Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Hoyt
1 dzień temu Obowiązek. Wiem, że naszym obowiązkiem jest modlitwa za naszych Pasterzy, także tych zagubionych i  aby czuli wsparcie, gdy głoszą odważnie Ewangelię wbrew światu. Na pewno nie możemy zachowywać się jak protestanci, odcinając od hierarchii, bo jest to droga donikąd. Czasy są szczególne, ale i one będą mieć swój kres.Tyle tylko i aż z naszej strony. "Musimy od siebie wymagać, choćby od nas nikt już nie wymagał".Dziękuję za błogosławieństwo. Z Panem Bogiem..
5
dobra flaszka
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu Właśnie "Z mocy prawa" - dobrze to ująłeś.
2
Czy nie będzie można już ścigać ukraińskich nacjonalistów?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 dzień temu Jan Patmo Dzięki Janie, każdy głos się liczy w obronie nienarodzonych dzieci.Pozdrawiam serdecznie.
3
Dlaczego mordowanie nienarodzonych dzieci nie budzi w Polakach takiego sprzeciwu i potępienia jak w przypadku Adamowicza???
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
3 dni temu SYSTEM OPERACYJNY Miałem zawsze Windows 95 - Windows XP w wersji amerykańskiej. To wersja polska właśnie może powodować komplikacje z wgraniem strony kodowej, bo narzuca język polski jako domyślny. Chodzi zresztą o ustawienia klawiatury, a nie pozostałych opcji międzynarodowych.Maciej Krogulski
0
CASUS BARABASZA
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika SolidarnyX
3 dni temu No dobrze moi drodzy. No dobrze moi drodzy. Proponuję wrócić do tematu.Jak pisałem w powyższych komentarzach obłuda polityków w sprawie śmierci Adamowicza jest powalajaca. Sam m.in. Prezydent Duda gadał farmazony, że dzieki Adamowiczowi powstało Centrum Solidarności i Muzeum II wojny Światowej. I nie zająknął się teraz Duda o tym, że te muzea Adamowicz nie zrobił dla upamiętnienia naszych bohaterów tylko po to aby szczuć na Polskę i upamiętniać TW Bolka itp. aby zakłamywać historię. Tak jak chciał też przywrócenia w nazwie stoczni Gdańskiej im. lenina. To był cyniczny antypolak i obłudne zakłamywanie rzeczywistości nawet przez Dudę tego nie zmieni.
4
Adamowicz - oby nie został męczennikiem
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
5 dni temu I dlatego celowo napisałem, że Jacek Kurski  "bierze" Komunię Świętą, a nie "przyjmuje" Pozdrawiam zimowo, ale ciepło.
1
antypolska "Klątwa"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
6 dni temu Kurski won. Nigdy nie miałem dobrego zdania o tym człowieku. Widziałem na żywo, jak brał Komunię Świętą na miesięcznicy Smoleńskiej, będąc od niedawna po rozwodzie i w drugim związku. Było to duże zgorszenie.Teraz popełnił publicznie drugie zgorszenie. Plując tym samym nam i sobie w twarz.(choć w twarz samemu sobie dośc trudno napluć)I nikt rozsądny nie uwierzy, że TVP podjęło tę bardzo złą decyzję z powodu protestów kilku lewackich trolli internetowych.W tym przypadku musiał być to nacisk najprawdopodobniej ze środowisk bliskich bratu Kurskiemu, szechteropodobnych.Ale nie znaczy to, że Jacek Kurski musi ulegać takim naciskom. Nie da się bronić tej złej, fatalnej wizerunkowo decyzji.Ta sytuacja daje nam wiele do myślenia, jakie siły w PiS mają coraz więcej do powiedzenia. Nie zmienia to faktu, że w obecnej sytuacji nie ma lepszej alternatywy na najbliższe wybory. Powrót Totalnych oznacza szybką grabież, pozbycie się tożsamości narodowej i szybki koniec tego, co nazywamy cywilizacją katolicką.Niektórzy nie są wstanie sobie wyobrazić realnych skutków ewentualnego  dramatu. Wtedy nie będzie nawet co zbierać.Pozdrawiam. 
2
antypolska "Klątwa"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Już dwa tysiące lat temu... jeden z dwunastu również całował 'po bratersku" w Ogrodzie Oliwnym. Dziś Breżniew to "średniowiecze i zacofanie" Biedroń i Rabiej to nawet z języczkiem by całowali.. Brrrr Dziękuję za pozdrowienia. Ode mnie - Pięknego Nowego Roku.
1
prawa wiara
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
1 miesiąc temu Janie poeta tu zwanym ja nie ugotowanym. Jesli zaby od wilka nie odruzniasz raczycTak prawde i rzeczywistac tu paczysz.Nie jedne juz tu kacapskie gnidy me zemby wyrwac chcialyALE SIE ZESRALY!!
3
W POLIN szkolą  anarchistów
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Po dumnym Warszawiaku...  Po dumnym Warszawiaku (Kaczyńskim) była jeszcze sprzedawczyk HGW co Tobie umknęło!Po dumnym WarszawiakuPO Warszawę łupiWyszły szakale z krzakówKto ich popiera ten głupi!
4
13 grudnia - czas rekomunizacji...
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony