Walnijmy ICH w szczękę 13 grudnia biało-czerwoną manifestacją...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dwudniowy histeryczny wrzask trafionej celnie PO-sitwy zaczyna cichnąć. W środę, w świetle kamer na sali sejmowej, wynajęci przez banksterów i poprzebierani strojnie ich lokaje, wieszczyli "koniec demokracji" i początek "faszyzacji" Polski. Wtórowali im niektorzy sędziowie TK, no i me(n)dilani funkcjonariusze. Opłaceni przez "nowoczesnych" i lewaków "kod-owcy" udawali tłum "oburzonych obywateli". Na trybunę sejmową wdzierali sie na wyścigi "nowośmieszni" i PO-szuści- Swetru, Kropiwnicki, Grabarczyk, Neumann, Grupiński, jajogłowy Borys Budka oraz wypindrzone ćwierćinteligentki z partii "Rumuna Balcerowicza".W końcu wytoczono z sejmowej ławy Heńkę Krzywonos, która machając tekstem Konstytucji, groziła zatrzymaniem tramwaju dobrej Zmiany. Swoje trzy grosze dodawali przedstawiciele "zielonej zarazy", miarkujący jednak ataki i zerkający co jakiś czas tęsknie w stronę ław PiS-u. Jak przystało na polityczne prostytutki z ćwierćwiekowym doświadczeniem, "politycy" z PSL-u wiedzą, że jak zbyt głośno wyrażą swoje "oburzenie", PiS zacznie czyścić instytucje państwa z ich kolesi, a to ponad stutysięczna armia darmozjadów. I tak wyczyszczą, nie ma obawy. Prezes Kaczyński wytrzymał tę falę cyrkowego oburzenia, marszałek Kuchciński nie pozwolił wyprowadzić się z równowagi.Parlamentarną część planu naprawienia sytuacji w TK przeprowadzili do końca.Potem pan prezydent Duda zaprzysiągł nowowybranych sędziów TK a PO-sitwa szalała...

Wczoraj TK orzekł częściową niekonstytucyjnośc "ustawy" przepchniętej kolanem przez PO-bandę w czerwcu 2015 roku. Okazało się "nagle", że towarzysze Kropiwnicki i Budka, wrzeszczący poprzedniego dnia w sejmie o "łamaniu Konstytucji" przez PiS, sami w czerwcu jako sprawozdawcy wadliwej "ustawy" sami złamali...Konstytucję!! W ten sposób kłamcy zakiwali się w swoich kłamstwach i potknęli o nie boleśnie. Żałosny Borys (kiedy łamał ustawę zasadniczą był...ministrem sprawiedliwości!!!) wybełkotał z ekranu ogłupiacza, że PO-mafii "jest przykro z powodu niezręczności".Bydlaki! Tak samo schwytany na okradaniu banku złodziej może przepraszać sąd za niezręczność, która go na ławę oskarżonych doprowadziła. Tym  PO-szustom trzeba domierzyć sprawiedliwości, by nigdy juz większośc polityczna w parlamencie nie myslała o celowym łamianiu prawa w imię partykularnych interesów. Nie z zemsty czyw imię partyjnego odwetu ale szanowania prawa.

Dziś Borys poniósł polityczną odpowiedzialność, bo "samodzielnie" podjął decyzję o rezygnacji z walki o przywództwo w PO-mafii. Ale jest też wiadomość gorsza dla łżennikarzy, "ekspertów" i "autorytetów" III RP. Otóż prezes TK Rzepliński przyjął w siedzibie TK czterech nowych sędziów TK wybranych w środę i zaprzysiężonych przez prezydenta Dudę. Uznał tym samym de facto wybór sejmu i działania pana prezydenta. Trzeba przyznać, że Rzepliński ma umiejętność elastycznego dostosowania się do sytuacji, w końcu geny zobowiązują. "Ten to ma kiepełe" - mówiło się o jemu podobnych przed wojną. Tym samym los trzech sędziów, wybranych w październiku przez PO-PSL wydaje się przesądzony. Na razie me(n)dia milczą na ten temat, zdaje się, że wśród "elyty" trwa dyskusja nad skonstruowaniem zrozumiałego dla lemingów przekazu. PO zdycha i wkrótce się rozleci, ogłupiacz "pompuje" ugrupowanie Swetru, którego przecież realnie w Polsce nie ma. telewizyjna hucpa jednak nie działa juz na Polaków, uodpornionych na kłamstwa i matactwa ostatnich ośmiu lat.

 Niezależnie od tego przestrzegam przez triumfalizmem, no i wzywam liderów PiS - zorganizujcie w Warszawie wielką biało-czerwona manifestację poparcia Polaków dla dobrej Zmiany oraz wolnej i suwerennej Polski...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Myślę, że Warszawa zalałaby się biało-czerwonymi barwami :-) 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

#1500768

13 grudnia br., tylko że jeszcze nie wiadomo, o której i skąd ruszają.

Będzię manifestacja popracia i wszyscy, którzy mogą powinni w niej uczestniczyć, po pierwsze dlatego, że to kolejna rocznica ogloszenia stanu wojennego, a po drugie aby pełostwu, peezelowi, komuchom i wszystkim pozostałym draniom pokazać nasze bezapelacyjne poparcie dla bezkompromisowych działań porządkowych realizowanych przez Polski Rząd i Pana Prezydenta Andrzeja Dudę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1500770

pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1500771

Jeszcze czerwone rybki skaczą, ale już sieć się powoli zamyka.

PIS to dobrzy rybacy, ciągną powoli i równo, by i rekiny też znalazły się w matni, a nie tylko śledzie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1500805

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Keysyr został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Cóż to za język? Człowieku, czy ty się prosto z celi więziennej na wolność wyrwałeś? Czy może jesteś takim oto katolikiem, który mi rękę w kościele podaje jako znak pokoju. Czy patrząc w lustro odzywa się w tobie nienawiść do swoich rodziców? A może za swoje życiowe porażki obwiniasz wszystkich wokół, tylko nie siebie? Kto zatem w sprawach prawa jest dla ciebie autorytetem, jeśli depczesz tych, co byli nauczycielami i autorytetami dla Andrzeja Dudy. Mi jest wstyd, że na niego głosowałem. Nie bedę tego rozwijał, ale jednego jestem pewien, że jego obecne czyny będą rozliczone/   

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1500814

Ty się wstydż za siebie! za prezydenta nie musisz!, on dorosły!

O czwartej straży nocnej czlowiek przyzwoity śpi, a jesli nie, to nie po to, by się ze swoją głupotą ogólną się na porządnym portalu obnosić!

A może Tyś z tych, co stoisz i innych pod celą podsłuchujesz? skoro wątek więzienny wrzucasz!  ( co prawda, to też praca, ale wolałbym inną!).

Widzę, żeś przesiąknięty bolszewicką troską. Homo sovieticus tak ma, że zdolny nawet rodziców potępić. Vide A. Szczypiorski donoszący na swego ojca.

Zdrowia zyczę i więcej luzu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1500815

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Keysyr nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A kto to??!! Już się budzi w tobie niepokojące pytanie. Jakiś szpieg to byc musi. Cholera, jeśli myśli inaczej niż ja i kilku tutejszych kolegów, to musi być chyba jakiś Marsjanin. Ja jestem twoim sumieniem. Mieszkam za ścianą. Słyszysz moje tetniace życie na codzień. Uśmiechasz się codziennie i grzecznie nmówisz "dzień dobry". Jakie to piekne i takie wzorcowe. Pobudka!! Jestem zwykłym Lemingiem. Ooooo. to już jasne, że jakiś głupi, żyd, komuch, wykształciuch ( i to do potęgi). No cóż, nie zaglądałem tutaj kilka lat i widzę sporo pracy dla siebie. Kiedyż miałem tutaj nawet wiernych oponentów w dyskusji i obrońców, ale chyba to już inny portal. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1500819

... sumieniem kogokolwiek, a szczególnie sumieniem antysalonu. 

Widzę Keysyr, że usiłujesz siać wiatr. Więc nie zdziw się, że za chwilę będziesz zbierał burzę. A swoją drogą,... czy nie uważasz, że jako leming czułbyś się o niebo lepiej na Onecie czy GW??? Tam mógłbyś dać upust swojemu poparciu dla KOD-u (Komitetu Obrony D*py), wysmarkać się w mankiet profesorskiej togi UJ, który broni systemu zasłużonego w rozwaleniu Rzeczpospolitej itp.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1500823

Moi nauczyciele w latach 60-tych to zatwardziali komuniści, a ja stałem się człowiekiem prawicowy, z mocną wiarą w Boga, bo to wyniosłem z domu, a nie ze szkół.

Więc nie pieprz i zapisz się do KOD-u i tu nie p....ol trzy PO trzy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1500825

Morze lemingowej śmierdzącej cieczy wylewa się z twojego tekstu.
 

