Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika opornik45
2 dni temu @jozio Zabiedzone jakieś takie.
4
W samo południe czyli marsz miliona z udziałem ryżego!
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika opornik45
2 dni temu @zawiedziony Kumple z SS. Synowie kolegów dziadka z wermachtu. 
5
W samo południe czyli marsz miliona z udziałem ryżego!
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika opornik45
2 dni temu @zawiedziony Jeden z tej ferajny obiecuje teraz, lemingom sto miliardów, jeśli wygrają wybory, te i następne. Ja proponuję, żeby ci trzej i cała reszta oddała te dwieściepięćdziesiąt miliardów, które przez osiem lat za...li Polakom, z odsetkami. Korzystniej na tym wyjdziemy.Tak na marginesie, w poprzedniej kampanii było trzysta miliardów a teraz tylko sto ? Sponsorzy schudli, czy wiarygodność zmalała.
4
W samo południe czyli marsz miliona z udziałem ryżego!
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika opornik45
3 dni temu Cytaty wypowiedzi mężów stanu."Polacy nie muszą żyć z własności, mogą żyć z pracy" Janusz Lewandowski"Polskość to nienormalność" Donald Tusk„Polska nie jest własnością Polaków. Uważam, że absurdem jest to żeby Polacy czuli się w tym kraju jak u siebie. Polska jest własnością całej Europy i to Europa powinna decydować o sprawach Polski a nie rząd”Julia Pitera„Po co nam Polska ? – pytasz Szymonie. Po nic. Uważam, że polska jest wielkim genetycznym i kulturowym obciążeniem. Potwierdzić to może chyba każdy mieszkający zagranicą, widzący Polaków, którzy wyrwali się z małych miasteczek, wsi i rozkwitają tam, świetnie pracują, nie szukają powodów do awantur. Polska jest obciążeniem – to powie każdy pisarz, który starał się zaistnieć na Zachodzie. Rozmawiałem niedawno z jednym z czołowych polskich autorów. Powiedział, że kiedy był młody, myślał, że podbije świat, niestety polskie tematy i polski język zamknęły go w getcie. W Polsce klimat jest paskudny, żarcie tłuste; trzeba pić wódkę, nie wino, a ludzie są chamscy na ulicach. Gdyby racjonalnie podchodzić do sprawy: biblioteki spalone, architektura przeorana przez komunizm, politycy beznadziejni, Radio Maryja, itd. Jeszcze do tego trzeba się zmagać wciąż z tematem: Polska, Polska, Polska. Więc na pytanie: po co ta Polska, odpowiadam: po nic. W sensie utylitarnym, po nic ”JażdżewskiTo, co powiedziałem, było uderzeniem w samo centrum układu, który negatywnie cementuje polskość. Układu między władzą a kościołem. Postanowiłem zaatakować tego kluczowego wroga nowoczesności, Miałem„swoje pięć, a właściwie osiem minut. I je wykorzystałem. Po to, żeby zarysować nową wizję polityki. Wystąpiłem z własnym przekazem, skierowanym do trochę innego pokolenia. Nie uważam, że było to wybitne przemówienie, ale powiedziałem o wielu ważnych sprawach, o których wielu ludzi myśli, ale nie mówi o nich głośno.Jażdżewski o swoim marzeniu taplania się wieprza w błocie ze świniami. Dla jasności, wieprz Jażdżewski, świnie słuchacze a błoto, ichnie "przemówienia".
