"Elyta" zapomniała, że za bal (nawet sejmowy) trzeba płacić...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Jak to zwykle bywa, za wesołą zabawę w Sejmie, zafundowaną Polakom przez tzw. opozycję, teraz trzeba zacząć płacić. W dodatku dotyczy to tych, którzy przez osiem lat przyzwyczaili się do brania, kłamania i korupcji bez żadnej odpowiedzialności. Dlatego zapowiedź finansowego rozliczenia parlamentarzystów-pajaców wywołała falę wrzasków i histerii w elycie III RP. Jak to?...my mamy płacić? "Świat staje na głowie" - zauważył błyskotliwie Tomuś Czereś...pardon- oczywiście Siemoniak. Nic nie chce być jak było. Opublikowanie przez policję zdjęć zadymiarzy spod Sejmu z 16-go grudnia wywołało panikę i porównywanie w GWnie i TVN-ie takich działań z  zachowaniami komunistów w PRL-u. Ale elyta jakoś nie zauwazyła haniebnego i pozbawionego cech ludzkich zachowania tzw. "Obywateli RP" czyli ścieku ludzkiego gorszego jeszcze niż szKOD. Blokowanie wjazdu na Wawel panu prezesowi Kaczyńskiemu nie ma już nic wspólnego z politycznym sporem - po prostu w Krakowie wybiło szambo III RP.

Gdzieś w szczurzych dziurach poginęli PO-szusci - Szczerba, PO-maska, Kierwiński, Olszewski - Kierbel, Tomczyk czy Tomczak, zPOdziej Nitras i wielu innych. Być może pisemne wezwania marszałka Sejmu do złożenia wyjaśnień w sprawie ich szaleńczych zachowań daje taki efekt.PO-szuści nie znają przecież pojęcia zwrotu pieniędzy czy zapłacenia grzywny. No i jest kłopotek...Oni oczywiście wypełzną ponownie i znów będą jazgotać- tylko kto to drugi raz kupi? Sitwa brodatego alimenciarza zdycha w kłótniach o kasę, Próba wykreowania nowego "mesjasza" lewactwa szKODowego - Łozińskiego to juz tylko odgrzewane kotlety. Prawie 70-letni lewak z niszowego portalu, kumpel Michnika i Smolarów - ta sama etykieta, tylko bez brody. "Obywatele RP" tow. Kasprzaka o połamanych zębiskach, to tylko brudny plankton. Gregor na własnej skórze odczuł woczraj w Tarnowie jak to jest być wykpionym i wygwizdanym, ma więc nowe doświadczenie za sobą. PO tonie i trzeba wielkiego wysiłku by katastrofę odwlec choćby o chwlię.

Swetru po raz kolejny pokazał na czyim pasku chodzi. Poleciał do zapijaczonego geszefciarza Junckera, tłumaczyć się z fiaska "puczu" i wyrzuconych w błoto pieniędzy. Tylko co to obchodzi dziś luksemburskiego lewaka? On za chwilę dostanie zarzuty za uczynienie ze swego kraju "raju podatkowego" dla banksterów całego świata. Rychu musi zdaje się zmienić pracę i wziąć kredyt - tylko gdzie? Wybór włoskiego chadeka na szefa PE redukuje szanse Tuska na reelekcję niemal do zera. Poza tym Frau Kanzlerin, po zapowiedzi unormowania relacji z polskim rządem, uważa rudego lokaja za balast już tylko. Zapowiedź wybranki Rycha o wysunieciu kandydatury Owsiaka do pokojowego Nobla obrazuje najlepiej stan umysłowy tych ludzi. Równie skutecznie można wskazać Komorowskiego do literackiego Nobla czy Piterę do ekonomicznego (wszak "kupiła" mieszkanie w centrum Warszawy za...15 tysięcy!).

