Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
18 godzin temu Lwow47 Panie Kazimierzu.Na każdy kolejny Pana wiersz czekam z niecierpliwością. Pana poezja to balsam dla duszy, pociecha dla serca.Życzę Panu zdrowia, zdrowia, zdrowia.Pozdrawiam serdecznie
4
POLSKIE SERCE
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Epitafium Szanowny Poeto,Trwanie na barykadzie i walenie głową w mur jest coraz trudniejsze...coraz mniej Polaków, w pojedynkę niewiele można zdziałać.Pańskiej Polski już nie ma....to co pozostało.to Polskopodobna Polin . Niektórym się zdaje, że to jeszcze Polska....a to echo gra... Sfora ujadających zdrajców nie zwalnia tempa, zbroi się w tęczowe programy...co nam zostaje?Milczenie? Milczenie owiec? 
3
PUZZLE KRWAWEJ UKŁADANKI
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika kontrik
2 miesiące temu Kto dokładnie nas sprzedał i Kto dokładnie nas sprzedał i komu? W jaki sposob?
-4
TEN OCHLAP DLA HISTORII ZOSTAWIONY GOJOM!
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika kontrik
2 miesiące temu Kto nas pilnuje? W jaki Kto nas pilnuje? W jaki dokładnie sposób?
-3
TEN OCHLAP DLA HISTORII ZOSTAWIONY GOJOM!
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika SolidarnyX
6 miesięcy temu a no to pełna zgoda :) a no to pełna zgoda :)w ogóle uważam, że nie powinniśmy używać wojska poza granicami państwa, chyba, że zostaniemy przez jakieś państwo zaatakowani
0
CZY NA RATUNEK POLSKI JESZCZE PORA..?
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika Romek M
6 miesięcy temu LWOW47 Dziękuję. Nie. Książka nie ma nic wspólnego z analitycznymi tekstami z NP. Jest epicką powieścią na bazie faktów. Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz. Romek 
2
CZY NA RATUNEK POLSKI JESZCZE PORA..?
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika Apoloniusz
10 miesięcy temu Fajnie, że jesteś z nami. czytam wszystkie Twoje utwory i przyznam się, iż nigdy w swoim otoczeniu nie spotkałem kogoś tak pięknie piszącego (jeśli już to były to "częstochowskie rymy), i dlatego Cię podziwiam a nawet zazdroszczę owego daru. Tak trzymaj Poeto, dla pokrzepienia serc w tych parszywych czasach. Jeszcze raz: Dziękuję.
5
NAM NIE NA WZGÓRZACH GOLAN TRZEBA BRONIĆ POLSKI
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika gość z drogi
11 miesięcy temu Mistrzu i wzajemnie,jak nie kochać Takich Poetów :) kłania Ci się nisko Ziemia Sląsko_Dąbrowska :)Dobrego,Niedzielnego Dnia :)
6
PRZEZ ŚWIĘTOŚĆ TEGO DOMU KTÓRY JEST NAM POLSKĄ
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika jjr
1 rok temu Chciałem też Pana wpis w blogu ocenić. Ale klikam, klikam i nic mi sienie wyświetla. Więc napiszę tylko dziękuję bardzo.JanuszPozdrawiam.
7
WASZE MROCZNE LEWACKIE MIRAŻE!
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 rok temu Kazimierzu O nie, Kazimierzu Drogi. SOS trzeba wypraszać  w formie łask nam danych, co historia wielokrotnie pokazała...Tylko ilu to rzeczywiście czyni? I to z taką wiarą,  by dana nam była...Nie ustawaj w pisaniu, bo to Twoja powinność,  gdyż wrażliwością i talentem Cię Stwórca obdarzył...A piszesz tak pięknie,  że serce się raduje, a i młodzież wychowujesz w duchu patriotycznym i nam otuchy dodajesz. Spaceruj więc dużo po naszych pięknych polskich Beskidach.Zdrowia to dodaje i jak czytamy niezmiernie Cię to uskrzydla...ku naszej uciesze.Szczęść Boże Ps.przejdź na dietę dr.Jana Kwaśniewskiego , byś nas jeszcze długo uszczesliwiał .
4
GDY TCHÓRZ NAS POPROWADZI PO FAŁSZYWYCH DROGACH...
Obrazek użytkownika Lwow47

Strony