Panowie, przesadziliście z wazeliną bo PAD właśnie przebimbał naczelnikostwo

Obrazek użytkownika contessa
Grafika komputerowa
Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Ale cios !!! Ty to masz siłę Contesso.

"Strona którą próbowałeś wywołać nie istnieje."

Zlikwidowałaś stroniczkę na Frondzie.

Piąteczka !

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

#1555708

Hehe, faktycznie frondziarze artykuł zniknęli. Może nadal tam jest ale np. po kosmetyce?

Zarchizowałam część artykułu:

"Rekonstrukcja rządu to wielki sukces prezydenta Andrzeja Dudy. I nie chodzi tylko o dymisję ministra Antoniego Macierewicza, z którym Pałac Prezydencki pozostawał w długotrwałym konflikcie. Bardzo ciekawą zmianą jest wprowadzenie do MSZ prof. Jacka Czaputowicza.

Dymisję ministra Antoniego Macierewicza powszechnie interrpetuje się jako przejaw siły Pałacu Prezydenckiego. To Andrzej Duda miał osobiście żądać zmiany w Ministerstwie Obrony Narodowej, zasadniczo w związku z silnym konfliktem, którego namacalnym przejawem stała się sprawa generała Jarosława Kraszewskiego. Czy tylko ten problem stał za zdymisjonowaniem Macierewicza, nie wiemy; nie sposób bowiem nie zadać podstawowego pytania o śledztwo smoleńskie. Czy nie jest tak, że istnieją pewne obawy co do tego, co czeka na końcu tego śledztwa i stąd dymisja Macierewicza na żądanie Dudy jest po prostu wygodna dla kierownictwa partii? (…)

Prezydent okazuje się więc być wielkim zwycięzcą rekonstrukcji. Za jednym zamachem utrącił niewygodnego dla siebie Antoniego Macierewicza, jak i ,,przejął'' politykę zagraniczną, jednocześnie zachowując przy sobie zaufanego współpracownika, Krzysztofa Szczerskiego. Urósł politycznie Andrzej Duda - i to bardzo wysoko."

 

To jego połowa, reszta w podobnym duchu.

Pozdrowienia.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1555725