Rebeliantka - blog

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Dzisiaj na Facebooku zobaczyłam zaskakującą fakturę.

Wystawca rachunku obciążył Ministerstwo Sprawiedliwości kwotą 4008 zł za 288 godzin czynności wspomagających w zakresie obsługi mediów społecznościowych oraz za inne działania wymienione w umowie. Prace były wykonywane od 10 grudnia 2018 r. do 10 stycznia 2019 r.

Ciekawe na czym polegała ta obsługa?

Oczywiście, nie wiem,...

1.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Humpty Dumpty konsekwentnie kłamie. Zarzucił mi plagiat, którego miałam się rzekomo dopuścić poprzez podanie następującej treści w niniejszej notce:

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/psychiatria-represyjna-istnieje-naprawde:

Cytuję:

Warto jednak podkreślić, że...

2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Pewien nadęty prawnik na NP. popełnił kolejną notkę, w której zmyśla w interesie psychiatrów, koncernów farmaceutycznych i wymiaru sprawiedliwości.

Sprostujmy kilka andronów.

 

Prawnik, nazwijmy go HD, eksponuje – w dziwnym klimacie wesołkowatości, beztroski i prowokacji wobec konkretnych osób - tezę, że brak poczucia choroby psychicznej ma świadczyć o jej istnieniu.

To...

1.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.7 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Psychiatria jest szczególną dziedziną medycyny. W rękach nierzetelnych lub niekompetentnych lekarzy pozwala etykietować ludzi jako "urojeniowców" i umożliwia pozbawianie ich wolności w celu przymusowego "leczenia".

 

Jest taki autor (prawnik) na tym portalu, który owładnięty jest misją przekonywania czytelników, że psychiatrzy się na ogół nie "mylą" w swoich "diagnozach", a co...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Świat

Na świecie istnieje potężny przemysł, który pracuje nad wymyślaniem nowych chorób i stara się nas przekonać, że na nie cierpimy.

Alarmują też psychologowie. Oto kilka publikacji ze strony Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

...

2.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Dawid Kostecki w piątek nad ranem został znaleziony w celi Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce.

Cytuję info z portalu wpolityce.pl:

Do zdarzenia wysłano prokuratorów Wojciecha Kapuścińskiego i Piotra Prenetę, towarzyszył im dr Wojciech Sadowski, biegły medyk sądowy. Preneta przesłuchiwał współwięźniów, Kapuściński i Sadowski zajęli się celą i zwłokami. Sporządzili protokoły –...

2.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Proszę o natychmiastowe zamknięcie mojego konta na portalu wraz z likwidacją wszystkich notek i komentarzy.

Powodzenia życzę w towarzystwie agentów i chamów.

 

Ps.

10.08.2019 r.

Po sugestii ze strony Gawriona, aby przemyśleć powyższą decyzję, odwołałam ją.

Nadal czuję się zraniona oszczerstwami i obrzydliwymi atakami personalnymi miotanymi pod moim adresem i...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Jerzy Trojanowski alias Humpty Dumpty kontynuuje w dniu dzisiejszym swój serial w obronie kasty prokuratorów i sędziów. Jak sam napisał, nie zna akt, ale wie na pewno, że odszkodowanie za szkody i krzywdę wyrządzoną Januszowi Górzyńskiemu przez funkcjonariuszy publicznych nie należy się.

W komentarzu pod jego notką napisałam m.in. że:

  • bezsporne jest, że nie wolno...
2.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

W dzisiejszym oszczerczym wpisie Jerzego Trojanowskiego, kwestionującym prawo Janusza Górzyńskiego do restytucji za szkody i krzywdę wyrządzoną przez funkcjonariuszy publicznych, pojawiło się następujące absurdalne rozumowanie paragrafiarza:

… wyrokiem Sądu Rejonowego w Gostyniu z dnia 30 czerwca 2010 r. został uniewinniony od fałszywego oskarżenia.

...

2.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Paragrafiarze wściekle atakują, gdy im Górzyński wykazuje, że są zwykłymi, ograniczonymi talmudystami, nienawidzącymi prawa naturalnego. Bóg objawiony  jest ostateczną Racją każdego państwa i prawa (ks. prof. Tadeusz Guz). Posłuchajcie Janusza!

