Pucz rezydentów

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Sytuacja z jaką mamy do czynienia jest oczywista. Służba zdrowia jest podobną ostoja upadłego systemu jak kasta sądownicza.

Realizowany scenariusz przypomina zeszłoroczny pucz. Protest miał się odbyć, uruchomiono go i roznieca.

Służba zdrowia udowadnia, że jak sama nazwa wskazuje, ma związki ze służbami i nie pierwszy raz jest przez nie używana do destabilizacji rządu PiS. Do aktywacji protestów użyto, nomen omen, rezydentów.

Pytanie tylko brzmi:  rezydenci których  służb posługują się rezydentami? Rezydenci wewnętrzni byłych zdezubekizowanych służb czy rezydenci tyc służb które usiłowały zakłócić wybory w USA i inspirują ruchy separatystyczne w Hiszpanii i Polsce.

W przyrodzie i polityce nic nie dzieje się przypadkowo ale znaki są czytelne.

Na miejscu rządu nie byłbym tak kurtuazyjny. Całe to stado prowokatorów - rezydentów, wyrzuciłbym na zbity pysk za porzucenie pracy, co naturalnie pozbawiłoby ich uprawnień do warcholstwa. Niech ich zatrudnią ich mocodowcy.

Swoją drogą powinniśmy poznać kto im doradza.

Obszczymurki które potrafią co najwyżej podać aspirynę żądają płac wyższych niż mają inżynierowie w budujący w okrutnych warunkach atmosferycznych mosty, drogi mieszkania.

Kiedy byłem w ich wieku zarabiałem 550 zł. miesięcznie a na kupno kąpielówek i koszuli musiałem wziąć pożyczkę. Wszystkiego co mam musiał się dorobić swoja praca a nie samym faktem istnienia. A oni, rezydenci, przychodzą z gebą na gotowe i gdy przychodzi do nich rencista otrzymujący 1000 zł. miesięcznie, traktują go jak intruza, jak wrzód.

Teraz tyko patrzymy kto pojawi się jako dobroczyńca i obrońca puczystów - rezydentów. Jakaś kolejna "szczerba". Jak na razie podczepia się Kosiniak K.mysz, który zapomniał że to jego partia rządziła przez prawie 30 lat RP i doprowadziła do zapaści opieki medycznej w Polsce.

Swoja drogą już dawno mówiłem aby państwo przestało zatrudniać, lekarzy, nauczycieli, górników i kogo tam jeszcze ma na swoim garnuszku.

Państwo ma zatrudniać : wojsko, policję i administrację ( bez woźnych i sprzątaczek. Reszta powinna zawierać umowy ze swymi pracodawcami i rząd nie powinien się w nie wtrącać.

Ale my nie potrafimy wyrwać się z epoki socjalizmu i jest jak jest.

Studia też nie powinny być za darmo. Każdy przyjęty na studia powinien podpisać weksel - zobowiązanie odpracowania na rzecz społeczeństwa kosztów studiów. Nie chce  pracować w Polsce? Bóg z nim - niech jedzie do Szwecji podcierać dupy Muzułamanom. Tylko niech Polsce zwróci koszty wykształcenia.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

W dużej mierze zgadzam się z Tobą - kolejny raz ZZ lekarzy przystępują do akcji politycznej - po stronie Platformy. A tego oszołoma - Bukiela - chciałabym zobaczyć przy pracy zawodowej. Najlepiej na tzw. Zachodzie. Ale to absolutnie nierealne. Wielka szkoda!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1550032

glownie dlatego, ze zatrudnienie i wykonywanie zadan przez sformalizowane, panstwowe instytucje jest zawsze duzo drozsze, niz te same zadania wykonywane przez instytucje prywatne.

Tak jest tez w przypadku lekarzy: pracujac w przychodni sa w stanie przyjac 10 pacjentow  w 4 godziny, podczas gdy prywatnie w tym samym czaasie przyjmuja ich dwa razy tylu... nie wspominam tutaj gornikow, ktorzy z regoly przynosza straty ( a jak nagle kopalnia panstwowa okaze sie rentowna -mamy natychmiast strajk zadajacy podwyzszenia wynagrodzen...). Poza tym- taki lekarz przyjmuje pacjenta prywatnie, ale jak przyjdzie co do czego to tego samego pacjenta przyjmuje do szpitala poza kolejnoscia jako "nagly przypadek".

