Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 godziny temu Rzeczywiście tak jest Jest bardzo poważny problem - aktywizacja, zainspirowanie ludzi do uczestniczenia w wyborach. Komuna przez dziesięciolecia wkręcała obywatelom przekonanie o rytualnym znaczeniu aktu wyborczego. Odkręcenie tego fałszu jest warunkiem zadziałania tych przyczółków.
0
ANALIZA PRZEDWYBORCZA (19.10.18 - SZKIC)
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika michael-abakus
11 godzin temu ŚCIEŻKA DOJŚCIA - WARUNKI KONIECZNE, które muszą być spełnione:  Osiągnięcie sukcesu w triadzie wyborczej w wyborach samorządowych (2018), europejskich (2019) do PE i wreszcie parlamentarnych (2019) do Sejmu. Konieczną miarą tego sukcesu jest osiągnięcie znacznej, bezpiecznej większości konstytucyjnej zjednoczonej prawicy w polskim Sejmie. Bez spełnienia tego warunku osiągnięcie celów strategicznych staje się mało prawdopodobne, a być może nawet jest niemożliwe.Spełnienie warunków koniecznych jest programem splotu czynności projektowanych na lata 2018 - 2020. Wybory prezydenckie 2020 nie są zaliczone w poczet wyborczej triady, ponieważ powinny być jej wynikiem i przebiegać po uchwaleniu nowej Konstytucji, zgodnie z nowym zreformowanym systemem ustrojowym Państwa Polskiego w służbie Narodu. Dopiero nowa Konstytucja umożliwi doprowadzenie polskich reform do realnego sukcesu. Wolność słowa - "nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć" taka jest nasza zasada, która musi przezwyciężyć totalitarne prawo Schetyny-Timmermansa - "nie zgadzam się z tym co mówisz, więc mogę kłamać ile chcę i oddam życie, abyś nie miał prawa powiedzieć ani jednego słowa". Musimy faktami przekonać nas wszystkich, że w Polsce każdy z nas ma prawo do wolności słowa, każdy z nas ma prawo do szacunku. Musimy przekonywać, nie wymuszać, zwyciężymy, gdy faktami przekonamy także i naszych oponentów. Prawda jest jedyną naszą bronią.WARUNKI WSPARCIAPierwszym warunkiem, potrzebnym do zapewnienia sukcesu w triadzie wyborczej jest totalne polityczne obezwładnienie totalitarnej partii antypolskiej w jej międzynarodowym środowisku, jeśli mamy ustawić sprzyjające Polsce warunki w zarówno przestrzeni międzynarodowej jak i wewnętrznej. Zakładam, że nie muszę konkretnie wskazywać narzędzi, które muszą być niezawodnymi młotami eliminującymi ultra totalitarną partię antypolską. Pisałem o tym kiedyś ("OSTATNIE OSTRZEŻENIE" [link]). Czeka ich infamia*). Nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety. [link]
5
ANALIZA PRZEDWYBORCZA (19.10.18 - SZKIC)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 dni temu Strategiczny cel totalnej opozycji - okraść i zniszczyć Polskę Donald Tusk i cała jego opozycyjna drużyna zrobiła wszystko aby nie informować o polskim sukcesie COP21, zdezawuować, ukryć i przede wszystkim dezinformować, by później dołożyć wszelkich starań by utrudnić albo nawet uniemożliwić dobre dla Polski skorzystanie z tego sukcesu. Równocześnie ten sam zespół polityczno-propagandowy zrobił wszystko co mógł, aby obciążyć polski sukces innymi fatalnymi dla polskiej racji stanu prowokacjami, by "przykryć" sprowokowanymi faktami istotę naszego interesu narodowego.  A więc przeciwko Janowi Szyszko nieustannie podejmowano atak, milcząc o sprawie neutralności klimatycznej, a nękając polską politykę klimatyczną hejtem awantury o Rospudę, Puszczę Białowieską, mnożąc fałszerstwa i protesty, posługując się w tych atakach instytucjami UE, aż do politycznej eksterminacji Jana Szyszko.A TO JEST JUŻ DOWÓD DZIAŁANIA W ZŁEJ WIERZE PRZECIWKO POLSKIEMU INTERESOWI NARODOWEMU.Niech kornik drukarz zeżre Puszczę Białowieską, niech szlag trafi obwodnicę Augustowa, niech zdechnie Dolina Rospudy, niech Polska straci miliardy, niech energia elektryczna w Polsce będzie droga jak złoto i diamenty, niech ludzie biegają boso w obdartych gaciach, byle było gorzej i głupiej - bo w gnoju i bałaganie łatwiej kraść.
12
Kto personalnie odpowiada za wzrost ceny energii elektrycznej?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 dni temu @ Janusz40 - Dodam do tego felietonu jeszcze jeden ważny fakt.    Postanowienia tej konferencji zawarte są w porozumieniu paryskim, które faktycznie powinno zniwelować skutki tej krzywdy, która Polsce zrobił Donald Tusk. Oczywiście pod warunkiem, że Unia Europejska przyjmie w swoim systemie prawnym ustalenia porozumienia paryskiego, które w skali globalnej zmienia dotychczasową strategię. Zawdzięczamy to profesorowi Janowi Szyszko, który od tej poru stał się wrogiem publicznym Komisji Europejskiej i jest zwalczany przez "liberalną demokrację" zupełnie tak jak Antoni Macierewicz.  Pisałem o tym wielokrotnie Posłowie: Porozumienie paryskie zawiera podstawową i najważniejszą dla Polski zmianę strategii - od tej pory polityka klimatyczna państw rozliczana jest nie od ilości CO2 ale od bilansu pomiędzy produkcją a pochłanianiem CO2. Chodzi więc nie o karanie za wielkość emisji ale o neutralność klimatyczną, czyli wyrównanie poziomu emisji z ilością dwutlenku węgla pochłoniętą przez przyrodę i gospodarkę, chodzi o zrównoważony rozwój. Już nie dekarbonizacja a neutralność klimatyczna. 
