NIECHCIANY ŚWIADEK HISTORII

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

https://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y
http://www.tvniezaleznapolonia.org/jedwabne-swiadek-historii/
Niechciany świadek "Jedwabnego" - [link]

Gdy myślimy o odpowiedzi na uruchomienie art 7, pomyślmy o naszej propagandzie prawdy, pomyślmy dlaczego antypolscy rasiści w UE tak otwarcie kłamią i powiedzmy to otwarcie. Czas na naszą agresywną propagandę prawdy.

 Precz z antypolskim rasizmem i ksenofobią.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Film obejrzałem. Wstrząsająca jest ta relacja. Przekazuję ją dalej w świat. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1554908

10 lipca 1941 roku  był Hermann Schaper.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper
http://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper

JEDWABNE – ŚWIADEK HISTORII
Hieronima Wilczewska

Telewizja Niezależna Polonia dotarła do żyjącego, naocznego świadka niemieckiej zbrodni w Jedwabnem 10 lipca 1941. Pani Hieronima Wilczewska, którą ekipa TV Niezależna Polonia odwiedziła we wrześniu 2013 roku.

Dzięki sugestii Wojciecha Kozłowskiego obejrzałem ten film. Pani Wilczewska 10 lipca 1941 była ośmioletnią dziewczynka, gdy zobaczyła Niemców okrutnie mordujacych w Jedwabnem. Mówiła o nich gestapowcy, Niemcy w czarnych mundurach. Mała dziewczynka, dziecko nie rozróżniała dwóch bliźniaczych formacji Niemców w czarnych mundurach SS.
Gestapo i SS-Einsatzkommando.

Mam smutny wniosek. Wiedza o prawdzie Jedwabnego jest, istnieją fakty, istnieją także fakty potwierdzajace ignorowanie prawdy. Przecież u Pani Wilczewskiej byli inni badacze słuchający jej zeznania, był ktoś o nazwisku Jan Wójcik, byli inni. Prawda pozostała w ukryciu.
Jest jeszcze gorzej. Pani Wilczewska pokazała fotografię dawnego pomnika wzniesionego niegdyś na cześć Żydów wymordowanych przez Niemców w Jedwabnem. Ten pomnik został cichaczem zlikwidowany, bo był na nim wyryty napis informujacy o tym, kto żywcem spalił ludzi 10.07.41 w Jedwabnem.

Ktoś miał czelność podmienić pomniki.

Jest zapis w Wikipedii, po polsku i po angielsku, przy czym polski opis ulega nieustannej erozji, jeszcze chwila i zniknie całkowicie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper
http://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper 

To nie jest przypadek i widzimy, że taka jest polityka łatwych do zidentyfikowania grup antypolskich interesów, działajacych w Polsce. Co gorsza widać, że ta antypolska polityka była realizowana przy bardzo silnym poparciu polskiego rządu Donalda Tuska i najwyższych ośrodków władzy politycznej a nawet sądowniczej.

W Białymstoku Sąd skazał na karę więzienia ludzi, którzy odmawiają przeproszenia za zbrodnie w Jedwabnem, a Bronisław Komorowski działając jako najwyższy w Polsce urzednik władzy wykonawczej przeprasza za rzekomo polską zbrodnię. Polskie MSZ z urzędu i za pośrednictwem polskich służb dyplomatycznych prowadziło promocję i propagandę antypolskiej wersji historii.

Czy Pani Hieronima Wilczewska także ma przepraszać za zbrodnię, która została popełniona przez niemieckie SS Eisatzkommando pod dowództwem kapitana SS Hermanna Schapera?

_________________________________________________________

Wyżej jest delikatną korektą zaktualizowany mój komentarz z poniedziałku 23 września 2013 roku (michael)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1554911

muszę się pochwalić, że to dzięki mnie Niezależna TV Polonia dotarła z Kanady do New Britain, do Naocznego Świadka Historii - Pani Heronimy Wilczewskiej.  Początkowo nie chciała nawet słuchać o ŚWIADCZENIU, no ale udało mi się przekonać, złamać opór Starszej Pani, i namówić - by TA PRAWDA zaistniała NA ŚWIECIE. 

Dzięki Bardzo Pani Heronimo. Dzięki Panie Wacławie, że Pan nie pozostał obojętny na moją sugestię.....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1555081