Latwo  zauwazyc, ze zwiazki zawodowe dzialaja w Polsce (i nie tylko) glownie w firmach... panstwowych...

Logicznie myslac: panstwo musi byc najwiekszym wyzyskiwaczem "klasy robotniczej", skoro 70% zwiazkowcow pracuje na panstwowych posadach. Pomimo takiego "wyzysku" wszyscy zatrudnieni przez panstwo trzymaja sie kurczowo swoich stolkow (o szefach i Radach Nadzorczych panstwowych spolek nie wspominajac) - i sa gotowi strajkowac w przypadku jakiejkolwiek proby... prywatyzacji... bo nigdzie tak dobrze nie placa za "niewielerobienie" lub nawet w niektorych przypadkach za "nicnierobienie".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1550061

Nie za bardzo się z tobą zgadzam z tym puczem.
http://niewygodne.info.pl/artykul8/04048---Gornicze-swiete-krowy.htm

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1550071

ewidentnie w wypowiedziach "młodych lekarzy " słychać wycie hien POkopaczki i POarłuk....... okazuje się  ,ze nagle ta cała PATOLOGIA z po ,  n. , psl  jest niezwykle "pomocna" dla wybranych zawodów ......tylko co robili przez dwie kadencje i niektórzy przez naście lat .... bardzo łatwo jest krzyczeć , gdy nie odpowiada się za całość lub za NIC . Udają takiego ,że do rany przyłóż ..... nie radzę , bo będzie GANGRENA !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

orgi

#1550084

Nudna ( bez końca) komemoracja , reminiscencja - dla POkrewNych „rezydentów”…

Po rozpoczęciu obowiązywania komercyjnego artykułu 44- w Konstytucji RP – przystosowanej do przestępczości publicznej – dla „osobistości” godzących się na NIE ŚCIGANIE przestępstw i zbrodni (przeciwko zdrowiu i żytciu Narodu Polski) masowo- zbiorowo popełnianych przez funkcjonariuszy publicznych…

Pewien Zacny Lekarz profesjonalnie ratujący życie pacjentów ( w łódzkim  Szpitalu „Matek Polek”) po pubLicznych zamachach na życie pacjentów – (za murami INNYCH szpitali - związanych z „autorytetami” legendarnymi i LEGENDOWANYMI dla komercji „służb specjalnych”.)

W trakcie sumiennego ratowania życia pacjentki (mojej Żony - po "rutynowym -szpitalnym" zamachu na jej życie) Wypowiedział do mnie ZDANIE

: „ Jestem już starym lekarzem, ale jeszcze marzę – żeby w moim zawodzie nie pracowali ZBRODNIARZE” następnym ZDANIEM –„ proszę jechać do szpitala w którym tak URZĄDzono pańską żonę i popytać pacjentów – świadków działań „lekarskich” – bo to jest sprawa dla prokuratury”…

Powyższe ZDANIE zdało mi sprawę z doświadczeń szpitalnych - (tajnych(?) - dla wielotysięcznych środowisk „ludzkich” …” lekarzy, pielęgniarzy, prokuratorów, sędziów”)

18.12.1997r. wysłałem do właściwej prokuratury zawiadomienie o popełnianiu „lekarskich” przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu Polaków…

Prokuratura nie miała jeszcze wówczas pojęcia- jak długo będzie obowiązywał art. 44 Konstytucji RP… godzącej się na NIE ŚCIGANIE przestępstw i zbrodni „lekarskich” przeciwko zdrowiu i życiu Polaków…

Na wszelki wypadek ( po miesięcznej naradzie - najwyższych gremiów prokuratorsko- ministerialnych)…zostało wydane właściwe polecenie... - aby jedyny ( w mieście Łodzi) pryncypialny prokurator,- który posiadał zawodowe doświadczenie w sprawach z „lekarzami”  korumpowanymi do biznesu „łowców skór”- oddaniem ZUSowi ?...

