Czy konfederatom za dobrze "idzie"...

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Kampania wyborcza biegnie już "na całego". PiS wprawdzie nadal na czele w sondażach, ale pospolite ruszenie obozu pomagdalenkowego, czyli "elita" III RP, "zjednoczona" w Koalicji Europejskiej gorsza jest jedynie o 3-6%. Powyżej 5% mieszczą się "Wiosna" i Kukiz. Nie chcę już rozważać tutaj ciekawej kwestii, kto na Boga, w sondażach zapowiada swe głosowanie na "Wiosnę". To już nie matołectwo polityczne, ale jakiś genetyczny debilizm. Ale zostawmy to. Od "spodu" do granicy 5% puka Konfederacja. No i dzieje się to co zapowiadałem w grudniu 18 na Niepoprawnych. http://niepoprawni.pl/blog/traczew/nowa-koalicja

Skoro sondaże są do Konfederacji korzystne (a są, gdyż uważam, że przekroczenie 5% byłoby sukcesem), uaktywniają się liderzy, czy może raczej "liderzy" ugrupowania i wygłaszają swoje mądrości wyborcze. Celem tej aktywności panów JKM i Brauna, jest bez wątpienie sprowadzenie notowań Konfederacji do bezpiecznych 2-3% głosów. Może przesadzam? A jak ocenić te brednie Brauna o sprawach politycznych, które wypowiada z poważą miną? Chce też "batożyć" homoseksualistów. Swoje także dokłada JKM. Najpierw przekonywał publiczność, że jego pies nie boi się "huków sylwestrowych" i zawiesił w necie stosowny filmik (mój komentarz: http://niepoprawni.pl/blog/traczew/poczatek-kampanii-wyborczej-do-pe), a ostatnio przekonywał w Radio Gdańsk, że woli jak pedofil  "klepie po pupie jego córkę" niż miałaby ona chodzić na lekcje "wychowania seksualnego". Z tymi "lekcjami" zgoda, a czy przy tej okazji trzeba gadać o córce i pedofilach. To wszystko jest tak głupie, że chyba moja teoria, o dążeniu niektórych "liderów" konfederacji" do osiągnięcia "bezpiecznych" 3% głosów, zamiast ponad 5% i mandatów do PE jest trafna. W ten sposób aktywność i polityczny entuzjazm młodzieży narodowców zostanie "zagospodarowany" przez wyborczych rywali. Do wyborów jeszcze 12 dni. Być może "liderzy" znajdą jeszcze inne "mocne" zagrania w mediach, tylko, że wtedy nie będzie "bezpiecznych" 3%, tylko 1,5.    

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:20)

Komentarze

A może Konfederacji chodzi tylko o kabaret?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Szpilka

#1590313

Polsce byłaby bardzo potrzebna poważna formacja po prawej stronie, a Konfederacja jest od tego, hm... nieco odległa. Już sam pomysł przyjęcia znanego od lat harcownika JKM wyspecjalizowanego w zbijaniu poparcia był nieszczęśliwy - całkiem jakby ktoś im wbudował bezpiecznik na dzień dobry.
Natomiast co do Brauna to on chyba po prostu nie czuje różnicy między pogadankami w kameralnych salkach do ludzi doskonale obeznanych z jego specyficznym stylem, a zwracaniem się do szerokiej publiczności. To już było bardzo wyraźnie widać przy wyborach prezydenckich i dawno powinien wyciągnąć z tego wnioski jeśli chce wejść do poważniejszej polityki.

Mam wrażenie, że wiele osób traktuje swój głos na Konfederację przede wszystkim jako żółtą kartkę dla PiSu i jedyny sposób nacisku z prawej strony. Bądź co bądź innego sposobu na wyrażenie swojej dezaprobaty zwykły wyborca nie ma, a do tego jeszcze PiS niezbyt się przejmuje głosami krytycznymi z prawej strony (w przeciwieństwie niestety do ujadania lewactwa bo tutaj reaguje bardzo szybko). No i ta wkurzająca maniera wyzywania z automatu wszystkich krytyków od Putina. To się wszystko jakoś tam sumuje i jest jak jest.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1590367

Nie wszystkich blogerze misio...

