WICI już płoną! JUŻ CZAS!!!

Obrazek użytkownika poeta
Historia

Za chwilę Nowy 2019 Rok. Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego. I DLA NASZEJ OJCZYZNY!

Dostałem dziś od Przyjaciela TO

:

http://www.wicipolskie.org/?p=37523

Z FAKTAMI się nie dyskutuje. A jakie życzenia mam noworoczne ???

Każdy wywnioskuje.

NIECH ŻYJE POLSKA!

BÓG HONOR OJCZYZNA

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Czy wici płoną? C*ś się tli...

Społeczeństwa zachodnie są głęboko podzielone na kosmopolityczne elity i populistycznie nastawioną większość. Jeśli nie uda się tej przepaści zasypać, liberalna demokracja zostanie zmieciona przez rewolucję. Rosnąca polaryzacja między „prostym narodem” a elitami prowadzi do zaniku klasy średniej, która dotychczas stanowiła „solidny fundament” demokracji.

~ „Der Spiegel”, Romain Leick

*

Bóg, Honor, Ojczyzna

nie jeden myslał ze nasz kraj zniszczy
ale nad orłem korona wciąrz błyszczy
wielu oddało zycie za barwy biało czerwone
bo najwazniejsze sa one
Bóg honor ojczyzna to watrosci najwazniejsze
czy pamieta ktos o nich jeszcze?
Kto pamieta teraz o tych ludziach wspaniałych
odwaznych prawych silnych choc tak małych
o tych któzy oddali zycie za Polske Kraj ukochany
taraz jest wolny kiedys wciaz napadany
kto miał by teraz tyle odwagi w sobie
i był by gotów spoczac w grobie
który z was młodzi Polacy
walczył by jak nasi bohaterowie, rodacy
zastanówmy sie nad tym głeboko
zanim powiemy "jestem patryjota"

autor: suzeJ

Napisany: 2007-05-03 Dodano: 2007-05-08 15:36:12

Ten wiersz przeczytano 1194 razy

Pisownia zachowana w oryginale.

PS

 Izolację polityczną Polski dostrzegał marszałek Piłsudski od pierwszej połowy lat trzydziestych a co za tym idzie możliwość wzrostu zagrożenia przez wielkich sąsiadów...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1577773

....to sami swoi.

Cysorz to ma klawe życie..,

Ile zarabiają aniołki Glapińskiego? Jedna z nich nie tak dawno reklamowała rajstopy...

Najbliższe współpracownice prezesa Glapińskiego mają zarabiać gigantyczne pieniądze w NBP. Mimo że – według informacji „Gazety Wyborczej” – mogą nie mieć wystarczających kwalifikacji.. Kamila Sukiennik jest dyrektorką gabinetu prezesa NBP. Martyna Wojciechowska szefuje departamentowi komunikacji i promocji. – To one rządzą bankiem centralnym – wyznał Faktowi jeden z dyrektorów w NBP. .

Według doniesień „Gazety Wyborczej”, Wojciechowska awansowała na stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji i Promocji banku w sierpniu 2016 roku. Od tej pory wraz z premiami, dodatkowymi dochodami i bonusami ma zarabiać około 65 tys. miesięcznie. . Tymczasem były prezes NBP Marek Belka dostawał 57 tys. miesięcznie. Na szczegółowe pytania dziennikarzy „GW”, dotyczące kariery Wojciechowskiej, NBP nie chce jednak rozmawiać.

To się nazywa prawo i sprawiedliwość !!!! To się nazywa dobra zmiana.!!!

https://www.youtube.com/watch?v=lbq2SgZ3DwE

https://www.youtube.com/watch?v=x2w_G2TpkWU

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1577777

    Syryjka wyjaśnia:  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/107703-2015-12 [wideo w oryginale]

Dlaczego Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? Syryjska dziewczyna wymienia 8 powodów, które pomogą wyjaśnić obecną poważną sytuację w Syrii.

1. Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.

2. Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

3. Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku).

4. Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.

5. Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi nie podoba się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.

6. Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmowi oraz Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.

7. W Syrii od setek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.

8. Syria z dumą utrzymuje i chroni polityczną i kulturową tożsamość swojego narodu, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1577811