Zawieszam komentowanie

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

do czasu zakończenia głosowania w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Histeria i agresja fanatyków pisowskich uniemożliwia jakąkolwiek racjonalną dyskusję.

Niestety, wbrew wyobrażeniom tych "tasaków" (świetne określenie wawela24), ta agresja wcale nie przysparza głosów PiSowi, ani też nie ujmuje Kukizowi i Konfederacji. Przede wszystkim zniechęca niezdecydowanych do udziału w wyborach, czyli napędza głosy lewactwu.

Nie mam ochoty mieć z tym cokolwiek wspólnego.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:21)

Komentarze

Nie będę odpowiadać, ani nawet czytać.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-14
#1591402

Będziesz, będziesz czytać.

Twoja próżność i ego są powalające.

A kiedyś byłaś skromna...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-11
#1591418

Język i zachowanie "chłopaków z Londynu" faktycznie zniechęca do głosowania na PIS...
A może tak właśnie ma być, "chłopaki" celowo budują negatywny obraz przeciętnego wyborcy PIS ?.
Przyznam, że skutecznie...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-12
#1591422

To prawda zniechęcają sami najbardziej do głosowania na PiS, a patrząc na to, że coraz częściej "kryminalista krzyczy łapać złodzieja", to mniemam coraz bardziej, że to oni są wtykami ruskich.

Jednak nie popieram też takiego wylewnego "nie będę komentowała", bo to trochę dziecinnie wyglada, no i wygląda jakby się poddawała (dlatego dałem tylko 3), a Patriota nie powinien - jak nie ma ochoty z cowiększymi trolami/lemingami gadać, to niech nie gada i oleje ciekłym .... ale może choc z nami pogada? ;)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1591429

Od dawna mam podejrzenia z tymi (londyńskimi) ruskimi wtykami. Bo to i język "kacapski" i kultura.
W żadnym wypadku nie zachowuje się tak polski patriota.
Tak może zachowywać się wyłącznie żydowski prowokator, niemiecki manipulant, lub ruski komunista...
Niech każdy sam sobie odpowie, kogo reprezentują "Londyńczycy"...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9
#1591434

Pamiętam popisy "tasaków" z 2015, nie chcę brać udziału w przepychaniu się z tą szajką.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1591424

Rebeliantka obrzuciła inwektywami wielu. Może nawet większość Polaków. A jej głos zużyty na Konfederację jest w istocie głosowaniem na Homo Bruxelicus. Może więc ona sobie z powodzeniem zawieszać komentowanie.

Mam nadzieję jednak, że Rebeliantka nie zawiesi swego myślenia o przyszłości Polski pod rządami globalistów - Koalicji Tuska z Tusko-podobnymi. Z ich ideologią gender, aborcją i eutanazją. Z afirmacją sodomistów i transwestytów. Z możliwością inwazji islamistów i utratą złotówki. Wreszcie z perspektywą zakazu czytania Pisma Świętego jako literatury nienawiści.

Temu co powie: „strachy na Lachy” radzę (z życzeniami pomyślnego powrotu) wybrać się na wycieczkę, a także obejrzeć lokalną telewizję w Brukseli lub w Amsterdamie. W Szwedzkim Malmö i we francuskiej Marsylii. Czy też dotrzeć bezpiecznie do pewnych przedmieść Londynu.

Podchwytliwego pytania o tożsamość narodową Tuska, Labnauer czy też Biedronia zadawał nie będę …

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-9
#1591427

w mediach, głośniejsze krzyki jedynych patriotów na temat, który jeszcze miesiąc temu ponoć NIE dotyczył Polski, tym większe wątpliwości słuchających tych zaklęć.

A wraz z narastającymi krzykami polityków agresja tutejszych komentatorów też się wzmaga i celuje w przeciwników wiecznie żywej Magdalenki.

Zamiast więc wdawać się w przepychanki z układem niech krzyczy cisza!
 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

CISZA

#1591436

- komunistyczny potwór stalin tak jak w latach międzywojennych tworzą organizacje i struktury do obalenia Polskiego Rządu aby znowu z Polski zrobić wycieraczkę do butów dla lewackiego ścierwa.

Komuniści często namawiają do zabijania nienarodzonych dzieci - a może to na was wy zbrodnicze potwory wykonać opóźnioną aborcję ? - są chętni ? - te pier****ne tchórze chcą zabijać najsłabszych i choć same czerwone świnie się urodziły innym odmawiają prawa do życia.

Na was wy zbrodnicze i ludobójczwe q***y to i atom jest za mało !!!!!!!!!!!!

