ODKRYĆ PRAWDĘ! epitafium moje Dla WIELKIEGO POLAKA

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

Odszedł od nas Jan Olszewski. Niezwykły, Prawy Człowiek, Patriota, Mądry, Wykształcony, więc solą w oku był wtedy dla durnowatego badziewia POstsowieckiego, dla tych wszystkich bolków, olków i innych sowieckich i postsowieckich śmieci. Jak przypomnę sobie tamtą noc czerwcową, gówniarza matoła, co pewnie liczyć wcale nie umiał, no ale liczyć się "panom" proponował.

Jak sobie przypomnę tego drugiego yntelekta z wsiowej OSP, co to go "wybierano", a on wsiórek, pełnym przerażenia wzrokiem rozglądał się po sali sejmowej i pewnie pytał siebie:

- co oni ode mnie chcą?!

 

Pamiętacie twarzyczki tych dwóch kreatur Przyjaciele Niepoprawni??? A poźniej obadwa premiery.

A co!

U mnie z pamięcią nie jest najlepiej, ale tych dwu czubków z tamtej nocy nie zapomnę nigdy.

Ich twarzyczek. Ciągle duraków widzę.....

 

Jakże

Przerastałeś ich obu wtedy. Swą Prawością. Swą Mądrością. Swym intelektem, wykształceniem.

Himalaje was dzieliły. TY jak Mount Everest.

A one obadwa, jak dna Rowu Mariańskiego.........

 

Epitafium

Wielkim Byłeś Janie Olszewski Polakiem.

Wielkim Byłeś Naszej Polski

Premierem.

Obalyła Cię sowiecka agentura!

Bo prezydent tamtej Polski był

ciemniakiem.

 

Był agentem i na smyczy był agentów.

Chwalił się publicznie swą niewiedzą:

- żadnej książki nie czytałem w życiu!

 

Poźniej zgłosił poprawkę do tej wypowiedzi,

i powiedział, że jedną przeczytał.

Pewnie dostał do czytania prikaz.

"Psychologia tłumu" - tytuł dzieła był.

Wiedza "wodza" przecież to jest niezbędna.

Każą czytać, więc dołożył wszystkich sił!

No i Polska rozkradziona jest i biedna.....

 

Bo po TOBIE Wielki Janie było tylko gorzej.

Każdy premier głupszy był od poprzedniego.

A wstawiony na TWE miejsce otworzył ten team - im głupszy tym lepszy !

Więc "wybrała" agentura kandydata naaaaaajlepszego.....

 

Rozkradali i niszczyli - sprzedawali Polskę.

Dziś POkłosie w Polsce ruchu przestępczego.

 

Jaka Polska Byłaby, gdybyś TY Był Premierem?

Gdyby mafia ruska Cię nie obalyła!

Dziś Kwitnącą Byśmy Mieli

OJCZYZNĘ!

A co mamy ???

 

- zaś ruinę komoruską, i POtuską "demokrację" - judokrację!

Co już z dala śmierdzi czosnkiem, no i wstrętna jest!

i na wskroś jest - przegniła.....

 

Spoczywaj w Pokoju Wielki Polaku

Janie Olszewski.

bandyci nie POzwolili

Ci rozwinąć Orlich Skrzydeł.

Nie POzwolili Polsce wzrosnąć w siłę!

Spoczywaj w Pokoju w TEJ Krainie Cienia.

MY żyjący Polacy nie dopuścimy do zapomnienia.

Myśl o Tobie będzie z nami po kres naszego istnienia............

 

Chodźmy

ODKRYWAĆ PRAWDĘ z Janem Olszewskim

:

https://www.youtube.com/watch?v=m5axZmvsb7c

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:20)

Komentarze

Ci sami co w 1992 roku bandyci i zaprzańcy nadal chcą obalić rząd suwerennej Polski by powrócić do roli zarządców niemieckiego bantustanu...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1580583

Tak się składa że pan Olszewski bardzo chciał jednomandatowych okręgów wyborczych. Chciał pozwolić Polakom decydować o swoim losie, by nie oddawali go w ręce partyjnych wodzów. I tak się też składa że żaden z wodzów - w tym obecnie miłościwie nam panujący Jarosław Kaczyński nawet słyszeć nie chce o jednomandatowych okręgach.

Dlaczego?

Żartuję... dobrze wiem dlaczego.

A więc Polska może i jest suwerenna, ale już nie jej obywatele, drogi panie Yagonie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1580635

Tamtej nocy, i kantów przy stole bez kantów. 

bandytów największych już nie ma, ale ile jeszcze tych POmniejszych wciąż aktywnych łajdaków?

https://www.youtube.com/watch?v=RlBBFUUd4WY

Skolko ugodno!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1580822

- zdradzieckie kopyta. Kto wtedy pojedzie na jego pogżeb ? - prawdopodobnie ludzie znowu będą krzyczeć - ZDRAJCA ! - jak było u jaruzelskiego: MORDERCA !

https://www.youtube.com/watch?v=I5MW1Myq42A

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

PS.- zawsze "kliknij" w moją miniaturkę-ciągle są nowe.

#1581014

- zdradzieckie kopyta. Kto wtedy pojedzie na jego pogżeb ? - prawdopodobnie ludzie znowu będą krzyczeć - ZDRAJCA ! - tak jak było u jaruzelskiego: MORDERCA !

https://www.youtube.com/watch?v=I5MW1Myq42A

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

PS.- zawsze "kliknij" w moją miniaturkę-ciągle są nowe.

#1581015

Część i chwała dla tych co kochali Polskę ponad wszystko i już ich nie ma.

Ale pamięć o ich czynach nie zaginie.

Pozdrawiam Adamie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1580742

... młode pokolenie wie? Wątpię. Dlatego też trzeba tym młodym ludziom przekazywać wiedzę każdymi sposobami. A że... dzisiejsza młodzież - niestety - nie lubi czytać, stąd też proponuję im formę audio. Słuchając tego, co napisałem 14 kwietnia 2013 roku na temat prawdziwego męża stanu, jakim był Jan Olszewski (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/z-cyklu-od-mazowieckie...) - można także odsłuchać treść tego artykułu z Niepoprawnego Radia pl, który odczytał MarkD. 


Serdecznie pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1580921

kwitnie.I odrazu wiadomo, kto tu pisze i dla kogo pracuje wznoszac takie wiekie peany na czesc jednego z najgorszych politykow i premierow polskich.

Satyr jaki z niego  jest nauczyciel to juz wiemy, bo wiekszosc nauczycieli w Polsce to postPRLowska sztanca,dalej uczaca na mongolow mlode pokolenie i tu Satyr chce dalej oswiecacac mlodych kim byl Olszewski wedlug tego, co mu zydokomuna napisala.Takze nie dziwi mnien tu placz PRLowskiego cenzora,a zwacym sie tu  do jegomoscia Poety.

IZAK OKSNER bo tak naprawde sie nazywal Jan Olszewski zyd i mason szkodnik polski wykreowany na bohatera,a wrecz na meczenika Nocnej Zmiany byl delikatnie mowiac  nieudacznikiem jako premier.Polacy,zreszta nie po raz pierwszy sie latwo nabrali na ta wykreowana niby marmurowa postac.A nie, kto inny jak wlasnie Olszewski jest promotorem PISu rzadu, ktory tez nic nie moze,tyle ze my wiemy ze PIS moze tylko z premedytacja nie chce zmian na lepsze,bo ma byc tak jak napisano juz dawno ze Polacy maja byc zdegradowani do malej populacji etnicznej majacej sluzyc zydowskim wlascicielom Polski i to tez Olszewski robil.Byl jednym z zalozycieli KOR i tez swoich zydow jak Michnik, Kuron, Modzelewski ,w roznych cyrkowych PRLowskich rozprawach bronil,dodam ze w tych czasach, tych rozpraw prawdziwi Polacy byli skrytobojczo mordowani,a jaki los spotakal  zyda Kuronia czy Michnika to wiemy.

To od Olszewskiego zaczela sie likwidacja Polski rekoma oszukanych Polakow czlonkow SOLIDARNOSCI!!!

Izak Oksner vel Jan Olszewski nalezal, a jakze do Klubu Krzywego Kola - dla przypomnienia tym co moga nie wiedziec co to byla za antypolska organizacja:

"Strategów MSW przewidywania nadchodzących zawirowań politycznych i spodziewanego odwetu upokorzonych po zbliżającym się w 1956 r. nieuniknionym zwolnieniu z więzienia W. Gomułki z grupą jego zwolenników, było w pierwszej połowie 1955 roku powołanie niepozornej organizacji pod nazwą Klubu Krzywego Koła. z inspiracji i pod nadzorem Luny Brystygierowej - szefowej Departamentu Personalnego MBP-MSW.

Stworzenie Klubu pod kuratelą bezpieki miało przyszłościowe znaczenie w kamuflowaniu działań w walce o przetrwanie i zachowanie kluczowej roli komunistów żydowskich w rządzeniu państwem oraz wpływu na decyzje i udziału w działaniach obejmujących organizacje i liderów nurtu opozycyjnego."

Oksner tak jak inny zdrajca antypolak zyd Bartman czy Bartoszewski w dziwny sposob przezyli okupacje,kiedy to nawet calkowicie od pokolen spolszczone rodziny  zydowskie wedrowaly na zaglade-najprawdopodobniej w zemscie za to spolsczenie byly przez zydow denuncjowane.

