Blokuje innych

Obrazek użytkownika zbyszek nieweglowski
Animacja

blokuje innych

Grafika: 
Ocena grafiki: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:6)

Komentarze

Powyższa uwaga jest o tyle niestosowna, że sam zamieszczasz ostatnio tasiemcowe serie pt. "Polskie Vipy", w których kolejne obrazki różnią się od siebie wklejonymi twarzami i nazwiskiem vipa. Natomiast dołączone teksty nie wnoszą żadnej merytorycznej informacji. Ilekroć wklejasz obrazek oryginalny, daję 5-kę. Ale nie ukrywam, że sam ostatnio powstrzymuję się od tworzenia grafik, bo cokolwiek narysuję i napiszę, znika na drugi dzień pod kilkunastoma praktycznie jednakowymi obrazkami. Nie ma sensu się wysilać, gdy coś, co rysowałem kilkadziesiąt minut, znika po jednym dniu.

Możesz mi oczywiście zarzucić, że moje "Pogaduszki" też posługują się często takimi samymi twarzami, ale przy tej konwencji dialogi są jednak różne, odnoszą się do aktualnych wydarzeń i nie są sztampowe w stylu "postkomuna musi odejść". Też uważam, że musi odejść, ale na lekcjach polskiego nauczyli mnie, że powtórzenia nie są najlepszym środkiem wyrazu, a ich stosowanie jest dopuszczalne jedynie w języku naukowych publikacji technicznych.

Rysunki Widgeta znam od dawna z innych stron internetowych i trudno mi doszukać się w nich postkomunizmu, choć osobiście nie podoba mi się jego antyklerykalizm. Jednak na Niepoprawnych na szczęście powstrzymuje się od publikowania takowych. 

Przyznaję dodatkowo, że za powyższy wpis dałem "pałkę", co czynię raczej rzadko. Jak mi się sam obrazek nie podoba, to go ignoruję w ocenianiu. Ale uważam, że wpis jest bardzo niekoleżeński i nie powinien mieć tu miejsca, szczególnie, że brak mu uzasadnienia we wpisach atakowanego autora.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1574854

Przyznaję, że po założeniu konta na Niepoprawnych wrzuciłem masę obrazków, wtedy zakładka z grafiką na stronie głównej wyświetlała mi się jako zwinięta, więc obrazków nie widziałem. Później po rozwinięciu zauważyłem, że są tam głównie obrazki moje plus gdzieniegdzie jakiś facet usilnie próbujący mnie obrazić swoimi memami, wykorzystując moje dane osobowe i moje foto (później, gdy napisałem mu na priv o RODO oraz podałem odpowiedni paragraf z kodeksu karnego zostawił samo "Widget", bez imienia i nazwiska). Te zniewagi oczywiście zdążyłem wcześniej zrzucić sobie na dysk, być może je wykorzystam niebawem. 

Przystopowałem nieco z wrzucaniem obrazków, np. ostatnio pojawiła się grafika informująca o Marszu Niepodległości we Wrocławiu, więc nic nie wrzucałem przez dłuższy czas, by ta grafika była widoczna dla Niepoprawnych. Gdybym naprawdę chciał blokować innych twórców, to powiem tyle, że mam tych rysunków naprawdę sporo, przez lata tworzyłem (i nadal rysuję) dla prasy i wszelakich portali (warunki umów zezwalają mi na publikacje tych rysunków pod warunkiem informacji w opisie, gdzie i dla kogo były robione).

Macieju1965 zachęcam jednak do nie zaprzestawania rysowania, gdyż widzę, że grafiki są u Ciebie (mam nadzieję, że nie gniewasz się, że od razu na "TY", ale widzę, że raczej taka zasada tu panuje, co mi się podoba:)) są urozmaicone i coś wnoszą, a nie jakieś szablony ze zmianą twarzy i opisu (dość często niegramatycznie napisane, w których pojawiają się literówki i inne błędy) jak u użytkownika od VIP-ów.

Pozdrawiam serdecznie, a tobie Z.N. życzę... Zabrzmi to paradoksalnie: Miłego nienawidzenia mnie dalej! :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1574869

Dlatego staram się narysować coś od czasu do czasu, ale tylko wtedy, gdy mam na to jakiś pomysł. Czasem pomysłów jest tyle, że powstają 3-4 obrazki w jeden wieczór. I tu właśnie mam wątpliwości z publikowaniem, bo nie chcę być jedyną "gwiazdą" w zakładce z grafiką :-). Seria wzięła się z tego, że czasem miałem ochotę nawrzucać jakiemuś politykowi gadającemu bzdury w TV, a przecież nie będę wydzierał się do ekranu. A tu mogę sobie pozwolić na ripostę bezpośrednio skierowaną do adresata, albo nieco złośliwy dialog między obserwatorami sceny politycznej (wtedy to pojawiają się dwaj rozmówcy - jeden z wąsikiem, drugi nieco łysiejący). Nota bene nie są mojego autorstwa, a jedynie posklejani z gotowych szablonów z programu do grafiki wektorowej.

Na szybkie znikanie grafik mam metodę - piszę wpis do bloga i ilustruję go daną grafiką. Wtedy dłużej wisi na stronie głównej. Czasem ilustruję grafikami swoje komentarze do innych wpisów na temat, którego grafiki dotyczą. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1574887

Twoje ryciny są tak prymitywne, monotematyczne i pozbawione jakiegokolwiek humoru, że aż się dziwię, że są tutaj tolerowane :))),...no ale nie takie perwersje już tutaj widziałem :))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1574871

swoje pianie

 

odgłosów innych ptaków

dlatego nienawidzisz

bo w swym tylko pianiu

maestrię widzisz!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1574873