Proponuję przeczytanie mojej notki "Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu"

A w tej notce komentarz: "Jest zatem: Polska Partia Narodowa, Narodowa Partia Polski itp."

Dziś okazało się, że tzw. czerwona, nowoczesna, genderowo-pederastyczna lewajka nie jest już rusko-bolszewicka. Ustąpiła miejsca rodzimym panslawistom od tuzina kanapowych partii, (w nazwie) trzyczłonowych, z których dwa człony to “Polska” i “Narodowa”, trzeci człon zmienny.

Jest zatem: Polska Partia Narodowa, Narodowa Partia Polski, Polska Organizacja Narodowa, Narodowe Odrodzenie Polski, Polski Ruch Narodowy… itp. Itd. Jedni tylko pozostali oryginalni – Samoobrona! Ci to potrafią!

Żyją sobie wszyscy w pozornej symbiozie i blogują, chwaląc Putina oraz noworosyjski ład. (...)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590384

Ale te partie i partyjki to jest zwykły polityczny folklor.
Z drugiej strony natomiast wiadomo, że scena polityczna nie znosi próżni i nie można w nieskończoność lekceważyć swojego prawicowo-patriotycznego elektoratu bo w końcu część z niego gdzieś zacznie odpływać. Pojawienie się względnie silnego poparcia dla Konfederacji jest właśnie tego objawem. O takich rzeczach politycy PiS powinni wiedzieć bo to przecież nie są nowicjusze.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1590461

misio pełna zgoda - wielu nie rozumie przesłania Brauna i wielu też nie rozumie skrótów myślowych Korwina - oni nie są tacy źli na jakich niestety czasem sami (niechcący?) się kreują

wybatożyć pedała - to i tak delikatne stwierdzenie co zrobić z takim gnojem świecącym gołą d... z tzw. parad równości - wielu tego nie rozumie

z tym klepnięciem w tyłek, to chciał jedynie podkreślić jak złe są w szkołach lekcje niby wychowania seksualnego - chyba nikt o zdrowych zmysłach nie podejrzewa Korwina, ze by dał pedofilowi klepnąć swoją córkę - to by było ostatnie w życiu jego klepnięcie

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1590387

Co do Brauna nie mam zdania - poza tym, że lubi przede wszystkim słuchać samego siebie. Natomiast JKM od lat robi to samo - niweczy szanse swojego ugrupowania...myślę, że to nie jest przypadek...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1590376

Zdjęcia z „Chirurgiem” w bazie motocyklowego gangu „Nocne Wilki”, żale po śmierci lidera donieckich separatystów „Giwiego”, obrona sowieckich pomników w Polsce na antenie rosyjskiej telewizji..... to aktywność kandydatki KONFEDERACJI do PE Liliji Moshechkovej

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1590566

To fakt, takimi kandydatkami Konfederacja strzela sobie w stopę - podobnie jak PiS kiedy ma niejasne stosunki z żydami i banderowcami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1590575

myślę, że Braun, Liroy czy Narodowcy w życiu by jej nie wystawili.

JKM (dla mnie) jest wysoce niepewny - aż się boję, z czym wyskoczy w decydującym momencie. Wiedziałam go na manifestacji 11-go maja jadącego na platformie spod URM pod ambasadę USA - w cesarskiej pozie; przemówieniem nie zaimponował, ale pycha biła z niego na kilometr. Oby tylko na wstawieniu Moszeczkowej się skończyło.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1590596

Czyż nie warto mieć w swoim środowisku kogoś, kto ma podobne poglądy, ale ma dobry kontakt z wrogami, by w razie czego się z nimi układać, albo by mieć haka na sojuszników, by więcej od nich wypertraktować strasząc odwróceniem sojuszu? Kogoś nie utajnionego, ale jawnego, znanego!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1590577