[video:https://www.youtube.com/watch?...

[video:...

2.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Humpty Dumpty alias Jerzy Trojanowski w sposób niezwykle cyniczny, a nawet chamski, atakuje frankowiczów, twierdząc, że ich roszczenia wobec państwa (zgłaszane przez stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu), polegające na oczekiwaniu uchwalenia przez Sejm stosownej ustawy, gdyby zostały zaspokojone, byłyby pomocą dla banksterów. Osoby, które występują w tej sprawie, nazywa kłamczuchami,...

2.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Ukazywały się na wielu portalach, głównie na Niepoprawnych, Neonie24, Salonie24, 3Obiegu. Niestety, na ogół sądy stawały po stronie instytucji bankowych. Kiedy to się radykalnie zmieni, bo pierwsze jaskółki - zwiastuny zmian - czasami się już pojawiają?

 

O frankowiczach - konieczne do przeczytania wobec propagandy HD!

...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Artykuł z 2012 roku w „Warszawskiej Gazecie” Nr 43 - z Krystyną Górzyńską, blogerką „Rebeliantką”. O systemie prawnym w Polsce rozmawiała Aldona Zaorska (26 października - 1 listopada 2012 r. ).

 

Tysiące ludzi zniszczonych przez system prawny w Polsce

W Internecie można zobaczyć i przeczytać wiele relacji sporządzanych przez Panią z procesów sądowych. Tropi Pani i pokazuje...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

 

Czym jest ludobójstwo (kategoria kwalifikowana zbrodni przeciwko ludzkości)? To celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzeń w obrębie grupy, stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie, czy przymusowe odbieranie dzieci.

 

Czy w Polsce...

2.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Polski internet demolują psychopaci i agenci wpływu. Nie powstały duże pozytywne ruchy społeczne na wzór amerykańskiej tea party, za to rozwinęła się brutalna walka polityczna, często o zwykłe, prostackie interesy. Dbają o to różni zadaniowcy, przedstawiający się nawet jako ideolodzy rozwiązań spod znaku „nawalanek i pyskówek”. Te ostatnie mają być bardziej opiniotwórcze i ciekawe niż (cytuję...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Nie komentuję tej listy "argumentów" skierowanych do mnie przez "prawnika" Humptego Dumpty (podobno tak wygląda, jak na zdjęciu obok):

Lecz się Masz ała, babuniu,

A ty po prostu jesteś zwyczajnie durnowata. ;)

Stara wariatka Zakłamana starucho

będę cię codziennie tępił, szalona kobieto.,

Masz urojenia, babuniu

Uważaj, bo jak się zdenerwuję, to...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Internet z racji swojej anonimowości może być miejscem rozmaitych nadużyć, np. celowego podawania nieprawdziwych informacji o innych uczestnikach.

 

Takich tupeciarskich, celowych kłamstw dopuszcza się np. bloger Humpty Dumpty - Jerzy Trojanowski z Gliwic lub okolic Gliwic, który niedawno pojawił się na Niepoprawnych.

Atakuje mnie on przy pomocy całej gamy fałszywych info. Np...

3.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Świat

Czy zmniejsza się rola lewactwa w UE? Po ostatnich wyborach do Europarlamentu można powiedzieć, że na razie w niewielkim stopniu.

W 187. numerze "Obywatelskiej", wydawanej przez Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego, ukazał się mój tekst zatytułowany „Czas wrócić do idei Wspólnoty Narodów Europy”. Przypominałam w nim, że integracja europejska rozpoczęła się od planu Schumana z 1950...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Pisówa. Bliska współpracownica Kaczyńskiego. Pierwsza żona Przemysława Gosiewskiego. Więcej tutaj i tutaj. Nota biograficzna tutaj.

A oprócz...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Od 5 lat prześladuje mnie w internecie niejaki Humpty Dumpty. Od pewnego czasu stalking połączony ze zniesławianiem uprawia też na Niepoprawnych.

Dzisiaj także popełnił notkę, pełną błędów merytorycznych, zmyśleń, kłamstw i prostackich zaczepek.

