Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 rok temu Tylko taką możliwość manewru jaką ma Orban ... ... mocno nam ogranicza "WYDARZENIE" SMOLEŃSKIE z a.d. 2010. Ale postępowanie "bratanków" jest mimo wszystko dosyć "zrozumiałe" ,gdy spojrzy się na brukselski "bardak" . Natomiast co do "starszych braci" to zdaje się za ustawą 447 twardo obstają nowojorscy "prawnicy"(globaliści ci co odesłali ?MS Luizjana? (wikpedia milczy ,nie mogę znaleźć potwierdzenia) ) , "państwo w Palestynie" (nacjonaliści) taktycznie także to popierają ,bo prowadzą piekielnie niebezpieczną "zabawę" skłócana arabskich przeciwników i wykańczania ich rękami "Głównego Sojusznika" ,więc jakby na to niepatrzeć cele Izraela i Rosji (sic !) są obecnie "zbieżne" - destabilizacja. A także i globalistów i nacjonalistów żydowskich ,bo wszystko co odciąga zainteresowanie USA od bliskiego wschodu jest im nie na rękę . Trudne czasy dla Polski . ChrL , Iran ? Może ,może ... ? PS. Tej "solidarności" wewnątrzżydowskiej ,to chyba nie ma co przeceniać . Jak w szmoncesie . - Panie Piperman Pan nie może mi nie zwrócić tego 1000$ ,można nie oddać 5$ , no góra 20$ ,ale każdy dług powyżej 100$ jest honorowy i musi być dotrzymany - Panie Zilbenberg ja to inaczej widzę . Można oddać 5$ , no jak ktoś jest rozrzutny to 10$ ,ale każde zobowiązanie powyżej 50 $ staje się jakby ze swej istoty niespłacalne i fikcyjne ... :-) PS2. Co do tych wysokich zbrojeniowych wydatków ,to także trzeba mieć w pamięci doświadczenia Gruzji ,która zdaje się , kupiła drony od właśnie Izraela . Dziwnym trafem kody sterujące znalazły się w posiadaniu Rosji . Póki Trump jest prezydentem ,to można mieć jakeś "zaufanie" ,no ale jak wygra wybory Pani Clinton i naciśnie przycisk RESET , to kto zagwarantuje ,że w wyniku tego pociski Patriot spod Warszawy "same się nie wystrzelą" i nie uderzą w F16 stojące na lotnisku w Krzesinach . (Jeśli będą takie wymogi polityczne ... nowej Jałty ? )
3
Nie rozwiąże się problem z Żydami, dopóki my go nie rozwiążemy!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika cyborg
1 rok temu Inteligent odpowiedź zna! Inteligent odpowiedź zna!;-))) (z oboma mocarstwami :-p )
0
Oczywiście, że będziemy kupować rosyjski gaz!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu A polską gospdarkę dalej... terroryzuje ryczałtowy zabójca...
-4
To jest chore! Ustawa o PIT w chwili wejścia miała 16 stron. Dziś liczy już 281 stron i ciągle rośnie!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu wyrzydzasz jakby Ci się na prawdę coś nie podobało :) A co masz się podobać? Te pustosłowie? Np. z Dudapomocą? Co z niego się ostało? Zapytaj Frankowiczów! A gdzie jego ustawa, która była warunkiem KONTYNUACJI PREZYDENTURY po 100 dniach?
-4
To jest chore! Ustawa o PIT w chwili wejścia miała 16 stron. Dziś liczy już 281 stron i ciągle rośnie!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu ... (...)ale jak powstanie to on pomoże zinterpretować to prawo, więc o co tyle krzyku?(...) A i tak prokurator będzie miał swoją... (...)..Nie wiem czy już działa Komisja Wspólna Rządu i Przedsiębiorców ..ale ona też podniesie jakość naszego prawa podatkowego..(...) Jest... Komisja Trójstronna... (...)Jasne, że trzeba się wtedy liczyć z jakimś tam zwiększeniem objętości zapisów.(...) A może pewne rzeczy trzeba napisać w jednej ustawie, a nie obsrywać nim cały Monitor Polski mnożąc miejsca, gdzie można wsadzić "lub czasopisma"? (...)Zagrożenie dwudziestu pięciu lat, to jest najlepsze lekarstwo na tych, co im się system nie podoba.(...) A w Chinach jest kula w łeb... i jakoś to korupcji nie zwalczyło.
