na urodziny Hitlera

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

cały rok w TVN 

składki się zbiera

by urządzić fetę

na urodziny Hitlera

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

coś cienko przędą ,skora tak kiepsko POszła składka 

serdeczne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1574884

Robią co mogą biedaki, a bieda i tak coraz większa!

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1574886

Szukał faszystów TVN cały

Znalazł trzech gołodupców

Co mało piniendzy chciały

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1574888

Najlepsi śledczy Polscy, a jeśli zajdzie potrzeba śledczy ściągnięci z zagranicy, powinni zbadać i prześwietlić całą tę sprawę do spodu, traktując ją priorytetowo, jako najważniejszą w ostatnich latach.. Jeśliby wykazano powiązania TVN24 z opłaceniem tego komicznego i żenującego fejku - spektaklu faszystowskiego, KRRiT powinna zawiesić tę stację założoną przez Waltera i Wejcherta, (służącą do szkalowania Polski i Polaków oraz manipulacji opinią publiczną), nałożyć kilkudziesięciomilionowe kary liczone w euro, pociągnąć do odpowiedzialności karnej dziennikarzy zamieszanych w aferę. Ponadto politycy PiSu i prawicy, powinni przestać chodzić na Wiertniczą, a w publicznych wypowiedziach - gdzie tylko się da - przedstawiać tych dziennikarskich sługusów, jako polityków totalnej opozycji, dzielących Polaków. Tak być powinno, a będzie zapewne jak zwykle. Za chwilę wszyscy o tym zapomnimy, TVN będzie prowokował dalej, i  z jeszcze większą werwą.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1574885

Przypomnę choćby przypadek złapanego na malowaniu antysemickich napisów Żyda. Ale tamten przypadek to jest pikuś przy tym, co mogłoby wyjść na światło dzienne w trakcie wnikliwego śledztwa badającego, wysunięte podejrzenia wobec stacji TVN, o sponsorowanie ustawki - fety z okazji urodzin Adolfa Hitlera. Jeśli to się potwierdzi, to powinien być koniec tej stacji i dziennikarzy w nią uwikłanych. Trudno o lepszą okazję do ukrócenia samowoli wściekle antypolskich mediów?  Oby jednak nie skończyło się "jak zwykle".

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1574890

Sprawa od początku wyglądała na klasyczną ustawkę TVNowską, typu "Taśmy Beger", gdzie młody debiutant Sekielski i starszy kolega Mordka zostali wyznaczeni do roli poważnych dziennikarzy śledczych. Ja niestety nie mam wielkich złudzeń, co do rozstrzygnięć w tej sprawie. Dziś brak rozliczeń afer polityków PO PSL zbiera żniwa totalnego poczucia bezkarności. Dlatego kamerdyner Merkelowej może na sposób impertynencki zwrócić się  do Wassermann, kpiąc z nas, szydząc słusznie z PiSu, takimi słowami "mieliście tysiąc dni, aby postawić ministrów w stan oskarżenia i pytam, który z moich ministrów ma zarzut, a jeśli ma postawiony zarzut, proszę przed opinią publiczną wymienić jego nazwisko, a nie robić spektaklu politycznego" I tu leży pies pogrzebany. TVN możnaby było wręcz zniszczyć przed opinią międzynarodową za taką ustawkę, dlatego uważam, że ta z pozoru błaha sprawa jest kolejnym zrządzeniem losu, który powinno się zbadać dogłębnie. Ale mniej więcej za 3 miesiące, gdzieś tam mimochodem usłyszymy starą  formułkę, że "prokuratura umorzyła śledztwo".

Chciałbym się bardzo, bardzo mylić.

PS Dziękuję za pozdrowienia i trafne, celne wpisy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1574894