Już tylko bojówki, wycie i Timmermans…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Co jeszcze wymyśli niemiecki ruch oporu w Polsce wspierany przez komisara Timmermansa? Może wreszcie Eurokołchoz zdecyduje się na ruch taki, na jaki nie odważyli się nawet sowieci? A więc na zbrojną interwencję w Polsce w celu obalenia reżimu Kaczyńskiego? Ale z taką interwencją też muszą dać sobie na wstrzymanie, gdyż Bundeswehra jest w rozsypce…

Fakty są jednak takie, że wszystkie próby obalenia siłą rządu PIS zakończyły się klapą. Nie udała się nawet 40-dniowa okupacja Sejmu pod pozorem walki o 500 złotych w żywej gotówce dla niepełnosprawnych. Co ciekawe: Walkę tę wszczęła posłanka Scheuring znana z tego, że nigdy nie interesowała się losem niepełnosprawnych – wyjąwszy oczywiście jej walkę o aborcję dzieci z niepełnosprawnością u boku "czarnych macic".

Nie udała się także próba obalenia pani premier Szydło i minister Rafalskiej – jedynych takiej premier i minister w dziejach III RP, które rzeczywiście pracują nad likwidacją ubóstwa w Polsce i poprawą sytuacji osób, wymagających opieki państwa. Za koalicji PO-PSL na to „pieniędzy” nie było. Nic też nie wskazywało na to, że te pieniądze kiedykolwiek się znajdą, gdy rządzić będzie Vincent pod Tuskiem, czy pod Kopaczyną.

Pieniądze jednak znalazły się za rządów PIS! Rząd PIS-u znalazł  fundusze na finansowanie programów społecznych, choć takie tuzy ekonomii jak prof. Balcerowicz oraz prof. Rzońca - główny ekonomista PO (Przestępczej Organizacji) przewidywały krach gospodarczy już w 2018 roku, tylko z powodu programu 500+! Co więc się stało, że prognozy „wybitnych” ekonomistów okazały się warte funta kłaków? To proste: rząd PIS-u zatrzymał gigantyczny proceder okradania Polski przez polskie i zagraniczne mafie, które z mechanizmu VAT uczyniły maszynkę do robienia gigantycznych pieniędzy, których kwota przez 8 lat rządów koalicji PO-PSL przekroczyła 250 mld złotych!

Przypomnę więc, że 82,2 mld euro, czyli 390 mld złotych - taka kwota w latach 2014-2020 roku trafi z UE do Polski. Jeśli od tych funduszy z EU odejmiemy składki, jakie Polska płaci do unijnego budżetu okaże się, że kwota wyprowadzonych z Polski nielegalnych zwrotów VAT (tj. za fałszywe operacje handlowe) jest taka sama jak ta,  którą Polska otrzymała z Unii Europejskiej!

Kwotę 390 mld zł trzeba bowiem pomniejszyć o 1/3, czyli do 260 mld złotych: "Polska składka do budżetu UE w 2017 r. wyniesie ok. 18 mld zł, przy znacznie wyższych transferach z budżetu UE do Polski (wstępnie szacowanych na ponad 50 mld zł), skoncentrowanych w obszarach związanych z polityką spójności i Wspólną Polityką Rolną" - podał resort finansów.

Tak więc straszenie Polaków tym, że po 2020 roku Polska otrzyma mniej pieniędzy z Unii niż w poprzedniej perspektywie finansowej jest tak samo prawdziwe, jak ogłoszony w 2012 r. sukces rządu PO-PSL, który… uzyskał mniej od Unii, niż Polska otrzymała w latach 2007-2013 !

Głównym bowiem kryterium rozdziału budżetu jest poziom PKB na głowę mieszkańca! A ten poziom znacznie wzrósł od czasu, gdy Polską rządzi PIS. Rząd PIS-u ukrócił bowiem rozkradanie polskiego PKB przez wspierane przez koalicję PO-PSL mafie!

Dochodzę do puenty.

