Szkocja wprowadza diabła do szkół za pontyfikatu papieża Franciszka

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Świat

Sodomia w szkockiej szkole staje się faktem. Obowiązkowa promocja LGBT w programach nauczania, to już nie jakieś science fiction, to realna i piekielna rzeczywistość. Otóż w ten sposób Szkocja stanie się pierwszym krajem na świecie, który w szkolnym programie nauczania umieści obligatoryjne nauczanie o „prawach” lesbijek, tak zwanych gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interseksualnych.

Te rewelacje jako pierwszy opublikował portal: “The Guardian”. Zgodnie z nowym prawem oświatowym w Szkocji, obowiązkiem szkół państwowych, będzie nauczanie młodych pokoleń według narracji ruchów homoseksualnych oraz pokrewnych. Młodzi Szkoci poznawać mają „pasjonującą” historię ideologii równości oraz ruchów LGBTI, jak również sposoby: „radzenia sobie z homofobią i transfobią oraz odkrywania tożsamości LGBTI”. To wszystko efekt pełnej akceptacji ministrów wobec zaleceń grupy roboczej, w której pierwsze skrzypce grała prohomoseksualna kampania: „Time for Inclusive Education”. Nadto w opinii portalu theguardian.com. nie będzie żadnych zwolnień ani wyjątków wobec polityki, która umożliwi środowiskom LGBTI włączanie swojej edukacji do programów nauczania.

W ten oto sposób na naszych oczach bezkompromisowo niszczy się zankomitą i mądrą ustawę z 1988 roku, zakazującej władzom lokalnym w Wielkiej Brytanii promowania homoseksualizmu. Wspomniane prawo zostało uchylone w Szkocji w 2001 roku, zaś w pozostałej części Zjednoczonego Królestwa dwa lata później.

Wiceminister John Swinney pozwolił sobie publicznie nawet na takie słowa: “Szkocja jest już uważana za jeden z najbardziej postępowych krajów w Europie pod względem równości LGBTI. Z przyjemnością ogłaszam, że będziemy pierwszym krajem na świecie, w którym edukacja zintegrowana z LGBTI zostanie włączona do programu nauczania.”

I to wszystko dzieje się za potyfikatu papieża Franciszka! Szkocja wprowadza diabła do szkół! Obrazu spustoszenia dopełnia fakt, iż już 2016 r. była liderka szkockiej Partii Pracy, Kezia Dugdale, określiła rodzimy parlament jako „najzdolniejszy na świecie”. Jak podaje także ów portal czterech na sześciu przywódców szkockich partii, było zadeklarowanymi homoseksualistami, lesbijkami bądź biseksualistami. Źródło: theguardian.com

Wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/sodoma-w-szkockiej-szkole--obowiazkowa-promocja-lgbt...

 

Dziwy jakoweś się dzieją za tego pontyfikatu Franciszka dziwy!

 

Od pewnego czasu jesteśmy zaskakiwani wciąż nowymi trendami! Holender dla przykładu chce zmienić wiek w dokumentach. Powołuje się na przepisy dotyczące „zmiany płci”. Emile Ratelband z Arnhem, 69-letni obywatel Holendii walczy dzielnie i chce, aby podano po prostu wiek 49 lat. Twierdzi bowiem, że uważa się za osobę właśnie w takim wieku. Nadto w wywiadzie dla Washington Post stwierdził, że współcześnie w Europie czy Stanach Zjednoczonych ludzie są wolni i mogą podejmować decyzje zgodnie z własną wolą.

Obecnie samotny, ojciec 7 dzieci twierdzi, że czuje się jak 40-45 latek i pragnie zmienić swoje życie. Tymczasem jego wiek obniża jego wartość na portalu randkowym, a nie chce uciekać się do kłamstwa. Co więcej, mężczyzna podkreśla, że jego wiek sprawia, że klienci uważają go za mniej kompetentnego, niż jest w rzeczywistości. Zatem zwyczajnie stara się przekonać władze, że myśli poważnie. Jego starania przyniosły już b. pozytywne (w jego opinii) skutki! Doczekał się poważnego podejścia ze strony sędziów. Tymczasem jak zauważa portal Life Site News, samo rozpatrywanie jego sprawy i poważne potraktowanie, stanowi kolejny przełom w sporze między ideologią tożsamości a obiektywną rzeczywistością.

I choć wiek i płeć są naturalnie niezależne od woli człowieka, wpływowa część mieszkańców współczesnego Zachodu nie może tego zaakceptować. Nie mogą bowiem znieść istnienia żadnych ograniczeń dla własnej woli. Ich mottem mogłyby stać się słowa Fryderyka Nietzschego: „jeśli Bóg jest, to jakbym zniósł, gdybym nim nie był”. Źródło: lifesitenews.com

Wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/holender-chce-zmienic-wiek-w-dokumentach--powoluje-s...

 

Kobieta z Los Angeles ogłosiła się mężczyzną a następnie psem

 

To już szaleństwo transgenderyzmu! Rewolucja obyczajowa przekroczyła kolejną granicę obłędu. Kobiecie uznającej się za mężczyznę nie wystarczyła transpłciowość. Teraz postanowiła ogłosić się psem. Pochodząca z Los Angeles McGinn (kobieto-mężczyzno-pies) twierdzi, że psy symbolizują „wszystko, co czyste na świecie”. Oficjalnie jako już niby facet znajduje się w związku z mężczyzną i jak podajeDaily Mail, jego partner akceptuje jego psią, nową tożsamość. Ta para ma oprócz tego 3 psy i określa je mianem „bio-psów”.

