Kurwy z PO-PiS zdrajcy Polski Depopulacja i Polin

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Bog osadzi zdrajcow z PO-PiS. Kurwy sprzedaly Polske i Polakow. Czy slyszeliscie o tym, aby PiS-dowska wladza zaprotestowala przeciwko ustawie 1226 albo S447? Czy rzad Polski zrobil cokolwiek w tej sprawie? 
NIE. NIC. 

PiS chce oddać Polskę Żydom. Tajny dokument polskiego rządu potwierdza, że chcą oddawać 100 proc. majątków. Dziennikarze dotarli do utajnionego dokumentu Prokuratorii Generalnej, która zawiera propozycję kompromisu z Izraelem. Założenia dokumentu sugerują, że ustawa reprywatyzacyjna powinna umożliwić zwracanie majątków ze 100 proc. rekompensatą (dot tej pory zakładano 20 proc.) lub całych nieruchomości!

PiS poprzez przymusowe szczepionki wprowadza w Polsce ludobujstwo!

Cytat: rzad truje nas opryskami chemicznymi z samolotów ( Chemtrails), sprowadza z zagranicy trujace jedzenie oraz zmusza do obowiazkowych szczepien smiertelnymi szczepionkami. Urzędnicy mogą zmusić do obowiązkowych szczepień – co jest łamaniem konstytucji przez PO-PiS. W styczniu 2016 r. łączna liczba zgonów sięgnęła 33 000, w styczniu 2017 r. zmarło aż 44 400 osób. Ludobójstwo Polaków jest fragmentem programu depopulacji ludności. Ilość zgonów w Polsce wzrasta cyklicznie o 35%, umeraja ludzie młodzi i w srednim wieku.

5G w Polsce, depopulacja w Polsce

Depopulacja przez 5G w akcji!

5G niebezpiecznehttps://www.quantectherapy.com/pl/5g-wykoncza-zniszcza-zdrowie-wolnosc-u...

Jak sie bronic przed smiercia lub stalym kalectwem: https://www.quantectherapy.com/pl/plan-depopulacji-polski-ludobojstwo-ja...

PiS wprowadzil cenzure, wojska terrorystyczne z hameryki, totalitaryzm i zamordyzm. Kto teraz wyjdziue na ulice? Fakt nie ma juz w Polsce wojska i policji wyjda terrorysci z hameryki i beda do was strzelac! Uposledzeni Polacy przez telewizje, jedzenike, szczepionki i opryski z powietrza nie sa grozni, sa zniedolezniali i chorzy.

Ale byliscie naiwni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wierzyliscie ze PiS jest z Wami?

Teraz nawet nie ma po co wracac do Polski. Juz dawno pisalem ze Kaczynscy to zdrajcy i oszusci, nie sluchaliscie. 

'Zdrajcy bedą gnić w piekle'

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:25)

Komentarze

Jeszcze rok temu jak bym tak napisal zlinczowali byscie mnie, a teraz?

Juz nikt nie smie sie z moich postow.

Jak to mowi dr. Hubert Czerniak - Włączamy myślenie panowie i panie

PiS to zdrajcy tak samo jak PO, nikt normalny nie dostanie sie do wladzy w nie waszym kraju (Polsce). Nikt nigdy nie usunie komunistow ze stolkow. Polska to iluzja!!!! Witamy w Polin!

Uwaga ! Wrogowie Polski i pozyteczni idioci beda dawac mi minusy! :)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-13
#1576745

..."niepoprawnych" przejęło żydostwo, jak i wiele innych agend w Polsce. Od dawna to przeczuwałam, a dziś mam pewność.

Pieniądz Sorosa kształtuje świadomość? Marks się w grobie przewrócii!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-11

Język polski - pamiętamy!

#1576750

to nie jest zydostwo, to bandyci podszywajacy sie pod zydostwo. Przeciez zydostwo sie morduje: przyklad Obozy zaglady, zydzi w SS i gestapo. Zydzi mordowali Zydow po to aby potem wyciagac pieniadze od Polski. Zyd zabije Zyda. Dla mnie to nie ma sensu

To jest ciekawe: Żydowski historyk przyznaje: „rytualne mordy” to prawda – tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ‚gojowskich’ dzieci: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/23/zydowski-historyk-przyz...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1576752

Czy one nie są  przypadkiem tworzone od zarania przez naszych starszych braci, sprytnie, po cichu i bezczelnie?

