Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
5 dni temu Traczew to jest proste Wytyczne idą z Izraela, żadnej prawdy o żydostwie i ich przewałach.Nie po to Soros i inni wywalają miliony, by prawda o żydach wypływała z Polski.Chaos i dezinformacja o Polsce musi pozostać, jako Polska to kraj faszystów i antysemitów.To dla tego żydowski PiS nie reaguje na opluwanie Polski i Polaków przez żydów, a jeszcze jedzie i się tłumaczy do Izraela. 
5
Platformie pozostała już tylko Bundeswehra?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika gps65
6 dni temu Ale próbować trzeba. Całego świata nie zbawimy. Próbować powinniśmy przede wszystkim ocalić siebie. Mamy na to dużą szansę. 
4
Nasze wady to zalety
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu A dalej mówią "ludiej u nas mnogo"Co z tego, człowiek tam się nie liczy.
3
Jak prezes Kaczyński do prawdy o Smoleńsku nie doszedł – i nie dojdzie
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Andy51
1 tydzień temu Tarczew Masz racje, też mam takie podejrzenia.
1
Zablokowane szuflady spowodowały, że z Polski wyciekło 250 mld zł z VAT
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 tygodnie temu Czyje to, najkrótsze kazanie brzmiało "Chrystus zmartwychwstał!Ale większość z was i tak w to nie wierzy!" Czy to ksiądz Maliński?Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie z martwych powstał! Wierzę! Wierzymy!Wszystkim Niepoprawnym, których całym sercem kocham - bo to patrioci - oraz naszym PT Animatorom i Moderatorom - przeżycia wielkiej radości Zmartwychwstania wraz z doświadczeniem wszelkich błogosławieństw Bożych - życzę z głębi kochającego serca!Alleluja! 
11
Wszystkiego najlepszego na Święta!
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika zetjot
3 tygodnie temu Codziennie naciskać w sprawie Codziennie naciskać w sprawie anglojęzycznego kanału "Poland Today". Podkreślac trzeba niezbędność ogromnych funduszy do przeznaczenia na ten cel. Forsy na to nie żałować, bo Polaków cechuje buracka skłonność do tandety..
3
Wybatożyć !
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Andy51
1 miesiąc temu Tarczew Też tak uważam, jeżeli PiS nie rozliczy chociaż  jednej afery, to będzie miało kłopoty z wygraniem wyborów w 2019 r.
1
Ciech, Police, KGHM, PŻM, cdn.
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu @Traczew Ależ Drogi Kolego!Jak można było mi dać 3 na podstawie domniemania, że stwierdziłem, ze "Pakt Ribbentrop - Beck". był dobrze udokumentowany? Nic takiego nie napisałem, za wyjątkiem iż to kompletna fantastyka.Udokumentowanie odnosi się do wspomnianej trylogii, a przede wszystkim do tego paszkwilu o Żołnierzach W. Tylko, że tutaj przytoczone materiały źródłowe są wybiórcze i dobrane pod założoną tezę autora.Przy okazji Zychowicz kompromituje podanych z nazwiska historyków, pokazując ich marny warsztat naukowy i schlebianie swoim politycznym poglądom.I słusznie - radzę tej książki nie czytać.A stosy zeznań świadków? Głównie Ukraińców, czy Białorusinów. Po pierwsze są to zazwyczaj opowieści ludzi nienawidzących Polaków, a po drugie: Amerykanie przeprowadzili taki eksperyment socjologiczno - psychologiczny: - 10 świadków obserwowało sfingowany napad na bank. Potem złożyli szczegółowe zeznania. W rezultacie otrzymano sześć kompletnie różnych relacji, gdzie nawet kolor włosów się nie zgadzał.W rzetelnych badaniach historycznych także obowiązuje zasada falsyfikacji. Serdeczności
6
Zamącić, by konsolidacja nie wyszła
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika misio
2 miesiące temu . Na razie to rzeczywiście mało prawdopodobne.Jednak z drugiej strony niewątpliwie nie bez powodu Żydzi popierają banderyzację Ukrainy i dotyczy to tego "środowiska" praktycznie w całości i zdumiewająco "ponad podziałami" - od pani Apfelbaum przez Michnika aż do małego Wildsteina. Biorąc pod uwagę, że nasze państwo dalej jest w dużej mierze tylko teoretyczne i nie potrafi sobie poradzić nawet z jednym Kramkiem, a kontrwywiad nie wiadomo czy w ogóle istnieje, to sytuacja dosyć szybko może się zrobić nieciekawa. 
2
AGENTURA IZRAELA W POLSCE. UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika zetjot
3 miesiące temu Problem Litwy z Moskwą i Problem Litwy z Moskwą i Złotą Ordą zaliczyłem do jednego bloku wpływów. Co do aktualności to sytuacja geopolityczna nie uległa większej zmianie, więc i Litwini i Ukraińcy będą musieli zweryfikować swoje podejście, bo innych szans nie będą mieli. 
1
Litewskim i ukraińskim politykom pod rozwagę
Obrazek użytkownika Traczew

Strony