-5
To jest chore! Ustawa o PIT w chwili wejścia miała 16 stron. Dziś liczy już 281 stron i ciągle rośnie!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu ... (...)Komuniści - owszem - świętują na cześć rozróby w Chicago.. ale cała Ameryka, świętuje swój Dzień Pracy w pierwszy poniedziałek września.(...) Jak z twojego zakładu pracy wywalą wszystkich pracowników i zatrudnią obcych to będziesz gołębiem pokoju...
-5
Nie świętuję "Święta Flagi"!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu Czyli... http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/nowy-sacz/gorlice/a/w-1936-roku-na-1-maja-ulicami-miasta-przeszedl-dwudziestotysieczny-tlum,9930692/ się nie zdażyło?
-4
Nie świętuję "Święta Flagi"!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu Czyli Hitler i Stalin... ustanowiwili je 1 maja 1886 r. w Chicago... a na Ziemie Polskie trafiło ono w 1890 r.
-5
Nie świętuję "Święta Flagi"!
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
2 lata temu "aty"... Masz w 100% rację. Przekleństwem naszej ojczyzny, jest mentalność niewolnika większości społeczeństwa. Komuna zrobiła swoje. Oni o tym wiedzą, dlatego za głoszenie prawdy minusują nie tylko Twoje teksty. Na podstawie wypowiedzi wielu internautów na tym portalu można sądzić, że "ludzi radzieckich" u nas dostatek. Bez "Pana" nie wyobrażają sobie funkcjonowania Polski. Obrzydliwa "przypadłość"...
0
Skąd to entuzjastyczne poparcie dla Ameryki..?
Obrazek użytkownika aty
Obrazek użytkownika kontrik
2 lata temu pytałeś o dowody, to masz. pytałeś o dowody, to masz. teraz pewnie stwierdzisz, że są ale nic nie warte itd.a wszystko przez to, że nie pasują do własnego założenia i ruskie twierdzą inaczej.kto ma wiedzieć, ten wie, kto ma zadecydować, ten podjął decyzję- i z pewnością dla korzyści a nie z głupiego klakierstwa.wszystko się finalnie sprowadza do tego, czy stawiamy na sojusz z USA, czy nie. bo samemu to sobie można... A Polska nie jest pępkiem Wszechświata. Dopiero przestalismy być buforem, strefą niczyją-postsowiecką po strefie rosyjskiej i to my musieliśmy się sporo z tym napracować (do NATO dostalismy się z powodów politycznych, resztę musieliśmy pokazać) a nie że inni na klęczkach nas błagali. ledwo dekada mija, jak stare kiejkuty ostatecznie się przefarbowały na stronę zachodnią. I tak mamy sporo szczęscia, spójrz chocby na Ukrainę. Akurat globalne supermocarstwo tak strasznie musi zabiegać o nas. zwykle to do silniejszego trzeba się dostosować. może więc ten entuzjazm stąd, że nam po drodze za to w drugą stronę, gdy Polska zjedzie Tuska, UE czy Rosję to jakoś nie ma takiego entuzjazmu w Stanach- masz swoją odpowiedź. A może przyjąć diengi od Rosji, by popierać ich politykę? może od Syrii? może aukcja na e-bay?a może milczeć, póki nie przekupią i nazywać to sojuszem czy konsekwentną polityką? a jak coś my będziemy chcieli, to wtedy błagać na kolanach? nie bylibyśmy cenionym sojusznikiem, gdybyśmy sobie na to nie zapracowali wcześniej. Są wspólne interesy ale dla nas o niebo ważniejsze niż dla USA. i jest jak najbardziej w naszym interesie, by nasz najsilniejszy sojusznik okazywał siłę, zwłaszcza w słusznej sprawie. jakoś nie spełnia się bajanie michalkiewicza, że robimy za amer. dywersanta za darmo i w każdej chwili  mogą nas zostawić, nawet  na pożarcie innym. choćby z tego można się cieszyć. również w polityce istniejemy tylko wobec problemów z Rosją, stąd również rośnie nasza pozycja.
2
Skąd to entuzjastyczne poparcie dla Ameryki..?
Obrazek użytkownika aty

Strony