Słupy firmują...administratorzy pilnują ...a bracia - finansują,  trollują., minusują ...i wyznają "zawiedzoną" miłość Kaczyńskiemu.  Od ich  "świeczuszkowania" i hanukowania wzmaga się tylko efekt cieplarniany.

Jeszcze w latach 90., obecny prezes PiS zapytany przez pismo „Nowe Państwo”, kto jest dla niego wzorem opozycjonisty w historii Polski, odparł bez wahania: Mikołaj Sienicki.

Ten przywódca zdominowanego przez protestantów XVI wiecznego ruchu egzekucyjnego, był jednak zaciekłym wrogiem Kościoła i katolicyzmu.  To w katolikach dostrzegał przeciwników politycznych, usiłując – wraz z ruchem na którego stał czele – pozbawiać ich politycznych wpływów.

Uderzał na odlew w silną pozycję duchowieństwa, tocząc z nim otwartą walkę. Uparcie dążył on m.in. do tego, by w okresie bezkrólewia władzy nie pełnił arcybiskup gnieźnieński, lecz marszałek wielki koronny, którym wówczas był ewangelik, Jan Firlej.

Sienicki postulował konieczność upaństwowienia Kościoła i powołania specjalnego soboru, który ustanowiłby Kościół Narodowy. Watykan stanowił dla niego jednego z głównych przeciwników. I to wcale nie przeciwników politycznych, lecz ideowych, religijnych.

 http://www.pch24.pl/kaczynski---wymieni-sedziow--ale-nie-zakaze-aborcji-...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

Verita

#1576753

oceny

 

wprawdzie prawda

nie ma ceny

ale jaka wiarygodność

takie oceny

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1576751

Janie
To tylko efekt przywrócenia internetu w szpitalu w Tworkach
Jak widzisz wieloletni pacjenci zgłosili się w komplecie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1576794

Udostępnianie internetu w ramach zajęć rekreacyjnych. No i mamy rekreację na Niepoprawnych!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1576815

masońskie relacje...

Łola Boga Marku, ale Cię minusują ...

Tutaj widać po minusach,  kto zacz ?

:-)))))))

Jedyne Marku na pociechę powiem tak:

dobrze, że litościwy Pan Bog wszystkich najsampierw do piachu... z nami również pójdzie ten BETON i kolejne generacje nie będą skazane na to PRLowskie kołtuństwo, jakże często z akademickim rodowodem. To już nawet nie Dwu - Żydziany, to calkiem po prostu arogancja wynikająca z wyimaginowanego poczucia wyższości,  związana np.z tytułem naukowym lub ( albo z również)  doświadczeniem przeżytych lat. Oni po prostu identyfikują się z PiSem niczym z Absolutem. Gloryfikują  Kaczyńskiego podobnie jak w międzywojennym Piłsudskiego. Po prostu socjaliści.To jest chorobą umysłu,  to nie stan poglądów. To zaślepienie. Im nie rozchodzi się o dobro Rzeczpospolitej , a jedynie o własne rację. 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1576829

5* ...wszystko się zgadza...pozdr

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-9
#1576763

Kanibale zrobili sobie orgie w sejmie: http://ruch-obywatelski.com/polityka/a-jednak-polski-sejm-to-samo-zydost...

Ps: zdjecie jest tylko widoczne dla zalogowanych czytelnikow. Przedstawia orgie zydowskie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9
#1576764

Biało czerwona drużyna PiS-u z gwiazdą Dawida w tle i agentem MOSAD-u Danielsem przy boku.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576771

