów w 128 workach o łącznej wadze 2,5 tony, co przekłada się na wartość w początku XXI wieku, biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza, ok. 40 mln funtów, czyli ok. 200 mln złotych. Trzymajcie się drodzy państwo mocno. Ten wielki napad stulecia był 1500 razy mniejszy. Do pięt nie sięga mistrzom kryszy z ministerstwa Finansów pana Vincenta-Rostowkiego. 
8
Cześć. Ja z Wrocławia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
16 godzin temu Dlatego Evo robię co mogę aby przekonać ludzi dobrej woli, by nie głosowali ani na PO, ani na koalicjantów Platformy, ani na SLD i jej koalicjantów, ani na PSL i jej koalicjantów, ani też aby nie głosowali na innych konkurentów PIS, ponieważ każde rozproszenie głosów na prawicy zwiększą szanse antypolskiej partii komunistycznej.
5
Cześć. Ja z Wrocławia
Obrazek użytkownika Eva
Obrazek użytkownika michael-abakus
19 godzin temu "Ktoś tu nas ordynarnie rżnie na kasie" Lekko przetworzony cytat z filmu Janusza Majewskiego "Zaklęte rewiry". (wSieci #34 2019 - "FILM TO FIKCJA" wywiad z Mariuszem Gawrysiem, reżyserem filmu "Sługi Wojny")[video:https://www.youtube.com/watch?v=McY4O1_ERok width:485] 
5
Cześć. Ja z Wrocławia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
23 godziny temu Leczenie z czerwonej, czarnej, czy jakkolwiek kolorowej zarazy Mam nadzieję, że należymy do milczącej większości. Skądinąd wiadomo, że najgłośniej wrzeszczą mocno zacietrzewieni, choć słabo rozgarnięci. Mamy przed sobą prawie dwa miesiące, może się jeszcze bardzo dużo wydarzyć. Jak widać PiS dąży do maksymalnego skrócenia kampanii, być może by nie dać opozycji czasu na ochłonięcie, gdy nastąpi bardzo mocny cios w nos. Postscriptum:Oczywiście absolutnie nie mam na myśli żadnego rozwiązania siłowego, żadnego zamachu ani tym bardziej rewolucji październikowej. Natomiast sprawa tego bardzo mocnego ciosu powinna być jednym z najpoważniejszych naszych zadań. Po prostu, pozbycie się czerwonej zarazy razem ze wszystkimi pozostawionymi przez nią toksynami jest naszym obowiązkiem.I grzecznie proszę wszelkich usłużnych idiotów, aby zrozumieli, że leczenie ludzi z  zarazy nie jest żadną dyskryminacją ani atakiem na kogokolwiek. Zdejmowanie trucizny ze stołu, przy którym siedzą ludzie jest aktem miłosierdzia.
7
Cześć. Ja z Wrocławia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 dzień temu @ Leopold Mam nadzieję, że należymy do milczącej większości. Skądinąd wiadomo, że najgłośniej wrzeszczą mocno zacietrzewieni, choć słabo rozgarnięci.Mamy przed sobą dwa miesiące, może się jeszcze bardzo dużo wydarzyć. Jak widać PiS dąży do maksymalnego skrócenia kampanii, być może by nie dać opozycji czasu na ochłonięcie, gdy nastąpi bardzo mocny cios w nos.________________________________________________________Postscriptum:Oczywiście absolutnie nie mam na myśli żadnego rozwiązania siłowe-go, żadnego zamachu ani tym bardziej rewolucji październikowej.