Cała ludzkość dla własnego przetrwania powinna was usunąc fizycznie z kuli ziemskiej !

Na tą chwilę chciałbym zaapelować do Polaków abyście robi w swoich miejscowościach listy niebezpiecznych i aktywnych komunistów, którzy w razie konfliktu regionalnego czy światowego muszą być zlikwidowani pierwszego dnia. Taką listę wtedy należy przekazać plutonom egzekucyjnym.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1591438

To jednak nie znaczy, że uczciwi ludzie mogą stosować zbrodnicze metody stosowane komunistów!

Bo wyroki bez sądu i orzeczenia kary - są tylko kolejną zbrodnią!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591439

- uczciwym człowiekiem a oni w tym czasie strzelą ci w potylicę i zepchną do dołu z wapnem aby potem przez zasiedzenie zająć twój majątek co właśnie robią w całej Polsce (to nie tylko Warszawa i Kraków tylko cała Polska). To o te profity tak walczą zawzięcie wykolejeńcy w togach.

O to ci chodzi ?

Nic człowieku nie rozumiesz ani z historii ani z ludzkiego rozsądku więc nie wiem po co ci głowa (chyba tylko do trzymania uszu).
Tak należy się rozliczyć z czerwonymi mordercami aby osłabić ich na zawsze i uniemożliwić powrót do władzy do końca świata.

Dla zapewnienia pokoju w tym regionie broń atomowa Polsce jak najszybciej potrzebna.

Ustawa o obowiązkowym posiadaniu broni palnej przez każdego Polaka powinna załatwić sprawę na zawsze bo czerwoni zdrajcy w kraju jak podniosą mordę na Polskę to ją natychmiast utracą.
Oni słuchają tylko żelaznej pięści na mordzie a wtedy chodzą potulne jak baranki.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1591446

Powtarzam... Parlament, który uchwali powszechność posiadania broni przez Polaków i rząd, który wprowadzi to prawo w życie, będą pierwszym parlamentem i pierwszym rządem, naprawdę polskim...
Nie ma innej opcji.
To swego rodzaju test na Polskość i patriotyzm rządzących.
Każdy przeciwnik powszechnego dostępu do broni, to albo niezorientowany głupiec, albo wróg Narodu Polskiego... Zakaz posiadania broni dotyczy wyłącznie niezrównoważonych psychicznie... i niewolników.
Tak nas traktowali komuniści i tak traktują nas kolejne rządy pookrągłostołowe.
Śmierdzi zdradą na odległość...

PS. Etymologia słowa BROŃ...

"."...Słownik etymologiczny języka polskiego Wiesława Borysia podaje przy haśle broń: ‚od XIV w. narzędzie walki, oręż (staropolskie wyjątkowe ‚nóż żelazny stanowiący część składową pługa, krój’), w XVI w. w formie bróń, bruń (taka postać istnieje dziś w gwarach); bronić – ‚od XIV w. chronić, osłaniać, strzec, odbierać napad, ujmować się za kimś, nie pozwalać na coś, nie dopuszcza, zakazywać’. W prasłowiańszczyźnie *borniti ‚osłaniać orężem, bronią, strzec, chronić, nie pozwalać, nie dopuszczać, zakazywać’."...

Nie ma tu słowa "mordować" i "zabijać"...
Właśnie do tego potrzebna nam jest broń, do tego, by nas, Polaków już nigdy nie mordowano i nie zabijano...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1591455

Prawo powinno stanowić, że, pod groźbą kary śmierci, na teren Polski z bronią nie ma prawa wjechać nikt, dosłownie nikt, włącznie z amerykańskim generałem, MOSADowskim ochroniarzem żydowskich wycieczek, czy ruskim gangsterem. Na terenie Polski , broń może posiadać wyłącznie obywatel Polski !!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1591458

  Czy to ks.Heller nauczył cię nadstawiać drugi policzek... jak przyjdą rabować twój kraj ?

Jak przyjdą cię opluć...przepraszać, że plują? Taką ewngelią cię wypłukali mózg?

Twoja głowa nie nadaje się nawet do podtrzymywania uszu.

Kompromitujesz  swoimi  "wypowiedziami" nie tylko Polaków...ale cały   myślący rodzaj ludzki.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1591449

Pod względem logicznym "anty-antypatriota" to jest patriota. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

AgnieszkaS

#1591483

Wynik zmagań logicznych z nielogicznymi, jak do tej pory, 5:4. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

AgnieszkaS

#1591505

Osobliwa teza, wiadomo.

