Przedwczesna śmierć Ruskiego Poparcia Palikota.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Ludzie listy piszą i oficerowie służb specjalnych też.
W dzisiejszym Uważam Rze w dziale Do i Od Redakcji zamieszczono bardzo interesujący komunikat, który przeszedł bez echa. A powinien wywołać w mediach burzę.

Prośba o ponowny kontakt.

Anonimowych funkcjonariuszy jednej ze służb specjalnych, którzy napisali do naszej redakcji w sprawie sytuacji panującej w ich służbie, prosimy o bezpośredni kontakt z redakcją.  Zapewniamy anonimowość. Wiemy, że funkcjonariusze takiej instytucji znajdą taki sposób, który pozwoli im uniknąć ujawnienia. W tej sprawie potrzeby jest kontakt osobisty. W innym przypadku nie będziemy mogli zająć się sprawą.

To niespotykana sytuacja, gdy dziennikarze w tak jawny sposób informują o próbie kontaktu ze strony służb. I nie ma zapewne mowy o prowokacji. Redakcja nie pisze, kiedy nastąpił pierwszy kontakt lub kontakty. Musieli sprawdzić podane informacje i ich wiarygodność. Nie są to amatorzy, jak i owi funkcjonariusze. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, w służbach od dawna wre. Nikt normalny nie czeka, aż jego pan pójdzie pod topór kata, a w raz z nim również ludzie nieumoczeni w Smoleńską Zbrodnię i inne przestępstwa przeciwko Państwu i Narodowi. W afery gospodarcze i skrytobójcze mordy, wzorowane na sowieckich metodach. Wiadomym też jest, że pierwsze uciekają szczury. Są dwa scenariusze. Jeden to próba przejęcia władzy i ustanowienia kolejnego „swojego rządu”. Drugi to „młode wilki”, które zdając sobie sprawę z nieuchronności zmian, pragną przesiąść się na szalupę ratunkową. Z dobrymi, czy też złymi intencjami.

Oba scenariusze i tak są ze sobą powiązane.
Od dawna uważałem i nie tylko ja, a i znacznie mądrzejsi, iż bez udziału i układu ze służbami nie da się, ani przejąć, ani też utrzymać władzy. Jakby to źle nie zabrzmiało, układanie się z Szatanem nie kończy się nigdy dobrze. Chyba, że damy mu radę, a Polak potrafi. Weźmy pod uwagę, że tam też pracują porządni ludzie, a nade wszystko fachowcy. Których tak brakuje na prawicy dzięki bolszewickiej robocie. Wymordowali przecież elitę narodu, policjantów, żołnierzy, nauczycieli, naukowców i wielu wspaniałych Polaków. Bez względu na to, czy z sioła, czy też z miasta. A cały PRL zbudowany na imporcie z Rosji tylko przedłużył agonie Państwa Polskiego i jakże ważnego zaplecza, jakim są służby specjalne. A Polska wcześniej była w światowej czołówce. W wielu dziedzinach. Jak mieliśmy się dochować następców speców od Enigmy, jak część Polaków zdradziła Ojczyznę, a inni byli zablokowani. Ich i ich dzieci rozwój i kariery zawodowe, nie mówiąc o ich losie.

Sytuacja w kontekście konfliktu w prokuraturze, zarzutów wobec BOR-u, postępów w śledztwie Macierewicza i coraz większej ilości przecieków z różnych stron oraz próbom nawrócenia się znaczących postaci z kręgów służb i wojska, ta sytuacja będzie nas jeszcze nie raz zaskakiwać. Musimy tylko być na to odpowiednio przygotowani, wzmóc czujność. Jestem przekonany, iż wytrawni dziennikarz odpowiednio się zabezpieczyli i biorą pod uwagę wzmożony od kilku miesięcy ruch w służbach. Jak widać są pewni, iż jest szansa, by wykorzystać to dla Polski. Czekają po drodze ku wolności zasadzki zastawione przez wiernych Moskwie starych i młodych wychowanków. Jest na szczęście spora grupa Wallenrodów. Można już teraz powiedzieć, że i my nie zasypialiśmy gruszek w popiele.
Została stworzona spec grupa, która ma wyłapać, zdezawuować, a jak trzeba będzie to i zlikwidować tych co szykują pucz. Wystarczy zwrócić uwagę na kolejne dziwne morderstwo.

Znowu atakuje Ojcobójca.
Generał Szumski nie żyje – źródło Rzepa za PAP.