Problem w tym, że te wypowiedzi Korwina są sprzed roku. Więc on z niczym nie wyjeżdża, nic nie aktywuje. To wroga propaganda wyciąga z kontekstu jego różne wypowiedzi, których JKM ma tysiące w swojej kilkudziesięcioletniej publicystyce. W trakcie poprzedniej kampanii wyborczej wyciągneli mu cytat z książki, którą napisał 20 lat wcześniej -  i też tak to zmanipulowali, że niby on z tym wyskoczył tuż przed wyborami, bo dziennikarz się spytał i zacytował, a on dokładnie wytłumaczył. JKM oczywiście ma we wszystkim rację, ale pisze to solidnie argumentując w dość długich wypowiedziach - w licznych książkach i artykułach. Stronniczy, opłaceni, wrodzy dziennikarze wyciągając fragmenty przeinaczają sens tego co napisał. I tak mu tworza czarną legendę. Jeśli zainteresował się Pan wypowiedziami JKM, to zalecam przeczytanie oryginału w całości.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1590576

Problem w tym, że te wypowiedzi Korwina są sprzed roku. Więc on z niczym nie wyjeżdża, nic nie aktywuje. To wroga propaganda wyciąga z kontekstu...

-----------------------------------------

Tutaj ma Pan całą wypowiedz. Wstyd się to tego polityka przyznawać:

https://www.youtube.com/watch?v=40hhc0cjYyg

(…) i oczywiście kobiety muszą zarabiać mniej od mężczyzn,  ponieważ kobiety są słabsze, ponieważ kobiety są mniejsze, ponieważ kobiety są mniej inteligentne...

Korwin jako przykład podał polskie kobiety - uczennice szkół.

/przemówienie JKM w parlamencie EU/

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1590855

No przecież prawdę powiedział. W czym problem? Jaki jest konkretnie zarzut w stosunku do jego wypowiedzi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1590863

Panie GPS:

Nie mam zamiaru tracić czasu i Panu, zwolennikowi Janusza Korwina Mikke, cokolwiek udowadniać. Pozostawiam ten wpis do oceny kobietom Konfederacji. Są takie, niestety. 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1590916

Tu ocena JKM przez jedną z kobiet Konfederacji: https://www.salon24.pl/u/polskatonaszdom/788510,ktos-znow-odlecial-z-teo...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1590947

PiS jest jak najbardziej tworem postmagdalenkowym, Lech Kaczyński był aktywnym uczestnikiem rozmów w Magdalence i przy Okrąglym Stole, tak więc określanie PiS jako partii nie magdalenkowej jest ewidentnym błędem historycznym. Obie partie PO-PiS to partie z układu Magdalenkowego i nawet bardziej PiS niż PO.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1590838

Myślę, że Pan chyba się pomylił. Rozmowy w Magdalence odbyły się w roku 1988. Natomiast partia Prawo i Sprawiedliwość była tworzona w roku 2001. PiS jest więc tworem postmagdalenkowym,  jak Pan to w pierwszym słowach zdania poinformował. A będąc "post" nie może być jednocześnie partią magdalenkową. 

Proszę wybrać jedną wersję, ponieważ serwowanie dwóch odbiera wypowiedzi logiczny sens.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

AgnieszkaS

#1590849

Z partii powstałych bezpośrednio po Magdalence została się nam SLD, choć to dziś partia kanapowa, PiS jest przekształceniem PC, zaś uczestnikiem zdrady narodowej jaka odbyła się w Magdalence był Lech Kaczyński, jak wiemy on był pod wpływem Jarosława Kaczyńskiego a nie np. Donald Tusk, czy też Schetyna. W Okrągłym Stole brało udział wielu znaczących dziś polityków PIS, jak np. Pawłowicz. 

Jak wielokrotnie to powtarzam, trzeba znać historię naszego kraju, by zdrajcy magdalenkowi nie udawali patriotów. Bo później mamy takie sytuacje, że np. z Jarosława Kaczyńskiego chciano zrobić uczestnika strajków w Stoczni Gdańskiej, gdzie mu powiedzieli "Jarku, tu ciebie nie było"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1590859

Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama

“Jest coś takiego jak długie ramię historii i ono tłumaczy wiele z tego, co dzieje się we współczesnej Polsce.” Wynika z tego, że znajomość historii pozwala nam na rozpoznanie m.in. i tego, że antykaczyzm jest religią wyznawaną także przez rosyjską czy niemiecką agenturę wpływu w Polsce oraz używaną w jej antypolskiej propagandzie."

Całość na: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/antykaczyzm-czyli-atrofia-rozumu-p...
* * * * * * *

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

„Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filoros...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590900