Za tydzień otwarty dla historyków zostanie tzw. "zbiór zastrzeżony" IPN i ...pękna kolejne bańki "autorytetów" elyty III RP. Nie mam wątpliwości,że większośc unurzanych w agenturalnej "robocie" w PRL-u będzie pochodzić dziwnym trafem spośród tego sitwiarsko- lewackiego środowiska. Ale przynajmniej TW "Bolek" nie będzie się czul osamotniony....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Bez wątpienia sejmowi "protestanci" są w strachu i już liczą kasę którą mogą utracić i z innymi nieprzyjemnościami. Zgoda z Autorem, że opozycja jest w poważnych kłopotach i częściowo w rozsypce, ale, podkreślam, konieczna jest nadal duża ostrożność. Szczur zagoniony do kąta gryzie. Rząd musi być przygotowany na kolejne akcje totalniaków. Bez względu jednakna to co będą wyrabiąc, muszą zostać ukarani. Dać im ostro po kieszeni i kropka.

Poza tym blokowanie mównicy parlamentarnej jest karana w każdym parlamencie europejskim, a więc "Europa" tak ostro ich w obronę w tej sprawie nie będzie brała. Wydaje się, że uczepią się budżetu i tu może być jakaś akcja KE. 

Co do odprężenia w stosunkach polsko-niemieckich. Akcja antypolska w mediach nad Renem trwa, chcą może w ten sposób zmiękczyć stanowisko arszawy. Jak już pisałem, nie widzę pól na których mogłoby dojść do porozumienia i bliższej współpracy. Imigranci?, euro?, zacieśnienie integracji europejskiej? - przecież nie. 

Z innej beczki. Musimy twardo upominać się o informacje dotyczące zanikania sygnału TVP 16 XII. Ucichło o tym zupełnie. 

Ale tekst bardzo dobry. pozdrawiam.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1

Traczew

#1530870

Gdzies w szczurzych dziurach PO gineli pomaski i  inne dziwolongi zwane działaczami.Z tym sie całkowicie zgadzam ale pozostaje kwestia inteligencji.Otóz obrazasz cały szczurzy ród.Kazdy jeden osobnik bez wzglądu na  płec  posiada wiecej inteligencji w jednym pazurku niz ta cała plejada w swoich mózgach razem.Bardzo przepraszam ale mam bardzo madrego szczura znalezionego jako malenstwo na polu i do tego dwie kotki.Całe towarzystwo jest wspaniałe i bardzo szanujące sie wzajemnie jak i dbające o swoje bezpieczenstwo oraz terytorium na którym mieszkaja.O karykaturze slepego i pomysłach torby swetru nie bede pisał bo to nie moja półka zainteresowan.Juz i tak mamy jednego bolka z noblem i zamiarem skakania przez okno,wiec po co wiecej artystów z minionej epoki?Co do opłat sylwestrowych to oni zapomnieli wykupic karnetów wejsciowych. W ich rozumieniu uprawniały ich do tego wystepu legitymacje jakie dostali,ale zapomnieli ze te legitymacje służą do innych celów a nie zabaw sylwestrowo-noworocznych połączonych z wycio-spiewem w wykonaniu jakiejs wokalistki o tematyce której do tej pory ona  sama nie potrafi zrozumiec.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1530873

 tytuł trzeba płacić,to sama prawda i tylko prawda... a więc  płacić za luksusowy hotel z obsługą  wyjątkową, nocne pozdrowienia  w skali 1 do 10 ,dycha :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1530915

i jaki pouczający, zwłaszcza dla tych, którym się marzy balowanie w publicznych instytucjach, za publiczne - nasze pieniądze.

Zdecydowanie zasada, że "każdy płaci za siebie" powinna takze zacząć obowiązywać parlamentarzystów, zwłaszcza warchołów, którym zdaje się, że otrzymamy mandat posła uprawnia ich także do finansowania swoich wygłupów i szaleństwa z naszych wspólnych środków.

Najwyższy czas wystawić im rachunek i odzyskać oc nich przynajmniej część zmarnowanych publicznych pieniędzy!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1530919

A mnie się marzy realizacja programu Więzienie 25 lat +, dla tych wszystkich, przepraszam za określenie, szubrawców. Nie tylko kary finansowe, co jest oczywiste, ale również dla tych którzy naruszyli kodeks karny Cela+.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1531110