Były szef Sztabu Generalnego WP Henryk Szumski nie żyje. Zmarł ugodzony nożem przez swojego 38-letniego syna. Sprawca został zatrzymany.
Jak podało RMF FM, ciało generała znaleziono w jego domu w Komorowie pod Warszawą.
Pytany o tę sprawę rzecznik stołecznej policji młodszy inspektor Maciej Karczyński powiedział, że ok. godz. 20 w poniedziałek w jednym z podwarszawskich domów policja zatrzymała 38-letniego Krzysztofa Sz. - Z informacji funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna wszedł do domu ojca i ugodził go nożem - poinformował.
W tym czasie w mieszkaniu znajdowała się m.in. żona generała. - Henryk Sz., mimo podjętej reanimacji zmarł - powiedział Karczyński.
Na razie nie są znane motywy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że syn generała był leczony psychiatrycznie. Mężczyzna został zatrzymany. Policja zabezpieczyła miejsce i przesłuchuje świadków.
Henryk Szumski miał 71 lat. Szefem Sztabu Generalnego był w latach 1997-2000.

I nie mam zamiaru łączyć tej rodzinnej tragedii z tym co napisałem powyżej. Raczej traktuję zbieżność sytuacji jako znak.

Warto jednak w obecnej sytuacji z powagą pochylić się nad tekstem Aleksandra Szumańskiego - 

POLSKI SZWADRON ŚMIERCI

Wreszcie i winni i niewinni zdali sobie sprawę, iż wyrok już zapadł, na długo przed Smoleńskiem. Gdyż Putin i jego polscy poplecznicy szykując nie po raz pierwszy nowoczesny zamach stanu zdawali sobie sprawę, że prędzej czy później przynajmniej część prawdy wyjdzie na jaw. Dlatego też niekoniecznie prawdziwi inspiratorzy i sprawcy spotkają się z katem na ostatniej pogawędce. Ci, co oddadzą głowę pod topór, jeżeli już cokolwiek zdradzą, to i tak wystawią nam kolejny fałszywy trop.
Jest jednak nadzieja, że jak to zwykle bywa ktoś chlapnie ozorem, tak po rosyjsku przy wódce. I nie utopi się natychmiast w łyżce samogonu. Musimy tylko się uważnie rozglądać i wyostrzyć wszystkie zmysły. Bo Oni są wśród nas. Nawet nie wiecie jak blisko.
Pytacie skąd tytuł, z tego, co wiem, to…

Filozof z Biłgoraja nie skończy w beczce jak Diogenes, raczej pod beczką.
Takie to będzie dziwne samobójstwo.
A o szczegóły zapytajcie Tymochowicza.
A Jenerał Janicki zdziwi się okrutnie, gdy miast munduru z „pralni” wróci do niego pasiak z „Kulą Smoleńską”.
I wtedy można się śmiało zapytać Generała -
Jak Rzyć ?

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pod tą beczką? Głęboka jest, może sie utopić, biedaczek.

Palikot ruszył na Niemcy. "Der polnische Pirat und sein Kampf gegen das Kruzifix" - link.

 

 

Foto: IMAGO/EastNews

Chłodzenie w wannie: Janusz Palikot, lewicowo-liberalny polski polityk i poseł do parlamentu, w czasie wakacji letnich.

Jak z szyfrantem Zielonką - trop chiński... - link.

Szef Sztabu Generalnego WP gen. Henryk Szumski oddaje honory żołnierzom chińskiej armii
Szef Sztabu zacieśnia kontakty między armią polską i chińską

Siły zbrojne Polski i Chińskiej Republiki Ludowej obowiązuje umowa z grudnia 1996 o szkoleniu żołnierzy chińskich w Polsce i odwrotnie. W Akademii Obrony Narodowej studiuje trzech młodszych oficerów armii chińskiej. Uczą się teraz polskiego, potem przez dwa lata będą studiowali na kierunku ogólnowojskowym. Gnatowski nie wyklucza, że wkrótce grupa polskich oficerów pojedzie studiować w chińskiej uczelni wojskowej.

