Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SolidarnyX
2 dni temu wilku - to co lepsi, są wilku - to co lepsi, są PiSowcy, co wiedzą, że PiS robi źl ale gadaja, że wszelkie negatywne komentarze na temat PiS to zdrada, bo totalni wtedy zyskują?Satyr mógł się mylić, jak każdy ale chwała takiemu jeśli widzi to i nie trwa w tym dalej. Ja też kiedyś popierałem PiS, powiem więcej, że kiedyś głosowałem na bolka na Prezydenta. I co jak teraz mówie o bolku to jestem hipokrytą? Ochłoń chłopie!
7
Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość nie proceduje w sejmie projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”? – Odpowiedź dla naszego blogera „Jestem jakim jestem”.
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
2 dni temu Satyr to obludnik i hipokryta doradca PISu i kolega Macierewicza .
4
Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość nie proceduje w sejmie projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”? – Odpowiedź dla naszego blogera „Jestem jakim jestem”.
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 tydzień temu POLSKIE ZNAKI DIAKRYTYCZNE Nie potrzebujesz osobnego programu dla polskich znaków diakrytycznych. W systemie istnieje dedykowana strona kodowa. Wgraj sobie tę stronę kodową. Następnie ustaw swoją klawiaturę na język polski (programisty).Jeśli Ci się to nie uda, pisz na adres:maciejkrogulski@op.pllub dzwoń pod numer:511 183 991Poprowadzę Cię krok po kroku.Pozdrawiam serdecznie,Maciej Krogulski 
0
CASUS BARABASZA
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Te spekulacje powtarzają się coraz częściej. I są - trzeba przyznać - ......... niebezpodstawne.
5
Czy Policja jest winna atakowi nożownika na Adamowicza?
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika jan patmo
1 tydzień temu Nie sraj się... Nie sraj się z powodu paru dolarów i zainstaluj sobie program do pisania z polskimi znaczkami - wielki kanadyjski biznesmenie i nieustraszony rewolucjonisto prowadzący kanadyjski motłoch na barykady!
-3
CASUS BARABASZA
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 tydzień temu No no no, normalnie bym No no no, normalnie bym powiedział, że mamy chyba święto... tutaj..., bo całkowicie zgadzam się z tym co napisał wilk ;) A tak serio, to już mnie bierze na rz...wymioty jak widzę tą obłudę, która się teraz przelewa. Jak niby nasz Prezydent Duda pierniczy idiotyzmy, że Adamowicz "to była nasza KLASA polityczna" - no to jak to mamy taką "klasę" polityczną, to ja już się przestaje dziwić tym, którzy nie chodzą na wybory. I jak usłyszałem w radiu o tym planowanym marszu przez Dude, to od razu pomyślałem to samo co wilk - kiedy zaczną rysować kredkami po asfalcie?Jeszcze niedawno Adamowicz był zagrożeniem dla rozwoju Gdańska, dziś słyszałem od tych samych PiSowców (szczególnie Dude), że dzięki niemu Gdańsk się rozwijał. Kto ostatnio był w Gdańsku to wie jak on się"rozwija" - przecież to miasto już ma nie wiele wspólnego z polskim miastem. Jak się tam jest to nie czuje się, że jest się w polskim mieście, wszędzie obcokrajowcy drący mordki jakby byli u siebie, nawet na ulicy "polacy" (jewropejczycy) mówią w obcych językach - OBŁĘD - w restauracjach menu po angielsku i czasem w ogóle bez polskiego języka (nie ma tam np. słowa obiad, tylko jest "diner"). W pizzerii wychodzi do ciebie właściciel i się pyta: "are you finished"? OBŁĘD, a Adamowicz chciał dopełnić swojego "dzieła" i zrobić Wolne Miasto Gdańsk - ale teraz Duda będzie pierniczył, ze rozwinął miasto itd. To kiedy PiS z Dudą kłamali? Wtedy czy teraz? Jak piasałem wcześniej, że miałem nadzieję, że ze szpitala pojedzie wprost do wiezienia - to w końcu mieli dowody na Adamowicza i chcieli go zamykać, czy ściema!??! To co robi Duda, to ohydna obłuda i jeszcze pierniczy jaki to owsik wspaniały... - żenua.Tak jak protestowałem po Smoleńsku jak w TVN ich dziennikarzyna płakała krokodylimi łzami, a "stokrotka" tfu Olejnik płakała, że nie może dojść do pałacu Prezydenckiego, tak protestuje teraz i przed tą obłudą. To, że ktoś zginął to nie zmienia jego życiorysu!!! W takim razie tylko patrzeć jak zaczną wybielać np. hitlera (niemcy już to robią) bo przecież nie żyje to można mówić tylko albo dobrze albo wcale. NIE. Na pogrzebie mówimy tylko albo dobrze albo wcale ale poza pogrzebem mówimy jak jest faktycznie i jak było!I w dodatku już PiS ostentacyjnie aresztowało typa, co w necie napisał, że "teraz kolej prezydenta Poznania i Wrocławia" - ale już nie aresztowali typa, co napisał wprost, że Basię Piela powinno się zabić?!?!?! Ot i cały PiS...