Jest oczywiste, że państwa zachodnie i ich firmy, które miały zamiar skolonizować Polskę przy pomocy rodzimych zdrajców, gotowych matkę sprzedać do burdelu – zrobią wszystko, by obalić rząd PIS-u. Stąd więc się biorą nieustanne ataki Timmermansa na Polskę, wspieranego przez polskich szmalcowników. Timmermansowi nie chodzi o los jakiś sędziów, którzy przejdą wkrótce na takie emerytury, jakie nikomu poza deputowanymi euro-kołchozu nigdy się nie śniły. Tu chodzi o dalszą możliwość kolonizacji Polski. O możliwość wyprowadzania „z tego kraju” miliardów złotych, pod czujną opieką takich partii jak Platforma Obywatelska, PSL, Nowoczesna i…. Kukiz15’. Nie wiem czy wiecie, ale udawany patriota Kukiz Paweł zagłosował wraz z targowicą za odwołaniem premier Szydło i min. Rafalskiej…

Cóż więc tej całej (łącznie z Kukizem) targowicy pozostało? Organizowanie bojówek w czasie spotkań członków rządu z mieszkańcami miast, wycie w trakcie obrad Sejmu i Frans Timmermans – taki sam Polakożerca, jak ci co z nas chcieli swoich pachołków zrobić...

Timmermans zrzuci więc tę bombę na Polskę. I pierwszy polegnie na wojnie z Narodem, który zniszczyć się nie da.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

aby w rozliczeniach z UE wziąć również pod uwagę nasze przymusowe wpłaty z tyt. podatku VAT, opłat celnych i wszelkich kar finansowych, które wcale nie są takie małe. A może jeszcze coś, gdyż moja orientacja w finanse unijne nie sięga wysokich półek. Ale konia z rzędem temu, kto to wyliczy ponieważ same składki wpłaca rząd z budżetu a środki z tyt. różnych funduszy unijnych otrzymują samorządy, które muszą mieć wkład własny uzyskiwany z kredytów bankowych. Oczywiście z banków wskazanych przez polityków UE. Ciekawe, czy po sporządzeniu bilansu nie okazałoby się, że jesteśmy płatnikiem netto i jak się nam to opłaca finansowo ta cała zabawa w UE.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1565601

 

niezły TEN czerwony grzybek za uszami głupka. Można będzie go kiedyś jakoś wykorzystać ? 

Może nawet dziś z jakąś fraszką pt.

 

"fraszka na grzybka z Jewropy"  &

Jest taki grzybek czerwony w brukselce.....

Nie rydz ci on żaden, ni prawdziwek!

Dziwoląg jakiś, produkt mutacji.

Więcej w jewropie takich dziwek...... 

 

dziwka makrela i dziwka sh....z,

i dziwka lewandowska.

I tuska dziwka też tam jest.

Dziwna to jest jewropa. 

 

Na jakie idzie manowce ?

I dokąd zmierza z tą dziwnością ? 

POLSKA się Jawi Królestwem Boga:

- W jewropejskiej ciemności Jaśnieje 

ŚWIĘTOŚCIĄ...........

                            TYLKO POD KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM,

                            POLSKA JEST P0LSKĄ A POLAK POLAKIEM.

                                                                 Adam Mickiewicz "Dziady"............

                                                           

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1565623

Ponad pół roku drepczemy w miejscu, tracąc powoli nadzieję na dogadanie się z czołowym unijnym lewakiem, który kręci, mąci i wciąż udaje, że wycofanie słynnego już art. 7 jest tuż, tuż. Jeszcze tylko to, tamto i owo i już to zrobimy. Franca Timmermasa po prostu przegiął i miejmy honor, albo przestaje kręcić, albo niech przyjeżdża sobie do Polski, ale na spotkanie z totalnymi, najlepiej w ambasadzie niemieckiej

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1565629

Zwolennicy PiS często narzekali na ministra Waszczykowskiego, a on miał odwagę!! Jak odpowiedział Timmermansowi, to aż mu w pięty poszło. Razem z Premier Szydło tworzyli zgrany duet. Wiedzieli jak rozmawiać z eurolewactwem!!!

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1565631

W porównaniu z tym obecnym Cze...Cza... jak mu tam ? Czaputowicz ???   To  jest dno głębsze niż Rów Mariański. Minister Waszczykowski jawi się przy nim jak Guliwer w krainie liliputów. A ten obecny liliput jak karzełek wśród nich.....Przejdzie do historii. Znaczy - na jej śmietnik

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1565673

on nic nie udaje, że kręci. on z urodzenia jest krętaczem. Bo czasem się rodzą takie dzieci - no i w jewropie później wysyp śmieci.......

(proszę nie mylić z tym na wysypiskach. Choć pewnie analogie są. Może nawet dużo ich)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1565671

Zniszczenie suwerennego rządu polskiego to cel "totalnych" i "zagranicy"...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1565721