Masakracja Joanny SW przez red. Mazurka

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Spirytus movens  i szwarc charakter tego strajku pani Joanna SW została zmasakrowana przez red. Mazurka. Okazuje się, że nagle zapałała miłością do osób niepełnosprawnych.

Ale ta miłość jest tylko przed kamerami TV, ponieważ okazuje się, że  Na 67 interpelacji i 47 zapytań, nie ma ani jednego na temat niepełnosprawnych.  

Rodzi się pytanie skąd ta nagła miłość i troska o niepełnosprawnych ? Wszystko to jest ustawka, świadczyć o tym może działanie WSI 24 , które na dwie kamery , jednej zewnątrz , drugiej wewnątrz były nacelowane , na okno, z którego mamuśki  próbowały wywiesić baner.

Mało tego , Joanna SW przepychała się razem z mamuśkami , ze Strażą Marszałkowską  w walce o wywieszenie banneru. Co na to Marszałek Kuchciński, co na to Kancelaria Sejmu i co na to Komisja Etyki?

Joanna SW jak złośliwa mucha brzęczy mamuśkom za uszami i podburza mamuśki. Wreszcie żenujący spektakl  Joaśki z Ryśkiem , pokazujący się w świetle kamer jak pchają wózki z niepełnosprawnymi.

Podupadła „gwiazda” parlamentaryzmu Joanna SW , krzycząca „ precz z dyktaturą kobiet” popierająca aborcje kobiet będące w ciąży z dziećmi , którym badania pokazują, że dzieci mogą urodzić się niepełnosprawne , nagle poczuły mięte przez rumianek do dorosłych niepełnosprawnych dzieci, wykorzystują cynicznie ich matki.

A jeżeli chodzi o mamuśki to sfilmowana scena , kiedy syn Iwonki w czasie przepychanki prosi mamę, żeby ta odpuściła, za co ta zamyka mu ręką usta, nie wymaga komentarza.

Ciągły pobyt Joanny SW wśród protestujących świadczy o charakterze tego protestu, który przestał być merytoryczny a stał się polityczny.

Niestety wydająca się rozsądna posłanka Joanna Ścigaj  z Kukiz 15 przebywa razem z Joanną SW co nie za bardzo dobrze świadczy o niej.

http://tysol.pl/a19639--Video-Mazurek-zaoral-Scheuring-Wielgus-Zajmowala-sie-dworcem-w-Grudziadzu-a-nigdy-niepelnosprawnymi

https://dorzeczy.pl/kraj/65422/67-interpelacji-ani-jednej-o-niepelnosprawnych-Mazurek-obnazyl-hipokryzje-Scheuring-Wielgus.html

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:5)

Komentarze

Jej kury szczać prowadzać, a nie politykę robić. Często zastanawiam się przez kogo takie "persony" zostały wybrane? Chyba tylko przez tych "wybranych".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1564723

Ta pani to dla mnie również enigma.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1564725

czyli "polityczka". Z Polityką nie ma nic (no prawie nic) wspólnego. Ale - musi być tam, gdzie (dobrze) płacą. Za jakieś marne pieniądze - afiszować się nie będzie. Może warto byłoby prześledzić (prześwietlić) jej finanse?

Gdy nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo że...

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1564790