Widac ci dwaj ale nie tylko oni mieli mocna Kenkarte,Oksner wstepuje w roku 1962 do  warszawskiej lozy   masonskiej Kopernik i juz po 2 latach staje sie Mistrzema i zwiazuje sie z Wielka Loza Narodowa Polski.

Jego wszelkie niby patryjotyczne dzialania sa pozorne i nieudane ,a majace kamuflowac jego prawfdziwy cel nisczenia Polski,to wlasnie Olszewski jest kreatorem tego stanu Polski w jakim sie znajdujemy gdyz to on wraz z cala inna banda zdrajcow zasiadal 1989 roku za okraglym stolem i doradzal jak przemycic stary system prawny wraz z cala zydowska mafia sadownicza bez strat do nowej Poslki co sie jak widac udalo i dalej ma trwac dzieki PISowi i Dudzie ,ktorzy sa godnymi nastepcami zyda  masona Oksnera/Olszewskiego.

Tak ze propagandzisci masoneri i zydostwa oczu tu nie mydlcie i lkez nie wylewajcie jak po smierci takich samych antypolakow jak Mazowiecki czy Geremek.Ja po tych zdrajacach nie plakalem i po Olszewskim tez nie bede.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1580955

ale mieszkańcy Polski po prostu nie wiedzą co to jest dobro a co zło....i płyną emocjonalnie z prądem głupoty. Przykre to bardzo.

Jeżeli nieboszczyk był masonem,bronił Kuronia, jeżeli wałęsa go powołał na premiera...jeżeli TVN za nim płacze...i ciągle nie zapala się wam lampka ostrzegawcza...to znaczy że albo opanowała was śpiączka...bo pobudka Brauna jest za słaba i nadajecie się do kliniki BUDZIK...albo to rozdwojenie jaźni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1580962

- tylko czas i dowody śwadczą o tym że Twoja ocena to pomyłka o 180 stopni "po owocach ich poznacie". Cała złodziejsko - komunistyczna szumowina spolaryzowała sie koło bolka, balcerowicza, lewandowskiego (w Polsce zdrajców piszemy z małej litery)- i innych czarcich bękartów. Pan J. Olszewski do końca trzymał z ludźmi PiS-u,czyli patriotycznymi Polakami. Jak można nazwać szkodliwymi działaniami dla Polski: odbudowę stoczni,kopalni,budowę przemysłu, wspieranie rodzin polskich, danie szansy na emeryturę a nie pracę do śmierci, zablokowanie sprzedazy LOT-u i KGHM miedź, przywracanie siły militarnej i politycznej Polsce, odkupywanie "sreber rodowych" takich jak banki, wyciąg krzesełkowy sprzedany obcym za butelkę wódki i pojarać peta i setki tysięcy innych działań ??? - no pytam jak ? - dziś każde dziecko wie że czerwone, zdradzieckie ścierwo uwłaszczało się na majątku narodowym Polaków wypracowanym przez wiele pokoleń a czego te zbóje nie mogli ukraść to sprzedawali za bezcen obcym albo niszczyli aby Polska nigdy się nie odrodziła. Taki był i jest cel i plan tych antypolskich s....synów z bolkiem na czele który nigdy nie był po naszej stronie. On był zawsze ich bo to urodzona kanalia i menda. Przyznam że zręcznie wykorzystali nasz akces do UE ale to się już skończyło. Może i UE sie rozpadnie - kto to wie, ale wtedy rozliczymy czerwonych jak się należy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

PS.- zawsze "kliknij" w moją miniaturkę-ciągle są nowe.

#1581013

"Pan J. Olszewski do końca trzymał z ludźmi PiS-u,czyli patriotycznymi Polakami."...

To tak na poważnie, czy dla jaj ?...
Kto z PISu, ten patriota i Polak ?...
No, no... fajne :).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1581046

ty prostaku!

Do dzisiaj nie możesz "przełknąć gorzkiej pigułki", którą sam sobie zaserwowałeś na własne życzenie!
Mam tu na myśli twoje notoryczne pisanie z błędami ortograficznymi, stylistycznymi, interpunkcyjnymi, z tzw. literówkami, bez znaków diakrytycznych, a przede wszystkim oszczerstwa pod moim adresem, za które spotkała cię zasłużona kara (czarno-czerwona ramka karanego, punkty komentatora na dzień 17 lutego br.: minus 28570, - skutkujące limitem dobowym ilości komentarzy oraz brak możliwości oceniania wpisów i komentarzy innych Niepoprawnych). Dla ciebie kanalio nie istnieje takie pojęcie, jak... samokrytycyzm! Uważasz się za tak "mundrego, jak Krysioków dzieciok, któren sie jeno łurodziuł, a jus mnioł dwa zumpki mundrości", mimo iż do wykonywania zawodu sprzątacza na hali fabrycznej  - nie wymagano od ciebie wykształcenia średniego.