9
W samo południe czyli marsz miliona z udziałem ryżego!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika opornik45
1 tydzień temu Bardzo dobry wpis I bardzo trafny komentarz ojca Leona Knabita.Zadziwia mnie jedna rzecz, na którą w swoim wpisie zwrócił uwagę komentator misio. Po "projekcji" tego paszkwila, rozpętała się prawdziwa burza, praktycznie we wszystkich mediach. Porażające w tym wszystkim jest bezgraniczna wiara wszystkich we wszystko,  w te niby "fakty" zaprezentowane w tym materiale. Zaznaczam, iż nie oglądałem i nie zamierzam oglądać. Nie oglądałem również "kleru" i też nie zamierzam. A kim jest Siekielski ? Kto pamięta duet Siekielski & Morozowski ? Dziennikarze (yny), obiektywni aż do "bulu". Jak zaznaczono we wpisie tytułowym i opinii ojca Knabita, Czekamy na prezentację kolejnego odcinka(ów), ażeby ukazać, obiektywnie oczywiście, pozostałe 97 % przypadków pedofilii. Panie Siekielski, czekamy na dalszy obiektywny i rzetelny przekaz co się dzieje w niektórych szkołach, środowiskach sportowych, artystycznych (vide Poznańskie Słowiki i pan Krolop), rodzinach zastępczych, czy państwowych domach dziecka. Wszystko w imię DOBRA DZIECI. Jestem ciekawy czy powstanie przekaz pańskiego autorstwa, odkrywający problem pedofilii w środowiskach innych niż Kościół Katolicki. Jeśli się to nie stanie (a się nie stanie) to pańskie dziennikarstwo jest równe tuzom z gówna wyborczego i lewackiej kretyniki politycznej. A pański obiektywizm, godny profesorka Hartmana i profesorzyny Środziny i im podobnych.  Amen Nie dalej jak w minioną sobotę, w pracy, radio cicho gra, radiowa jedynka. Zaproszone do studia autorytety dyskutują. O czym ? No o kościele.Bo Kościół to, kościół tamto, sam sobie winien, sam sobie na to zapracował i takie tam. Stara śpiewka. I co się okazuje. Jeden miły pan przyznaje, że od pięćdziesięciu lat nie był w kościele, ale jest katolikiem co bardzo mocno wyakcentował (sic). No burak, jakich mało. Autorytet pierwsza woda. Katolik jak z koziej dupy trąbka. Burak, który ględzi o sprawach, o których nie ma zielonego pojęcia. Kolejny obiektywny dziennikarz(yna) radiowy. zapewne taki sam katolik jak jego zaproszony gość. Dyskusja pustaka z burakiem. Jestem przekonany, iż pan Siekielski ma tyle samo wspólnego z kościołem co w/w pustak z burakiem. Wiarygodność panie Siekielski, wiarygodność.  Taki przekaz, tworzony przez buraków, pustaków, i pożytecznych idiotów, płynie z mediów, a słuchacze, którzy swój rozum oddali w dzierżawę, łykają jak małpa kit.Kolejna sprawa. Wczoraj w programie, pana Pospieszalskiego, padło stwierdzenie, że większość tych odrażających zbrodni dokonali księża zarejesrtowani jako TW. Więc rodzi się pytanie, czy aby nie jest to próba rozwalenia kościoła od środka. Wiele na to wskazuje. Solidarność też rozwalono od środka więc lewactwo ma w tym doświadczenie i odpowiednich "dziennikarzy" .
14
3% czy i 97%? - Film Tomasza Sekielskiego należy do systemu...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika opornik45
1 tydzień temu @ronin Odcięcie od "kroplówki" powoduje zgon. Z tym akurat się zgadzam. Jednak biorąc pod uwagę butę, jakąś niezrozumiałą pewność siebie, pychę, arogancję, pogardę, nienawiść, itp. Aż brak określeń, to pacjent ma się nawet nie najgorzej (około 30%poparcia). Więc na zgon się raczej nie zanosi. Albo jest chwilowa, przedsmiertelna poprawa zdrowia, albo delikwent jest podpięty pod inną kroplówkę. Zastanawia mnie ta pewność siebie gregora. Albo blef i zgon, albo stoi za nimi jakaś potężna siła finansowa. Te gregorowe sto miliardów, to zapewne obietnica spłaty obcym siłom za pomoc w wygraniu wyborów. Idzie Grześ przez wieś, sto miliardów niesie... Komu ? Wszak wybory... ruskie serwery, Państwowa Komisja Wyborcza... dobija do osiemdziesiątki. Tego się obawiam.  
9
Już przegrali, nie wiedzą z Kim walczą
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika opornik45
1 tydzień temu @misio Jest dużo racji w tym co napisałeś. Nasi straszni bracia w wierze. Maryja, Matka Boża, Jezus Chrystus nic dla nich nie znaczą. Jezus Chrystus dla nich to kłamca i oszust, a Krzyż Święty mają w pogardzie. Za to do lewicy maja narodową słabość. Zestawiając te kwestie coś jest na rzeczy. Wykorzenienie Kościoła i katolicyzmu z Polski uprości im wiele spraw.