Cóż to za język? Człowieku, czy ty się prosto z gabinetu I sekretarza PZPR wyrwałeś, kiedy padło hasło: "sztandar wyprowadzić!!!"? Czy może jesteś takim oto ubekiem, który mi rękę w kościele podaje jako znak pokoju? Czy patrząc w lustro odzywa się w tobie nienawiść do wszystkiego, co polskie i pachnie patriotyzmem? A może za swoje życiowe porażki obwiniasz wszystkich patriotów wokół, tylko nie siebie? Kto zatem w sprawach prawa jest dla ciebie autorytetem, jeśli depczesz tych, którzy "sprzątają to szambo" pozostawione przez twoich idoli, co chcieli być nauczycielami i autorytetami nie tylko dla Prezydenta dra Andrzeja Dudy, ale nawet dla wszystkich prawych ludzi zatroskanych o moją Ojczyznę? (RP nie może być twoją Ojczyzną, bo o Ojczyznę trzeba dbać, pielęgnować ją, a ty w zamian pomagasz ją dewastować i utrudniać tym, co chcą zaprowadzić ład i porządek). Jestem dumny, że głosowałem na Andrzeja Dudę. Nie bedę tego rozwijał, ale jednego jestem pewien, że jego obecne czyny przysłużą się dobru mojej Ojczyzny, a twoje czyny nie!

 

P.S.
Moja parafraza twojego tekstu ma tę cechę, że wyraża prawdę, w przeciwieństwie do twojego oryginalnego tekstu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1500824

Mam nadzieję, że przynajmniej masz świadomość tego o czym piszesz. Z czego ma wynikać to, że ty jesteś patriotą a ja nie? Ciekawy jestem, co robiłeś wtedy, gdy ja zakładałem w 1980 r. Solidarność gdzieś w Polsce, kiedy do mnie pukali i wzywali na przesłuchanie, gdy stan wojenny przetrącił mi życiorys. Co takjie zrobiłeś dla tego kraju, aby innym odmawiać prawa bycia Polakami? Skąd takie przekonanie, że mądrość jest po stronie Kaczyńskiego i Spółki? Może inni, ci w togach, Lemingi widzą więcej? Massz prawo myśleć inaczej, ale daj takie prawo innym.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1500828

rzekomo siedziała, a nawet godziny na esbecji nie spędziła! Która to...konstytucję! w podziemiu drukowała! która i komu powielała? Wystarczy wysłuchać wypowiedzi śp Anny Walentynowicz i "zasługach" Heni I Bolusia. A taki Boni też ...drukował "ABC małego konspiratora" i co? Nie tylko latami donosił, kapował! i ciągnął esbecki ogon! A jego psim obowiązkiem było ujawnić natychmiast, gdy go złamali, dopadli, szantapowali!A wpadł , Boni na czym? ( wulgarnie rzecz ujmując złapali go na ... d...., gdy obrabiał kobitę kolegi! tak więc Keysyr wyluzuj ze swym bohaterstwem, gdyż nikomu tu nie zaimponujesz.

vale ( możesz to w wolnym tłumaczeniu zrozumieć jako...spadaj!)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1500835

To ty byłeś w tej Solidarności gdzie był Wałęsa Krzywonoś, Borowczak, Borsuk, a ja gdzie Walentynowicz, Gwiazda, Morawiecki.

Więc nie chwal że byłeś w Solidarności, bo swoimi wpisami, tylko wstyd przynosisz, wspierając czerwony system.

Ale co się dziwić skoro twoje guru to Wałęsa czy Borsuk i Krzywonos.

Więc nie kozacz, bo ci żyłka pierdząca pęknie od wysiłku myślowego.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1500837

coś ostatnio masz problemy z przemianą materii....ciągle wspominasz o pierdzeniu albo puszczaniu bąków. Zasmrodzisz cały Portal.Weź coś wreszcie na wstrzymanie:-)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1500864

Nie potrzebnie martwisz się o moje zdrowie, bo jest wyjątkowo dobre, co potwierdziły badania okresowe, które teraz robiłem, ale dzięki za troskę. Ale widzę że ty masz spore problemy, i nie odróżniasz co dobre a co złe i widać jak zatraciłaś smak i zmysłowość, tego co spożywasz, na dobre jedzenie, kręcisz nosem, a na mało treściwe i nie zdrowe dla człowieka, mówisz że bardzo dobre. Więc się faszeruj te twoje rarytasy, ale pozwól że ja sam sobie wybieram pokarm który mi smakuje, a jak coś jest nie świeże, to piszę o tym.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1500867

Tak tu jest ostatnimi czasy...jak w Polsce. Chamstwo uniemożliwia każdą merytoryczną dyskusję.Jeżeli tylko powiesz co myślisz....a nie jest to po linii i na bazie goownodowodzących, masz odrazu kubeł pomyj na swojej głowie.
Walcz dalej spokojnym i wyważonym tonem z tymi bluzgami...może coś wskórasz. Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1500863