Biedroń - nietolerancyjny zwolennik równouprawnienia...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Okazało się, że Robert Biedroń wzywał europosłów do utrącenia kandydatury Beaty Szydło na przewodniczącą komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych PE. Przeszkadzało mu, że wywodzi się ona z partii konserwatywnej, którą nazywa antyeuropejską. i antydemokratyczną. Pewnie przeszkadza mu też, że jest katoliczką, kobietą, heteroseksualną i otrzymała ponad 5 razy więcej głosów niż on. Ale tego już nie odważy się powiedzieć. Aż strach pomyśleć, że taki człowiek ma pełnić przez pół kadencji funkcję przewodniczącego komisji ds. Praw Kobiet i Równouprawnienia. Bo prawa kobiet i równouprawnienie są dla niego istotne chyba jedynie w kwestii prawa do mordowania dzieci nienarodzonych i promocji homoseksualizmu.

W rzeczywistości atak na Beatę Szydło wynika zapewne też z tego, że jest to zemsta za sprzeciw Polski przeciwko kandydaturze wrogo do Polski nastawionego Fransa Timmermansa na przewodniczącego KE. W końcu to on przytulił do siebie Wiosnę Biedronia i jako unijny urzędnik promował ją wbrew dobrym obyczajom i prawu podczas kampanii wyborczej.

Za Niezalezna.pl

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Mocny przegląd tygodnia wg. Ziemkiewicza! "Biedroń został specjalistą od równego traktowania kobiet z penisem i bez penisa"

(...)

Polska, Unia i ekspert od kobiet „z i bez penisa”

- Projekt Wiosna jest już projektem jesień i to nie złota jesień. Ostatnia akcjaeuroposła Biedronia to bieganie i proszenie by nie wybrali Beaty Szydło. To taki syf i obciach od początku Polski w Unii. Od kiedy wciągali flagę na maszt kiedy u nas Kwaśniewski z Millerem zabierali sobie tę falgę. Potem akcja, że nie zgadzają się na Tuska. Teraz Polacy chcą wycinać innych polaków i kordon róż wokół PiS tworzą.

Ale dla mnie to jest zastanawiające, że ludzie uwierzyli w to, że on odda mandat. Przy tej orientacji – liberalnej to było do przewidzenia. Tak, to była taka katapulta. Jesteście leszczami. Rzadko bywał w Słupsku może to dla nich dobrze, ale zarzekał się, że Słupska nie porzuci, a teraz zdziwieni, że wyjechał i został specjalistą od równego traktowania kobiet z penisem i bez penisa. (...)

Całość na  niezalezna.pl

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1596725