Archiwum X-sie patentowana jedynka! Twoja ślepota poraża i niestety b. poniża naszą stronę. Jak sam widzisz i czujesz to mięso, którym rzuciłeś, już się psuje i śmierdzi. To nie pomaga nam tutaj piszącym dlatego weź se chłopie na wstrzymanie i pochamuj swoje namiętności. Po drugie widzisz tylko te detale, które wychleptałeś, a jesteś ślepy na ten ogrom pracy, który zobili dla ojczyzny naszej ludzie PiS-u i nie tylko. Musiałbym długo siedzieć dziś w nocy, by je tu wszystkie tylko w ograniczonej liczbie przedstawić ale tylko zaznaczę takie medialne symbole: nikomu nie opłacały się polskie stocznie - motory każdej gospodarki a PiS-iorom się opłaca. Nikomu nie szło z polskimi kopalniami, a PiS-iorom jakoś i po drodze. Nie było dla polskich dzieci, a dzisiaj rozdają im kasę garściami i nie brakuje. Dług wzrastał w szalonym tęmpie, a dziś jakoś można ten proces odwrócić. LOT lada moment miał skonać, a teraz inwestycje i jest nawet cacy, cacy! Kresowianie prosili, błagali przez lata i całe nic, a dziś choć Narodowy Dzień Pamięci Męczenników Wołynia i Kresów mamy. Polskie dziewczyny zachrzaniały w każdą Niedzielę do roboty i nikt nad tym nie płakał, a dziś są przy rodzinnym stole, jak długo jeszcze trzeba wałkować do twojej łepetyny, by tam coś dotarło.....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

Sławomir Tomasz Roch

#1576798

Przeciez to jest przygotowane dla nowego panstwa o naazwie POLIN. Zapomniales napisac o cenzurze, podsluchach, odszkodowaniach dla hazarow, przymusowych szczepionkach, ponizaniu POLAKOW, klamstwach w telewizji, trujacym jedzeniu z zachodu, GMO, utrzymywaniu obcego wojska 2 miliardy zlotych! Czy pytaliscie POLAKOW? A te oszustwo z 500 PLUS? Kogo ty w konia robisz? Dalej rodacy nie moga sie w Polsce utrzymac i wyjezdzaja z kraju! A zadluzenie? Przeciez jest wyzsze niz za PO.  Czemu nie zrobicie nic z Gronkiewicz Waltz? Boicie sie? Zydzi dostaja POLSKIE paszporty, wysiedlacie POLAKOW z domow, wystarczy ze hazar ma ksiazke przedwojenna w ktorej jest pod danym adresem to wystarczy aby wysiedlic dom! Twoja ślepota poraża i niestety b. poniża ....

Nastepny przyklad: Tablica z nową nazwą pojawiła się na skwerze, choć Twój Ruch zebrał ponad 7 tys. podpisów pod obywatelskim projektem uchwały uchylającej uchwałę Rady Miejskiej dającą zgodę na budowę pomnika.

i jeszcze raz: 

PiS wsadza za porównanie PIS -u do PZPR-u.

PiS wsadza za PRAWDĘ.

„Kobiecie, która napisała na biurze Czabańskiego „PZPR”, postawiono zarzuty propagowania ustroju totalitarnego”.

Rozumiał bym gdyby postawiano jej zarzuty z art. 288 k.k. lub  art. 124 k.w. o zniszczeniu rzeczy. Postawiono jej jednak  zarzut z paragrafu 256KK.

art. 256
1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość……

Trzeba być niedouczonym durniem lub chcieć zastraszyć społeczeństwo by sądzić ją z tego paragrafu i to z kilku powodów.

1.
Sposób myślenia władzy jest następujący: napisała „PZPR” to znaczy , że propaguje „inny totalitarny ustrój państwa”. Skąd domysł co oznacza „PZPR”, może ona miała na myśli „Popierdol.onych Zdrajców Polskiej Rzeczpospolitej.”

2.
Nawet jeśli myślała o Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, to nie zawarła przy tym napisie żadnej jej pochwały, co więcej na chodniku napisała „czas na sąd ostateczny”. Czyli raczej wraziła swój negatywny do tej partii stosunek. Czyż można ją więc karać z art. 256 gdy ona chce sądzić komunistów a nie ich propaguje?

3.
Prędzej można by jej zarzucić obrazę Partii Rządzącej PiS poprzez porównanie jej do PZPR, ale wtedy brakuje w tym napisie słowa np „TO” przykładowe zdanie mogło by brzmieć wtedy „PiS TO PZPR”. Rozumiem że partia rządząca mogła by się o takie porównanie obrazić, ale skazywanie tej Kobiety za taki napis z paragrafu o propagowaniu ustroju faszystowskiego  to jednoczesne przyznanie, że PiS to ustrój faszystowski „lub inny totalitarny ustrój”.

4.
Rozumiem że w świetle  prawa można ją skazać za wandalizm, ale jej proces z artykułu  o propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego będzie jasnym i prostym dowodem na to, że PiS TO TOTALITARYZM.

