Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Honic
2 dni temu dla feminazistek prosta rada: jak się nie będą puszczać, nie będzie problemu.
1
Cichodajki przemalują się na czarno i jako uchodźczynie wyjadą do Niemiec.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
2 dni temu A czy czasem nie zaoferowano przyrządu do masażu erotycznego który niejaki niewymowny (pamiętamy kto to?) demonstrował przed laty przed kamerami tv?
9
Jest jakaś granica żenady?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
3 dni temu O ile mi wiadomo, wydano naprawdę potężne pieniądze (w skali całego świata) na poszukiwanie przypadków homoseksualizmu u zwierząt. Z podstawowej wiedzy o życiu wynika że jak są pieniądze, jest i towar.
2
Gejowski stalinizm
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
5 dni temu Czy warto zajmować się dłużej Donaldem the Duckiem? Podczepił się pod Angelę i z nią razem skończy. To nie Katarzyna II, co najwyżej jej poślednia kopia. A już ten pan tym bardziej nie wygląda mi na Stanisława ani któregokolwiek innego Poniatowskiego.
2
Jak to z "największym" politykiem wszech czasów było
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
5 dni temu a propos nadziei: "Miejcie nadzieję! Nie tę lichą, marną Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno Przyszłych poświęceń w duszy bohatera. Miejcie odwagę! Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska, Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.(...) "(Adam Asnyk)A ja dalej jestem niepoprawnym (zresztą) optymistą.Czego i innym życzęHonic
0
WOŁANIE moje
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 tydzień temu "Postprawda"! Podoba mi się ten dziwoląg logiczno-lingwistyczny. Obawiam się jednak że ci którzy nie są związani z nauką, mogą nie dostrzec o co chodzi. To coś jak postmodernizm i różne inne "posty". Przebierańców można się pozbyć tylko wówczas gdy pozbędziemy się naczelnego bóstwa naukowców - prestiżu, wyrażanego w ilości publikacji w tak zwanych "dobrych czasopismach". Problem jest niestety nie tylko "nasz", lecz całego świata. Obaj wiemy że istnieją profesorowie (nominowani) których kariera opiera się na punktowaniu publikacji z tak zwanej "listy filadelfijskiej". Od tego powinno się zacząć. Ale żeby zacząć, potrzebni są ludzie kompetentni. Nie marionetki zliczające punkty.Mente et malleopozdrawiamHonic
3
Uniwersytet w czasach postprawdy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
2 tygodnie temu Brawo zetjot, chyba zrozumiałem. Widać z jednej strony nie wystarczy umieć czytać, a z drugiej - jak dostaję "minus" to wiem że kogoś "z tej drugiej strony" celnie trafiłem. Ze swej strony dodam że widzę w problemie pewne analogie do pijaru wokół Ojca Swiętego Franciszka którym między innymi emerytowani ubecy w Polsce byli od początku niezdrowo bardzo zainteresowani. Widać światowy reżyser pewnych tendencji i zdarzeń w tak pozornie odległej tematyce jest ten sam.
0
Dlaczego Morawiecki a nie Szydło
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Honic
2 tygodnie temu Pamiętajmy, że Krzysztof Łoziński jest rzeczywistym wynalazcą KOD-u. Przynajmniej zgodnie z publikacjami na portalu "Studio Opinii". Kijowski był tylko swego rodzaju "pierwszym eszelonem" przeznaczonym na straty z założenia, bo trudno przypuścić aby wylansowano na długi czas takiego "nieudacznika" na którego znalezienie "haka" w postaci afery z alimentami było zapewne tylko kwestią czasu. A Łoziński? Mozna wciąż o nim sporo znaleźć (w tym książki których jest autorem). Jest też czasownik "łozowanie" z bardzo pouczającą etymologią. Ale uwaga: było to przedmiotem wygranej przez Łozińskiego sprawy sądowej. Co do sztuk walki którymi zajmował się w czasach gdy na ekranach leciały filmy z Bruce'em Lee, wiem tylko że jego umiejętnościami mogły być zainteresowane bardzo groźne służby. Choć podkreślam, nie mam na temat styczności z nimi jego samego żadnych informacji. 
3
JAK OSOBA ZNANA, ZDEJMUJE AUREOLĘ Z MORDY CHAMA.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
4 tygodnie temu @Jurand, no właśnie, no właśnie...Czy ktoś ich policzył jako ofiary Wojskowej rady Ocalenia Narodowego z generałem Jaruzelskim na czele?
0
Ofiary stanu wojennego
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Honic
4 tygodnie temu Zgadzam się z tezami, ale zauważam, że w "wojnie polsko-polskiej" od długiego czasu ktoś dbał, aby przewaga jednej ze stron nie była miażdżąca dla drugiej, a "konflikt" był podtrzymywany. Być może afera z podsłuchami jest na przykład rodzajem resetu, uruchomionego przez "kogoś z zewnątrz" aby osłabiając obie strony wprowadzić kogoś nowego, "trzeciego". I tym razem coś nie wyszło. Innymi słowami: może istnieje nieformalne porozumienie aby Polska jako znajdująca się na granicach stref wpływów pozostawała nieskuteczna w swych ambicjach państwowych wobec porozumienia "liderów": Niemiec i Rosji? Państwo niemieckie również skorzystało na rozłamie w Polsce powstałym na skutek "katastrofy" smoleńskiej. Można wtedy pominąć kraj będący w ciągłym konflikcie wewnętrznym, podtrzymując ten konflikt,  i robić wzajemnie korzystne interesy?
1
Czyn o podwójnym skutku
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony