Szkocja wprowadza diabła do szkół za pontyfikatu papieża Franciszka

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Świat

Sodomia w szkockiej szkole staje się faktem. Obowiązkowa promocja LGBT w programach nauczania, to już nie jakieś science fiction, to realna i piekielna rzeczywistość. Otóż w ten sposób Szkocja stanie się pierwszym krajem na świecie, który w szkolnym programie nauczania umieści obligatoryjne nauczanie o „prawach” lesbijek, tak zwanych gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interseksualnych.

Te rewelacje jako pierwszy opublikował portal: “The Guardian”. Zgodnie z nowym prawem oświatowym w Szkocji, obowiązkiem szkół państwowych, będzie nauczanie młodych pokoleń według narracji ruchów homoseksualnych oraz pokrewnych. Młodzi Szkoci poznawać mają „pasjonującą” historię ideologii równości oraz ruchów LGBTI, jak również sposoby: „radzenia sobie z homofobią i transfobią oraz odkrywania tożsamości LGBTI”. To wszystko efekt pełnej akceptacji ministrów wobec zaleceń grupy roboczej, w której pierwsze skrzypce grała prohomoseksualna kampania: „Time for Inclusive Education”. Nadto w opinii portalu theguardian.com. nie będzie żadnych zwolnień ani wyjątków wobec polityki, która umożliwi środowiskom LGBTI włączanie swojej edukacji do programów nauczania.

W ten oto sposób na naszych oczach bezkompromisowo niszczy się zankomitą i mądrą ustawę z 1988 roku, zakazującej władzom lokalnym w Wielkiej Brytanii promowania homoseksualizmu. Wspomniane prawo zostało uchylone w Szkocji w 2001 roku, zaś w pozostałej części Zjednoczonego Królestwa dwa lata później.

Wiceminister John Swinney pozwolił sobie publicznie nawet na takie słowa: “Szkocja jest już uważana za jeden z najbardziej postępowych krajów w Europie pod względem równości LGBTI. Z przyjemnością ogłaszam, że będziemy pierwszym krajem na świecie, w którym edukacja zintegrowana z LGBTI zostanie włączona do programu nauczania.”

I to wszystko dzieje się za potyfikatu papieża Franciszka! Szkocja wprowadza diabła do szkół! Obrazu spustoszenia dopełnia fakt, iż już 2016 r. była liderka szkockiej Partii Pracy, Kezia Dugdale, określiła rodzimy parlament jako „najzdolniejszy na świecie”. Jak podaje także ów portal czterech na sześciu przywódców szkockich partii, było zadeklarowanymi homoseksualistami, lesbijkami bądź biseksualistami. Źródło: theguardian.com

Wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/sodoma-w-szkockiej-szkole--obowiazkowa-promocja-lgbt...

 

Dziwy jakoweś się dzieją za tego pontyfikatu Franciszka dziwy!

 

Od pewnego czasu jesteśmy zaskakiwani wciąż nowymi trendami! Holender dla przykładu chce zmienić wiek w dokumentach. Powołuje się na przepisy dotyczące „zmiany płci”. Emile Ratelband z Arnhem, 69-letni obywatel Holendii walczy dzielnie i chce, aby podano po prostu wiek 49 lat. Twierdzi bowiem, że uważa się za osobę właśnie w takim wieku. Nadto w wywiadzie dla Washington Post stwierdził, że współcześnie w Europie czy Stanach Zjednoczonych ludzie są wolni i mogą podejmować decyzje zgodnie z własną wolą.

Obecnie samotny, ojciec 7 dzieci twierdzi, że czuje się jak 40-45 latek i pragnie zmienić swoje życie. Tymczasem jego wiek obniża jego wartość na portalu randkowym, a nie chce uciekać się do kłamstwa. Co więcej, mężczyzna podkreśla, że jego wiek sprawia, że klienci uważają go za mniej kompetentnego, niż jest w rzeczywistości. Zatem zwyczajnie stara się przekonać władze, że myśli poważnie. Jego starania przyniosły już b. pozytywne (w jego opinii) skutki! Doczekał się poważnego podejścia ze strony sędziów. Tymczasem jak zauważa portal Life Site News, samo rozpatrywanie jego sprawy i poważne potraktowanie, stanowi kolejny przełom w sporze między ideologią tożsamości a obiektywną rzeczywistością.

I choć wiek i płeć są naturalnie niezależne od woli człowieka, wpływowa część mieszkańców współczesnego Zachodu nie może tego zaakceptować. Nie mogą bowiem znieść istnienia żadnych ograniczeń dla własnej woli. Ich mottem mogłyby stać się słowa Fryderyka Nietzschego: „jeśli Bóg jest, to jakbym zniósł, gdybym nim nie był”. Źródło: lifesitenews.com

Wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/holender-chce-zmienic-wiek-w-dokumentach--powoluje-s...

 

Kobieta z Los Angeles ogłosiła się mężczyzną a następnie psem

 

To już szaleństwo transgenderyzmu! Rewolucja obyczajowa przekroczyła kolejną granicę obłędu. Kobiecie uznającej się za mężczyznę nie wystarczyła transpłciowość. Teraz postanowiła ogłosić się psem. Pochodząca z Los Angeles McGinn (kobieto-mężczyzno-pies) twierdzi, że psy symbolizują „wszystko, co czyste na świecie”. Oficjalnie jako już niby facet znajduje się w związku z mężczyzną i jak podajeDaily Mail, jego partner akceptuje jego psią, nową tożsamość. Ta para ma oprócz tego 3 psy i określa je mianem „bio-psów”.

Nadto “ów Tony McGinn” przekonuje, że jego psia tożsamość nie ma wymiaru seksualnego, lecz o dziwo pozwala ona na bliższe relacje z partnerem. Dla przykładu, aby zyskać jego aprobatę, wystarczy na przykład rzucić piłkę. Tony i „mąż” Andrew należą od kilku lat do klubu: „LA Pony and Critter Club”. Służy on odtwarzaniu ról zwierzęcych.

Gołym okiem widać tu, iż to bezgraniczna pycha, posunięta już do pogardy dla naturalnego ładu i zdrowego rozsądku. Demoniczna ideologia gender akceptuje bowiem zmianę płci na żądanie, a owa zmiana tożsamości z ludzkiej na zwierzęcą, to tylko kolejny krok. Niewiarygodne! Źródło: dailymail.co.uk, Sieci

Wpis jest dostępny pod adresem: https://www.pch24.pl/szalenstwo-transgenderyzmu--kobieta-oglosila-sie-me...

 

CDN

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Takie słowa wypowiedział, może dwa lata temu, ateista, prof. B. Wolniewicz, o naszych Biskupach, którzy za wszelką cenę, pracują "nad dialogowaniem ekumenicznym", przy okazji rezygnując z własnego depozytu wiary.

Myślę, że z pewną ostrożnością, ale jednak coraz śmielej można tak rzec o pontyfikacie obecnej głowy Kościoła, która wydaje wiele trujących owoców.  

"Kobieta z Los Angeles ogłosiła się mężczyzną a następnie psem"

Przypomniało mi to moje stare czasy, gdy prawie 30 lat temu, mój licealny kolega zapalił pierwszą trawkę na jakiejś imprezie. W pewnym momencie, zaczął chodzić na czworakach, z nisko pochyloną głową i chrząkać jak świnia.

Kiedy oprzytomniał, powiedział, że czuł się prawdziwą świnią, ale nie było to coś przyjemnego.

Abstrahując, chyba na naszych oczach spełnia się Apokalipsa. Jedyną odpowiedzią musi być dla wierzących różaniec, zerwanie z grzechem  i jeszcze mocniejsze przylgnięcie do Chrystusa i Maryi. 

A resztę zostawić Bogu, powtarzając (bez lęku) słowa świętego kapłana "Jezu, Ty się tym zajmij".

Ci co mają uszy, usłyszą, ci co mają oczy, zobaczą i widzą, co się dzieje.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1575826

rządy złego ducha

 

kogo opanował zły duch

nim według swej woli rządzi

kto ma zdrowy rozsadek

według niego niech sądzi

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1575881

Heh, niby wiedziałem, że zachód umiera ale jednak udało Ci się mnie zaskoczyć.

Ręce opadają, Papież jakoś cichy i nie słychać go w tych sprawach szczególnie.