4
HIPNOZA
Obrazek użytkownika Leopold
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 dzień temu @ Cześć. Ja z Wrocławia. Do jazgdyni. Nasze diagnozy są bardzo podobne. W poprzednim felietoniku zatytułowanym "HIPNOZA" wyraziłem przekonanie, że rzekome podziały są fikcją. Mamy jedna antypolska partię, która ma jeden program i jeden antypolski cel. Zewnętrzny obraz jest dezinformacją, w rzeczywistości mamy trzech muszkieterów antypolskiej partii czyli KO, SLD i KP na krótkich smyczach, w pełnej antypolskiej jedności. Piszę o antypolskiej jedności, ponieważ uważam, że tak zwany antypis również jest dezinformacją. Nie dlatego zlikwidowali polski przemysł stoczniowy i żeglugę śródlądową, ponieważ był to element walki z PiS. Nie dlatego pozwolili na wyłudzenie 250 miliardów PLN, bo nie lubią PiS.Przykład posłów Sachajko, czy Mordaka oraz wielu innych jest tego marnym dowodem. To są tylko użyteczni idioci. Wcześniej czy później pójdą na przemiał. Komuniści tak działają. Wczoraj panowie posłowie tkwili w antysystemowej opozycji u Kukiza, dzisiaj już są jedną przechrztą i drugą, które w 100% przejęły ducha, intencję i narrację twardego antypisu. Czysta proletariacka pryncypialność. Istotne jest to, że trzymający smycze nie są przeciwnikami ideologicznymi albo światopoglądowymi. Oni jedno i drugie mają w nosie. Nie obchodzi ich ani żaden światopogląd ani nie interesuje żadna ideologia. Nawet LGBT. To tylko dezinformacja, lipa i zanęta. Oni takie rzeczy trzymają na haczyku swojej wędki.To jest tylko business. Kasa. Niech symbolem tak zwanej opozycji będzie dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów wyłudzonego VAT. Symbol totalnej grabieży. To jest komunizm. Wrogie przejęcie systemów państwowych tylko po to, by można było bezkarnie eksploatować zasoby całych narodów. Na początku XX wieku w niemieckim wagonie Lenin wjechał w Rosję, by rozwalić ten kraj. Dokładnie tak samo jak Wałęsa wjechał na motorówce w Polskę, by rozwalić ten kraj. W roku 1945 była taka sytuacja geopolityczna, że mogli sobie pozwolić na próbę wymordowania kilku narodów. Teraz już raczej nie, i dlatego ponownie podejmują próbę zlikwidowania paru narodów drogą perswazji. Różnica jest jedna tylko. Niemcy wysłali Lenina, tylko po to, by usunąć Rosję z frontu. Tylko tyle. Reszta ich nie obchodziła. WSI wysłało Wałęsę by definitywnie usunął Polskę, przeszkadzającą Niemcom i Rosji w ich interesach.  
4
HEJTER ANTYPISU: Robert Mordak - wybrany z listy Kukiz15
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 dzień temu Jeśli ktoś wątpi, że Sławomir Neumann jest królem hejterów, może posłuchać tej przemowy, proszę słuchać uważnie...[video:https://www.youtube.com/watch?v=Xp4lNnAVqHY width:485 align:center] https://www.youtube.com/watch?v=Xp4lNnAVqHYMoim zdaniem jest to wyłącznie festiwal obelg, pierwowzór hejtu. To nie jest żadna krytyka. To jest obelżywy hejt.
7
HEJTER ANTYPISU: Robert Mordak - wybrany z listy Kukiz15
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 dzień temu Dzisiaj po ósmej rano był w TVP Info poseł Robert Dariusz Mordak Parę dni wcześniej w telewizji prawie identycznie wydzierał się poseł Jarosław Sachajko. Obaj jeszcze parę tygodni temu należeli do Kukiz 15, który był klubem normalnej opozycji parlamentarnej. Teraz obaj wstąpili do klubu totalnej opozycji i niezwykle gorliwie odrabiają zaległe pokazy hejterskiej nienawiści.Dzisiaj po godzinie dwudziestej pojawiła się pani poseł Monika Rosa z dawniejszego klubu Nowoczesnej. Słyszałem jeszcze przed chwilą jej agresywny krzyk. Niczym nie różni się ani od posła Jarosława Sachajko ani posła Roberta Mordaka, nawet urodą. Nienawiść i zacietrzewienie brzydko wyglądają. Naprawdę bardzo brzydko.Zwracam uwagę na posła Jarosława Sachajko.To jest mniej więcej ten sam wspólny dla nich stan umysłu. Pan Jarosław Sachajko ledwo przechrzcił się z Kukiz15 na PSL i wystąpił już parę razy w TVP Info, prezentuje postawę nadgorliwego nuworysza, który popisuje się skrajnie agresywnym i nienawistnym antypisizmem.Bardzo mi to przypomina pradawną anegdotę, jeszcze z czasów Skamandrytów opowiadaną przez Antoniego Słonimskiego. Rzecz o przechrzcie:Otóż jeden Żyd postanowił przyjąć chrzest, by stać się katolikiem. Niestety, trzeba go było ochrzcić drugi raz, ponieważ pierwszy chrzest mu się nie przyjął.Przypis:*) Wyżej parafrazuję dawniejszy komentarz do felietonu "Próba obrony", napisanego przez Tymczasowego [link].
6
HEJTER ANTYPISU: Robert Mordak - wybrany z listy Kukiz15
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony