Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika cyborg
2 tygodnie temu Urząd d/s Imigrantów ! Komisji europejskiej nie przeszkadza, że nazistowskiej proweniencji urząd zabraniający Polakom rozmawiać ze swoim dzieckiem po Polsku spokojnie działa w Niemczech. Urząd o podobnym umocowaniu i uprawnieniach powinien dbać o prawa dzieci i żon imigrantów, o nich samych.Niemcy chcieli relokować imigrantów nie uczących się języka i nie akceptujących wyższości kultury germańskiej. Powinniśmy stawiać podobne warunki. 
7
Papież Franciszek i hybrydowi najeźdźcy
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika cyborg
2 tygodnie temu @ Romek M Dobrze ! Ale najpierw dokładnie definiuje pojęcie uchodźcy. Potem można już odmieniać na wszelkie sposoby. "...w poszukiwaniu pokoju " - wyklucza z migrantów osobników złej woli, gwałcicieli, mącicieli, terrorystówCechą charakterystyczną tekstów pochodzących z Watykanu, jest to, że trzeba zrozumieć każdy przymiotnik, rozpoznać co AUTOR miał na myśli !
6
Papież Franciszek i hybrydowi najeźdźcy
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika piko
4 tygodnie temu Witaj. Wszystkiego Dobrego. Szczęść Boże. Czy mam jakiś pomysł na media?Pomysł mam tylko ciężko go zrealizować, czyli tak jakbym go nie miał :)- usunięcie KRRiTV, jest zupełnie zbędna. Zapisy w prawie powinny regulować co można nadawać bez narażenia się na sankcje karne. (treści nie godzące w obyczajność, bezpieczeństwo państwa, zakaz propagowania dewiacji, itp.)- jawność finansowania mediumW treściach podawanie faktów bez komentarzy.W programach publicystycznych wyjaśnianie związków przyczynowo - skutkowych działań i decyzji na poziomie indywidualnym i społecznym. Przykładowo:- chcecie "darmowej" państwowej służby zdrowia? OK. I tu pokazanie na czym od strony finansowej to będzie polegać.- chcecie obowiązkowych ubezpieczeń? OK. I tu analiza finansowa i cywilizacyjna skutków takiej decyzji.- bierzemy kredyty? OK. Wyjaśnienie na czym polega kreacja pieniądza z powietrza.W programach o których myślę nikt nikogo by nie przekonywał do jakiś rozwiązań. Odbiorca sam powinien dojść do logicznych wniosków. To jest najbardziej skuteczna metoda trafiania do rozumu. 
1
Nie ma w Polsce mediów, tylko upiorne medium
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika piko
1 miesiąc temu Fragment z "kundli dziennikarskich" (...)"Mamy też wyższy stopień manipulacji przekazem, dużo bardziej niebezpieczny od powyższych. Przykład:Rozumiemy, że Nasz Dziennik nie będzie uwypuklał informacji o problemach w Kościele Katolickim, a Gazeta Wyborcza pisała źle o żydostwie. To jest oczywiste.Natomiast czytelnik biorący Nasz Dziennik do ręki wie, że jest to gazeta katolicka promująca katolicki światopogląd, ale biorąc Gazetę Wyborczą, która promuje żydowski punkt widzenia i libertyński światopogląd, będzie utrzymywany w przekonaniu, że jest to spojrzenie obiektywne i zgodne z polskimi interesami.  Żeby uzyskać taki efekt to spore grono „autorytetów moralnych” pracowało dosyć długo i systematycznie. Niestety z niezłym skutkiem.Podsumowując - środowisko dziennikarskie robi w RP demolkę polegającą na:- przedstawianiu fałszywych dylematów- zakłamywaniu rzeczywistości- propagowaniu relatywizmu- przedstawianiu tendencyjnych, subiektywnych sądów, jako obiektywnych- propagowaniu dewiacji jako normy."
5
Nie ma w Polsce mediów, tylko upiorne medium
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika piko
1 miesiąc temu Medium (przekazior) to nie wszystko, liczy się jeszcze odbiorca Normalnie to powinno się zestawiać informacje z różnych źródeł i samemu wyciągać wnioski. Niestety człowiek jest z natury leniwy i z reguły tego nie robi. Poza tym nie każdy ma chęć i możliwości. Wygodniej jest przyjąć jakiś punkt widzenia podsunięty przez medium, zwłaszcza jak z grubsza pasuje do naszych wyobrażeń. Taki ludek zaczyna "myśleć" treściami z gazety, czy TV. Brak własnych przemyśleń wypełniają spece od propagandy.Na ten temat trochę pisałem, jak ktoś ma ochotę to polecam:https://www.salon24.pl/u/piko/491741,o-organizatorskiej-roli-prasy-czyli-kundle-dziennikarskiehttps://www.salon24.pl/u/piko/421571,upior-dzienny-nocny-calorocznyhttps://www.salon24.pl/u/piko/424695,merdia-ich-mac-czyli-o-baranachps:Jedyne wiarygodne media to: gaz, prąd i woda.
2
Nie ma w Polsce mediów, tylko upiorne medium
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika guciolek
1 miesiąc temu nieprawidłowy czas na s24 Dlaczego Pana notka na Salonie 24 ukazala sie z nie prawidłowym czasem tj datą z 2016r? Takze data komentarzy które są pod notką równiez została zmieniona, prócz napisanych przeze mnie... Co Pan o tym sądzi? Czy osoby wtajemniczone w zamach mogły posługiwać sie swoistym szyfrem znaczy liczbami??  Może jedną z tych cyfr była liczba "1"? 