Za Życiem z 28 maja 1998, foto: CAF

http://www.webfabrika.com.pl/tybet/szumski.htm - link

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#220740

  Piotr Tymochowicz, doradca Palikota: Uważam, że MAMY DEBILNE SPOŁECZEŃSTWO
 

 

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/piotr-tymochowicz-doradca-palikota-uwazam-ze-mamy-debilne-spoeczenstwo_209296.html

***************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#220754

Piotr Tymochowicz, doradca Palikota: Uważam, że MAMY DEBILNE SPOŁECZEŃSTWO---koniec cytatu!
To jest proste do do udowodnienia:
Wynik wyborów!!!
10% osoba palikot i 8% dla SLD!
O wyniku PO nawet nie będe pisał,bo to manipulacja...cud nad
urną!!!
Podobno w Brukseli nie było przekrętu?
Prokuratura w III RP umorzyła?
NO TO TYMOCHOWICZ DOBIŁ 300% RACJI!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220762

Witaj,
Tymochowicz powoli wychodzi z cienia.
On i Palikot popełniają klasyczny błąd, czują się zbyt pewnie mając "plecy".
Zapominają tylko w swoim rozpasaniu, że pionki idą na pierwszy ogień, bo to przecież tylko pionki, Donki i Bronki.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#220846

 

Ruch Palikota prze na legalizację marihuany. A co z kokainą ? Dwóch panów z Peru zainwestowało niedawno miliony w spółkę giełdową Green Technology, której założycielem, udziałowcem i prezesem byl doradca Palikota, Piotr Tymochowicz. Słońce Peru ?

Peru to daleki kraj, do ktorego Tusk Donald odbyl w maju 2008 swoja podroz zycia.

Peru to takze rosnacy w sile eksporter kokainy:http://online.wsj.com/article/SB1253579399348296…

Dwoch panow z Peru, Jose Carlos Vallejo i Gustavo Enhi De Aliaga, utworzylo 18 listopada 2005 roku spolke Ev Capital Group LLC w Key Biscayne, Floryda, USA. Obaj sa dyrektorami spolki, nie ma innych pracownikow, obroty roczne spolki sa ponizej 100 tys dolarow US. Obaj panowie podaja za swoj adres adres spolki: 687 Woodcrest Rd. Key Biscayne, MIAMI FL 33149.

Spolka zarzadzana jest przez lokalnego ksiegowego pana Williama Segala, 20801 Biscayne Blvd, # 304, Aventura, FL 33180.

Kilka miesiecy pozniej, 2 lutego 2006 roku, panowie Vallejo i Enhi De Aliaga utworzyli holding nieruchomosci w Peru pod nazwa CONSORCIO EHNI VALLEJO RVV S.A.C., ulokowany w miescie Miraflores.

Po podrozy zycia Donalda Tuska do Peru, panowie Vallejo i Enhi De Aliaga musieli stwierdzic ze zielona wyspa Polska jest krajem nieograniczonych mozliwosci.

Na przelomie 2010 i 2011 spolka z Florydy panow Vallejo i Enhi De Aliaga zaczela kupowac akcje spolki Green Technology (ex-Infinity SA), notowanej na rynku New Connect Gieldy Papierow Wartosciowych w Warszawie.

Dzisiaj Peruwianczycy z Miami maja juz 67% kapitalu spolki.

Spolka Green Technology (Infinity) zadebiutowala na gieldzie 6 lipca 2010, kurs akcji wynosil wtedy 1.10 PLN. Dzisiaj kurs akcji wynosi 13 groszy. Staly spadek kursu akcji nie wystraszyl Peruwianczykow, przeciwnie dokupywali oni akcje spolki.

Tak sie sklada ze zalozycielem, prezesem i udzialowcem spolki Green Technology (ex-Infinity) byl Piotr Tymochowicz, doradca Leppera i Palikota, ktory odszedl ze spolki dwa tygodnie po jej wejsciu na gielde.

Były Prezes Tymochowicz sprzedał więcej akcji, niż było w jego posiadaniu. W dokumencie informacyjnym podano, że Tymochowicz przed debiutem miał ponad 2,88 mln akcji (23,1 proc. ogółu walorów), z których 300,3 tys. zostało dopuszczonych do obrotu. W lipcowym komunikacie podano z kolei, że członek zarządu (w domyśle – Tymochowicz), sprzedał na rynku 330 tys. walorów. Wcześniej Infinity nie informowało jednak o dokupowaniu akcji przez szefa zarządu.

Na poczatku spolka (Infinity) miala prowadzic wizjonerski portal i przechowywac ADN jego czlonkow w sejfie w Szwajcarii. Drugie wcielenie spolki (Green Technology) poszlo w energie odnawialne.

A nastepnie w spolke weszli za miliony Peruwianczycy z Miami.

W okresie przedwyborczym.

Nowym prezesem Green Technology zostal w lipcu 2011 roku pan Miron Maicki, byly prezes RUCH i doradca zarzadu Bartimpeksu.

Mamy nadzieje ze pan Maicki dogada sie z Peruwianczykami z Miami i czekamy na nastepne, trzecie wcielenie spolki Green Technology vel Infinity.

