Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika cyborg
1 rok temu @ JSC Właśnie się dowiedziałem, że można Ciebie oskarżyć z paragrafu 234 kk. jeżeli będziesz ciągle i bezzasadnie wszystkich na około oskarżał i straszył kodeksem. Wcale nie jest do tego potrzebne wniesienie przez Ciebie sprawy, jako też pisanie donosów do prokuratury, ani wpływanie na osoby trzecie by zrobiły to za Ciebie ! Wystarcza Twoja akcja medialna.
2
Ile końców ma kij ?
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 rok temu Jsc znów nie umie nawet poprawnie przepisać "ściągi" od "prowadzącego". I znów usiłuje straszyć paragrafami. Uwziął się, aby tutaj trolować.Minus - ode mnie.
2
Między cywilizacją a barbarią
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika zetjot
1 rok temu To że ktoś gdzieś siedział, To że ktoś gdzieś siedział, to żaden dowód. Michnik siedział w kryminale, ale potem doskonale się dogadywał z czerwonym.Co to jest WNP ?Nie da się integrować politycznie państw narodowych o odmiennych kulturach.Imperializm polega na militarnej ekspansji poza swoje granice kulturowe i etniczne.Nie da się centralnie sterować politycznie  takim zróżnicowanym organizmem jak UE. Państwo narodowe, oparte na identycznej kulturze ( tożsamość jako podstawa kapitału spolecznego) wyznacza pułap możliwości sterowania systemem.Musisz  acan trochę nad sobą popracować, bo widzę tu poważne luki w myśleniu.
4
Przyczyny klęski tzw. III RP
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 rok temu Jsc to zawodowy donosiciel czy raczej charakter - delator?Nie trzeba nam tutaj takich, dość ich było (i jest nadal) w realu.
4
Radosna szkoła kłamcy i matoła
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 rok temu A zgłaszaj sobie do woli. Nawet jak popuścisz w spodnie, czy olejesz uryną sobie buty.Nie będziesz tu straszył ludzi. 
1
2 lata do wyborów
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 lata temu Chyba myślałeś o sobie Pała!!!
4
Kulisy spotkania prezesa PiS z przedstawicielami środowisk żydowskich. Jonny Daniels: „To było spotkanie pełne wzajemnego zrozumienia”
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika jjr
2 lata temu AD. Sławomir Tomasz Roch. [video:https://www.youtube.com/watch?v=9ej8OOJvUxQ width:455 align:center autoplay:1]Panie Tomaszu ja się bardzo cieszę z decyzji UEFA. Będzie jeszcze jedna okazja do pokazania tego plakatu. Jeszcze raz trafi on i kibice legii na czołówki gazet. Jeśli UEFA da za ten plakat karę, będzie bardzo dobrze, jeśli sprawę umorzą będzie jeszcze lepiej.Ech co mi tam dam jeszcze raz obrazek tego plakatu. Tym razem filmik.
2
Lewacki Angielski The Sun uznał oprawę meczu Legii za "prowokacyjną".
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 lata temu Tego akurat nie wiedziałam Mam nadzieję, że działacze PiS po tym doświadczeniu będą bardziej ostrożni z angażowaniem się w niektóre przedsięwzięcia.
2
Kto jeździł na Majdan z "Otwartym Dialogiem"?
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika Kolejorz
2 lata temu @JSC Najpierw zgłoś swoje. Nie zauważam aby cię ktoś obrażał. Zaś fakty są faktami.
2
Sakiewicz: "Nie damy się zniszczyć" [antypolskiej agenturze]
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 lata temu "W redulaminie Niepoprawnych stoi"...Błędy ortograficzne, błędy stylistyczne. Po polsku - stoi budynek, stoi drzewo, stoi człowiek, stoi krzesło itd.W regulaminie - jest zapisane lub - napisane, w gazecie - jest napisane albo - piszą, ale nie - pisze. Ewentualnie - pisze się, ale zmienia to sens wypowiedzi.Wstyd pisać na blogu, jeśli się nie zna języka! I ten Jsc twierdzi, że zaczynał studia? Maturę uzyskał? "Nie pchaj się na afisz..."Ode mnie minus.
2
Koniec najbardziej krwawego Ramadanu. Co Macron świętuje z muzułmanami?
Obrazek użytkownika JSC

Strony