12
Kto personalnie odpowiada za wzrost ceny energii elektrycznej?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ 35stan - odpowiedź jest tam: [link] 
1
Jezus i papież Franciszek wobec jawnogrzeszników
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ 35stan - Już przeczytałem i muszę stwierdzić, że pojawienie się papieża Franciszka jest dla mnie dużym dysonansem poznawczym. Widzę we Franciszku nie papieża, ale wahadełko radiestety, poddające się przeróżnym oddziaływaniom, bez własnej koncepcji, kołysząc się nawet obok położenia równowagi, wciąż w poszukiwaniu konsensusu, czyli zewnętrznej siły porządkującej. Musimy więc mieć własne stanowisko, sami działać w zgodzie z własnym sumieniem, może Franciszek nam zawierzy i pójdzie za nami...Taka jest polska misja.
9
STO DRUGA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Tak, przeczytałem. Rzeczywiście, któż dzisiaj wie co oznacza słowo grzech, a więc kim jest jawnogrzesznica, która rozpoznaje swój grzech i żałując, prosi o miłosierdzie Boże. Natomiast papież Franciszek w tym kontekście?Duży problem.
1
Jezus i papież Franciszek wobec jawnogrzeszników
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ jest jeszcze jeden wariant. Nie widziałem tego tekstu, musiałem być gdzieś daleko. Ale już czytam.
5
STO DRUGA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ jan patmo. Dziękuję, słuszne spostrzeżenie. ANTYCYWILIZACJA. Bolszewia, określona przez Feliksa Konecznego jako cywilizacja turańska jest w swojej istocie jedyną formacją, która w rzeczywistości jest antycywilizacją. Prawie nie istnieje jako samodzielny byt, ponieważ jest organizmem pasożytniczym. Może istnieć tylko jako pasożyt pożerający inną cywilizację, aż do jej kompletnego zniszczenia. Dlatego kiedyś porównałem komunizm do zarodźca malarii (plasmodium falciparum). Co malarię obchodzi ilu ludzi zabije.Co Krytykę Polityczną obchodzi co będzie żarła, jak już Europę zabije.
10
STO DRUGA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu ZŁODZIEJE, KŁAMCY, OSZUŚCI - TOTALITARNA OPOZYCJA *A oni całą swoją siłą egoistycznie wspierają swoje własne prawo do bezkarnego okradania Polski. Oni, gdy rządzili bezczelnie kradli, WŚCIEKLE grabili Polskę. Wyniesienie 250 miliardów złotych w karuzeli VAT, to tylko jedna z wielu ścieżek grabieży. Doktryna totalnej opozycji to "TRZEBA KRAŚĆ". Ich europejskie wartości polegają na wolności grabieży. Ich praworządność to bezkarność ich złodziejstwa. To oni, już w pierwszych chwilach tak zwanej transformacji lat dziewięćdziesiątych, niby w żartach opowiadali o tym, że "PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ!" To ich uporczywa kontra do hasła pani premier Beaty Szydło - WYSTARCZY NIE KRAŚĆ! To oni jak do tej pory wdrożyli mechanizmy pasożytowania na polskiej gospodarce, wsparte agresją na racjonalne myślenie polskich elit ekonomicznych, atakiem na myślenie ekonomiczne Polaków. To oni uprawiają zbiorową trepanacją czaszek, w skali społecznej. Populizm, defetyzm ekonomiczny, postawy roszczeniowe, lęk przed prywatyzacją, komercjalizacją, lustracją, globalizacją, energetyką jądrową, psucie prawa, demontaż etosu i sukcesu oraz wszelkich innych kategorii ekonomicznych, ideologizacja, etatyzacja i upolitycznienie gospodarki są w tym wrednym dziele tylko objawami i zarazem precyzyjnie sponsorowanymi narzędziami, zasłoną dymną.Są paliwem i smarem w mechanizmie działania pasożytniczego układu, zainteresowanego destrukcją polskiej racji stanu [link]. W tych wszystkich zdarzeniach już widać jasny zarys właściwej i bardzo prostej diagnozy tej niby bardzo skomplikowanej rzeczywistości. Tak. Toczy się bardzo skomplikowana gra, zażarta wojna na wielu frontach, stosowane są agresywne środki wrednej napaści. A diagnoza jest prosta jak budowa cepa.  Tym wszystkim s... synom chodzi o pieniądze. O wszystkim decyduje konkretny interes ekonomiczny. Ukraść Polakom 250 miliardów złotych to przecież bardzo wartościowy łup. 250 miliardów złotych w banknotach stuzłotowych to 2325 ton pieniędzy. Dwa tysiące trzysta dwadzieścia pięć ton pieniędzy. Pan Grzegorz Schetyna, pani Katarzyna Lubnauer stają do gorączkowej walki w obronie tych ukradzionych ponad dwóch tysięcy ton stuzłotowych banknotów. następny - poprzedni
10
STO DRUGA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony