Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika misio
7 miesięcy temu Niby tak, ale sęk w tym że wtedy oni i tak zostaną na lodzie, a bolszewia ich wyrwie z korzeniami w ciągu miesiąca jeśli teraz nie zabezpieczą sytuacji w kraju. 
5
FBI i pułapka na Trumpa...
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika JSC
1 rok temu No właśnie... (...)największym przegranym jest Putin, ale nie wiadomo jak on tę partię rozegra.(...) I tu jest problem... co musi zrobić, aby odzyskać twarz (a bez z niej może długo nie pożyć). Wg. mnie nic poniżej jawnego rozwalenia czegoś amerykańskiego. Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.
-6
Trump ostrzega Syrię…
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
4 lata temu tak z humorem Rasista - człowiek odróżniający kolory, przeciwieństwo daltonisty.
1
Barack Hussein Obama. Wprowadzenie.
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
4 lata temu Zydoczarnego komucha podstawil klan i lobby skupione w okol  Zydow Clintonow i ich zydowskich doradcow ktorzy postawili w wyborach na czarnego konia ,ktory jedynie wlasnie w takiej skorze mogl wygrac dla Zydow wybory bo uzyto czarnej masy ktora glsowala za czarnym. Przeciez to nie Obama rzadzi Ameryka tylko Hilaryca Clintonow czy jak jej tam Rodham - nu nu to takie typowe Aryjskie nazwisko. Ona zrezygnowala bo nie bylo pewnosci ze jej partia wygra i podstawiono na jej miejsce zydokomuszego  janczara, wyrobiono mu tozsamosc z roznymi sfalszowanymi dokumentami ze jest urodzonyw USA i po ptokach nie takie nunmery zydowska banda tam w USA dokonuje,gdyz okupuje najwyzsze stanowiska rzadowe zreszta to samo jest w Polsce.Amerykanie sa dobrzy, ale durni tak samo jak Polacy, pozwalaja sobie zeby wszy gniezdzily sie na ich kolnierzach. A tu Rodham w calej okazalosci jak byla mloda aktywistka kiedy walczyla przeciw polityce USA chodzi o Wietnam http://usa2008.blox.pl/resource/Hillarycollegeb.jpg
1
Barack Hussein Obama. Wprowadzenie.
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika adriano
5 lat temu Lis ma natemat i newsweek i program w najlepszej porze na jednej z najlepiej oglądanych stacji
0
Gad Dziennikarski 2012- Głosowanie!
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika Polak2013
5 lat temu Re : Dominik Akurat w tej siódemce nie ma ani jednej osoby z NE. Ja nie byłem i nie jestem na NE, ale czytając tam wiele artykułów, zaobserwowałem wielu co piszą naprawdę dobrze. Pozdrawiam Polak2013 Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
0
Siedmiu Wspaniałych na NP!
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika markiza
5 lat temu Re: tak, też to zauważyłem Autor też jest nowy,10-tygodniowy tegoroczny Polak,a już wie,kto jest kim. Brawo!
0
Siedmiu Wspaniałych na NP!
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Adam Dee Witaj,  w Peweksie były tylko Philipsy ładowane pionowo i dość proste. Ja po poszukiwaniach nabyłem Hitachi, dobrze wyposażony o niezłych parametrach, ładowany szufladowo. Potem był SLPS 70 Technicsa, niezły jak na średnią klasę. Od lat mam Yamaha CDX-993 ProBit, ciężka maszyna.             I mam też poczciwego kaseciaka sprzed lat Technicsa z DBX-em oraz Yamahę KX-690, dobry trzy silniki, Dual Capstain, Dolby B,C i S z kalibracją poziomu nagrywania. Nie jest to co prawda sprzęt audiofilski, ale nie urodziłem się szejkiem w Katarze. Da się słuchać, jednak ostatnio najczęściej słucham płyt analogowych, czasem dla muzyki, a czasem dla walorów brzmieniowych. Ja pożyczałem odpłatnie CD od kolekcjonera, przegrywałem dla siebie i znajomych. Mam jeszcze te kasety, dokładnie opisane. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Schody do Nieba – Wejście
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
5 lat temu W stosunku do figurantów, których akta są w zbiorze zamkniętym nie powinno się prowadzić żadnego postępowania. Skoro nie może być wszczęta procedura wyjaśniająca, nie ma mowy o wydaniu lub nie czegokolwiek. Przyczyny włączenia akt do zbioru zamkniętego mogą być różne, najczęściej jest to fakt aktualnej współpracy ze służbami. A tak na marginesie IPN nie mógł odmówić p. Sakiewiczowi nadania statusu pokrzywdzonego, również z tej przyczyny że status ten zlikwidowała ustawa "O ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów", a także nowelizacja ustawy o IPN, które weszły w życie prawie 5 lat temu, w lutym 2007 r. I co z tym fantem Pan reign 77 pocznie? :} Pozdrawiam -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
0
Narodowcy uważajcie !!! - Nowy Ekran na skraju bankructwa
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Krzysztof Jaw Oj tam, oj tam. Synalek mieszczan z tygodniówką od Tatusia, a potem ze stałą pensją od zainteresowanych. Ciekawym jest, nikt tego nie podniósł, jakie profity z praw autorskich do dzieł choćby Marksa czerpią jego spadkobiercy. Chyba, że ktoś sprytny odkupił. Pisząc - "...Klasy i rasy, które są zbyt słabe, żeby opanować nowe warunki życia, muszą zniknąć...", raczej robił erwachen dla Niemców i Rosjan. Bo to oni sątak naprawdę słabi, gdy uciekają się do barbarzyńskich metod przetrwania marności. Bali się i dalej boją Nas. Gdy nasze korzenie z najstarszych kultur, a ich tylko koczownicze. Nie odbierając prawa do wędrówki bez metody spalonej ziemi. Szpilka wie co mówi, wbija szpilkę między wątłe, a jednak scalone fundamenty starego planu i porządku. Marksiści nie różnią się niczym od kapłanów Sumeru, Mezopotamii, Babilonu i Egiptu. Od kapłanów bynajmniej nie od Boga pochodzących i nie jego słowa głoszących. Brody, mauzolea i magia w opozycji do wiary. Jeszcze nam brakuje do tajnych kompletów tej swołoczy. A gdzie ludzie ?, jak zwykle w... Ad mortum... - usrantum jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Lew-liby kontynuują eksterminację
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Strony