5.
Poza tym jeszcze jedno, paragraf 3  tego samego artykułu stanowi:

§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.

Tak więc ona zwyczajnie edukowała społeczeństwo że PiS TO TOTALITARYZM. I jej proces też będzie na to dowodem.

Rząd PiS stanowi zagrożenie dla demokracji - twierdzi Komitet Obrony Demokracji: https://www.gazetaprawna.pl/galerie/906878,duze-zdjecie,1,powstal-komite...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1576799

un ma rację

 

ależ un ma rację

Polskę zbawi

jak Szczęsny Potocki

tak un prawi!

 

PS Jedynie nie napisał, że jest Rosjaninem lub jakimś innym skurw...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1576806

Nie ośmieszaj się Archiwum X. Zapiekle atakujesz PiS i skupiasz się tylko na tych problemach, które są dla ciebie wygodne, czyli choćby na trudnej kwestii negocjacji na wielu polach z Żydami. Twoja pycha każe ci sądzić, iż jesteśmy pępkiem świata, otóż nie jesteśmy i musimy się liczyć z tym co b. silne i wpływowe na świecie! To wie każdy normalny Polak ale populista jak ty właśnie, będzie krzyczał i odwracał kota ogonem. Ma to podwójnie zły skutek: nic sam nie wywalczysz i umożliwisz przez swoje szczucie, dojście nie daj Boże do władzy ludziom, którzy tym bardziej nic nie zrobią, bo programowo niszczą przez 29 lat III RP Pomrocznej.

Tymczasem naród suwerenny to ziemia. Powiedz no kto zatrzymał spekulacyjny wykup polskiej ziemi w maju 2015 r., kto zatrzymał próbę rozkradzenia (prywatyzacji) polskich lasów. Człowieku opamiętaj się póki czas! Nie siej na naszej pożytecznej stronie chwastu! Nie zachwaszczaj tego pola, na którym wielu dobrych ludzi ciężko pracuje w pocie czoła od lat, by było czyste i urodzajne. Przez lata całe tylko słyszeliśmy: to sprzedali, tego już nie ma, to padło, tamto zamknięto, a dziś czytam, że PiS odkupił dla polskiej gospodarki i tę symboliczną kolejkę na Kasprowy Wierch. Ciągle wylewano krokodyle łzy, że są dwie Polski, mianowicie ta A i ta B, a dziś wreszcie budują oto tę szybką trasę łączącą Europę Północną z Europą Południową, czy ty wiesz jaki to już jest i jaki to będzie motor dla całego Regionu Wschodniego Polski, dla Białegostoku, dla Lublina, dla Rzeszowa?!

Zerknłem na Twojego nicka Archwiwum X i wiem że jesteś już tu na niepoprawnych długie 9 lat, szanuję to! Pamiętaj jednak, że łatwo można się zapędzić i utracić wiele z tego w oczach innych, nad czym przecież tak ciężko pracowałeś. Szacunek innych to rzecz ważna, nie zaprzepaszczaj tego nad czym tak długo pracowałeś. Wspomnij jako żywo, że był już kiedyś niejaki Tymiński z Kanady, on też miał ową Partię X i jak skończył?! Dziś już nikt Stana nie pamięta. Tego Ci nie życzę! Weź się w garść Archiwum X. Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Sławomir Tomasz Roch

#1576810

Drodzy hazarzy i pozyteczni idioci z portalu Niepoprawni!

Polska powinna byc niezalezna a nie kupowac gaz i rope drozej niz inni i przepraszac Zydow za to ze mordowali Polakow i za to im jeszcze placic. Ojczyzna nie powinna ukladac sie z Izraelem i Hameryka, bo to jedno. Roznica jest taka ze to Izrael pociaga sznurki. PiS to zdtrajcy ojczyzny, a co myslicie ze wygracie wybory? PiS zrobil robote sprzedal kraj i obywateli.Tedraz do rzadu wejda inni zdrajcy, bo nikt normalny nie dostanie suie do wladzy.

Jest drogo w Polsce a jakie zarobki? Jedzenie jest najdrozsze na swiecie+ energia. paliwo! Fajnie ze chociaz policja strajkuje juz prawie 6 miesiecy,i mozna sobie jezdzic w Polsce bez limitu predkosci, Wkurzalo mnie to ze zatrzymywali samochody bez powodu.I te chore predkosci na drogach na ktorych mozna jechac znacznie szybciej. A zadluzenie? Nie maleje wrecz przeciwnie a imigranci nielegalnie i potajemnie sciagnieci przez PiS? Kogo wy tu oszukujecie samych siebie.

