Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 tygodnie temu @Zygmunt Zieliński Witam! To ciekawe, kogo przypomina. Gdyż on również kogoś mi przypomina. Lepsze wiśnie warg to miał tylko Arafat. Pozdrawiam
5
Pedofile spuszczają spodnie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika cyborg
1 miesiąc temu @ Zygmunt Zieliński ... małżeństwo państwa Żakowskich, to musi być najszczęśliwszym stadłem pod słońcem...oj, musi, musi ! ;-))))) A co ma robić ?! A jak się stary Żakowski cieszy z miłosnych wyznań koleżanki małżonki !
3
Pożar w lewackim chlewie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 miesiąc temu Wszystko tu jest pewnego rodzaju teatrem... Frustracja części zwolenników dobrej zmiany wymianą premiera mieści się w rachunku zysków i strat PiSZamiana Beaty Szydło na Mateusza Morawieckiego na stanowisku premiera wzbudziła emocje porównywalne z najważniejszymi meczami piłkarskiej reprezentacji narodowej. Szczególnie w szeroko rozumianym obozie „dobrej zmiany”. Można więc powiedzieć, że polityka stała się w ostatnich dniach tym, czym jest kibicowanie narodowej drużynie bądź ukochanemu klubowi.Emocje w polityce są ważne, żeby mobilizować społeczne poparcie, a nawet pewnego rodzaju więź między wyborcami a wybieranymi. Takie jak między kibicami piłkarskimi a ich idolami. Bez emocji polityka jest tylko grą interesów i może wzbudzać wyłącznie obojętność, a ta jest dla praktycznej polityki zabójcza.(...)Problemem jest to, że wszystko tu jest pewnego rodzaju teatrem. Sympatycy partii w sytuacjach kryzysowych domagają się poważnego traktowania i wyjaśnień, gdyż bez nich czują się pozostawieni samym sobie. Wyjaśnienia, jakie by nie były, zwykle większość zwolenników uspokajają. Problemem jest to, że wyjaśnienia wcale nie muszą być prawdziwe i zwykle nie są. Mają po prostu uspokoić nastroje.Pod przykryciem z emocji politycy zwykle robią swoje. A zgodnie z przypisywaną Ottonowi von Bismarckowi zasadą, „Im ludzie wiedzą mniej o powstawaniu kiełbasy i prawa, tym lepiej w nocy śpią”. Co oznacza, że poznanie prawdziwych przyczyn i motywacji różnych politycznych posunięć wcale nie musi być dla polityków oraz ich zwolenników dobre i pożyteczne. Praktyczna polityka jest cyniczna i mało przejrzysta. Gdyby sympatycy wiedzieli, jak to wygląda od kuchni, wcale nie byliby z tego powodu spokojniejsi czy szczęśliwsi, choć oczywiście każdy wyborca zasługuje na poważne traktowanie. (...)autor: Stanisław Janecki - publicysta tygodnika "Sieci".
10
Koniec "Dobrej Zmiany"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika gps65
2 miesiące temu Dyskusja Gdy się nie ma argumentów merytorycznych to się atakuje personalnie oponenta. To bardzo brzydka i niegrzeczna cecha, poniżająca tego kto tak robi. Ale słuszne jest to, żeby się nie kryć ze swoim brakiem wychowania, bo to pozwala ocenić, że z kimś takim nie warto dyskutować, więc się nie traci czasu następnym razem.
-1
Łażenie po galeriach
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika gps65
2 miesiące temu KKK Lepiej zajrzeć do Katechizmu Kościoła Katolickiego. Nigdzie nie ma w nim nakazu zastosowania przemocy wobec kogoś, kto nieprawidłowo czci Boga. Nie ma w Dekalogu przykazania: "Użyj przemocy wobec bliźniego swego, by go w dzień święta zmusić do takiego odpoczynku jaki Tobie służy". Tylko takie przykazanie uprawniałoby do państwowego zakazu pracy w niedzielę. Radzę poczytać Katechizm i nie szerzyć herezji, jakoby Dekalog zezwalał stosować przemoc wobec ludzi, którzy nikomu nie szkodzą.
-2
Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Bartosz 85
3 miesiące temu Niemcy i niemieckość Czy może Ksiądz Profesor wyjaśnić jak przejawia się pycha w codziennym życiu przeciętnego Niemca albo odesłać mnie do którejś ze swych publikacji na ten temat? Pozdrawiam, z Bogiem.
0
Eingedeutscht
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
3 miesiące temu Śmierć duchowa jest daleko więcej głęboka.... ....niż nawet ta fizyczna. Syfilis wyniszcza bowiem człowieka ciało, lecz czymże to jest wobec śmierci duchowej duszy grzesznika?! Czyny homoseksualne i inne, pokrewne, zaliczone zostały do haniebnego gremium: tych wołających o pomstę do Nieba. Jak daleko upadła zatem nasza cywilizacja europejska i ziemska, iż obecnie w  świetle jupiterów i kamer, chce się oto publicznie dyskutować nad racjami, tego upadku na Uniwersytetach. Przyszłość niehybnie potępi nasz tragiczny upadek! Pozdrawiam serdecznie ks. Prof. Zygmunta Zielińskiego z KUL w Lublinie
3
Protest! Demoniczna ideologia gender w białych rękawiczkach na UW
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
3 miesiące temu Odpowiedź Taka jest prawda, Przyjacielu...Zapraszam  nadal na swój blog. Publikuję zwykle w końcu tygodnia.Pozdrowienia.mutex/ocfipreoqyfb/mutex
1
Partner życiowy czy chwilowy?
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 miesiące temu A może, należy tylko na poważnie brać sondaże "zdementowane". Poza tym ciekawe jaki byłby wynik "badania opinii publicznej" ,na okoliczność ,co wolisz zaszczytną śmierć ,czy upadlające życie. Wynik pewnie łatwy do przewidzenia :-) . Ciekawe jak skorygowałoby ten "sondaż" sentencja Winstona Churchilla dot. appeasementu "Anglia miała wybór pomiędzy wojną i hańbą. Wybrała hańbę, ale będzie miała wojnę." gdzieś drobnym druczkiem dopisana pod spodem . No może kilka procent w górę ,ale czy by dobiło do 50% wątpię . A tego typu "sondaże" ,na poważnie ,bez zmiłuj się , to chyba będzie przeprowadzał islam w Europie :-( . Cóż można poradzić na głupotę ?
2
Kto ma licencję na głupotę, a kto na podłość?
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 miesiące temu Dlatego sądzę, że są do "zagospodarowania" przez PAD-a te kilka milionów wyborców z PO i ryśkowych jest materiałem do "partii prezydenckiej"
0
Tok FM bliskie kapitulacji
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński

Strony