Pryncypialny Prokurator – znający pryncypialnych Policjantów i polityczne układy w mieście (Łodzi) – sprawił to, że ZDANIE (obowiązków) Zacnego Lekarza ( o leKarskim marzeniu – aby w środowiskach lekarskich – nie pracowali zbrodniarze ) – zaczęło REALNIE „funkcjonować”…

Uczciwe zeznania pielęgniarek – zgromadzone pracą pryncypialnych Policjantów, dały proKuratorską - prawną podstawę do dalszych (19-o letnich) "wyjaśnień operacyjnych" prowadzonych (obok moich obywatelskich)  zawodowymi siłami „służb specjalnych”- powołanych konstytucyjnie do najlepszego znania (ZDANIA zacnych Lekarzy) o faktycznych (taktycznych ?) - zbrodniczych układach „samorządowych” i samoSąd-owych w "miejskich szpitalach" ( legendowanych „autorytetami”) – związanym z „prawno– sądową” osłoną - dowiedzionych policyjnie - zbrodni "cywilizowanych" procederów „łowców skór” - od 1997 roku - nie do parlamentarnego (?) RUSZENIA … z POsad „sędziowskich” (PO sądów)…

Trudno mi nie nudzić CzyTających - POspolitymi – oczywistymi faktami ( antynarodowymi zbrodniami otaczającymi Polskę) -

Więc "niepoprawnie" - zacytować muszę CzyTającym ...-> pierwsze ZDANIE racji…o społecznych doświadczeniach, nabytych (nie tylko dla mnie)- wypowiedziane przez pryncypialnego Prokuratora (który bezpośrednio po rzetelnym nadzorowaniu śledztw, sprawnie wykonanym w szpitalach – przy sumiennej pracy Funkcjonariuszy Policji RP, nie zagrzał już miejsca w łódzkiej Prokuraturze i obecnie pracuje w IPN w W-wie …

Od 1998 r. nie mogę ( nie wolno mi) zapomnieć tego ZDANIA (racji ŚWiadomości) pryncypialnego Prokuratora RP : -

„Polskim „wymiarem sprawiedliwości” rządzi mafia lekarsko sędziowska i w polskim , sądownictwie, nie było jeszcze takiego precedensu, żeby prokuratura mogła – na podstawie dowodów (gromadzonych w śledztwie policyjnym)

wypełniających art. 148 K.K. - postawić przed sądem – znanych

lekarzy,winnych powodowania śmierci pacjentów”…

Pryncypialny Prokurator oznajmił jeszcze, że w Polsce pracuje jeden zacny Lekarz pełniący funkcje

Biegłego Sądowego, który  (prawdopodobnie za 9 miesięcy) miałby odwagę cywilną (leKarską – od ś.p. J. Karskiego) aby wydać prawdomówną ekspertyzę umożliwiającą  prokuratorskie ( ograniczone do art. 155 K.K.)

"prawne przeciwstawienie" się zbrodniom - napędzanym  przestępczością biznesową mafii „lekarsko sędziowskich”…

Prokurator w lutym 1998 roku zamierzał powołać do sprawy karnej – przeciwko „lekarzom "- owego zacnego Biegłego Sądowego, ale „ludzka’ łódzka mafia samorządowa , oczywiście ubiegła zamiary pryncypialnego Prokuratora …

Siłami ówCzesnych nowoczesnych polityków – mafia samorządowo- samosądowa, tak systemowo wpłynęła na politykę szefów łódzkich prokuratur i sądów , że pryncypialny Prokurator - został politycznie odsunięty od sprawy – do wyjaśnienia i  teorEtycznego rozliczenia zbrodni szpitalnych (tajnych/?)  - na postawie art. 44 (?)  - Konstytucji 1997 r.

W związku z powyższym, po rzetelnym śledztwie policyjnym ( w miejskich szpitalach) niebawem został wykonany polityczny wyrok śmierci na Komendancie Głównym Policji , gen. Marku Papale... - dzięki któremu, pryncypialni Policjanci zgromadzili twarde dowody przeciwko „łowcom skór” biznesowo grasującym między „miejskimi lekarzami”- jak grabarze między grobami Polaków.

