"Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma" - tak mówi proroctwo.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Polska mistyczka – Służebnica Bożej Rozalia Celakówna zapisała przestrogę, iż gniew Boży zbliża się do Polski za liczne grzechy jej mieszkańców (zwłaszcza za rozpustę, nienawiść, aborcje i inne morderstwa). W pismach Celakówny wspomina się o nadchodzącej wojnie jako "strasznej Bożej karze za grzechy" autorka otwarcie napisała:

"Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma".

Taka była przed wojną i taka okazuje się teraz. Jeśli przyjąć że w czasie wojny spotkała Warszawę kara za okres do 1939 roku to tamta przestroga nie odniosła skutku.

Sami widzicie co się dzieje teraz.

Ale była też i inna przestroga:

Faustyna Kowalska w swym słynnym dziś "Dzienniczku" pisze tak: "Pewnego dnia powiedział mi Jezus, że spuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta miała być – jaką Bóg ukarał Sodomę i Gomorę. Widziałam wielkie zagniewanie Boże i dreszcz napełnił, przeszył mi serce".

Czy ta kara dopiero nastąpi bo jeśli  nie idzie w tym proroctwie o Warszawę to zgadnijcie jakie to miasto?

Gdy przed wojną w większości krajów nielegalne i karalne były homoseksualizm, cudzołóstwo i prostytucja, w przedwojennej Polsce obrzydliwości te nie stanowiły przestępstwa ani nawet wykroczenia.  Od 1932 roku, nawet niektóre z aborcyjnych morderstw zostały w II RP zalegalizowane (wówczas, gdy ciąża pochodziła z gwałtu lub innego przestępstwa, kiedy zagrażała życiu lub zdrowiu matki lub też nienarodzone dziecko było poważnie uszkodzone).

Teraz znowu jesteśmy w "awangardzie" moralnej degrengolady. Ale może "Kler" jednak rzuci "Klątwę" na zdegenerowane miasta.

Abrahamowi Bóg obiecał, iż nie zniszczyłby Sodomy, jeśli znalazłby tam choćby i tylko 10 sprawiedliwych (Rodz. 18, 20). Duże miasta w Polsce mają już jak wynika z ostatnich wyborów ponad 60 % anty sprawiedliwych. A to już tylko krok do zagłady.

Warszawa chce“karty LGBT+”. i będą w tym mieście dla homoseksualistów i innych wyznawców parafilii specjalne przywileje ! To z pewnością początek końca współczesnej polskiej Sodomy.

Tak. Teraz  "Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma".Taka była przed wojną i taka jest teraz. Czy w czasie wojny spotkała Warszawę kara jako przestroga dla innych. Ale niestety nie tylko Warszawa.

Chyba tej przestrogi nie zrozumiano bo Polska znowu jest siedliskiem: rozpusty, aborcji, nienawiści, zbrodni, złodziejstwa, bluźnierstwa.

Głupi Polak, pseudo katolik, któremu wmówiono że jeśli będzie tolerancyjny dla zła i szatana staje się inteligentem nie tylko milczy, nie tylko nie protestuje ale jeszcze się cieszy że "dowalają kaczorowi i pisiorom".

Czy naprawdę tak wielu Polaków cierpi na wrodzony mongolizm (który jeszcze nie podlega aborcji) że siedząc na widowni podczas występów pseudo kabareciarzy ryczą śmiechem jak osły gdy słyszą naigrywanie się z katolicyzmu, wiary, religii i księży.
A to przecież im plują ze sceny w oczy a ci zamiast rzucać na estradę czym popadnie bija brawo.

Banda faryzeuszy którzy wiarą wyznają tylko ustami.

"Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie. Możemy i powinniśmy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas".......

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Wiedziałem, że Trzaskowski i Rabiej zrobią wszystkich w konia, nie przypuszczałem jednak, że zaczną urzędowanie od nauki walenia jego.
I dlatego Qń skrytykował Trzaskowskiego.

ps.

- Syneczko? Jak tam w szkole?
- Dobrze, ojczulu. Miałemłam lekcje masturbacji.
- I co Synaczko kochane?
- Latarnica postawiła mi pałe.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1583047

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1583059

Okropne szantrapy...OBRZYDZENIE.!!!

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1583066

Pozostaje już tylko modlitwa.

jjr, śr., 13/03/2019 - 05:33

Wygląda na to że Kościół nas porzucił. Mam nadzieje że Bóg widzi tę Sodomę i Gomorę.
Pozdrawiam

janusz

Pod artykułem o podobnej tematyce na Blogpresie  umieściłem o 5,30 rano w komentarzu ten wpis. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Za publiczne sianie zgorszenia powinna być wprowadzona publiczna kara kara chłosty.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1583074

- Trzaskowski to ukryty gej i pedofil !  - a jego zastępca Rabiej ujawniony gej to jego kochanek (ka). Pedały często mają żony dla ukrycia się w otoczeniu i zmylenia sąsiadów o swojej orientacji seksualnej. Trzeba to w mediach powtarzać dzień dnia aż warszawiacy będą żygać na siebie nawzajem i doprowadzą do skrócenia ich kadencji.