Szczesliwi jestescie w Polsce? Starcza WAM na zycie? Dumni jestescie z Polin? Macie perspektywy rozwoju? 

Zycze wam tego samego co wy mi ale ze zdwojona sila. Polacy rowniez.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5
#1576818

mentalny Rusek 

 

w głowie ci bulgocze

od chazarskich klusek

z ciebie nie Polak

tyś mentalny Rusek! 

 

PS Z pewnością na neonie będą oklaskiwać twoje stare kacapskie kawały!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1576820

na obczyznie klazdy smieje sie z Polaka bo to normalne, sprobuj zasmiac sie z Ruska, w bialy dzien podjedzie do domu w ktorym mieszkasz kilka luksusowych samochodow spala ci dom, Oni sie niczego nie boja, Bo sa zgrani!!!!!!! A a ty? Kim jestes ze do mnie rozmawiasz?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1576821

zżyty i mity

 

z Ruskami

żeś zżyty

więc tworzysz

o nich mity

 

PS Że się z ciebie śmieją - to się wcale nie dziwię!

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1576822

....człowieku czyś ty się szaleju najadł, czy bimbru dziś za dużo wypił, że ci mózg biedaku odebrało i oczy powilizły?! Napijsa większe, a zaraz ci się poprawi. Zanim jednak zdecydujesz cokolwiek nagrazmolić, pomyśl nieco: kto stanął w obronie polskiej godności wobec kompletnego braku śledztwa, wobec zamachu w Smoleńsku?! Kto zaczął ciężki i b. kosztowny proces odbudowy Polskich Sił Zbrojnych, kto powołał do życia Wojska Obrony Terytorialnej, obecnie to już ponad 17 tys. przeszklonych i uzbrojonych młodych ludzi. Jak długo jeszcze takim typokm, jak ty Archiwum X ile trzeba tłumaczyć, tak proste i oczywiste rzeczy?! Jest jednak jeszcze szansa i dla Ciebie….

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Sławomir Tomasz Roch

#1576825

czego się wyprze?

 

wyprze się Boga

i dobrych rzeczy

co dobre w sobie

temu zaprzeczy

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1576826

Odp:dla  Sławomir Tomasz Roch - Pogadamy za kilka lat, chcesz sie zalozyc o twoja dusze. z checia wezme ja do piekla. PS: PiS i tak juz nie wygra wyborow. Jeszcze zmienisz zdanie, 

... i jeszcze jedno co robi PiS z pieniedzmi z podatkow z tzw globalnego ocieplenia, ktorego tak nawiasem piszac nie ma, z kad wezmie 2 miliardy na wojsko terrorystow z ameryki. Nie konsultowal sie z obywatelami. Dlaczego PiS opryskuje obywateli z powietrza trujacymi chemikaliami powodujacymi choroby, dlaczego zmusza do szczepionek z rtecia i aluminium,.

To pogwalcenie wolnosci osobistej. Dlaczego PiS wtraca sie w sprawy ukrainy? Nawet ONZ mowi ze to sprawa Rosji.W rzadzie ukrainy i tak nie ma ani jednego ukrainca, tak jak i w Polsce. Znajdz tam patriote? Kim do kurwy sa PISIORY? Dobrze mowia po Polsku i mja swietna propagande, pewnie z kasy z przymusowych szczepionek. Rosnie swiadomosc Polakow, jeszcze wam dupy odstrzela, bedzie wojna w Europie. Musi byc! Zaczelo sie od Francji. To jest Swiadomosc 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5
#1576827

Archiwum X jest jednym z mądrzejszych NP. A twoja bezczelność przkroczyła już NAWET żydowskie granice.

Jaki ty rząd-nierząd popierasz?

 Prof. Piotrowski zwrócił uwagę, że niestety „coraz częściej dowiadujemy się, że ważne decyzje dotyczące losów naszej Ojczyzny zapadają poza jej granicami. Niezwłocznie też są one nad Wisłą implementowane”.

