Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SolidarnyX
14 godzin temu (Brak tytułu)
2
14 lutego - powstanie AK czy "walentynki" - wybór dla polskiej młodzieży.....
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika SolidarnyX
14 godzin temu i co robi minister Gliński? i co robi minister Gliński? Przecież ten teatr na pewno jest współfinansowany z naszych podatków. Nie dziwi mnie to, że skur....y zachowuja się jak skurw...y - dziwi mnie to, że ci co gderają,ze są z "dobrej zmiany", to tych zmian nie robią.
2
Jedno wielkie sk******wo
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
15 godzin temu (Brak tytułu)
5
14 lutego - powstanie AK czy "walentynki" - wybór dla polskiej młodzieży.....
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Kiedyś byłem świadkiem w Kiedyś byłem świadkiem w rocznicę Powstania Warszawskiego na Powązkach, jak na grobie śp. Ryszarda Kuklińskiego były powtykane chorągiewki biało czerwone, a tuż obok niego leży Kuroń i też miał takie chorągiewki. Widziałem jak jakaś starsza Pani z oburzeniem wyjmowała te chorągiewki z grobu Kuronia (oba groby bez pomników, tylko trawka krótko przystrzyżona) i wsadzała na grób śp. Kuklińskiego mówiąc, że to obraza, że w ogóle leżą obok siebie a w dodatku Kuroń nie zasługuje mieć flagę Polską. Wtedy tego nie skumałem ale dało mi to do myślenia i poszperałem trochę w życiorysie Kuronia (tym dokładniejszym od oficjalnego) no i zrozumiałem kobietę. W końcu Kuroń oczerniał żołnierzy wyklętych itp. i tylko jeden z nich zasługiwał na flagę Polski. Zgodnie ze słowami jaruzela "jak on jest bohaterem (Kukliński) to kim my jesteśmy" - no są zdrajcami Polski i Polaków.
6
15 rocznica śmierci Bohatera generała Kuklińskiego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Nie czytałem tego neona ale Nie czytałem tego neona ale jeśli jest takim ścierwem, to podpowiadam, że można podać ich do GIODO, bo jak wyskakuje ta ramka o zaakceptowanie plików cookie, to gdy chcemy kliknąć na link w tym "polityke prywatności" to wyskakuje "page not found" - a to jest niezgodne z RODO. Ze ścierwami trzeba walczyć w każdy możliwy sposób.
2
15 rocznica śmierci Bohatera generała Kuklińskiego
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Kiedy jak nie teraz gdy PiS Kiedy jak nie teraz gdy PiS ma większość. Więc skoro po ponad 3 latach ciagle są układy, to tylko wina PiS ale i geologa, który o tym wie a mimo to siedzi w tym razem z PiS - em. Posadka mu się podoba? Co do gazu łupkowego, to pamiętam dokładnie, że miotał się a nawet zaprzeczył, że kiedyś mówił, że w Polsce jest tak dużo gazu łupkowego - czym skłamał, bo ja pamiętam osobiście (wiele razy się na ten temat wypowiadał) bo Radio Maryja słucham nie od dziś, a on tam też występuje nie od dziś.I pamiętam jak kiedyś (za PO) teżten geolog w radiu mówił, że rozkradane sąpozwolenia na szukanie gazu łupkowego w Polsce i pamiętam, że straszył, że jak znajdą, to Polska nic z tego nie będzie miała, bo to będzie w obcych rękach. Teraz mamy artykuł, że 80% innych surowców jest w obcych rękach - to co robił i robi ten geolog? Jakby miał honor to by siępodał do dymisji albo poszedł na całosć i walnął pięściąw stół.
2
Główny Geolog: „80% powierzchni koncesyjnej w Polsce w obcych rękach”
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu hm oczywiście, że dobro hm oczywiście, że dobro naszych dzieci najważniejsze ale czy ono objawia się tylko w kwestii aborcji i sprzedaży? Tak patrząc to można by powiedzieć, że lepiej było za prl-u, bo wtedy raczej się nie słyszało o sprzedaży dzieci, a i aborcji było mniej - no i mniej było szczepionek obowiązkowych trujących dzieci.To są bardzo ważne kwestie ale nie jedyne, które decydują o wyborze władz (bynajmniej dla mnie) - ważne jest choćby to, czy dzieci w danym kraju mają co jeść (a jednak dzieki 500+ zmniejszyło się ubóstwo wśród dzieci) - jest wiele więcej dobrych rzeczy jakie zrobił PiS, w przeciwieństwie do PO i nie będę teraz wszystkiego wymieniał. Fakt jest tylko niezaprzeczalny, ze nadal PiS jest daleki od ideału ale o niebo lepszy niż PO.Piszesz, że dostałeś samogwałtu w wyborze PiS - a jaką w tamtym czasie miałeś lepszą opcję? Niestety czasem mamy wybór między dżumą a cholerą - jednak w tym przypadku to był wybór między dżumą a katarem.Czy jak zagłosujemy teraz na np. Narodowców, to też nie wiadomo co się po paru latach okaże nawet jeśli by się dostali do sejmu. Taka jest chora demokracja.A wśród Polaków to już pisałem wcześniej, że najgorsze jest to, że są strasznie egoistyczni. Nawet jeśli komuś pomagają, to z myslą o sobie samych (aby np. poprawić sobie humor) - oczywiście zdażaja się wyjątki jak wszędzie ale ogólny egoizm żżera Polaków od środka i dlatego nie mozemy się zjednoczyć i mieć razem wspaniałego państwa, bo każdy ciągnie w swoją stronę i nie myśli, że dziś pomogę Tobie a jutro moze Ty pomożesz mi i razem mozemy wszystko. I nie chodzi mi o takie "zjednoczenie Polaków" o którym czasem gada Duda - trzeb twardo oddzielić też Polaków od antypolaków - nie da się zjednoczyć Polaków z antypolakami (a o tym gdera Duda). No i nie mozna budować Polski na nie uprzątniętym bagnie prl-u - najpierw (jak mówi Cejrowski) wszyscy WON co się dorabiali na krzywdzie innych w prl-u i wtedy od podstaw budujemy Polskę i społeczeństwo polskie - solidarnie.