- jakoś nikt nie wziął tego pod uwagę ale czerwoni zboczeńcy już nie raz wykiwali Polaków. Sztuczka z Bolkiem, niby Polakiem i patriotą była skuteczna przez prawie 25 lat. Niby amnestia dla AK po wojnie to też był jeden cyrk ale nasi dali sie nabrać jak dzieci mimo że pierwszych AK-owców którzy poszli na spotkanie z NKWD aresztowano i mogli się zorientować że coś jest nie tak. Akcja i zamach z Tupolewem też była skuteczna.

Wydmuszka Jaruzelskiego, prawdopodobnie sowieckiego agenta podstawionego za prawdziwego zamordowanego Jaruzelskiego działała od II Wojny Światowej do niedawana. Jego trupa spopielili i pochowali w urnie aby nie odkryć prawdziwej tożsamości po DNA. Co za strata ! - nawet ordery od Breżniewa i Putina się stopiły !. Powinno być przeprowadzone dochodzenie w tej sprawie i zabezpieczone dokumenty medyczne z jego wynikami i grupą krwi dla celów porównawczych. Jego niby matka Polka do śmierci nie chciała go widzieć a UB ją zastraszało. PiS czeka aż komuniści i te dowody zniszczą. Robimy wszystko dobrze tylko trochę za wolno. To dlatego te czerwonr s...syny tak kłamią bo ich sztuczki są zbyt skuteczne.

Mnie jak komunista mówi "dzień dobry" to po kryjomu wyciągam "zawleczkę od granatu i odbezpieczam broń". Dobrym działaniem walki z czerwonym zbrodniczym bydłem jest złożenie wniosku do międzynarodowych instytucji o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem (akurat to właśnie oni, to czerwone żydo-bolszewickie ścierwo  wyzywa nas Polaków od faszystów). Będą wtedy przysługiwały odszkodowania od sowietów i Żydów za zbrodnie ludobójstwa.

Tylko czy PiS na taki pomysł wpadnie w ciągu najbliższych 50-ciu lat ?

PS. - ostatnio metropolita warszawski Kardynał K.Nycz podziękował H.G.Waltz za lata prezydentury !!! - czy ktoś z cywilizowanych ludzi rozumie coś z tego ? - diabłu dziękować za czarcie psoty ? - na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kiedy bezczeszczono krzyż powiedział że: " ten krzyż to nie sprawa Kościoła" i odwrócił się na pięcie aby uścikać dłoń - wtedy Prezydenta Bronka Komoruskiego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1583082

Zauważcie w końcu jedno, że sami nakręcacie propagandę pedalską, ciągle mówią o tym. Pokażę na przykładzie: np. dnia 04-03-2019, TVP na wszystkich kanałach mówiła o tzw. „LGBT”. Ziemkiewicz i Ogórek poświęcili temu zagadnieniu cały czas w dwóch programach „Wtylewizji” i „Wtylewizjiekstra”. Więc się pytam: kto propaguje zboczenia? Wychodzi na to, że PiS, bębniąc o tym całą dobę! Przecież mogą zamilczeć to „LGBT” i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Wiedzą jak to się robi – spójrzcie tylko na skład sali na „Studio Polska” gdzie są ci sami ludzie od lat. Więc z jakiegoś powodu tego „zamilczenia” nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną aktywną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. INACZEJ!
Pomyślcie w końcu o tym, kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń czy waginosceptyk Paweł Rabiej nic by nie zrobił. Zatem ktoś im pomaga udostępniając mikrofony i kamery przez cały dzień a potem bębniąc o zboczeniach całą dobę na wszystkich kanałach tv i radio (o prasie nie wspomnę).
Po drugie gdyby rząd PiS chciał, to by tych wszystkich deprawatorów wy-aresztował "za szerzenie demoralizacji wśród nieletnich". Są paragrafy w kodeksie karnym na takich jak oni, ale tego nie robią. W koło mówienie na okrągło o dewiantach jest robieniem im propagandy. Aresztować dewiantów a nie o nich dyskutować. Albo dać rodzicom w szkołach wolną rękę a oni zrobią szybko porządek.
Pomyślcie o tym!
Korwin w sytuacji seksualizacji dzieci kiedyś powiedział prosto, cyt. "to jest obowiązek ojca: zabić kurwa tych ludzi, zabić kurwa tych ludzi, zabić kurwa tych ludzi.". patrz w czasie 5 m 04 s pod adr.:
https://www.youtube.com/watch?v=iSaqbhJzUSw
P.S. św. Antoni Pustelnik
„Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony bo nie jesteś do nas podobny.”
 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1583099

