MOWA NIENAWIŚCI w relacji do MYŚLO-ZBRODNI...

Obrazek użytkownika Myślidar
Idee

Obserwując dzieje współczesnej cywilizacji, nieustannego zatracania się społeczeństw krajów europejskich w odmętach głupoty dochodzę do wniosku, że również w Polsce są siły, którym zależy na zmąceniu rozumów naszych rodaków, co już się zresztą częściowo udało (vide LEMINGOZA wielu naszych sąsiadów i znajomych). Zresztą jak może się nie udać wmawianie ludziom, że, i kiedy popełniają myślozbrodnię (myślenie niezgodne z „duchem czasu”) jeśli stoi za tym amerykański filantrop G.S., z grubymi milionami na te cele...

 

Coraz częściej słychać głosy domagające się karania mowy nienawiści. Czym ta mowa będzie mierzona i jak będzie oceniana, i przez kogo? O tym niestety jeszcze nie wiemy, ale diabeł nie śpi i mąci zaczynając od „mądrych inaczej”.

 

Głupota szerzy się niestety wśród pseudo inteligentów i wśród naiwnych z ogromną szybkością, tak jak kiedyś szerzyła się grypa „hiszpanka”. Jeśli nie odzyskamy wpływów w odsprzedanych naszym wrogom polskich mediów, to broń nas Panie Boże!

 

Bo pomyślmy, ile nam już wmówiono niedorzeczności, że nie wspomnę rozważań o „ocipieniu klimatu”, który rzekomo psuje człowiek. Opakowane jest to w lukrowane słowa podparte rzekomymi naukowymi autorytetami, których nikt z nas nie widział i nie zna. Ten temat dokładnie wyjaśnił Prof.Dakowski, link niżej:

https://www.youtube.com/watch?v=dN8C0WUW1FU

 

 

Różnych bzdetów sprzedawanych nam przez uczelniane autorytety, za hojnie wynagradzane wywody naukowe, które laika mogą oczarować, zapamiętałem wiele.

 

Wspomnę o jednym micie popartym naukowymi, profesorskimi tytułami, który jest mi dokładnie znany, a obecnie jest obalany przez następne już autorytety. Chodzi o margaryny, które uczeni żywieniowcy zachwalali jako o niebo zdrowsze od naturalnego masła. I okazało się, że wciskali nam kit, podobnie jak bajki o szkodliwości jedzenia jaj i pewnie wielu innych niedorzeczności, które w ferworze bombardowania naszych głów nieustannym postępem naukowym, umknęły naszej uwadze...

 

A ile tego kitu wciskają nam mówiąc o konieczności szczepienia się na coraz to inne wydumane choroby, Przecież to celowy holokaust. Dlaczego holokaust, bo najwięksi sponsorzy szczepień sugerują by rozpocząć depopulację ludzi właśnie szczepionkami. A przecież depopulacja polega na unicestwianiu. Wojna unicestwia w sposób nagły i to już przyjmujemy za naturalne (bowiem jako cywile chronieni jesteśmy różnymi konwencjami, którymi i tak nikt się nie przyjmuje), ale jak to uczynić w czasie pokoju, od kogo zacząć i jak dokonywać selekcji. MAKABRA!!!

 

Kto pilnie śledzi co „w trawie piszczy” pewnie też o tym słyszał.

 

Jeżeli dojdzie do karania za niepoprawność polityczną, zwaną mową nienawiści to następną przewiną będzie myślo-zbrodnia, bo przecież mowa bierze się z myśli. No nie?

 

MYŚLO-ZBRODNIA...

Dzisiaj myślenie mocno podejrzane,

myślo-zbrodnia najcięższą winą,

będziesz osadzony bez sądu.

Wyznaczą Piłata, który

wyda wyrok skazujący

i umyje ręce.

 

Potem namiestnik imperatora

niczym nadęty dyrygent,

znakiem kciuka do dołu

wskaże miejsce na zawsze

zarezerwowane dla ciebie,

a może i dla mnie

bez rezerwacji...

 

Lublin 2012

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Ten  przebrał ludzi by wyglądali jak świnia

Ci się stosują do jego dziwactw dla kasy

Dlatego niektórzy chcieli sprzedawać lasy

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1582967

Powiem tak: za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał, więc należy dać sobie spokój w tym współzawodnictwie. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat). 
To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3
https://www.youtube.com/watch?v=y92bYF8Fpto&index=22&list=PLjUpr2IJF830w...
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1583095

„Mowa nienawiści” i "antysemityzm" to dwie strony tego samego medalu Jad-Nasz-Masz.
Ks. Stanisław Małkowski powiedział:
Stać się uczniem Jezusa to zarazem pragnąć w duchu apostolstwa, aby świat poznał Jezusa i przyjął, aby pokonana była nienawiść. Nieprzyjaciele Boga nienawidzą sprawiedliwych. Miłość Boża łączy się z odrazą wobec grzechu i sprzeciwem wobec tych, którzy zło grzechu pochwalają i wspierają. Pojęcie „mowy nienawiści” oznacza potępienie i karanie form wyrażania sprzeciwu wobec zła, nie tylko form, ale istoty wynikającej z odróżniania zła od dobra, kłamstwa od prawdy. Orężem „mowy nienawiści” posługują się propagatorzy relatywizmu poznawczego i etycznego. „Mową nienawiści” staje się więc publicznie wyrażany osobiście lub społecznie sprzeciw wobec zła, kłamstwa, zepsucia i różnych przejawów nienawiści właśnie. Nie wolno więc nienawidzić nienawiści, bo wszystko i wszystkich trzeba kochać, łącznie z tymi, którzy rzeczywiście szerzą nienawiść. Zarzut „mowy nienawiści” opiera się nie tylko na kłamstwie założycielskim, ale na absurdzie, z którym żaden dialog nie jest możliwy. Propagatorzy tej ideologii nonsensu, posługujący się tym zarzutem sami nienawidzą tego, co prawdziwe i rzeczywiste, kierując swoją walkę przeciwko wspólnocie Boga z ludźmi i ludzi między sobą. W oczach i umysłach walczących z „mową nienawiści” ostoją „nienawiści” jest rodzina, Kościół i ojczyzna, Boże objawienie, Pismo święte, tradycja, wiara i kultura. Światowi przeciwnicy „mowy nienawiści” chcą zastąpić rodzinę dowolnym partnerstwem, wspólnoty – kołchozem, państwa i narody – globalizmem totalitarnym, ludzi – automatami, Boga – bożkami władzy, przepisów, posiadania, wrażeń, przyjemności, konsumpcji.
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1583094