Andy51 - blog

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

PO dba o Śląsk, jak dba pokazała w 2015 kiedy to za rządów kłamczuchy Kopacz i kierowaniu MSW przez koleżankę Ewki  Terenie, wydano rozkaz do strzelania do protestujących pod JSW górników z broni gładkolufowej.

To za rządów PO-PSL fatalne zarządzanie kopalniami doprowadziło do zamykania kopalń i olbrzymie długi spółek węglowych.

Po przejęciu władzy...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ostatnich miesiącach miały miejsce dwa protesty dzieci. Jeden 13-letniej Ingi w sprawie zmian klimatu, drugi 15- letniego Kuby w obronie wiary i przeciwko homosiom występującym w obwoźnym cyrku , tym razem w Płocku.

O ile chodzi o Ingę, to nie wiem, kto temu dziecku zamącił w głowie, bo przeciwko zmianom klimatu  trzeba protestować w Chinach, Indiach, być może w USA...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Radosne obchody bardzo ważnych dla Polski i Polaków uroczystości przez polityków PO miały już miejsce. Minister sportu Joanna Mucha, specjalistka od III ligowego hokeja , ta sama, która uważała , ze operacja starszej ponad 70-letniej pani się nieopłaca, a starsze osoby przychodzą do przychodni bo się nudzą.

Pani Mucha chcąc uczcić hekatombę ofiar mordów na mieszkańcach...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Po lewicowych ludobójczych ideologiach, komunizmu i faszyzmu,  ideologii narodowego socjalizmu w głowie socjalistów i liberałów  pojawił się nowy totalitaryzm nazywany ideologią LGBT.

Tak naprawdę osoby homoseksualne są na drugim miejscu, ale de facto chodzi o walkę z kościołem i wartościami, które niesie za sobą  katolicyzm a szerzej chrześcijaństwo.

...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Po ataku PO na zwolenników PiS w małych miasteczkach „pan Andrzej z Węgrowca” i rechocie najgorszego ministra  zdrowia Arłukowicza z jego kamandą , PO wybrała sobie nowy sektor do ataków czyli sektor związany ze sprzedażą leków.

Faktem jest, że w ostatnim czasie zanotowano brak pewnych leków w hurtowniach a co za tym idzie w aptekach.

Przyczyną jest...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Objazdowa trupa pod nazwą LGBT jeździ  od miasta do miasta, ulubionymi ich miastami są miasta rządzone przez prezydentów pochodzących z PO.

Mimo tego, że w Polacy w znacznej większości są  tolerancyjni to epatowanie golizną, wyuzdanym  zachowaniem,  nieobyczajnymi przebierankami, środowisko LGBT przekroczyło pewną granicą.

Prowokacją można określić...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Sławomir Siwy zeznał przed komisją, że już od 2009 roku alarmowali Tuska, Kopacz, Rostowskiego, marszałków Sejmu i Senatu o przekrętach, którzy byli głusi na ich sygnały. Mówił, że kazano im ścigać ludzi na kiermaszach pierogów czy na festynach producentów nalewek. Jakiś obłęd.

Dalej , szef celników na komisji śledczej: Za PO na...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Pietruszka ma być taką nicią Ariadny , która doprowadzi  PO do zwycięstwa nad PiS. Pietruszka ma być taką  nicią Ariadny, która pozwoliła Tezeuszowi wyjść z labiryntu Minotaura.

Przecież Polacy jedzą pietruszkę do każdego posiłku, na śniadanie, obiad , kolację,  cena pęczka pietruszki wynosi ca. 2 zł , kg. Tego warzywa ca 50 zł.

Przeciętna polska...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Moim zdaniem numerami roku jest 5 PZPRowców  w PE i Biedroń w tymże  PE.  Wierni do końca swoim mocodawcom z ZSRR towarzysze Miller, Belka, Cimoszewicz, Hubner, itp., obecnie członkowie SLD, dzięki Schetynie zostali wyciągnięci z niebytu politycznego bo ich partia SLD nawet nie weszła do polskiego parlamentu.

Niczym oaza na pustyni pojawiła się PO z ich przywódcą...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 Najsłabszy minister zdrowia, dzięki działaniom jego resortu mamy to co mamy w służbie zdrowia, stał się twarzą „ nowego otwarcia” na ludzi z wiosek i małych miasteczek , wszak sam pochodzi z małego miasteczka Reska na Pomorzu Zachodnim, ma chyba kompleks małego miasteczka, stąd ta pogarda do ludzi z małych miasteczek.