3
15 rocznica śmierci Bohatera generała Kuklińskiego
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Podejrzewam, ze słuchaliśmy Podejrzewam, ze słuchaliśmy tej samej audycji. Pamiętam też jak się migał, jak jeden słuchacz zadzwonił i się dopytywał co sie dzieje z gazem łupkowym, bo za rządów PO (także na falach Radia Maryja) ten sam geolog się zarzekał, że mamy takie ogromne złoża gazu łupkowego. PiS doszło do władzy i z gazem łupkowym nadal nic, a ten geolog migał się strasznie w odpowiedzi na to pytanie, a że własnie nie ma kadry a to inne pierdu pierdu...
3
Główny Geolog: „80% powierzchni koncesyjnej w Polsce w obcych rękach”
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Zdecydowany amator - troszkę Zdecydowany amator - troszkę się mylisz, bo podejrzewam, że więcej osób na tym portalu przejrzało na oczy w sprawie PiS (choćby Ty, a o sobie nie wspominałeś ;)Ja np. pisałem już tu wcześniej, że na niezalezna jestem często cenzurowany (jak myślisz dlaczego? chyba nie dlatego, że pieje na widok PiS i Dudy ;) i to mnie skłoniło do w końcu zmiany portalu i spełnienia tego co kiedyś mnie mocno namawiał kumpel - blogowania.To, ze PiS to nie bajka, to wiedziałem jeszcze długo przed wyborami, jednak wtedy było główną sprawą pozbyć się PO/PSL z rządu i wprowadzić PiS, bo tylko to mogło zastopować degradację Polski. Pierwsze się udało drugie nie bardzo ale brałem taką możliwość. Dudę krytykowałem już jeszcze nim były wybory do parlamentu - wtedy pisano nawet na mnie zdrajca, że nie mozna źle pisać ale ja mam alergię do lemingów i nie mam zamiaru być jednym z nich czy to z lewej strony czy z prawej.Owszem miałem nadzieję, że PiS po wyborach nie będzie zwalczał Narodowców - i tutaj przegięli i m.in. dlatego juz dawno powiedziałem, że zagłosuje na Narodowców a nie na PiS - w wyborach do sejmików ostatnio juz tak było - i nie obchodzi mnie to, ze gderają, ze wg sondaży Narodowcy nie maja szans wejsć - wole oddać głos zgodny z moimi przekonaniami niż głos populistyczny - na szczęście jesteśmy teraz o tyle w lepszej sytuacji niż w 2015 roku, bo mimo wszystko to PiS jest lepszy niż PO (mimo, że pod względem np. szczepionek, to jest nawet gorszy i m.in. dlatego nie bedę na nich głosował w nadchodzących wyborach jak i nie głosowałem w zeszłorocznych do sejmiku).Mam tylko ciągle zgryz odnośnie Prezydenta, bo Duda jest fatalny ale i tak o niebo lepszy niz mielibyśmy mieć np. tuska.Ps. wczoraj amerykańska dziennikarka oszczerczo powiedziała, że żydzi w powstaniu w getcie walczyli m.in. przeciwko reżimowi polskiemu. Ambasada Polska, jak i cały rząd posli zamiast żądać przeprosin i sprostowania, to napisali na twiterze, że "dziekują za relacje, jednak Polacy walczyli z niemcami a nie odwrotnie" - nosz kurna szkoda, że jeszcze nagrody tej "dziennikarce" nie dali - żenada polskich władz!!!
5
15 rocznica śmierci Bohatera generała Kuklińskiego
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika SolidarnyX
2 dni temu Przed chwilą widziałem jak Przed chwilą widziałem jak Min. Czaputowicz wygłaszał mowe do żołnierzy grupy bojowej NATO w Polsce. I przy żołnierzach polskich, (szczególnie) dziękował żołnierzom amerykańskim za ich wkład kompletnie pomijając żołnierzy polskich - to tak jakby napluć w twarz żołnierzowi polskiemu. Kurna znów liżemy dupy innym!!!!!!!!Ps. czytał to z kartki, więc nie była to gafa nieprzemyślanego przemówienia "z głowy". Aha i polski minister w Polsce przemawiał po ANGIELSKU m.in. do Polaków. Czy mamy jeszcze Polskie państwo??? Czy to ciagle dykta?No i te pianie w mediach, jak to Mosbacher nas chwali i kto tam jeszcze - przypomina mi się od razu, jak za PO chwalili nas niemcy itd. Ciągle jak nie u jednych to u drugich na klęczkach! KU...A
7
15 rocznica śmierci Bohatera generała Kuklińskiego
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem

Strony