Cieszmy się, że żyjemy w Polsce. Pilnujmy naszej Ojczyzny aby to się do nas nie wdarło, aby ta zaraza nie zaraziła naszego kraju. Trzeba informować o każdym takim lewackim idiotyzmie ale z jednoczesną przestrogą aby nie zostało to w końcu odbierane jako jakaś nowa "norma" (bo inni tak robią). Pilnujmy szkoły, bo od szkół a nawet przedszkoli się zaczyna - oni wiedzą, że "czym skorupka za młodu nasiąknie..." i dlatego coraz częściej wbijają się ze swoją zarazą do najmniejszych, bardzo często pod pozorem niewinnych warsztatów edukacyjnych, a nawet wyjść do kina. Dopiero potem się dowiadujemy, że dziecko będąc w kinie wcześniej wysłuchało prelekcji o "tolerancji", a film miał "drugie dno". To już się dzieje w Polsce, więc PILNUJMY NASZYCH DZIECI< PILNUJMY POLSKI

Ps. kiedyś może coś więcej o tym napiszę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578226

Brawo! Słynny Uniwersytet Oxfordzki w Wielkiej Brytanii odrzucił żądania studentów domagających się usunięcia z grona wykładowców 77-letniego Prof. Johna Finnisa, jednego z najważniejszych współczesnych filozofów prawa. Oburzenie studentów spowodowane jest krytyką relacji homoseksualnych, jaką można znaleźć w artykułach naukowych profesora.

Jednakowoż potwierdza się raz jeszcze, iż co na skale zbudowane, to nie zachwieje się nawet w obliczu ataków i otwartego prześladowania. Prof. John Finnis nie zaparł się prawdy w prawo naturalne! W wypowiedzi dla gazety „Oxford Student” potwierdził swoje poglądy, zaznaczając klarownie, że nie ma w nich żadnych fobii. Podkreślił, że w swoich wypowiedziach krytykuje on – z pozycji filozoficznych – wszelkie pozamałżeńskie relacje seksualne.

Tymczasem zdaniem agresywnych środowisk studenckich, które pod swoją petycją zebrały już 350 podpisów, krytykujące homoseksualizm wypowiedzi profesora Finnisa mają charakter „dyskryminujący”.

Na szczęście jest jeszcze miejsce dla rozumu i zdaniem Uniwersytetu Oxfordzkiego dynamiczna debata akademicka nie może prowadzić do napastowania, a powinna być prowadzona z szacunkiem i bez naruszania godności innych. Nic dodać, nic ująć! KAI

Cały wpis jest dostępny na stronie: https://www.pch24.pl/#ixzz5cTr8VofC

Nadto rodaku, niepoprawny blogerze, blogerko, nasz sympatyku gorąco polecam ten wywiady Prof. Johna Finnisa: 1) „What is New Classical Natural Law Theory?”, opublikowany 11 grudnia 2016 r., a zatem:

2) Prof. John Finnis: On Reason, Revelation, and the New Testament

3) Prof. John Finnis: How did the renewal of your faith affect your academic work?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1578433

Pracujący jako magazynier 37 – letni Kaz James ogłosił, że jest psem. Pochodzący z Manchesteru Kaz James nie jest zwykłym magazynierem bowiem przebiera się w warte po kilka tysięcy funtów stroje, stosuje specjalnie przygotowane gadżety oraz zachowuje się jak pies. Otóż na codzień je z psiej miski, szczeka na innych ludzi oraz nosi w zębach różne przedmioty. Nadto spotyka się w gronie podobnych osób, oraz sam jest autorem książki „How to train a human pup” (ang. jak wytresować ludzkie szczenię).

Cała sytuacja nie jest jednak śmieszna. Okazuje się, że w tłumaczeniu swojego zachowania mężczyzna stosuje identyczną retorykę jak środowiska tzw. osób transgenderowych. Podstawą takiego myślenia jest uznanie, że biologia ma drugorzędne znaczenie w stosunku do tego jak ktoś się czuje. Jonathon van Maren na łamach LifeSiteNews pisze o tym demonicznym zjawisku: „Wraz ze swoimi urojonymi przyjaciółmi uważają, że w przeszłości czuli się jak psy, o czym oczywiście nie mogą mieć pojęcia ponieważ nie są psami”. I dodaje już b. klarownie: „Nie ma znaczenia, że nienormalne jest stwierdzenie jakoby James wiedział, jak czuje się pies. Tak samo nienormalne jest stwierdzenie, że mężczyzna uważa się za kobietę ponieważ zawsze czuł się jak kobieta, z definicji nie może mieć o tym pojęcia, ponieważ nie jest kobietą”.

