Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika cyborg
2 dni temu @ jazgdyni Witaj Janusz !Córka z zespołem flamenco na Kanarach. Moje obserwacje organizacji imprez, są moje ;-))) Nie komentuję tu cudzych tekstów. Gdybym napisał, że moje obserwacje energetyczne dotyczą food-track'ów "stowarzyszonych" z Orkiestrą, pewnie nikt by nie uwierzył. Swoi byli podłączeni grubym kablem do rozdzielni Urzędu miejskiego - obcy jechali na agregatach w oddaleniu, by nie "smrodzić", nie przeszkadzać !Moją wiedzę o działaniu "Orkiestry" zdobyłem sam. Opisywałem. 
5
Czy Policja jest winna atakowi nożownika na Adamowicza?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu Pochwal się swoim Pochwal się swoim wykształceniem, jak widać znasz się na wszystkim. zarzucanie braku szacunku i autorytetu to calkiem jakbys mówił o sobie a coś takiego A bez szacunku to wasze pisanie to tylko takie pitolenie frustrata; aspiranta, który chciałby się dyzmowato wkręcić do lepszego towarzystwa- jak ulał pasuje akurat do was. macie sie za geniusza i z wazeliną nieraz żenadnie przyklejaliscie sie do różnych yntelygenckich grupek, gdzie was wyśmiewano a wy z wazeliną dalej aspirowaliście. jesteście pośmiewiskiem netu, jednym z typowych szurów i to najbardziej żałosnych, bo topornie, na swój strój, stręczących PiS. tu jedziecie innych za taką krytykę, z którą sami się zgadzacie przymilnie wobec kolesi na innych portalach.najbardziej chore jest, jak sami używacie propagandy przeciwników i żerujecie jak hiena na nieszczęściach. nieraz przyłapałem na uzywaniu ruskiej propagandy a i dziś- gadanie o zbrodniach politycznych to narracja wyborczej, która już wywołała reakcje. A w swoich bzdurach sami sobie zaprzeczacie: dwa ciosy w serce? naprawdę? a w tekście co innego, w realu też.wstydu nie macie, lansować się na czyjejś śmierci jak hiena i jeszcze dorabiac swoje chore teoryjki
-2
Paweł Adamowicz – dwa ciosy w serce
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 dni temu @jazgdyni Ostatnie zdanie - choć bolesne - jest niestety trafne.
2
Czy Policja jest winna atakowi nożownika na Adamowicza?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika kontrik
3 dni temu Obrzydliwe wariactwo. To ma Obrzydliwe wariactwo. To ma być znak od sił wyższych, domyślnie- Boga, by mordować?---------------------------------------------------------------------------------Czy nikt nie kojarzy, że to pewien, wyraźny znak?Owsiak podarował Adamowiczowi dokładnie w precyzyjnym momencie ŚWIATEŁKO DO NIEBA?- Janusz Kamiński, styczeń 2019.
3
Paweł Adamowicz – dwa ciosy w serce
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Myślidar
3 dni temu jazgdyni Słusznie spostrzegłeś, że Twardzieli już nie ma, a ja myślę, że nie nie było i niema, chyba że jacyś zwyrodnialcy bez sumienia. Każdy gdy kiedyś tam się wzruszy i może uronić łezkę, nawet niechcianą.Nadałem temu wierszykowi wydźwięk humorystyczny, dla lepszego przyswojenia. Ludzie myślą, że ten wierszyk jest długi, a sonet jest możliwie najkrótszą formą. Ale zgodnie z maksymą, że "poezji nikt nie zji" ta forma (wierszowana) raczej odpycha niż przyciąga.Świat jełczeje, toteż się zmienia in minus. Więcej jest głupich zatwardziałków niż prawdziwych twardzieli. Takie czasy!Pozdrawiam serdecznie  https://niepoprawni.pl/blogi/myslidar 
2
CZY MĘŻCZYŹNI NAPRAWDĘ NIE PŁACZĄ (Krótki wierszyk, dla przeciwników mowy wiązanej)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika pacyna
3 dni temu @jazgdyni    Za trzy dni cały świat zapomni o tym, o czym była mowa i tylko PO będzie skakać po tym trupku, niczym po trampolinie. Ziobro nawet sprawcy nie musi łapać, bo ten odstawił show przy konającym Adamowiczu. Zaraz zostaną rozpisane nowe wybory i nadejdzie era Bolka Jr. Adamowicza mi nie żal wcale, tak samo jak Sekuły i wielu, wielu innych.
7
Paweł Adamowicz – dwa ciosy w serce
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika pacyna
3 dni temu @jazgdyni    Na miejscu Adamowicza i jego rodziny, w najbliższych dniach obawiałbym się sepsy albo innych pnełmokoków.
1
Paweł Adamowicz – dwa ciosy w serce
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika pacyna
3 dni temu @jazgdyni   Akurat Owsiaka bym w to nie mieszał. Bardziej zastanawiający jest fakt, że gość, który "robił banki" używając atrap broni palnej, tym razem poszedł na taką robotę "z kosą". Dlaczego? Bo gdyby strzelał, to prokurator musiałby ustalić pochodzenie broni, a do tego wybuchłaby panika. Kolejne zbyteczne ofiary i spaskudzony na lata WOŚP i Woodstock. Warto też nadmienić, że Ziobro wyśle swoich najlepszych siepaczy do Gdańska, a to oznacza, że życie " Budynia" zostanie poddane takiej samej kwerendzie, jak jego kiszki ostatniej nocy. Facet nie tylko ma kilka spraw, ale i wbrew lożom, mafiom i służbom, został kolejny raz Prezydentem Miasta Gdańska. Jakaś ekipa obeszła się smakiem, a kto wie, o co toczyła się gra.
5
Paweł Adamowicz – dwa ciosy w serce
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Mateusz555
1 tydzień temu Kurski Udzieliłem wywiadu tvp-info.Było 2 dni w głównych wiadomosciach i telexpresie.A le co było.Nic co mówiłem jedynie moja postać i komentarz narratora do faktów.Sedno sprawy wcale nie było poruszone.Nazwiska decydentów odpowiedzialnych za zagrożenie życia i zdrowia ludzi brak.Może 5% sedna sprawy ujawniono,a taki"dym" w wiadomościach zrobili.Kurski był i jest lawirant z kultem własnej osoby.A ma szczególnie parcie na szkło.Żaden prezes nie uprawiał takiego "kultu jednostki" jak ten pustak.
4
Hitowa wiosna w TVP
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu No i jeszcze tandetne No i jeszcze tandetne ławeczki, którymi pokrywana jest Polska cała, ku uciesze totalniaków i lewiźnie z odlewni przyjaciół królika. https://wpolityce.pl/polityka/428186-kontrowersje-wokol-lawek-niepodleglosci-mon-reaguje
3
Hitowa wiosna w TVP
Obrazek użytkownika jazgdyni

Strony