Trzeba być walnięty, żeby próbować  odwołać premier Szydło i min. Rafalską

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak jeb…ta jest totalna opozycja, żeby  próbować odwołać dwie najbardziej popularne i pracowite kobiety z rządu. Premier Szydło odpowiedzialną w rządzie za sprawy społeczne i min. Rafalską, minister pracy i polityki społecznej.

Obie panie we wszelkich rankingach popularności polityków zajmują czołowe miejsca. Powodem próby odwołania premier Szydło jest ponoć to, że nie przyszła do roszczeniowych matek, których protest  stał się protestem politycznym. Pani Premier Szydło, dobrze, że nie przyszła, bo PAD, PMM i kilkukrotne spotkania z min. Rafalską to za mało. Widocznie mamuśki oczekiwały na Papieża i prezydenta Trumpa.

Jakie są zarzuty, do min. Rafalskiej, wiedzą tylko wnioskodawcy. Moim zdaniem min. Rafalska jest najlepsza min. tego resortu od kilku kadencji. To, że  nie wyraziła zgody na ”żywą gotówkę” , tylko świadczy dobrze o niej.

To, że rząd PiS oznacza się największą empatią do najsłabszych i oprócz empatii przeznaczył 3 mld. zł na pomoc dla tych grup, jest nieważne dla totalnych. 

Karuzela prób odwołań  kolejnych członków obecnego rządu trwa,  niektórych próbowano odwołać kilka razy. Dziwie się , że nie było jeszcze próby odwołania min Bańki, bo jak wszyscy to wszyscy.     

Oczywiście według totalnej opozycji lepszym min polityki i spraw socjalnych był  min. gumofilc, który stworzył za ca. 50 mln zł portal dla bezrobotnych i bezdomnych.

Ustawy pomagające niepełnosprawnym w sposób materialny i medyczny nie specjalnie interesują totalnych, ich interesuje tylko „zadyma”.

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)

Komentarze

...aby tego nie zrobić.

Nie było polskich szkół w Zoppot?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1565482

Frau czepiasz się jak menda jaj.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1565487