Niewiele osób w Polsce wie o faktycznych przyczynach wymiany premier Beaty Szydło na Mateusza Morawieckiego oraz personalnej rekonstrukcji rządu „dobrej zmiany”. Może więc czas ujawnić niektóre fakty?

Jak się dowiaduję, pan premier Mateusz Morawiecki, wręczając dymisję polskiemu ministrowi środowiska prof. Janowi Szyszko powiedział, że czyni tak, ponieważ domagał się tego prezydent Francji Emmanuel Macron.

Ustawę IPN znowelizowano, czyli wycofano. W prasie, nie tylko polskiej, pisano, że zmiany te zostały uzgodnione przez dwóch polskich europosłów z przedstawicielami obcego wywiadu.

Po tym fakcie pełnomocnik premiera Izraela powiedział o Polsce - cytuję: Oto kraj, który szczyci się tym, że uchwalił prawo, które według niego przywróci narodowi honor, a pół roku później anuluje je z podkulonym ogonem. Prof. Piotrowski przyznał, że podczas uroczystości rocznicowych upamiętniających powstanie Radia Maryja rozmawiał z wieloma osobami zatroskanymi o losy Polski. Wśród nich, jeden z biskupów miał powiedzieć, że cały czas czeka, kiedy polski rząd odważy się rządzić.

Ale  co tam biskupi...Sławomir Tomasz Roch wie lepiej,że mamy wspaniały polski(?) rząd.

https://wpolityce.pl/polityka/424903-czas-ujawnic-niektore-fakty-prof-pi...ąd

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1576830

Młody niedouczony z City London !: dziekuje jestes madrym czlowiekiem, zawsze widzialem rzeczy ktorych inni nie widza, potrafie przewidziec wiele rzeczy, Jeszcze nie tak dawno wszyscy sie smiali ze mnie i z moich pogladow, Nadchodzi globalna swiadomosc a NWO przegra. Bedzie wojna, wielu umrze, niewielu przezyje. Uwazajcie na to co jecie, nie szczepcie sie, podczas opryskow samolotow oddychajcie nosem a nie ustami. Nie ogladajcie telewizji, unikajcie smogu elektromagnetycznego i nie obawiajcie sie niczego, podwyzszajcie swoja wibracje a nic wam sie nie stanie. Nizsza energia umrze. Zostaniemy sami z Bogiem w sercu. Stworzymy nowy piekny swiat. Dziekuje ci panie Boze za to.Pozdrawiam

Jest nas miliony medytujemy i kochamy Boga i blizniego, nie siejemy nienawisci i glupoty. Niska wibracja przegrala. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1576875

co z sedesie...

 

co w sedesie

jego spływa

tym napełnia

X archiwa

 

PS A jak ta sekta się nazywa?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1576879

zgrabnie Pan Jan rymuje 

tylko kogo On kreuje ?

do sedesu się odnosi

a sam co tu nam przynosi ?

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1576882

co przynosi?

 

przynosi trzeźwe myślenie

a nie sekciarskie pieprze...!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1576886

O !

Pan Jan

to się teraz chwali sam

a trzeźwe myślenie 

to zapewne nie pisowskie robi wrażenie 

bo sekciarskie pieprzenie

leży w socjalistów  domenie

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1576888

niezdecydowany

 

jak ktoś nie wie

na co się zdecydować

to wtedy sekta

zań będzie decydować!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1576889

pełna zgoda

i to lubię 

Pan Bóg mówi 

my słuchamy 

nie zbaczamy 

boską drogą trzeba iść 

żadne sekty 

żadne mary 

i nie demoSracji opary

w Sejmie w Rządzie

Krzyż ma wisieć 

I żaden Żyd nie ma krzyczeć 

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1576896

zgoda

 

jak najbardziej zgoda

lecz ten od świadków Jehowy

pod krzyżem ręki nie poda  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1576902

ci świadkowie 

to Chazarów jest odmiana

znam ja ich osobiście 

są niczym zgniłe liście 

Pana  Boga na Szatana podmienili

i się ze swojej świętości cieszyli

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1576907

cyt:

Drodzy hazarzy i pozyteczni idioci z portalu Niepoprawni!