Własna nieobecność, z winy pisowców, ma być nie przykładaniem ręki do wyniku lewactwa. Nie odwrotnie.

Kto nie za Rosją, ten histeryk i agresor a najpewniej Żyd, mason i banderowiec.

Nie da się udawać, że Konfederacja nie jest antyamerykańska, antyrządowa, prorosyjska a jak sami sie przyznają, grają na emocjach i manipulują. 

Komu to ich propaganda napędza głosy, napędza wpływ? Jest oczywiste, że te "trzecie siły" mają odebrać głosy PiS-owi a siać ruską propagandę. Może więc byłoby lepiej do tego nie przykładać ręki? Może z tym nie powinno się mieć nic wspólnego?

 

A czy sama Autorka czasem nie stoi po określonej stronie środowisk prorosyjskich? Wbrew temu, co sugerowała, bo jednak jej autorytety, których broni, startują w wyborach i są powiązane z konkretną opcją. Taki to konserwatyzm, że popiera się narodowców, liberałów, byle aktywistow i byle szurów, o ile szerzą destrukcyjne teorie spiskowe a mają nastawienie prorosyjskie- to czynniki wspólne.

Kim są i co głoszą Osadczy, Zapałowski, Raźny ale i Korwin z Braunem. Albo i te konserwatysty czy jakiś Cierpisz, ten co za Smoleńsk wini spisek Żydów. A co głosi i beton szefów narodowców.

https://oko.press/sputnik-wyladowal-kim-sa-kresowiacy-z-konfederacji/

 

 

https://niezalezna.pl/272442-to-olbrzymie-zagrozenie-dla-polski-piotr-glinski-komentuje-prorosyjskie-postawy-na-scenie-politycznej

https://niezalezna.pl/270200-rosyjski-atak-na-bazy-nato-w-polsce

 

https://www.fronda.pl/a/dr-jerzy-targalski-szalenstwo-grzegorz-braun,126967.html

http://www.fronda.pl/a/dr-jerzy-targalski-swiat-paralelny-grzegorza-brauna,115803.html

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591456

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” kontrik...

Po przeczytaniu twojego tekstu i kilku wcześniejszych, tak mi się jakoś kojarzy...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7
#1591463

To są sprawy, o których ich zwolennicy nie chcą rozmawiać. Coś jak Berkowicz z mycką. Dużo wyszło na wierzch, ale są to sprawy znane od lat, bo wciąż te same nazwiska, idee i powiązania. Niech se startuje kto chce ale dywersja z celowym podgrzewaniem nastrojów i ruska propaganda to już nie zabawa, przełomem jest, że z niszowego oszołomstwa wchodzi to w mainstream i ma utrwalać szeroko określone wizje. Nie chciałbym, by tacy mieli jakąkolwiek władzę nade mną i innymi i by różne dziwne opowieści miały być traktowane jako poważne idee czy polityka. Jest jasne, która strona ucieka od rzeczowej dyskusji, przecież jeden argument i leżą, jedno pytanie i wszystko, by unikać odpowiedzi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591471

kontrik toś podał linki - najpierw gazeto wymiotny oko, gdzie zarzucają m.in. kandydatom Konfedracji, ze występuja często w Radiu Maryja i ludobójstwo banderowców na Polakach nazywają.... ludobójstwem i jednocześnie ich wielką wina jest to, ze nie negują akcji Wisła (która kategorycznie doprowadziła do zaprzestania ludobójstwa Polaków przez banderowców)i nie porównują jej do czystki, a jednocześnie są przeciwni POlitykom PO, którzy porównują akcje Wisłą do czystki - takie to m.in. zarzuty dla Konfederatów są na oko przytoczonym przez kontrik :)

ale najbardziej to podobał mi sięten zarzut do Konfederata: "Wraz z będącymi dziś w PiS prorosyjskimi politykami – Sylwestrem Chruszczem, Adamem Andruszkiewiczem zakładał też Stowarzyszenie Endecja." - kontrik ty to chyba nie głosujesz na ten PiS, który ma prorosyjskich polityków (a nawet sekretarzy stanu) - czyli co jesteś tu ukrytą opcją Wiosny biedronia? ;)

kolejne linki z niezaleznej, która juz tu pisałem, że dawno zaczęła naśladować wymiotną

a następnie tez Targalskiego, który hm... a nie chce go urazić ale delikatnie mówiac dziwny jest...