Czekamy tez na nastepne owocne inwestycje Peruwianczykow z Miami.

 

http://www.piotrtymochowicz.com/

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#220755

Witam,
dziękuję za uzupełnienie wpisu.
Każdy materiał daje więcej światła.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#220780

Dziś odpowiem nie wprost.
Daleka Syberia, jedna z wielkich budów sojuza.
Więzień pyta towarzysza od łańcucha na nogach:
Za co siedzisz?
Za lenistwo -pada odpowiedź.
Jak to?
A no piliśmy z kumplem prawie do rana, i ja zaspałem.
No i co?
Kumpel doniósł pierwszy...
------------------
Nerwowe dreptanie w służbach już się zaczęło.
Będą bać się spóźnić.
Bo ostatnich gryzą psy...
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220771

gość z drogi

kręte ścieżki i drogi służb zawsze są okryte Cieniem Tajemnicy i tak musi BYĆ,ale 

warunek,że te słuzby działają w interesie własnego Kraju...a nie go tego zza miedzy obojętne,czy z prawej strony,czy lewej

CZAS "wielkiej Transformacji"czas Buzka,Kwaśniewskiego" to czas,gdy 

interesy ,biznesy zaczęły sie dziać na styku ....

a pożniej juz sami pamiętamy, jak to leciało, spółki  np typu King/King

i zbrojeniówki,

pomijam starą nieśmiertelną matkę wszystkich wspólczesnych afer

ZELAZO

ale właśnie może warto przypomniec genezę dzisiejszych problemów i "biznesmenow" czyli dzieci dawnych pracowników w/w 

 

sa jeszcze tacy,ktorzy mieli nieszczęscie mieć ojców o paskudnej historii,te" Dzieci"objete "troskliwą opieką zostały wysłane na DOBRE Uczelnie

i tak  uzależniono JE od ich własnej nie raz b,brzydkiej historii...

albo bedziesz słuzył nam i ptasiego mleka ci nie zabraknie,albo tatus połozy

się CIENIEM na twym życiu..

.warto poczytać pana W.Łysiaka "Czwórka"czy "Najgorszy"

 pożniej mamy wyhodowanych przez " nienaszych psychologów", OJCOBÓJCÓW

ofiary są po obu stronach 

i tej Dobrej i Złej,a narkotyki ,niezmiennie w tle

Kto chroni Polskę,czy tacy Ludzie,jak ci których kości zostały w Katyńskich błotach,z nogami skrępowanymi drutem kolczastym,czy OBCY ?

Kiedy w służbach zaczynają strzelać,czy w inny sposób pozbawiać życia swoich i nieswoich,

to znaczy,że stoimy przed NASTĘPNYM ZAKRETEM

Bądżmy mądrzy i czujni...i nie przegrajmy tego momentu

pozdrawiam

10

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#220777

Witaj,
zaiste kręte ich ścieżki i od dawna nie nasze. A na zakrętach jedni wypadają, a nowi wsiadają.
Trudno to wszystko ogarnąć, a prawdy jeśli już to małą częśc poznamy.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#220845

gość z drogi

dzięki za utwór,którego TYTUŁ,stał się jak gdyby odpowiedzią na dyskutowany 

PROBLEM

ostatnie informacje o smierci jednego z "nich"są wyjątkowo znamienne,jesli prawdziwe...

bezdomny syn wraca z Francji do DOMU,by zabic OJCA

jakież musiało być wychowywanie w tym Domu,nie oceniam ale...

czy to jest normalne...?

jaki URAZ nosił syn,ze doszło do tak dramatycznych wydarzeń...?

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#220849

Witaj,
może nie wprost, ale trafiłeś w sedno i oddałeś podtekst sprawy.

Zabawa w chowanego się kończy, a kto pierwszy zaklepie, ten może ocali...

No właśnie co ?, honor, czy też tyłek.

I coś dla Ciebie...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#220848

Dzięki za piękny klimacik:)
To także nasi Bracia, dzięki Naszemu Prezydentowi.

I jeszcze coś dla Równej Babki :)

Pozdrówka

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220867

Dziękuję za muzykę, to lubię.:)

Pozdrawiam Serdecznie i Miłego Dnia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#221038

interesująca notka.
10p
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220785

Witaj,
notka jak notka, ale puzzle się zaczynają składać w pewien obraz, a Tuskowi coraz trudniej wybierać bierki bez katastrofy.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#220824

gość z drogi

oby nie skończył jak ten co się w niej kąpał,dawno,dawno TEMU...

wielki filozof też miał "przechlapane"

dycha na nowy ,lutowy Dzień :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#221040