Nadto “ów Tony McGinn” przekonuje, że jego psia tożsamość nie ma wymiaru seksualnego, lecz o dziwo pozwala ona na bliższe relacje z partnerem. Dla przykładu, aby zyskać jego aprobatę, wystarczy na przykład rzucić piłkę. Tony i „mąż” Andrew należą od kilku lat do klubu: „LA Pony and Critter Club”. Służy on odtwarzaniu ról zwierzęcych.

Gołym okiem widać tu, iż to bezgraniczna pycha, posunięta już do pogardy dla naturalnego ładu i zdrowego rozsądku. Demoniczna ideologia gender akceptuje bowiem zmianę płci na żądanie, a owa zmiana tożsamości z ludzkiej na zwierzęcą, to tylko kolejny krok. Niewiarygodne! Źródło: dailymail.co.uk, Sieci

Wpis jest dostępny pod adresem: https://www.pch24.pl/szalenstwo-transgenderyzmu--kobieta-oglosila-sie-me...

 

CDN

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Takie słowa wypowiedział, może dwa lata temu, ateista, prof. B. Wolniewicz, o naszych Biskupach, którzy za wszelką cenę, pracują "nad dialogowaniem ekumenicznym", przy okazji rezygnując z własnego depozytu wiary.

Myślę, że z pewną ostrożnością, ale jednak coraz śmielej można tak rzec o pontyfikacie obecnej głowy Kościoła, która wydaje wiele trujących owoców.  

"Kobieta z Los Angeles ogłosiła się mężczyzną a następnie psem"

Przypomniało mi to moje stare czasy, gdy prawie 30 lat temu, mój licealny kolega zapalił pierwszą trawkę na jakiejś imprezie. W pewnym momencie, zaczął chodzić na czworakach, z nisko pochyloną głową i chrząkać jak świnia.

Kiedy oprzytomniał, powiedział, że czuł się prawdziwą świnią, ale nie było to coś przyjemnego.

Abstrahując, chyba na naszych oczach spełnia się Apokalipsa. Jedyną odpowiedzią musi być dla wierzących różaniec, zerwanie z grzechem  i jeszcze mocniejsze przylgnięcie do Chrystusa i Maryi. 

A resztę zostawić Bogu, powtarzając (bez lęku) słowa świętego kapłana "Jezu, Ty się tym zajmij".

Ci co mają uszy, usłyszą, ci co mają oczy, zobaczą i widzą, co się dzieje.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1575826

rządy złego ducha

 

kogo opanował zły duch

nim według swej woli rządzi

kto ma zdrowy rozsadek

według niego niech sądzi

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1575881

Heh, niby wiedziałem, że zachód umiera ale jednak udało Ci się mnie zaskoczyć.

Ręce opadają, Papież jakoś cichy i nie słychać go w tych sprawach szczególnie.

Cieszmy się, że żyjemy w Polsce. Pilnujmy naszej Ojczyzny aby to się do nas nie wdarło, aby ta zaraza nie zaraziła naszego kraju. Trzeba informować o każdym takim lewackim idiotyzmie ale z jednoczesną przestrogą aby nie zostało to w końcu odbierane jako jakaś nowa "norma" (bo inni tak robią). Pilnujmy szkoły, bo od szkół a nawet przedszkoli się zaczyna - oni wiedzą, że "czym skorupka za młodu nasiąknie..." i dlatego coraz częściej wbijają się ze swoją zarazą do najmniejszych, bardzo często pod pozorem niewinnych warsztatów edukacyjnych, a nawet wyjść do kina. Dopiero potem się dowiadujemy, że dziecko będąc w kinie wcześniej wysłuchało prelekcji o "tolerancji", a film miał "drugie dno". To już się dzieje w Polsce, więc PILNUJMY NASZYCH DZIECI< PILNUJMY POLSKI

Ps. kiedyś może coś więcej o tym napiszę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578226

Brawo! Słynny Uniwersytet Oxfordzki w Wielkiej Brytanii odrzucił żądania studentów domagających się usunięcia z grona wykładowców 77-letniego Prof. Johna Finnisa, jednego z najważniejszych współczesnych filozofów prawa. Oburzenie studentów spowodowane jest krytyką relacji homoseksualnych, jaką można znaleźć w artykułach naukowych profesora.

Jednakowoż potwierdza się raz jeszcze, iż co na skale zbudowane, to nie zachwieje się nawet w obliczu ataków i otwartego prześladowania. Prof. John Finnis nie zaparł się prawdy w prawo naturalne! W wypowiedzi dla gazety „Oxford Student” potwierdził swoje poglądy, zaznaczając klarownie, że nie ma w nich żadnych fobii. Podkreślił, że w swoich wypowiedziach krytykuje on – z pozycji filozoficznych – wszelkie pozamałżeńskie relacje seksualne.

Tymczasem zdaniem agresywnych środowisk studenckich, które pod swoją petycją zebrały już 350 podpisów, krytykujące homoseksualizm wypowiedzi profesora Finnisa mają charakter „dyskryminujący”.

Na szczęście jest jeszcze miejsce dla rozumu i zdaniem Uniwersytetu Oxfordzkiego dynamiczna debata akademicka nie może prowadzić do napastowania, a powinna być prowadzona z szacunkiem i bez naruszania godności innych. Nic dodać, nic ująć! KAI

Cały wpis jest dostępny na stronie: https://www.pch24.pl/#ixzz5cTr8VofC

Nadto rodaku, niepoprawny blogerze, blogerko, nasz sympatyku gorąco polecam ten wywiady Prof. Johna Finnisa: 1) „What is New Classical Natural Law Theory?”, opublikowany 11 grudnia 2016 r., a zatem:

2) Prof. John Finnis: On Reason, Revelation, and the New Testament

3) Prof. John Finnis: How did the renewal of your faith affect your academic work?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1578433