Ps. kontrik ty to masz rozrzut ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1591650

pokazują środowisko i poglądy, co dopiero zebrane do kupy ukazuje całość. chyba logiczne, że nie każde słowo jest zarzutem.

nie każdy też toczy pianę z pyska na myśl o Ukraińcach, za to wielu takich opisywanych jakoś lubi się pienić.nie udawaj, że nie widziałeś takich w necie, nawet jak nie kojarzysz konkretnych przedstawionych postaci, więc raczej wiesz, o co chodzi i jak może łączyć to się w całość. ciekawe, czy choć czytałeś genialne analizy geopolityczne Zapałowskiego. albo dlaczergo przemilczasz resztę, np. lącznika ruskich z Korwinem.

no i dalej tez wyciągasz, jakoby zakladanie "Endecji" było zarzutem, podczas gdy są pokazane istotne powiązania z życiorysu.

niezależna, targalski- nie se będą jakiekolwiek, liczą się opisane fakty a nawet opinie, dające do myślenia. nawet się nie wypowiesz, czy braun to normalny jest, widac to niewygodne. ciekawe, czy jakby menel podszedł na ulicy i zaczął tak nawijać, czy uznałbyś treść z przesłaniem za genialną, czy wariacką. ale że to braun, to musowo bohater i geniusz. jablonowski- olszański tez zalewa słowotokiem ale przynajmniej mówi konkretniej, o co mu chodzi

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591655

To wstrząsające, ale o co chodzi ? Od momentu przeczytania tej wiadomości mój świat już nie będzie taki sam, a ludzie na których patrzę będą wyglądać inaczej.Ta traumatyczna wiadomość pozostawi swoje piętno w mej psychice do końca życia.. w najbliższym czasie postaram się zorganizować kolejny Marsz Pryszczatych Bałwanów. To niedopuszczalne, że w XXI wieku zyją konfederacyjne bałwanofoby.Nie taką kulturę pielęgnujemy w sobie od 1000 lat – jak jest zimą to się ją szanuję ! U nas nie szanowali i co ?? od 10 lat ..................nie ma zimy

 

ps.

Jprd.
Nie czyta, nie komentuje ale pały stawia
To jak się w medycynie  toto nazywa 
Schizofrenia czy jakoś tak

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
#1591486

Co do pałowania, to ty i twoi kumple jesteście ekspertami w tej dziedzinie.
Pałujecie bezwzględnie i hurtowo.

Powiedz, to upodobanie, czy nawyk zawodowy ?.
Jak trzeba być małym zawiedzonym , internetowym kundelkiem, żeby w ten sposób odreagowywać swoje frustracje ?...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1591490

wierzących w PIS, pewnie wiedzą dlaczego w TVP zwanej narodową nigdy nie ma nikogo z Konfederacji. Gęsto często bywają nowocześni, lewacy, tęczowi a władza stamtąd nie wychodzi wcale, tylko się wymieniają. Propaganda leci 24h. Czy taka taktyka będzie skuteczna, ja wątpię, kto pamięta dawne "zapisy" na niewygodnych wie, że przegrała.

To taktyka rodem z PRL ani prawa ani sprawiedliwa.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

CISZA

#1591497

wyrywam się do odpowiedzi. Cejrowskiego wywalili za palenie flagi EU. Prawak, propisowski, katolik a wyleciał z hukiem. Proszę sobie wyobrazić co odwali korwin w debacie TVP. Prosze sobie wyobrazić jak Komisja Europejska będzie potem nazywała Telewizje Polską, bo wg. eurokratów Marsz Niepodległości to marsz faszystów.

Dla zwykłego bezpieczeństwa nie zapraszałbym oszołomów putinowsko-targowickich.

Tak na marginesie sputnik wpycha się wszędzie, nawet Bolka rubel transferowy skusił. Bosak nie potrzebuje brylować w TVP, zasilanie ma.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

norwid

#1591528

Cisza, bo temat został dokładnie zilustrowany w latach 90-tych gdy prawica rozwijała się przez podział na drobne kawałki dając przewagę komunie. Nie ma tematu, polityka nie jest dla narwańców i gęgaczy.

Można sobie komentować, proszę bardzo, ale komentować należy procesy, z socjologicznym i kulturowym uzasadnieniem, a nie czepiać się wyrwanych z kontekstu pojedyńczych wydarzeń.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1591556

Pani myśli liniowo, mimo tego że systuacja zmienia się skokowo. Jesteśmy na wojnie, prawdziwej wojnie, tyle że  toczonej przy pomocy nowych środków. W takiej sytuacji nie ma miejsca na obiektywistyczne dywagacje, bo do takich trzeba mieć partnerów, a tych brak.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1591503