Jesteś podłą żywą istotą, która tylko przez pomyłkę nazywana jest przez niektórych człowiekiem. Dla mnie jesteś bydlęciem, które zamiast rozumu ma tylko instynkt, i to tylko po to, by trafić do sedesu i nie napaskudzić na dywan.

Masz g*wniane pojęcie, jakim jestem nauczycielem akademickim! Zarówno rektor uczelni oraz dziekan wydziału będący moim przełożonym - nie mają przeszłości komunistycznej, choć sami studiowali w czasach komunistycznych. Nie mają "złamanego ideologicznie kręgosłupa", więc po raz już nie wiem który - po prostu bezczelnie kłamiesz - bydlaku!!!  
Dla ciebie wyższa uczelnia nie leżała i nadal nie leży w sferze marzeń i uzyskania tytułu inżyniera czy magistra, że nie wspomnę o doktoracie. Po prostu jesteś za głupi! Stwierdzam to tylko na podstawie treści i formy twoich komentarzy, które świadczą o braku erudycji i intelektu.

 

Odnośnie meritum  

Jestem pewny na 100 procent, że nie przeczytałeś zalinkowanego przeze mnie materiału dotyczącego śp. Jana Olszewskiego, ani też nie odsłuchałeś tego materiału z Niepoprawnego Radia.pl. Gdybyś to zrobił, to byś wiedział, że nie napisałem peanu, a opisałem tę postać (także jego powiązanie z lożą masońską) dokładnie to dokumentując (21 pozycji w materiale źródłowym!).

Natomiast ty co pokazałeś w swoim powyższym komentarzu?
Nie dość, że znowu wylałeś na mnie wiadro pomyj, to na dodatek bezczelnie "zerżnąłeś" tekst (ten w cudzymsłowiu), nie podając jego źródła. To, co zrobiłeś, nazywamy plagiatem - prostaku i prymitywie!!! Jesteś zatem pospolitym złodziejem, bo ukradłeś ten tekst innemu autorowi.

Byłem ciekawy, kto jest autorem i... znalazłem autora tego tekstu. Jest nim "erka_46", którego po prostu okradłeś!
Ale najciekawsze jest to, że w swych "wypocinach" zacytowałeś komentatora piszącego na portalu... gazety wyborczej!!! - który gdyby był przeciwny głoszonym treściom przez gazetę koszerną, byłby zbanowany. Tutaj link do ukradzionego tekstu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,175,156917127,156917127,Zblizala_sie_wios...

No,... nie ma co! - gratuluję ci prostaku!!! Nic więc dziwnego, że wypisujesz takie bzdury, skoro gazeta koszerna jest twoim źródłem informacji!

Satyr 

 

    

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1581039

jak wesz kożucha.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1581041

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pierwsze miejsce w kategori durni, szkoda ze taki cwok antypolak,byly kacapki soldat, jest oplacany z kieszeni podatnika.

Jak zwykle zero merytoryki tylko atak personalny.Ale coz wymagac od Ukrainca ktory z kalachem laytal po wydmach gotowy strzelac do Polakow chcacych uciec droga morska z PRLowskiego raju. Tylko kacapska menda jest przeciwna dania Polakom mozliwosci posiadania broni i ty wlasnia ta menda jestes ,ktora uwaza za durni Polakow co to by sie powystrzelai i ze Polacy nie maja tradycji posiadania broni - jak to napisales tu na swoim blogu.Niezle ci leb wyprali ze takie androny wypisales o tej tradycji i taki czlowiek jest nauczycielem akademickim - dno kompletne.Pomowienie mnie oplagiat to se mozesz w buty wsadzic ,juz wiekszego plagiatowca od ciebie tu nie ma co to sciaga z badziewnej Wikipedi cale zwroty.

Jestes zwykla szmata na kiju, ktora tak sie ustawia jak wieje wiatr.

Gazety wyborczej nie czytam, a kazdy debil wie ze cytat jest w cudzyslowie, A ty jako sledzczy kapus to bys na zycie nie zarobil slabo cie tam przeszkolili.Zadnego ERKA _46 nie okradlem jak tu mi suponujesz Erka sciagnal ten tekst ze zrodla z ktorego ja korzytalem tyle ze on nie wziol to w cudzyslow i zacytowal jak swoje winszuje takich znajomosci.

Ale dla ciebie jak ktos napisze ze ziemia jest okragla to zanczy ze okradl Kopernika- taka twoja logika.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1581087

O wielkości Jana Olszewskiego świadczy fakt, że bohaterowie "nocnej zmiany" nawet po jego śmierci, nie odważyli się "spojrzeć mu w oczy".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580997