Nie zajmę się wszystkimi przekłamaniami, bo szkoda mi czasu i mam ważniejsze sprawy na głowie. Zdecydowałam zresztą, że zwrócę się do...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Agituję (nie komentuję) za frankowiczami. PiS nie rozwiązał problemu oszukańczych kredytów frankowych mimo obietnic złożonych 4 lata temu w kampanii parlamentarnej i prezydenckiej. Kwestia dotyczy około 700 tysięcy polskich rodzin. PiS stoi po stronie banksterów lub się ich boi lub nie potrafi. Polska jest jedynym europejskim krajem, w którym nie rozwiązano tej sprawy.

Na liście...

2.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

do czasu zakończenia głosowania w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Histeria i agresja fanatyków pisowskich uniemożliwia jakąkolwiek racjonalną dyskusję.

Niestety, wbrew wyobrażeniom tych "tasaków" (świetne określenie wawela24), ta agresja wcale nie przysparza głosów PiSowi, ani też nie ujmuje Kukizowi i Konfederacji. Przede wszystkim zniechęca niezdecydowanych do udziału w...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:22)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher właśnie pouczyła Polaków:

 

 

 

Georgette Mosbacher✔@USAmbPoland

Informacje przekazywane w kampanii Konfederacji są rażąco nieprawdziwe. Szczegóły na temat tzw. ustawy JUST z 2017 (Justice for Uncompensated Survivors Today): https://tiny.pl/t973f  . Mowa nienawiści...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:24)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Dziwne wypowiedzi posła Waszczykowskiego na stronie Radia Maryja. Przeanalizujcie sami.

 

Tutaj link do tej wypowiedzi:

http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-w-waszczykowski-nie-mozna-wykluczyc-...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Czy część dyskutantów wie w ogóle o jaki projekt chodzi?

 

 

 

 

Na sejmowej liście wniesionych  projektów ustaw, którym jeszcze nie został nadany nr druku, znajduje się ...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:26)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

W to wielkie święto módlmy się słowami polskich poetów.

 

Franciszek Karpiński (1741–1825)

Pieśń o Najświętszej Pannie Częstochowskiej

 

Witaj Jutrzenko rano powstająca,

Śliczna jak miesiąc, jak słońce świecąca!

Ty świecisz w miłej światu Częstochowie,

Gdzie czołem biją świata monarchowie.

 

Tobie z dwunastu gwiazd koronę dano,

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Świat

Cytuję europosła Dobromira Sośnierza.

Jest Pan zwolennikiem wyjścia Polski z Unii Europejskiej?

Zdecydowanie tak. Pomysł reformy Unii to tylko szkodliwe mrzonki. Tego toksycznego związku naprawić się nie da. Wytworzyły się ośrodki władzy, które muszą działać tak, jak robią to teraz. To biurokracja, z technokracją natrafiające na podatny grunt polityków, którzy przychodzą tam, by ...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Blog

Bóg odrzucił ten kamień jakby nic nie ważył
I wstał tak lekko z grobu,
że na twarzach straży
Nie było widać lęku i zdumienia
Może nie zobaczyli nawet,
że się świat odmienia

Bóg zmartwychwstał,
odwalił groby naszych domów
Gdzie tak już dobrze we śnie dusznym było
I nie przepuścił tej nocy nikomu
Spod ciepłych pierzyn wywlekał nas siłą

Bóg...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Apelowanie do sumienia ludzi z wymiaru sprawiedliwości nic nie daje.

Skarga nadzwyczajna jest szansą wyłącznie teoretyczną. Być może zostanie wniesiona w przypadku pojedynczych osób. Nie dlatego, że inni pokrzywdzeni nie mają racji, tylko dlatego, że o wniesieniu lub niewniesieniu skargi faktycznie decydują - zgodnie z trybem ustawowym - prokuratury regionalne, najczęściej sprawcy...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Rząd polski uspokaja. Co o tym myślicie?

 

Interpelacja nr 28268

do prezesa Rady Ministrów

w sprawie pozaprawnych roszczeń względem państwa polskiego związanych z przyjęciem do realizacji amerykańskiej ustawy S.447

Zgłaszający: Robert Majka

Data wpływu: 12-12-2018

 

Szanowny Panie Premierze!

Władze Rzeczypospolitej Polskiej nie dostrzegają...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Strony