Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Ość
11 godzin temu Jurand, sam przyznałeś mi rację Choć oponujesz, w swojej odpowiedzi użyłeś określenia "na terytorium Polski". I o to mi właśnie głównie chodziło.  Nie w Polsce, tylko na terytorium Polski. Tak, naród polski istniał, ale nie miał zdolności decyzyjnej. To Niemcy (razem z zydami) zakładali getta. To nie były polskie getta! A to podbite terytorium Polski, Niemcy nazywali też jakoś po swojemu, na pewno nie Polską, nieprawdaż.Mówiąc inaczej, dla mnie to jest taka różnica jak między "polskie obozy" a "niemieckie obozy NA TERYTORIUM Polski".Jeśli zostanie tak, jak to ująłeś w 6tym punkcie, ktoś nie znajacy realiów mógłby pomyśleć, że to Polacy zakładali getta zydom. A ktoś, komu w to graj (wiadomo kto), mógłby to wykorzystać przeciw Polakom. Z tym się nie zgadzam.Z całym szacunkiemPozdrawiam
2
A ja nie będę przepraszał!
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 tydzień temu Re: katastrofa demograficzna Jurand Twoje argumenty są prawdziwe i rozsądne,  tyle że my od 45' nie mamy polskiego rządu w Polsce. Czy Ty wiesz na ile są zażydzone chociażby departamenty? powiadam Ci, nie masz zielonego pojęcia...
1
Minister Gowin proponuje reformę....
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 tydzień temu Jurand, a odnośnie Einstainów, o których piszesz... to nie jest żaden problem, gdyż Polacy są Narodem nie tylko finezyjnym i subtelnym, ale również bardzo inowatywmym i.... my mamy obecnie wręcz miliony2- steinów... tylko czy my możemy się z tego cieszyć  ...?
1
Minister Gowin proponuje reformę....
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Racjonał
1 miesiąc temu ..., że Pana Czarneckiego odwołano (?) - - no to co. Pan poseł jest przecież politykiem. Jego zadaniem jest teraz usunięcie knajactwa z przestrzeni publicznej, wyrwanie z korzeniami lewackiej progenitury, strącenie z półki qasi-inteligentów, rozpędzenie jurnych EU-fornali. Panu posłowi potrzebny spokój, zachęta i wsparcie.
2
UE - równi i równiejsi...
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
1 miesiąc temu byłem Euroentuzjastą ale już byłem Euroentuzjastą ale już nie jestem !
9
UE - równi i równiejsi...
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika amero
2 miesiące temu Jurand Już za póżno na tworzenie swoich, zostały nam tylko wspomnienia.
1
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika amero
2 miesiące temu Jurand Jeszcze raz nasz oszukali i to niby nasi.                                                                                                                              Panowie Gądecki i Nycz nawołują abyśmy przyjmowali Arabów, a duda im wtóruje, że przecież naszymi wyzwolicielami byli żołnierze różnych wyznań więc powinniśmy(chyba to ma na myśli) ich teraz przyjmować z otwartymi ramionami.Pana Nycza na warszawską stolice KK załatwił Lech Kaczyński z Sakiewiczem, odznaczonym przez Ukraińskich rezunów, dudę na prezydenta wyznaczył Jarosław, brat Lecha. Już się zaczynałem cieszyć, że Polska się zmienia, duże nowoczesne centra handlowe, piękne autostrady sporo nowych domów ludzie budują na wsiach, a teraz widać, że to wszystko pójdzie w piz@#$%.u, do żyda.Chyba zostanę jednak w USA.Trzymaj się przyjacielu.
3
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 miesiące temu @Jurand 100 : 100Pozdrawiam.
2
Kociokwik na prawicy
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika civilebellum
2 miesiące temu Jurandzie! Cenię Cię i szanuję, dlatego odpowiadam Ci, bo wszak nie Ty jesteś "adresatem" tej notki: napisałem ją dla tych, którzy wieszczą "straszne rzeczy" (jak w ogóle ktokolwiek może np. napisać: "W wyniku rekonstrukcji rząd PiS został spacyfikowany"? - chyba tylko intelektualny emeryt). To pytam: dla kogo straszne? Dla interesów Sakiewicza? Dla wyjaśnienia "katastrofy"? (co ten guru tyle lat nakłamał). Wieszczą, bo im powiedzieli "starsi i mądrzejsi" (jak Michalkiewicz, który z tych opowieści żyje).Jeśli mieliby "rację" to ta ich uwielbiana i "nieodżałowana" Beata - co ona robi w tym rządzie? Dorabia sobie? Honoru nie ma? Oni nic nie zrozumieli z tego, co powiedziała po swoim odwołaniu...No i oczywiście ten kociokwik to atak na Jarosława; nie mogli się doczekać tej chwili? To nie był on ojcem, tylko - jak teraz bez krępacji dają do zrozumienia - ojczymem? To już nie geniusz polityczny tylko safanduła i nieudacznik (Marcinkiewicz, Duda, teraz Morawiecki?) ? Jak to w ogóle nazwać, że jednego dnia uwielbiają, a drugiego potrafią opluć?Odpowiedź jest tylko jedna i postawiłem ja w notce: oni muszą mieć wodza - a to wystawia ich poza nawias sensownych analiz. Jutro zresztą ten ich wódz będzie odrzucony i potępiony...Zatem nie nawołuję, jak piszesz, do jedności za wszelką cenę: ale trzeba rozumieć polityczne imponderabilia: widocznie uznano w PiS, że tak będzie lepiej. I ja to przyjmuję, bo zawsze - zawsze! od 1993 r. - na nich głosuję. I więcej powiem: jak wskażą Dudę na drugą kadencję - też zagłosuję na niego, odwrotnie od Sakiewicza.To jest moja jedność - Sakiewicz ma swoje interesy, jemu podobni żyją z polityki: a co Polska ma z tych ich interesów? Co będzie miała z nawoływania o "zdradę"?Dlatego proszę Cię: nie pisz nigdy "duduś", "kaczka" - to niegodne.
0
Kociokwik na prawicy
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Honic
3 miesiące temu @Jurand, no właśnie, no właśnie...Czy ktoś ich policzył jako ofiary Wojskowej rady Ocalenia Narodowego z generałem Jaruzelskim na czele?
0
Ofiary stanu wojennego
Obrazek użytkownika Jurand

Strony