Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
1 dzień temu Domyślałem się. Szczęściarz jesteś bo wielu się nie udało i zginęli. I to właśnie Polacy, którzy prezydenckich przeprosin się nie doczekają.I nie dlatego zapytałem, żeby sugerować plemienność, tylko właśnie w ten sposób mamy kolejne świadectwo na to, jaką w istocie łaskę zrobił Gomułka tym "wygnanym".Bo nadal, nawet w Polsce, pokutuje opinia, jak bardzo skrzywdzilśmy żydów w 68. Nawet tutaj, na tym portalu pół roku temu niejaki cyborg (ja przypuszczam facet po 60tce, czyli gościu który przecież widział zdarzenia na własne oczy) pisał tak o tym  "Świat jest bardziej skomplikowany niż się oszołomom wydaje. Tu dzielnica ludzi chcących emigrować - tam w Warszawie - jeden pociąg ludzi co emigrować nie chcą ! " http://niepoprawni.pl/comment/1560744#comment-1560744
1
"Monsieur Roman z Usa, wybacz, że pytam:"
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
1 dzień temu Akurat wiosną 68 przez zasieki pod napięciem. Jak to się stało, że oszczędzono ci tortur podróżą kolejową, za które przepraszał niezłomny?
1
"Monsieur Roman z Usa, wybacz, że pytam:"
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
3 dni temu Z wyprzedzeniem lewactwa  to Z wyprzedzeniem lewactwa  to byłby jednak problem, ale uczelnie robią wiele, aby chociaż dogonić, a "hartmany" są pod parasolami ochronnymi.. 
1
To nie polskie uczelnie, lecz światowe rankingi są złe – nieprawdaż ?
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Apoloniusz
5 dni temu Monsieur Roman z Usa, wybacz, że spytam: Czy zorganizowałeś grupę nacisku, aby tę swoją ambasadorkę przesłano gdzieś, gdzie nie będzie jej się pod sufitem lasować? Oczywista, za wszelkie Twoje rady dziękować, dziękować i dziękować, ale póki co larum grają. Zobaczyłbyś (w przerwach na doradzanie nam ciemniakom co mamy zrobić z padalcami), czy nie warto senatorów i kongresmenów skutecznie ustawić. Piszę skutecznie gdyż coś tam poprzednim razem nie poszło, albo nie posłuchali, albo olali, więc może by tak im coś po doradzać (oczywista, jak już nam na doradzasz).Pozdrawiam serdecznie.
0
Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika gość z drogi
5 dni temu Alleluja i do Przodu :) 100 lat drogie i bardzo kochane nasze MEDIUM :)Katowice nisko się kłaniają  i pamiętają jak w Wielkim Marszu_Obronie wyruszyliśmy przed laty z pod Katedry wzmacniani  modlitwą  i pieśnią "Błękitne rozwińmy sztandary"serdeczności z drogi Życia :)
11
Radio Maryja, tvTrwam obywatelskim sukcesem
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Verita
6 dni temu Mam się cieszyć małą częścią z tego co rząd nam ukradł? Wolne żarty !A zniesienie lichwy? A dywidenda? A kredyt społeczny?  Chyba nie wiesz jak powinna wyglądać ekonomia wg społecznej nauki kościoła.Mateuszek, udający katolika,  nadal nas wyzyskuje.Najbardziej podstępny podbój ekonomiczny robi z nas niewolników-Wszystkie kraje na świecie są zadłużone u międzynarodowych bankierów i nie są w stanie spłacić tych długów. W samych tylko Stanach Zjednoczonych rząd jest zadłużony w stosunku do Rezerwy Federalnej na kwotę ponad 14 bilionów dolarów. Dług ten lawinowo rośnie! Podobnie jest we Francji, w Kanadzie, Nigerii, na Filipinach, w Ekwadorze i w Polsce, we wszystkich krajach na świecie. I żeby funkcjonować, muszą one teraz pożyczać od prywatnych banków na procent; pieniądze na procent nigdy jednak nie zostały stworzone. Co robić gdy kraj nie może spłacić długu, co jest regułą: pożyczyć więcej pieniędzy, powiększając dług?Nikt nie zaprzeczy, że pieniądze, będące środkiem wymiany, są niezbędne do funkcjonowania naszego społeczeństwa. Ale żeby pozwolić „podbić się” garstce bankierów tylko z racji ustanowienia prawa zezwalającego im na kontrolowanie pieniądza, jest nie tylko absurdem, ale wręcz szaleństwem.Dziś w naszym nowoczesnym społeczeństwie, zwłaszcza w krajach zaawansowanych technologicznie i wysoko rozwiniętych, produkcja jest tak obfita, że potrzeby każdego mogą być fizycznie zaspokojone bez konieczności odbierania czegoś niektórym, aby dostarczyć to innym. Jest to prawdą, bez cienia wątpliwości, w dziedzinie potrzeb podstawowych – żywności, odzieży i mieszkania. Nie ma absolutnie żadnej konieczności, żeby pozbawiać kogoś należnych mu rzeczy w tym celu, aby zapewnić je innym.Major Douglas, założyciel szkoły Kredytu Społecznego, jasno przedstawił to w oświadczeniu złożonym przed komisją bankowości i handlu w Ottawie w 1934 roku. Stwierdził on dość wyraźnie, że jest obfitość dóbr dla każdego, już istniejąca lub możliwa do wytworzenia, i że pozbawianie kogoś rzeczy, by dać je innym, jest po prostu socjalizmem. Powiedział, że to nie jest jego metoda. Stwierdził, że trzeba wyemitować pieniądze dla produktów, które już istnieją, aby udostępnić je potrzebującym.https://www.michaeljournal.org/archiwum.htm
-3
Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika michael-abakus
6 dni temu Czy autor tego artykułu nie potrafi sięgnąć swoim wzrokiem?  Trochę dalej niż na kilka kroków przed siebie?Tak, zdecydowanie tak, nie tylko potrafi ale nawet do tego namawia. Koniecznie trzeba myśleć strategicznie, konieczna jest także opozycja pozytywnie zainteresowana przyszłością Polski. Zdegenerowana opozycja taka jaka teraz u nas działa indukuje błędy a nawet degenerację zachowań rządzącej władzy. Więc patrząc trochę dalej i szerzej widzę fatalne skutki rażącego brakoróbstwa tak zwanych naszych dziennikarzy, a nawet to jest jednym z przedmiotów mojej dzisiejszej  pisaniny.
4
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika markowa
1 tydzień temu a mówiłam! Nie wstyd wam, dudomani z niepoprawnych? Tak zachwalaliście dudusia, a wiadomo było, że to błazen. Wyciągnijcie wnioski na przyszłość, by nie wybrać następnego łże-prezydenta.
2
Koncert "Uwolnić Basię Poleszuk na święta"
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika cisza
1 tydzień temu Romanie każdy sprzeciw oznacza, że rzecz nie jest błaha.Gorsza byłaby obojętność:))
1
Pamiętacie "Non possumus"?
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 tydzień temu Roman, Ty się już lepiej od niej nic nie ucz. ... bo będziesz tak ... urodziwy ... jak ona.
1
Diabeł spotyka...
Obrazek użytkownika Roman z USA

Strony