-2
12-PUNKTOWY PRZEBIEG WYDARZEŃ SMOLEŃSKICH (wyniki nieoficjalnego śledztwa)
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu Nieporozumienie "Gdyby nasz Tupolew przygotowywał się do podejścia od zachodu, ...."To nie tak. Procedura z nawrotem wykonywana "z trasy" od zachodu, ma właśnie za zadanie wykonania podejścia końcowego od wschodu(stąd w nazwie "z nawrotem" bo lecimy od strony zachodniej a podejście wykonujemy od wschodu i przez to oszczędzamy paliwo i czas, gdyż nie wykonujemy pełnego kręgu nadlotniskowego) a jej zastosowanie ma za zadanie sprawdzenie podczas lotu od zachodu, stanu warunków meteo na lotnisku."Natomiast, gdy z ostatnich informacji, które posiadali, Tu-154M szedł w kierunku podejścia od wschodu, to po usłyszeniu huków, wytworzyli sobie obraz, że to rozbić się mógł właśnie on. "Od wschodu podchodził właśnie dubler i stąd to zamieszanie na wieży(podejrzewam, że piloci kaskaderzy z dublera(a przynajmniej jeden) znał język polski, ale używał go skromnie, by kontrolerzy nie zorientowali się, ze to nie głos jednego z członków załogi TU154M nr 101, z którymi rozmawiali za punktem ASKIL).ad2) Jaki cel nakazywał by wyburzanie hangaru, niedawno remontowanego, gdy innego obiektu tam nie planowano?Sprawa drugiego Tupolewa, który "grzał silniki"  na dwie godziny przed startem, nie trzyma się kupy(silniki w jakie wyposażony był Tupolew nie wymagają "rozgrzewania" przed startem, bo wystarcza im grzanie podczas kołowania na pas drogi startowej.Poza tym, skąd "w hanga...terminalu" członkowie delegacji przed godziną 5-tą, skoro miueli wyznaczony czas przybycia około 6-tej?ad3)To gdzie lądował ten Jak, któremu "koło  się urwało", bo na pewno nie na pasie, na oczach załogi Wosztyla i innych tam zgromadzonych i co się stało z tym Jak-iem?W jaki sposób na polance Siewiernego znalazły się szczątki Tupolewa, bo przecież nie dostarczono ich tam ubranych w "czapki niewidki".Moim zdaniem wykorzystano ustawiony remont główny obu Tupolewów po raz pierwszy w Samarze, zakładach kumpla Putina Deripaski nie po to by umieszczać ładunki  w nr 101, ale właśnie w nr 102 mającym być w tym czasie w remoncie w Samarze. Wykorzystanie dwóch samolotów rządowych-bliźniaków(ale nie jedno jajecznych, bo się różniły szczegółami) to był doskonały pomysł dla realizacji operacji fałszywej flagi( inscenizujemy katastrofę jednego i nawet zdjęcia satelitarne pokażą, że podchodził Tupolew i się rozbił) a drugiego z Delegacją(lub częścią delegacji) uprowadzamy na zapasowe i dodatkowo mamy jeńców *prezydenta, szefa BBN i całe kierownictwo armii NATO i przed ich  śmiercią zaciągamy u nich "języka" na temat interesujących Rosję spraw.
0
12-PUNKTOWY PRZEBIEG WYDARZEŃ SMOLEŃSKICH (wyniki nieoficjalnego śledztwa)
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika Verita
1 miesiąc temu No to jeszcze to...:-) Podczas wybuchu 7 wieży w WTC informacja na ten temat w TV ukazała się zanim nastąpił wybuch. Można znaleźć wiele analogii, nie tylko w przygotowaniu jak i wyjaśnianiu tych zdarzeń. Pozdrawiam
-1
Smoleńsk, czyli jak się nas tumani
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika Oświecony
1 miesiąc temu Podziwiam Pańską tytaniczną Podziwiam Pańską tytaniczną pracę, sam dokształcam się w tej materii od wakacji. Próbowałem na ten temat rozmawiać z rodziną, znajomymi, ale wszyscy uważają mnie za idiotę, również wyborcy dobrej zmiany. Po prostu media zrobiły swoje. Nawet gdyby zostały upublicznione nagrania z Okęcia , to i tak pewnie by nie uwierzyli. Odnośnie Pana hipotezy zastanawiam się, czy stwierdzenie główny prezydent wystarcza aby powiedzieć, że w tym jaku przyleciał P. Kaczorowski? Chyba,że są na to jakieś inne dowody.
1
Smoleńsk, czyli jak się nas tumani
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika Muni
1 miesiąc temu może i tak jest... Ja, na przykład nie znoszę filmów fantasy. A ludzie uwielbiają. Więc można poczytać te różne maskirowki i o imitowaniu katastrofy drugą katastrofą 100 metrów blizej i pociągnąć  teleportowaniem ciał do tajnej bazy na Uralu, itede, itepe. A Iwany w ośrodkach dezinformacji mają ubaw też.A jak wyglądało miejsce katastrofy pokazywał najlepiej dawno już zapomniany (nie wiadomo czemu) filmik "Koli".
0
Smoleńsk, czyli jak się nas tumani
Obrazek użytkownika Romek M

Strony