Niestety teprzejawy nienormalności spotykają się z afirmacją liberalnych mediów I tak oto: „Elity niszczą podstawy zachodniej cywilizacji w imię tolerancji, współczucia i różnorodności”. Źródło” lifesitenews.com / YouTube

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/gender-to-za-malo--37-letni-brytyjczyk-twierdzi--ze-...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1586186

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1586188

To może spotkać i na pewno dopadnie polskie dzieci! Matka 13-letniej córki z niepokojem opisuje sytuację w szkole w Zjednoczonym Królestwie. Głównym tematem z życia szkolnego są perypetie związane ze zmianą „gender”. Dzieci są narażone na propagandę mniejszości seksualnych.

Suzanne Glover opublikowała na łamach Daily Mail artykuł, w którym ujawnia zwierzenia przerażonej matki o dzisiejszej szkole w Zjednoczonym Królestwie. Zauważa ona, że współcześnie rozmowy z jej 13-letnią córką-uczennicą dotyczą głównie kwestii polityki seksualnej i tzw. zmian gender. To radykalna zmiana zainteresowań uczniów w porównaniu z czasami, gdy ona sama chodziła do szkoły. Wówczas poruszano głównie tematy sportów w szkołach, studiów i życia społecznego.

Nadto okazuje się wg samej13-latki (SIC), iż szacuje, że około 12 procent jej koleżanek z rocznika (w szkole żeńskiej) ujawniło się jako homoseksualiści, biseksualiści czy transgenderowcy. Podobnie dzieje się w innych szkołach, zarówno dysedukacyjnych jak i koedukacyjnych.

Jak dalej zauważa zatroskana matka, jej córka uczestniczyła w seminarium o preferencjach seksualnych prowadzonych przez przedstawicieli mniejszości. Nie było zaś odpowiedniego „szkolenia” z punktu widzenia „normalnej orientacji seksualnej". Ta jest przedstawiana jako jedna z równorzędnych opcji: obok transgenderyzmu, aseksualizmu et cetera.

Sytuacja w brytyjskich szkołach, to przestroga także dla polskich rodziców. Do takiej patologii może dojść bowiem również w naszym kraju, jeśli zgodzimy się na forsowanie ideologii gender. I trzeba dodać, że na pewno dojdzie i to dość szybko! Źródła: dailymail.co.uk

Cały wpis jest dostępny na stronie: http://www.pch24.pl/przerazona-matka-o-promocji-gender-w-brytyjskiej-szk...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1588193

Wybudowany na początku XX wieku kościół pw. św. Szymona Piotra w Glasgow, zwany też kościołem polskim, gdyż od ponad 70 lat modli się w nim b. liczna Polonia, został niestety poważnie sprofanowany.

Kościół znajdujący się na West Endzie w czasie II wojny światowej służył polskim żołnierzom skoszarowanym w Yorkhill Barracks. Stąd też do dziś uznawany jest za duchowe centrum Polonii w Glasgow.

Atak miał zapewne miejsce w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. w godzinach między 1pm-3.30pm. W trakcie włamania sprawcy dokonali profanacji kościoła. Zniszczyli figurę Jezusa oraz Ołtarz boczny z kopią obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Sprawę bada policja. Informację o zdarzeniu jako pierwszy przekazał portal tvp.info. Wspólnota przy kościele św. Szymona zapewniła PCh24.pl, że modli się za nieszczęśników, którzy ulegli pokusom zła. Źródło: tvp.info

Cały wpis jest dostępny na stronie: http://www.pch24.pl/polski-kosciol-pw--sw--szymona-w-glasgow-sprofanowan...

P.S.

Jest mi osobiście szeczególnie przykro, gdyż przez 9 lat (2005-2014) mieliśmy okazję z żoną Marią b. często modlić się w tej pięknej, zabytkowej perełce wiary. Wczoraj wieczorem rozmawialiśmy z jednym z naszych znajomych z Glasgow, o tym wadarzeniu. Napisaliśmy też krótką wiadomość do O. Mariana Łękawy SAC, pasterza polskiej wspólnoty w Glasgow od 40 lat, zapewniając go o naszym bólu, solidarności, o naszej gorącej modlitwie i o naszej pamięci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1588195