Po politycznie odsuniętym od sprawy karnej – pryncypialnym Prokuratorze - systemowa niewolnica, politycznie wSkazana – Pani asesor Prokuratury Rejonowej – musiała systemowo „umarzać” kolejne, klasycznie drepczące w miejscu „postępowania”…umorzeń ”- systemowo „uprawomocnianych przez polskie sądownictwo”…

Asesor wSkazana przez ówczesny system politycznego (artykułem 44 9?) Konstytucji RP... – do „BEZREFLEKSYJNEGO” –„sądowo prokuratorskiego” doprowadzania do (bez końca?) „sądowego” zwlekania ze sprawiedliwym ( pro społecznym)osądzeniem i zakończeniem kompromitujących - Suwerenów władz Polski, czy

– trojących się „władz” (umyślnych ?) "suwerennych, czy konstytucyjnych" (?) -mocodawców (prawnych ?) zbrodni procederów „łowców skór” …

Asesor- rezydująca w Prokuraturze Rejonowej, nie była jeszcze wówczas do końca = „prokuratorsko” zdegenerowana „zawodowo i samorządowo” i prawdopodobnie prywatnie wierząc jeszcze w pro polskie funkcje prokuratury, wypowiedziała do mnie - refleksyjne ZDANIE (racji świadomości) : …” Nie ja decyduję w tej sprawie, ja MUSIAŁAM umorzyć (dalsze postępowanie wyjaśniające), a pan MOŻE się odwoływać…”

Przez lata „prawnych” perypetii w dążeniu do sprawiedliwego – pro polskiego  – prawdziwie sądowego procesu, do właściwego przeprowadzenia w oparciu o fakty określające współuczestnictwo "elit sądownictwa" w zbrodniach polityk samorządowych… po wieloletnich odwołaniach od przestępczych „sądowych uprawomocnień” POlegających na nie ściganiu zbrodni „szpitalnych” (tajnych – dla rezydentów ?)

Wielokrotnie (od 1998 r.) do kolejnych „demokratycznych przedstawicielstw” deLegatów kolejnych ekip (kpin) z

ministerstw sprawiedliwości, wysyłałem profesjonalne ekspertyzy, sporządzone (w 2000 roku ) - przez pro polskich zacnych Profesorów Medycyny – Krajowych Konsultantów Medycznych,

Wybranych przez Naczelną Izbę Lekarską do sumiennego lekarskiego skontrolowania „ekspertyz” politycznych”Biegłych Sądowych” ograniczonych do zadań systemowych – zlecanych prokuraturom (od 1997 r.) - do prokurowania umorzeń „uzasadniających” rozpędzane nie ściganie zbrodni ”lekarskich” i innych rezydentów , POdżegających załogi szpitali do POdnoszenia „statystycznej” umieralności  - w ramach konstytucyjnych uprawnień (art. 44) do nie ścigania przyczyn śmierci pacjentów odprawianych z polskiej ziemi – pod ziemię - do grobów ...

Antypolsko zorganizowanym podziemiem przestępczym, najlepiej znanym ( z ZUSowskich (?) statystycznych zysków ?)  znanym POspolitym, nadzwyczajnym, czy „ludzkim” środowiskom nadzwyczajnych kast „sądowo prokuratorskich- rezydentów”…

Pozdrawiam – J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1550087

Należy grzecznie poprosić o powrót do pracy, a jeśli nie - "LOCK OUT"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1550093

„rezydenci” - proTestem - pro finansowym, samoTestują swoje zawodowe POwołanie i osobnicze - zakamuflowane

predyspozycje terrorystyczne…

O osiem - dziesięć lat za późno - „rezydenci’ rozpoznali swoje zawodowe preferencje materialne…

Dla dobra Narodu Polski, niech  lepiej - późno, niż wcale - zrezygnują  z praktykowania  finansowych zapędów do

„leczenia” pacjentów żyjących – bo przepłacających…

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1550116

"...Pytanie tylko brzmi:  rezydenci których  służb posługują się rezydentami? Rezydenci wewnętrzni byłych zdezubekizowanych służb czy rezydenci tyc służb które usiłowały zakłócić wybory w USA i inspirują ruchy separatystyczne w Hiszpanii i Polsce."

Z mojej ostatniej notki wynika że inspiracja przyszła od Żydów amerykańskich powiązzanych z korporacjami farmaceutycznymi i spożywczymi. Narzuca się nazwisko Soros. Tak więc moja odpowiedź brzmi - tych drugich.

Nie zmienia to faktu że do roli nadwładzy w Polsce aspirują Izby Lekarskie, twór powstały a w 1989 roku, ale ściśle na bazie nomenklatury komunistycznej i służb komunistycznych.

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/izby-lekarskie-a-solidarnosc-ze-strajk....

Pozdrawiam. miarka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1550411