Zmiany w rządzie już wiadome -Premier zastąpi pani guru Romasińska

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Całość zmian odbędzie się w światłach kamer nowej telewizji tuby Partii Republikańskiej. Zlikwidowana zostanie TVP a na jej miejsce powstanie utworzona z połączenia białoruskiej i republikańskiej - Telewizja Białopolska- pod wiadomym kierownictwem córci wielkiej nepotycznej Rodziny.

Pierwsza zmiana nastąpi na stanowisku ministra obrony. Zostanie utworzone ministerstwo ataku bowiem teraz kończymy z adrianizacją. Nowym ministrem nowego resortu zostanie pan Pieprzorz.

Rzecznikiem jeszcze lepszej zmiany ma być niezstąpiony pan Łapcycki.

C.D.N.

PS.

To nie przypadek chyba że tuż po wystąpieniu prezydenta w ONZ z "przyczajki" wypełzła larwa partii Republikańskiej. Z przyczajki, bowiem ruchy pro republikańskie trwają już dość długo.

Może to i dobrze bo ruch narodowy w Polsce, nad którym ciąży odium, nie może się oprzeć na PiS. Praktycznie skoro ma nie być tak jak było i ma być pełna "dobra zmiana" to czas przyznać że zarówno PO jak i PiS muszą iść tropem SLD i przejść do historii. Tak uważają nasi "republikanie", którzy usiłowali wskoczyć na fale podobno ponad 70% poparcia PAD.

Nowa partia Republikańska podpiera się Donaldem.... nie nie tym co myślicie, Donaldem Trumpem. Trump znowu pochwalił Polskę, która jak widać ma pełnić amerykańskiego rolę chłopca na posyłki w Brukseli.

Telewizję nowa partia swoją już ma. Licencję, w przeciwieństwie do TV Trwam, uzyskała bez prpblemu choć nie wiadomo kto wyłożył kasę na jej organizację.A telewizja to nie portal internetowy i kasy trzeba tyle że hoho a może i więcej.

Teraz jeszcze tylko trzeba wessać ruch Kukiza.

Przegrupowanie musi się dokonać przed wyborami samorządowymi.

Co się naprawdę w Polsce knuje , pardon ... kluje, zobaczymy niedługo. Zobaczymy czy będą nominacje generalskie i czy reforma sądownictwa będzie prawdziwa czy kompromitująca tzn "kompromisowa".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)