 

w odpowiedzi do "pozytecznego debila"

Pocałuj mnie w DUPĘ

właśnie mamy coś nowego na portalu

 

         

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1576842

[Grzegorz Braun swego czasu dokonał uprzejmego założenia, że “Andrzej Duda jest idiotą”, a więc nie wie, co czyni. Przyznam, że nie chce mi się wierzyć, że Duda nie wie...] Oto dwa cytaty z jego hanukowego, radosnego przemówienia.

Dziękuję, że przyjęli Państwo zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego, bo polscy Żydzi to wielka polska tradycja (!), przeszło tysiąc lat (!) naszej wspólnej historii.
Cytat drugi
To momenty piękne i trudne, ale także wielu ludzi, którzy na trwałe wpisali się w historię Polski, stali się ważnym elementem naszej kultury, tradycji, tego, o czym mówimy dzisiaj, że jest polskie. I w jakiejś części jest też żydowskie.

Bo to właśnie wpływ tej kultury – wspaniałej, niezwykle starej – kształtował także naszą kulturę i tradycję. Nie wspomnę już o wierze katolickiej, którą Polacy wyznają, gdzie przecież Stary Testament jest jej niezwykle ważnym elementem.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24428&Itemi...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1576831

Żydówka?

 

choć się bardzo starasz

jako Brauna mrówka

sama w jakiejś części

możesz być Żydówka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1576832

Mieliśmy karpia po żydowsku,

Mieliśmy historię Polski Dudy, po żydowsku

Mamy poezję Patmo, po żydowsku.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1576836

komu Pan klaszczesz?  

Kogo Pan pomawiasz ?

aj we j Panie Janie... co Pan robisz ?

Tuwim też był Żydem,  ale najsampierw Polakiem...

aj we j Panie Janie, PiS nie może  być jedynym Apogeum na nasze troski, bo w takim razie ,to bardzo źle z naszymi umysłami...

Pzdr.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

chris

#1576838

ze mieka doopa, a glowa nie ta.

Rymy uklada i miny stroi

nie widzi tylko co PIS broi.

Skad tylu tu PISdzielcow sie nabralo z klapkami na oczach ,zaprogramowanych tak ze ich zrestowac sie nie bardzo udaje.

Wlasnie PISdzielce doszli do wniosku ze zamalo ludzi jakos z zimna umiera w Polsce bo maja za cieplo to trzeba podniesc cene za energie no i jeszcze wydoic Polakow za to ze oddychaja czyli jakis haracz do zydowskiej kieszeni za C02 co to niby jest szkodliwy i nagle stal sie ciezszy od powietrza i ulatuje w gore tworzac jakies niby zjawisko cieplarniane ,ktorego tak naprawde nie ma,no ale tu takie poety i inne jak Rochu co sie najadl grochu i pierdzi po trochu glosza propagande sukcesu jak za PRLu powtarzajac mantre rodem z TVPis ze PIS nam cos daje i buduje ,a niby skad PIS bierzez na to pieniadze Rochu mysl to nie boli.odmozdzeni Polacy niechca wyjsc z zydokomunistycznej uni wola zeby za nich decydowano i zamiast zarabiac zeby dostawali 500+ czy rekompensaty,nie widza ze PIS jest dalsza ciagloscia antypolskiej polityki i dalej jest ch...j doopa i kamieni kupa w panstwie teoretycznym gdzie ustawy sa zmieniane pod dyktando zydowskie.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1576840

po zmianie wiary...

 

choć jeszcze tego

nie widzicie

po zmianie wiary

jest życie

 

PS To wiadomo nie od dziś, że neofici są najbardziej gorliwi w okazywaniu zewnętrznych oznak przyjętej wiary!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1576843

krwawe ślepia

 

na rewolucję w Quebec

brakuje mu czasu

bo łypie krwawymi ślepiami

do polskiego lasu

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1576845

Polska sie wyludnia a poprzez szczepionki, tandetne jedzenie i chemiczne opryski z nieba - jest nas w Polsce coraz mniej Watykan popiera depopulacje, wiec jest akcja przeciwko zyciu ludzkiemu. Dochodzi do tego jeszcze pedofilia, przemoc i aborcja.  Szczepionki maja w sobie aborcyjne plody ludzkie, rowniez popierane przez kosciol katolicki.

Co mam teraz sadzic o Kosciele Katolickim? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1576883

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kościół to najstarsza dotychczas znana firma na Świecie. Szefem jest sam Pan Bóg,  Watykan " siedzi w Zarządzie " , a my to akcenariusze.