Wszak jemu się udało, zamiast rozumieć tych ludzi...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Miasto Gdańsk, rządzone od kilkudziesięciu lat przez działaczy samorządowych pochodzących z PO wybranych w wyborach do samorządu. Gdańsk znany jest pod nazwą „Mała Sycylia”, „ Republika developerów” , co świadczy o postrzeganiu miasta przez osoby z zewnątrz.

W  Gdańsku rządzonym przez ponad 20 lat przez wydaje się skorumpowanego śp. Adamowicza, że przypomnę 7 mieszkań...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W wyborach do PE Grzegorz Schetyna popełnił gambit, który tak de facto wyszedł mu, mówiąc kolokwialnie bokiem. Poświęcił swoich kolegów partyjnych na rzecz dinozaurów z SLD, których wyciągnął z niebytu, dając im jedynki zapewnił im nie dość z niebytu politycznego, ale zapewnił również godziwe wypłaty.

Na koalicji europejskiej wyszedł jak Zabłocki na mydle. Nie dość, że...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Rzecznik Adam Bodnar coraz bardziej jawi się jako rzecznik określonych środowisk i określonej partii. Bodnar nie idzie w ślady ombudsmanów z Zachodniej Europy, którzy  są apolityczni i faktycznie bronią praw obywatelskich wszystkich bez wyjątku obywateli, nasz rzecznik stał się politykiem, obrońcą praw tęczowych i kryminalistów.

Ale czemu się dziwić skoro Bodnar...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To, że Polacy są dla Niemców obywatelami II kategorii przynajmniej w reperacjach za straty poniesione przez Polskę i Polaków jest wiadome. Ale  nie tylko straty wojenne ale także jeżeli chodzi o majątek  zabrany organizacjom polskim działającym na terenie III Rzeszy przed II wojną światową na podstawie dekretu Goringa  z 1939 r.

Nie jesteśmy ani Francją , której Niemcy...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Po działaniach LGBT, Sekielskich, czas na Vegę

Co łączy Smarzewskiego, Sekielskich, Vegę i innych tzw. artystów, którzy wzorem swoich zachodnich kolegów są zlaicyzowani, antykościelni i lewicowi. Nasi tzw. artyści atakując kościół, atakują de facto partię rządzącą.

Atakując kościół i hierarchów  pragną stworzyć wrażenie, że księża i kościół to samo...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Para lesbijek, Rosana Auri da Silva Cândido i Kacyla Priscyla Santiago Damasceno, została zatrzymana przez policję 31 maja, w związku z morderstwem 9-letniego syna jednej z kobiet.

Matka dziecka, 27-letnia Rosana Auri da Silva, i jej partnerka Kacyla Priscyla Santiago (lat 28) torturowały chłopca, odcinając jego penisa już rok temu...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak traktowane jest zdarzenie w synagodze  a jak w kościołach katolickich. W sierpniu 2018 r. jakiś, jak się później okazało chory psychicznie młody człowiek będący na dodatek pod wpływem alkoholu rzucił kamieniem w szybę synagogi w Gdańsku.

Gazeta Wyborcza zwana Żydowską wpadła w amok określając chuligański wybryk mianem ataku na synagogę. Zbita szyba urosła do miana...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ubiegłym tygodniu miały miejsce zdarzenia, które można określić mianem przewrotów kopernikańskich.

I tak z okazji  75 rocznicy lądowania aliantów w Normandii  byli alianci czyli Amerykanie, Anglicy, Francuzi, ale pojawił się nowy aliant dotychczas ukryty w postaci kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jest to nowe ukazanie historii II wojny światowej z nowym aliantem w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Trójmiasto, za którego sprawą,  głównie stoczniowców przy wsparciu innych podmiotów, w 1980 r rozkwitła Solidarność i w efekcie czego w 1989 r.upadła  PZPR ze swoimi przystawkami,  jako lennicy  ZSRR . Niestety Solidarność została w 1981 r, rękami WRON i jego żołnierzy w jakimś stopniu unicestwiona, żeby w 1989 r przy współpracy niektórych członków Solidarności  wyselekcjonowanych przez  gen....

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Lisiński i Gaweł na sztandarach totalnej opozycji. Lisiński , którego do Watykanu na spotkanie z Papieżem wzięła  Szajbuska w otoczeniu takich postaci jak antyklerykałka i ateistka Dziduszko, a Papież myśląc, że Lisiński jest ofiarą księdza pedofila, w geście przeprosin tego oszusta pocałował w rękę.

