Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
2 miesiące temu Cheers. keep posting. You are very important!. spadam bo zaraz mnie tu zbomardują
0
Polska, Izrael i kocia muzyka…
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika cyborg
5 miesięcy temu @ Jacek K.M. Powinno być jak z gender : dziś mam ochotę być Indianką - więc jestem - jutro będę Eskimosem.Było takie zdjęcie kota na drzewie. Kot ma wielkie rozszerzone oczy. Podpis : dziś jestem sową.
9
Orędzie Trumpa i “Green New Deal” lewicy...
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika benjamin
10 miesięcy temu niewiadoma I tego właśnie nie wiemy i nie dowiemy się - co by było gdyby :-)A Patton pod maską pospolitego żołdaka, na którego lubił pozować, miał niepospolity umysł i zmysł obserwacji. Wystarczy przypomnieć jego słowa o Rosjanach, wypowiedziane w chwili, gdy cała zachodnia część świata była zachwycona "Wujaszkiem Joe" i Armią Czerwoną:"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami."Nota bene minęło kilkadziesiąt lat a opinia generała nie straciła wiele ze swej aktualności :-)pozdr.../benjamin
3
Pakt Beck-Chamberlain, geneza i motywacje...
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika amero
1 rok temu Autor Dobrze, że Pan tutaj jest na Niepoprawnych, dziękuję.Pozdrawiam z okolic Chicago.
3
Trump popychadłem Putina?
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika misio
1 rok temu Niby tak, ale sęk w tym że wtedy oni i tak zostaną na lodzie, a bolszewia ich wyrwie z korzeniami w ciągu miesiąca jeśli teraz nie zabezpieczą sytuacji w kraju. 
5
FBI i pułapka na Trumpa...
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu No właśnie... (...)największym przegranym jest Putin, ale nie wiadomo jak on tę partię rozegra.(...) I tu jest problem... co musi zrobić, aby odzyskać twarz (a bez z niej może długo nie pożyć). Wg. mnie nic poniżej jawnego rozwalenia czegoś amerykańskiego. Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.
-6
Trump ostrzega Syrię…
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
5 lat temu tak z humorem Rasista - człowiek odróżniający kolory, przeciwieństwo daltonisty.
1
Barack Hussein Obama. Wprowadzenie.
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
5 lat temu Zydoczarnego komucha podstawil klan i lobby skupione w okol  Zydow Clintonow i ich zydowskich doradcow ktorzy postawili w wyborach na czarnego konia ,ktory jedynie wlasnie w takiej skorze mogl wygrac dla Zydow wybory bo uzyto czarnej masy ktora glsowala za czarnym. Przeciez to nie Obama rzadzi Ameryka tylko Hilaryca Clintonow czy jak jej tam Rodham - nu nu to takie typowe Aryjskie nazwisko. Ona zrezygnowala bo nie bylo pewnosci ze jej partia wygra i podstawiono na jej miejsce zydokomuszego  janczara, wyrobiono mu tozsamosc z roznymi sfalszowanymi dokumentami ze jest urodzonyw USA i po ptokach nie takie nunmery zydowska banda tam w USA dokonuje,gdyz okupuje najwyzsze stanowiska rzadowe zreszta to samo jest w Polsce.Amerykanie sa dobrzy, ale durni tak samo jak Polacy, pozwalaja sobie zeby wszy gniezdzily sie na ich kolnierzach. A tu Rodham w calej okazalosci jak byla mloda aktywistka kiedy walczyla przeciw polityce USA chodzi o Wietnam http://usa2008.blox.pl/resource/Hillarycollegeb.jpg
1
Barack Hussein Obama. Wprowadzenie.
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika adriano
6 lat temu Lis ma natemat i newsweek i program w najlepszej porze na jednej z najlepiej oglądanych stacji
0
Gad Dziennikarski 2012- Głosowanie!
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Obrazek użytkownika Polak2013
6 lat temu Re : Dominik Akurat w tej siódemce nie ma ani jednej osoby z NE. Ja nie byłem i nie jestem na NE, ale czytając tam wiele artykułów, zaobserwowałem wielu co piszą naprawdę dobrze. Pozdrawiam Polak2013 Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
0
Siedmiu Wspaniałych na NP!
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Strony