Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
5 godzin temu Sam jesteś szabas goj jazgocie Dupku z Gdyni-Orłowa.A swoje płomienne przemówienie szabas goja możesz możesz sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi.Nie tobie pachołku pejsatych, oceniać mój patriotyzm, bo opinie pachołków i szabas gojów gówno znaczą.Tylko Bóg mnie osądzi, a nie pajac i marionetka z Gdyni.
2
Kto w końcu kogo zdradził?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika jjr
12 godzin temu Dałem plusika, ale... Nie przywiązywał bym większej wagi do opinii o nas wygłaszanych przez obcokrajowców. Powoli te opinie zmieniają się na naszą korzyść. Polska robi się śliczna. Więcej problemów niż obcokrajowcy sprawiamy sobie sami.Dodam jeszcze cieszmy się tym co mamy, bo nie mamy nic innego. Na dziś proponuje, aby cieszyć się sukcesem na Wimbledonie Igi Świątek.Pozdrawiam.P.S. Więcej optymizmu!!!
4
Kto w końcu kogo zdradził?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
1 dzień temu Witam Januszu !!! Ciekawe, czy Leonowcy 24 są w stanie wyobrazić sobie, że istnieją jakieś granice podłości pisząc codzienne peany na cześć Rosji i Putina.Gebels by lepiej nie umiał siać sowieckiej propagandy od nich i to przez 24/24 h. Ruskie gwałcili i spadek zostawili no i mamy teraz kraj mieszańców co nie wiedzą że od cepa pochodzą i myślą że są polakami Podłe internetowe ścierwa 
7
Czerwona zaraza
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 tydzień temu jazgdyni Te tu nasze portalowe chłystki to taki plankton.Obszymurki mówiące i nie mówiące, amatorzy w markowych "ciuchach", szczekają aż im pianą z pyska leci.Bagno moralne i tyle.Boys are like starsRed stars !!!
2
Takie czasy, takie momenty...
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Damy radę z pewnością. Tak trzymać. Oczywiste jest, że rzeczywiście każda polityka wymaga pełnej determinacji, konsekwencji i ciągłości, wtedy nawet rodzimi zdrajcy i antypolscy delatorzy kiedyś się skichają.Problem polega jednak na tym, że musimy okazać żelazną odporność, determinację, konsekwencję i ciągłość nie tylko w relacjach do polskich puczymordów, ale także w stosunku do zdemoralizowanych urzędasów europejskiej demokracji liberalnej klasy Verhofstadta, Timmermansa, albo i tych pokazanych niżej na fotografii razem z panią sędzią w stanie spoczynku.To są ludzie nowej epoki, zwanej post-prawdą. Nowej epoki, w której kłamstwo nie różni się od prawdy. Nasza misja staje się podobna do naszego polskiego zadania w czasie odsieczy wiedeńskiej albo wojny z najazdem bolszewików w roku 1920. Wtedy obroniliśmy Europę.Damy radę i teraz.
6
Był taki niebieski Smurf Maruda, co marudził, że się nie uda
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika amero
1 tydzień temu jazgdyni - 6 Lipca, 2018 - 06:16 Witaj,Takie upomnienia prawie nic nie znaczą, przecież język jakiego używali tacy jak Ruszkiewicz, czy Dixi kwalifikował ich do wyrzucenia z portalu na pewien okres. Niektórzy jak Ty mieli chęć czas i siłę walczyć, natomiast innych to zniechęcało. Ten kto decyduje jakie treści są tutaj zamieszczane powinien przecież szybko reagować w stosunku do tych, którzy przychodzą rozbijać dyskusję.Pozdrawiam.
0
Ewidencja naruszeń
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 tydzień temu @jazgdyni Czy to na Onecie czy na Interii granicę sqrwienia trudno określić.Na Neonie tego polakożerczego ścierwa jest niemal 99% , ale czy to agenci.Po części tak, reszta to zwykle debile dla których Polska to nienormalność
7
CO SIĘ TERAZ DZIEJE?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika michael-abakus
2 tygodnie temu @ jazgdyni Dziękuję serdecznie za tę recenzję!Pozdrawiam.
10
CO SIĘ TERAZ DZIEJE?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika ccassiumm7
3 tygodnie temu Byliśmy po prostu słabsi... Trudno przewidzieć, a tym bardziej brać odpowiedzialność za żenujące błędy indywidualne. Natomiast zastanawia wystawienie do składu zawodników:- przesiadujących na ławce rezerwowej w meczach ligowych;- po ciężkich kontuzjach;- w piłkarskim wieku przedemerytalnym;- cyngla szefa co dał sobie nabić zamiast wywalić w trybuny!.Adam Nawałka jest ojcem tej porażki. Łebski trener, więc czekam co wymyśli na następne dwa mecze. Czy nadal będzie reklamował parówki, czy zacznie tresować zespół celebrytów na serio?PSNastały  czasy obrastania w pierze poprzez pozyskiwanie profitów za wypromowanie tego czy innego kopacza. I jak twierdził 3 dni temu prezes PZPN Zb. Boniek - strategie meczowe... tfu... reklamowe to są suwerenne wybory trenera. Jak nie staje czasu na strategię to za tydzień spakują walizki. Pozdrawiam.
10
Wtopa w Moskwie
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
3 tygodnie temu @JzG Jest wynik. Jest radość. 
4
Wtopa w Moskwie
Obrazek użytkownika jazgdyni

Strony