- strusiowi tylko się wydaje że jak schowa głowę w piasek to staje się niewidoczny i zagrożenie mija. Bolek powiedział że jak miał goraczkę to wyrzycił termometr i gorączka mu minęła tylko kto teraz będzie słuchał Bolka ? Mój kolega jak miał gorączkę ostanio to pomyślał że przejdzie mu jak zawsze. Niestety tym razem było to zapalenie płuc, mocno zaawansowane i leży już grobie drugi rok (teraz jest rocznica jego śmierci). To właśnie ukrywanie takich spraw w tym i w Kościele doprowadziło do takiej skali wynaturzeń. Fakt że czasem TVP działa niepotrzebnie jak tuba. Muszą zatrudnić dobrych strategów i z wrogiem, czyli komunistami i tefałenem walczyć ich metodami tylko lepiej. Tą ostatnią aferę z mięsem prawdopodobnie też wykreował tefałen tak jak z urodzinami Hitlera i układaniem sfastyki z ciasteczek. Możliwe że jakiś ich kolega UB-ek bankrutował i na koniec zrobili tą szopkę z padliną aby Polsce zaszkodzić. Te antypolskie s...syny z tefałenu to jedni z najgroźniejszych wrogów naszej Ojczyzny.

PS. przypomnę że ten bandyta co sprzedawał sól drogową jako kuchenną został uniewinniony lub otrzymał symboliczną karę bo była to jak zwykle w takich przypadkach "mała szkodliwość społeczna czynu" i jak czytałem mała szkodliwość soli której i tak nie można przebadać bo ludzie ją zjedli. Tak ocenili to przeklęte zbóje w togach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1583103

Podobno w Warszawie urodziła się pierwsza dziewczynka z...... penisem.
Szczęśliwy ojciec wyjdzie z dzieckiem ze szpitala za dwa dni, a matka już jutro opuści izbę wytrzeźwień. Oboje martwią się jak dziecko przyjmie ich wegański kot.
8-))))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1583232

krew przy skrobankach lala sie strumieniem. Mowiono wowczas zartem angielskim, ze to drugie rownolegle koryto Wisly. Stolica naszego kraju byla wowczas miejscem " urlopowym " rowniez wysokiej ciazy niemalze calej Europy. Proceder ten prowadzono tasmowo. Dzis nadal zycie poczete nie jest nalezycie chronione prawem i istnieje nadal proceder mordowania poczetych dzieci. Musze przyznac, ze dziwi mnie, iz Polacy nie znajduja czasu, by zatrzymac ten mord. Bowiem nikt inny jak sam Narod moze to uczynic. Jak najbardziej wspolwinny jest rowniez Kosciol Katolicki, ktorego rola jest miedzy innymi, by byc sumieniem Narodu... Niewielu mamy odwaznych duchownych...

https://www.youtube.com/watch?v=RR3caeYsyFg

https://www.youtube.com/watch?v=oZu1o87knBM

https://www.youtube.com/watch?v=eU2w0TJLy3A

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1583373

Wyznawcy PiS-u, to faryzeusze, prawdziwy chrześcijanin który ma Pana Boga w swoim sercu, będzie przeciw mordowaniu dzieci nienarodzonych i będzie protestował i głośno o tym mówił.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1583374

Spojrzmy sobie samemu przez ramie. Czy w czasach PRL-u ( w koncu mamy " swoje lata") zamordowal bys wlasne dziecko?

Pamietasz wowczas reakcje na skrobanki wsrod krewnych, znajomych itd.  To sie dzialo, i owszem, ale zawsze bylo owite pewnym niesmakiem spolecznym, pewna negacja i to nawet wsrod ateistow...czy nawet komunistow. Mordowali czy tez meczyli z wielka ochota innych, ale nie swoich...i to jest kolosalna roznica. Od wielu lat punkt ciezkosci przeniosl sie wlasnie , by usmiercac rowniez wsrod wlasnej rodziny, tj. aborcja i eutanazja i to jest TRAGICZNE i to zarowno w aspekcie indywidualnym , ale i narodowym. Ze o duchowym i etycznym juz nie wspomne. Ludzie jako masa stali sie zli sami w sobie. A to wszystko jest spowodem odejscia od Stworcy, odciecie sie od Absolutu i imaginacja wlasnej wielkosci ,odrebnosci i indywidualnosci... Ludzkosc jest jednym "cialem", jest czescia Boga i jedynie manifestuje sie w pojedynczych jego kreacjach, czyli w nas z osobna... wiec jak mozna usmiercac samego siebie ? przeciez to jest absurd, to jest chore, to jest umownie chrzescijansko ujety diabel...

pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1583379