Zarząd jak Zarząd... raz lepszy raz gorszy...

Jeżeli jednak będziesz krytykował i atakował firmę Pana Boga, to i splendoru sobie nie dodasz, ani intelektem się nie pochwalisz, a i od Stwórcy po dupie możesz dostać !

Bo nie mogę sobie wyobrazić sytuacji w której ON, który cały Wszechświat stworzył będzie sobie pozwalał,  by jakiś ziemski dupek " pluł MU do zupy " ...

Odważny więc jesteś.

Pytanie czy ze zwykłej ludzkiej głupoty ,czy ze skrajnej bezczelności ?

Tak czy inaczej poczytaj najpierw ponad 20 tomów Encyklopedii Filozofii Katolickiej wydanej na KULu, a której  " ojcem" w większość i inspiracji  jest śp. Ojciec Maria Krąpiec  ( o ile wiem jedynej takiej encyklopedii na Świecie ) i później ewentualnie powrócimy do rozmowy.

Nic tak bowiem nie irytuje jak jakiś zasraniec, któremu coś się wydaje...

I zasrańcem może być również ktoś nie ubogi wiekiem, ale umysłem. Od bardzo wielu lat spotykam owych na wielu lewackich uczelniach zatęchłej starej Europy. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

chris

#1576891

Kosciol trzeba krytykowac, bo kosciol dokladnie nie ma nic wspolnego z Bogiem. Kler to, pedaly i zboczency. Kosciol to afery, prostytucja i walka o wladze. Kosciol to wplywy o wladze. Kosciol to faszyzm i klamstwo. Kosciol to holocaust i depopulacja

Bog a kosciol to dwie rozne rzeczy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1576894

głowę do przerębla... 

A uważaj co by Cię jaki baca ciupagą po plecach nie połachotał.

Kościół i Wiara pomogły nam przetrwać stulecia, więc powtarzam Zarząd czasami szwankuje, ale na Firmę nie psiocz,  bo dostaniesz po dupie. I to jest pewne jak amen w pacierzu. 

Jeszcze się taki nie urodził, by ze Stwórcą mógł sobie dokazywać , nawet diabeł tego nie może...

Więc nie dokazuj  i głupot nie wypisuj.  Nawet lewactwo stanie kiedyś przed Panem Bogiem i... no nie chciałbym być w ich skurze... 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1576898

Jak piszesz,"Zarząd czasami szwankuje, a na Firmę nie pluj"  bo obrażasz tysiące oddanym Bogu pasterzy, a czarne owce wszędzie się znajdą

Z Bogiem jeszcze nikt nie wygrał i nie wygra, a kościół katolicki trwa i trwać będzie i żadna siła go nie zmiecie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576915

tylko w tej sekcie...

 

tylko w tej sekcie

jest zbawienie

w której Archiwum X

pomnaża mienie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1576900

my nie mordujemy

my ewangielizujemy

zawsze miejsce zostawiamy

na wszelakie powroty i zmiany 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1576908

Denerwuje mnie, ze w Polsce niszczy sie w szpitalach stare metody leczenia trzw chorob nieuleczalnych (wrzody, nowotwory, autyzm itp to da sie wyleczyc), wycofuje sie witamine C, B, i D z suplementow. Raka leczy sie tylko chemioterapia, ktora i tak nie pomaga.

Statystyka mowi ze okolo 2 procent pacjentow przezywa dluzej niz 5 lat. Reszta idzie do piachu. Leczenie metodami takimi jak Quantec Biorezonans metodami stosowanym w szpitalach w Austrii czy przez NASA czy na Bajkonurze ignoruje sie. Dlaczego stosuje sie drogie badania i wycofuje sie ziololecznictwo? Nawet pestki moreli, ktore lecza raka PiS zabrania stosowania w Polsce. Uwielbiam sluchac Dr. Huberta Czerniaka https://www.quantectherapy.com/pl/hubert-czerniak-o-badaniach-quantec/

14:25 sekund filmu zaczyna mowic jak leczy sie w Austrii i w USA w NASA za pomoca technologii Quantec

Spoleczenstwo jest chore, nie zdolne do samodzielnego funkcjonowania. Pewnie o to PO - PiS-owi chodzi. Zobaczcie jak w Polsce inteligencja spada, rodza sie debile  i kalecy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1576938