Rodzi się pytanie co robią służby Papieża, że dopuściły przed oblicze...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jakim trzeba być idiotą, żeby z tak szumnie reklamowanej KE, która wprowadziła do PE 22 posłów tylko 14 teoretycznie jest z PO,  bo panią Ochojską czy byłego piłkarza Frankowskiego trudno zaliczyć do działaczy PO.

Schetyna zrobił przysługę  byłemu betonowi PZPR  umożliwiając im zdobycie 5 mandatów. Jeden z działaczy Solidarności powiedział, że ówczesna  że Solidarność...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dokąd zmierzasz, Warszawo? 200 tysięcy mieszkańców stolicy zagłosowało na człowieka, który spowodował wypadek, zniszczył mienie i przez całe życie służył obcemu systemowi będąc agentem SB! Każdy z nas za taki wypadek, ucieczkę z miejsca wypadku siedział by w więzieniu.
Warszawa zagłosowała na człowieka, który utrzymywał morderczy system, gdzie ginęła autentyczna prawdziwa...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wybory, wybory i po wyborach. Jeżeli  przyjrzeć się wynikom  do PE to wygranych jest dwóch. PiS i postkomuniści. Postkomuniści  z PZPR odnieśli największe zwycięstwo od czasu sfałszowanych wyborów w 1947 r. Na czołgu antypis pod kierownictwem kpt. Schetino do Europy Zachodniej wjechało kilku postkomunistów, Belka, Cimoszewicz, Miller, Hubner, itd. bez jednego...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ostatnia wiadomość o uwięzieniu 9 latki przez pedofila w Gorzowie Wielkopolskim, skrzywdzenie jej skrępowanie i zamknięcie w wersalce, tak, że została uratowana w ostatniej chwili, potwierdza tezę min. Ziobro, że pedofilów należy izolować od społeczeństwa  na  jak najdłuższy okres.

Otóż okazuje, się , że ten 24 latek był już w obrębie zainteresowania odpowiednich służb...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie wiem czy to była freudowska pomyłka czy pni Engelking  powiedziała prawdę, nazywając Gazetę Wyborczą, Gazetą Żydowską.

Coś w tej gazecie jest , że w sporze rządu polskiego z diasporą żydowską czy rządem Izraela zawsze stają po stronie izraelsko-żydowskiej.

To na łamach tej gazety w/w profesorowie przedstawiają swoje antypolskie stanowisko....

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

KUKIZ  15 „cichy wspólnik” totalsów?

KUKIZ 15 jest w pewnym sensie enigmą, albo jak PSL na zewnątrz zielony a w środku czerwony. KUKIZ 15 na zewnątrz chce uchodzić jako siła niezależna , ale często głosuje przeciw ustawom zgłoszonym przez PiS a z punktu widzenia państwa bardzo ważne głosuje przeciw, że wspomnę o: ...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W pierwszej połowie lat 90-tych po upadku  rządu Jana Olszewskiego ze strachu Bolka przed lustracją, rządy wpadły w ręce ZSL, przekształconemu w PSL, Unii Wolności, Liberałów, itd.

Prawica , która miała matematycznie więcej głosów niż post komuchy Unia i KLD, była tak rozdrobniona, że trudno było z tej zbieraniny utworzyć rząd.

Prawica zdawała sobie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Te dwie sprawy zawarte w tytule mają służyć przeciwnikom PiS do walki z nim. Z jednej strony KE czyli „gołodupki hop do kupki” , „grzali” przez kilka miesięcy temat polexitu, mimo wielokrotnych zapewnień władz PiS, że to nie prawda a tu nagle pierdut.

Sam Juncker czyli szef PE powiedział, że nic takiego nie nastąpi i tym stwierdzeniem Juncker odciął powietrze totalnym...

3.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Się dzieje w Gdańsku, za śp. Adamowicza urząd pocztowy w Gdańsku stał się Postamtem, tramwaj miejski został nazwany nazwiskiem nazistowskiego naukowca Butenandta, teraz mamy "rewolucję" w historii.

Okazuje się że słowa Polaka do Niemca spowodowały II wojnę, nie pancernika Schleswig-Holstein...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Czy wyobrażacie sobie Państwo podobne słowa w stosunku do wyznawców mojżeszowych , muzułmanów, czy do pederastów i całego tego towarzystwa spod znaku tęczy? gdzie pałką będzie gwiazda Dawida,  Koran czy tęczowa flaga osadzona na drzewcu?

Są to rzeczy niewyobrażalne, porównanie do świń muzułmanów czy żydów, dla których  świnia  jest zwierzęciem nieczystym , skończyłoby...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Strony