Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Honic
3 dni temu @kokosie26, no, w żaden sposób nie mogę się powstrzymać przed prostym stwierdzeniem że czytaliśmy te same książki...Pozdrawiam wyjątkowo serdecznieHonic
9
Król jest nagi
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
2 tygodnie temu @katarzyno.tarnawska, nie mogąc napisać nic mądrego a jeszcze nie napisanego, powiem krótko: podzielam tę opinię. A "poprawność polityczna"? Eksploatowana szczególnie intensywnie przez totalitaryzm, zwłaszcza przez system realizujący w praktyce idee Marksa i Lenina, w celu obezwładnienia tez przeciwnych, implantowana skutecznie na tak zwanym "Zachodzie" wraz z multikulti, zapewne jest przyczyną że ulegamy jej czasem i wypowiadając swe poglądy staramy się być "delikatni" i "tolerancyjni". Wnioskuję z tekstów w mediach, że ci którzy nas nawołują do "ideowego nawrócenia na właściwą drogę" i "tolerancji" nie czują takiego wewnętrznego przymusu. 
5
List otwarty do braci Polaków rzekomo niemądrze i nieuczciwie broniących własnej skóry
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu Znalazłem taki tekst, sprzed około dwóch tygodni:http://www.jewishpress.com/news/jewish-news/holocaust/israeli-education-minister-orders-compulsory-course-on-poles-collaboration-with-nazis/2018/01/29/
0
Obłęd
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu kolejny raz rezygnuję z własnej wypowiedzi znajdując na NP wypowiedź jakiej zapewne nie mógłbym dorównać. Gratuluję i oceniam najwyżej.Honic
0
O co chodzi Izraelowi i niektórym Żydom?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu jest jeszcze jeden aspekt relacji Państwa Polskiego z państwem Izrael. Państwo to nie istniało wiele wieków, a Żydzi zaludniali chyba wszystkie państwa uczestnicząc w ich historii. W Izraelu jest dużo (zapewne większość, ale akurat nie mam przed sobą statystyk) Żydów którzy przez pokolenia żyli i funkcjonowali w innych państwach, w tym - w Zawiązku Sowieckim. Od lat dziewięćdziesiątych (zwłaszcza) ubiegłego stulecia wielu z nich imigrowało do Izraela. Słyszałem od świadków że nawet policjanci pilnujący porządku w okolicach Sciany Płaczu porozumiewali się ze sobą po rosyjsku. Zdarza się też że w pewnych sytuacjach polski turysta ma kłopoty z porozumieniem się z miejscowymi po angielsku, ale za to bez kłopotu - po rosyjsku. O ile mi wiadomo, w Izraelu funkcjonuje np. wielu naukowców którzy swoje kariery rozpoczynali w Moskwie czy w Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg). Nie mam dowodów ale uważam że byłoby naiwnością sądzić że dawny Związek Sowiecki a obecnie Rosja nie ma tam swojej sprawnie funkcjonującej "piątej kolumny". A nie zapominajmy, że w najbliższym czasie ma nastąpić oficjalne opublikowanie rezultatów badań przyczyn katastrofy smoleńskiej. Dla Rosji każde obniżenie wiarygodności państwa polskiego ma w tej chwili podstawowe znaczenie. Obciążenie Polski odpowiedzialnością choćby za część zbrodni niemieckich z czasów drugiej wojny światowej to musi być dla nich olbrzymia pokusa. Więc próbują wpływać. 
2
Izrael pluje Polsce i Polakom w twarz!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu Wielki szacunek dla Autora.Honic
3
ZAFAŁSZOWANA HISTORIA - ZMASOWANY ATAK NA POLSKĘ
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu Zauważam, że materiał musiał być nakręcony około wiosny 2017, ujęcia zrobione zostały w taki sposób żeby utrudnić rozpoznanie uczestników a cała impreza przypomina jakiś nietrzeźwy wygłup (widziałem część materiału, nie całość). Ale to mi wystarczy, żeby sobie skojarzyć że ktoś to musiał zawczasu zaplanować, wykonać, przechować i wypuścić właśnie teraz, 2 miesiące po aferze z transparentami z Marszu Niepodległości. Co jakiś czas wrzucane są na portale informacje o napaściach na tle rasowym. Więc to jest dla mnie najwyraźniej ciąg prowokacji. Albo specyficzne przykrycie sprawy oficjalnej informacji na temat zamachu smoleńskiego, no bo jak tu świat ma uwierzyć tym nazistowskim Polakom?
3
Nazi afera Superwizjera
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu witaj jazgdyni, zdaje się że miałem (czy też raczej: mieliśmy) rację. Ale teraz jest ciekawe, czym tę wiadomość będą usiłowali mimo wszystko przykryć. Zgaduję że wyjdzie jakaś afera. Niekoniecznie w Polsce.
5
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu Co do Tuska, proponuję żeby Tante Angela postawiła go sobie w swoim ogródku po zakończeniu kadencji krula Europy. Zawsze go tam najbardziej ciągnęło.
6
Joe Chal: - PiS chce wyprowadzić Polskę z UE, ostrzega Donald Tusk!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Honic
1 miesiąc temu Czy problem tylko w polskich mediach, polskich politykach, polskich wojskowych i polskich naukowcach? A gdzie była dotychczas cała Unia Europejska która za najważniejsze uznała pokazywać Polsce i Polakom gdzie ich miejsce? A państwo niemieckie, które z uporem oszukuje swoich własnych obywateli na temat sytuacji w Polsce i na temat samych Polaków , tłumacząc się z rzadka niezależnością prasy? A ci co nas od wielu lat znieważają nazywając nacjonalistami, rasistami, faszystami, homofobami i tak dalej? Czy rzeczywiście trzeba i wystarczy zdradzić interes państwa polskiego żeby dostępować wszelkich zaszczytów w Europie? Zgaduję że media będą w większości milczały na temat ustaleń dotyczących zamachu w Smoleńsku, żeby nie drażnić sojuszników i/lub partnerów handlowych. I "polskie" i "europejskie" i "światowe".
14
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony