Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zklwzwyz
1 miesiąc temu Błędy w założeniach Np. ..."Szczepionka jest działaniem powodującym powstawanie naturalnej obrony przed chorobą. "... Gdyby to było takie proste... Skąd ta pewność ?? Sprawdź to.
1
Szczepionki
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu @honic Czyli brak przymusowych szczepień w tych krajach nie można łączyć z brakiem epidemii ? Za to w Polsce zniesienie przymusu to natychmiastowa fala epidemii ? A dlaczego to Polska jest takim wyjątkiem w Europie ? 
2
Szczepionki
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu @honic I tylko nijak do Ciebie i innych mądrych i oswieconych nie dociera, że większości krajów Europy nie ma obowiązkowych szczepień, a w pozostałych są po dwie, trzy, cztery obowiązkowe.Udajecie, że ten prosty fakt nie istnieje.
3
Szczepionki
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu @Honic No to proszę sobie wyobrazić, że lekarze urolodzy to sami "szamani" - że pana zacytuję. Ci szamani - urolodzy na moją kamicę przepisali mi następujące leki ( tak, szamani w aptekach mają to jako leki !! )  Urocal i Nefrocal - w skład tych "leków" wchodzą: skrzyp polny, lubczyk ogrodowy i liście borówki, korzeń pochrzynu chińskiego i korzeń szparaga.I ci szamani-urolodzy twierdzą, że mam to łykać, by nie mieć kamieni na nerkach. Pewnie wiedzą tyle, co w internecie poczytali, nieuki jedne.Teraz jeszcze dorzucili mi Rowatinex.
-1
"Wielu ludzi już dawno poszło po rozum
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika xiazeluka
1 miesiąc temu Honic Z tym Karolem Marksem to prawda. Nawet jego matka mawiała, że choć tyle pisze o kapitale, to żadnego nie zdołał zgromadzić....
2
"Badania" "homofobii"
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika kontrik
2 miesiące temu Honic, co do propagandy o Honic, co do propagandy o skutkach wojny nuklearnej. Oczywiście była po obu stronach a na zmianę stosunku wpłynęło wiele rzeczy, istotne są te merytoryczne oraz wpływające na decyzje. Był m.in. rozwój broni precyzyjnej oraz cała zmiana oblicza wojny, zmienił się układ geopolityczny ale była też słynna praca naukowa, w której udowodniono, że nie da się powstrzymać eskalacji, ograniczonej wojny w nieograniczoną. Dziś ideę ograniczonej wojny, deeskalacji uznaje się za nierealną. Wiedzą o tym i decydenci, bo pojawiły się pomysły uderzeń prewencyjnych, również jako zmasowanego ataku kontrującego (doktryn użycia nie porównuję, bo prawdziwe zalecenia są tajne a decyzja i tak zależy od dowództwa). Od nowego millenium pojawiają się nowe prace naukowe, które ukazują katastrofalny wpływ na klimat nawet niewielkiej wymiany ciosów (poza samym użyciem taktycznym). Nie można już tego ignorować jako gdybologii bo są to uznane, niepodważane wyniki, nawet jeśli są modelem symulacji. Takie środowiska wskazują też, że obecnie nie prowadzi się debat jak w przeszłości.Tak więc przeszłość wraca i to nawet w gorszym wydaniu, bo maleje strach przed wzajemną zagładą a zarazem skutki mają okazać sie gorsze zaś decydenci nie liczą się z naciskiem i opiniami. Zachód otrząsnął się z lęków zimnowojennych ale wraz z rozwojem zwł. klimatologii dawne poglądy, choć w udoskonalonej formie, są żywe, lecz nie jako publiczna propaganda. A kto dziś będzie pamiętał, że sowieci stali za ruchami rozbrojeniowymi itp.? Wielu za to znajdzie, że to teoria spiskowa.
1
Ruch antyszczepionkowy im. dr Andrzeja O. i Maxa v. Pettenkofera
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika kontrik
4 miesiące temu blisko ale zauważ, że blisko ale zauważ, że prowokujące absurdalne zachowania są taktyką lewicy, swiadomą lub nie, przejętą po czasach marksistowskiej kontestacji, równiez o związkach z dawną taktyką anarchistow- kreowania konfliktu, zapalania go. rozchodzi się o to, że oni za wolnością, wolność to przekraczanie granic a kto przeciw (bo zawsze napotkają jakąś granicę, choćby prawo), ten faszysta, co ma udowadniać, że to faszyści ich ciemiężą i ich walka o wolność ma sens. wszystko pasuje łącznie z szukaniem konfliktu i męczeństwa.
3
Uznani obrońcy KODstytucji...
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
6 miesięcy temu Wunderwaffe, bo w dzisiejszym Wunderwaffe, bo w dzisiejszym świecie posługiwanie się tarczą  z niepełnosprawnych nawet dla niecnych działań rodzi współczucie  i kontrę wobec ich przeciwników. Bezprawna okupacja budynku najwyższych władz państwa oznacza ograniczanie możliwości jego funkcjonowania.Wskazywanie w tym celu konkretnego przeciwnika (PiS-u) ma dodatkowy charakter polityczny. Terroryzm oczywisty.
0
Władze państwa! Natychmiast zlikwidować okupację siedziby polskiego parlamentu!
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
6 miesięcy temu Honic W każdym razie droga do świętościPotrzeba mieć więcej otwartościCieszyć się też dotykiem AniołaBo nas do świętości zawsze wołaPozdrawiam serdecznie
1
Czy to był "mój cud"?
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Ość
6 miesięcy temu Są trzy odpowiedzi 1.Tak2.Nie3.Poniekąd :-)Według nowych mód (podobnie jak w malarstwie i rzeźbie) wiersz nie musi mieć rymu (biały), rytmu ani nawet wyraźnego sensu, więc poetą być każdy potrafi, kto zechce :-)Pozdrawiam
6
Czy to był "mój cud"?
Obrazek użytkownika Honic

Strony