2
Adamowicz - oby nie został męczennikiem
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika cyborg
1 tydzień temu @ wilk na kacapy W imieniu motłochu serdecznie przepraszam, że nie stosowaliśmy się do światłych wskazówek (plenum titulo) wilka na kacapy !
0
Weżmy pod uwagę pełną prawdę o konsekwencjach braku niepodległości
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 tydzień temu dzięki wilku "kiedy ludzie pracujacy caly dzien maja zrobic zakupy rodzinne?Niech mi niktnie mowi bzdetow ze sie pracuje tylko dni powszednie 8 godzin ,a reszta czasu to wolne.Autor wciaz wciska nam tu jakies bzdety a juz jako zwolennik nakazow kiedy kto ma kupowac to traci komuna."Dziwnie się czuję jako "konsupcjonistka", samodzielnie utrzymująca dzieci i pracująca w związku z tym  regularnie w nadgodzinach, a po pracy obciążona obowiązkami domowymi.Sobota jest dniem gospodarczym: większe pranie, sprzątanie, zakupy spożywcze, zaniesienie butów do szewca,  naprawienie urwanych drzwiczek od szafki i  w końcu pod wieczór chwila odpoczynku.  Ale  kiedyś trzeba wybrać się  na bardziej czasochłonne zakupy z przymierzeniem ubrania, albo zakupem sprzętu/ wyposażenia domowego. Wypraszam sobie  w związku z powyższym,aby  jakiś gość mający luksus posiadania wolnego czasu na tygodniu,oceniał  czyjś styl życia jako "konsumpcyjny"  przez pryzmat tego w jaki dzień kupuje dziecku buty. 
0
Kto nie lubi wolnych niedziel i dlaczego
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Skąd Pan te swoje rewelacje Skąd Pan te swoje rewelacje nadaje ? Trochę Pan brzmisz jak Radio Erewań, tylkp mniej dowcipnie.O motłochu, który psuł elicie wczasy, wspominała także postkomunistyczna celebrycka łże-elita.Prawdziwa demokracja polega na tym, że ludzi się przekonuje cierpliwie swoim programem a następnie jego realizacją. Procesy społeczne wymagają wielu lat i żadne czarodziejskie różdżki nic tu nie pomogą. Tego, kto twierdzi inaczej, to, jak zapowiedziałem parę miesięcy temu, traktuję jako ruskiego agenta.Powtarzam pytanie: Co Pan zrobił konkretnie dla Polski, że Pan tak epitetami szafuje ? 
2
Weżmy pod uwagę pełną prawdę o konsekwencjach braku niepodległości
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu PIS tylko wygral dzieki motlochowi... ...pisze wilk. Tak  się rządzi motłoch....taką mamy większość, bezmyślną, otumanioną, niewykształconą.Dlatego starsi i sprytniejsi bracia wybrali demokrację....i te tzw. wolne wybory.Dopóki jakiś mąż opatrznościowy nie pociągnie za sobą tego motłochu, który go zechce słuchać nic się w Polsce nie zmieni. Będzie tak jak jest albo jeszcze gorzej....o ile Polska się w ogóle ostanie.
0
Weżmy pod uwagę pełną prawdę o konsekwencjach braku niepodległości
Obrazek użytkownika wilk na kacapy

Strony