9
Już przegrali, nie wiedzą z Kim walczą
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika opornik45
2 tygodnie temu Wpisu autor dokonał wczoraj. Dzisiaj media podały o sześciuset alarmach bombowych. To nie są jakieś szczeniackie wybryki. To jest zmasowana i zaplanowana akcja. Wczoraj dwieście, dziś sześćset. Jak do tej pory słyszę tylko wypowiedzi policyjnych rzeczników podrzędnych komend. A co na to ABW. Wszak...  "Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest służbą specjalną powołaną do ochrony porządku konstytucyjnego Rzeczpospolitej Polskiej.Zakres naszych zadań koncentruje się na ochronie bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i obywateli.Jako służba specjalna podlegamy kontroli cywilnej: nasze działania nadzoruje Premier i kontroluje Sejm."Skoro taki wpis jest zamieszczony na stronie ABW, to co na to pan Premier ? Co na to rzecznik Rządu. Jeśli sprawcy tych akcji nie zostaną błyskawicznie wykryci i zatrzymani, to bezkarność takich działań doprowadzi do tragedii.  
10
Bombowe alarmy na maturze czyli riposta "totalnych"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika opornik45
2 tygodnie temu TVP Przedstawiła sondaż, że aż 40% Polaków nie chce powrotu Tuska do Polski. Ja zapytam TYLKO !!!! 40% ???? To gdzie drugie 40 ? Bo dwadzieścia i tak ma to w d... Prawica ma tylko niecałe 40 % poparcia a POnaftalina niecałe 30%. To cała para poszła w gwizdek.Kolejna rzecz, Duda ze swoim wpisem do konstytucji odleciał w kosmos. (Może po drodze spotka się z Bolkiem).  Ta sprawa mocno śmierdzi komuną. To może nie tyko do konstytucji ale tez i do roty przysięgi wojskowej, jak to drzewiej miało miejsce."... wspólnie z bratnią Armią radziecką..." Duda był w wojsku ? Postawił się kapralowi ? I w nagrodę ścierał w kiblu na lastriko połówkę cegły do wielkości pudełka zapałek ? Pewnie nie, a przydało by się. To by się głupot nie gadało.  
6
Gregor rozdaje 100 miliardów wystruganych z "bananów protestu"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika opornik45
2 tygodnie temu @skorpion2 Napisałeś,"Niestety z ubolewaniem muszę przyznać, że na tej uczelni studiuje mój syn. Wychowany w rodzinie patriotycznej obracający się w środowisku normalnych przyzwoitych Polaków po dwóch latach nauki na UW już widać jak bardzo wypaczono mu trzeźwą ocenę  postrzegania rzeczywistości."Zauważyłem podobny problem w mojej najmłodszej córce.Co prawda to jeszcze nie studentka ale uczennica liceum. Ale już da się zauważyć pewną odmienność w poglądach. Biorąc pod uwagę z jakim środowiskiem oświatowym ma do czynienia, przestaje mnie to dziwić. Wyciągając wnioski z wydarzeń ostatnich miesięcy, pokuszę się o tezę, iż strajk w oświacie był potrzebny, pokazał z kim mamy do czynienia. Jak w wielu szkołach i uczelniach środowisko nauczycielskie się zdegenerowało. Protest jednoznacznie pokazał jakie wartości "ceni" większość nauczycieli i jakie wartości przekazuje.Niemożliwym jest przekazać więcej wiedzy niż się ma i nauczyć więcej niż się umie. Szkoły i uczelnie, przez lata komuny, marksistowskiej ciemnoty, a następnie trzech dekad libertynizmu, stały się zachwaszczonym ugorem. Lata zaniedbań w tak ważnej dziedzinie jak szkolnictwo, wydają teraz zatrute lewactwem owoce.       
3
Epokowy atak Donalda Tuska na polski Kościół i Naród !
Obrazek użytkownika skorpion2

Strony